l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Szoltys (wkład) 78 17 358482 Medaliści mistrzostw Włoch w skokach narciarskich (historia) 15734 15734
Biathlon na Zimowych Igrzyskach Azjatyckich 2011 (historia) 13865 14092
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Azjatyckich 2011 (historia) 12423 12530
Reprezentacja Włoch na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 8911 8911
Reprezentacja Japonii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 8497 8497
Reprezentacja Szwajcarii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 8162 8162
Reprezentacja Francji na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 7902 7902
Reprezentacja Chińskiej Republiki Ludowej na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 7860 7860
Reprezentacja Stanów Zjednoczonych na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 7354 7354
John Balfanz (historia) 7300 7300
Yōsuke Etō (historia) 7127 7153
László Gellér (historia) 7097 7146
Reprezentacja Szwecji na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 7036 7036
Nilo Zandanel (historia) 6759 6759
Reprezentacja Estonii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 6723 6723
Reprezentacja Kanady na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 6456 6407
Łyżwiarstwo figurowe na Zimowych Igrzyskach Azjatyckich 2011 (historia) 5841 6188
Marjan Pečar (historia) 5887 5887
Holger Karlsson (historia) 5568 5568
Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 5558 5558
Veit Kührt (historia) 5482 5482
Kevin Arnould (historia) 5187 5184
Takashi Matsui (historia) 5019 5100
Antero Immonen (historia) 4974 4974
Heinz Ihle (historia) 4951 4951
Bruno De Zordo (historia) 4897 4897
Miro Oman (historia) 4785 4785
Dino De Zordo (historia) 4720 4720
Iwan Kozłow (historia) 4641 4641
Kaare Lien (historia) 4638 4638
Gustaw Bujok (historia) 4344 4344
Reprezentacja Australii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 4301 4301
Naoki Shimura (historia) 4250 4250
Peter Lesser (historia) 4188 4188
Reprezentacja Korei Południowej na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 4159 4159
Reprezentacja Brazylii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 4102 4102
Jaka Oblak (historia) 4069 4069
Wolfgang Happle (historia) 3989 3989
Endre Kiss (historia) 3883 3883
Reprezentacja Litwy na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 3694 3694
Luigi Pennacchio (historia) 3675 3675
Rikio Yoshida (historia) 3529 3529
Reprezentacja Danii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 3430 3430
Rok Justin (historia) 3369 3389
Reprezentacja Rumunii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 3247 3247
Reprezentacja Hiszpanii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 3162 3162
Miroslav Martinák (historia) 3132 3132
Józef Gąsienica-Bryjak (historia) 3087 3087
Erling Kroken (historia) 3073 3073
Reprezentacja Liechtensteinu na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 3059 3059
Reprezentacja Wielkiej Brytanii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2978 2978
Blaž Bilban (historia) 2949 2949
Reprezentacja Islandii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2944 2944
Reprezentacja Argentyny na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2940 2940
Reprezentacja Portugalii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2920 2920
Helmut Kurz (historia) 2865 2865
Kurt Schramm (historia) 2862 2862
Shigeyuki Wakasa (historia) 2805 2805
Reprezentacja Belgii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2713 2713
Peter Müller (skoczek narciarski) (historia) 2661 2661
Ueli Scheidegger (historia) 2620 2620
Gašper Čavlovič (historia) 2529 2587
Lars Åke Bergseije (historia) 2586 2586
Tamás Sudár (historia) 2560 2560
Reprezentacja Serbii i Czarnogóry na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2535 2535
Gösta Nordin (historia) 2526 2526
Reprezentacja Łotwy na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2501 2501
Jaromír Nevlud (historia) 2465 2465
Reprezentacja Maroka na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2460 2460
Reprezentacja Algierii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2459 2459
Reprezentacja Mołdawii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2458 2458
Reprezentacja Irlandii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2005 (historia) 2413 2413
Willi Wirth (historia) 2376 2376
Lubym Kohan (historia) 2261 2261
Alois Haberstock (historia) 2244 2250
Erkki Pukka (historia) 2215 2215
Kåre Berg (historia) 2152 2152
Arne Dalslæn (historia) 2121 2121
Lars Ake Bergseije (historia) 29 29
Gasper Cavlovic (historia) 28 28
Miroslav Martinak (historia) 28 28
Laszlo Geller (historia) 26 26
Jaromir Nevlud (historia) 25 25
Bruno de Zordo (historia) 24 24
Goesta Nordin (historia) 23 23
Marjan Pecar (historia) 23 23
Tamas Sudar (historia) 23 23
Dino de Zordo (historia) 23 23
Arne Dalslaen (historia) 23 23
Blaz Bilban (historia) 22 22
Veit Kuhrt (historia) 21 21
Veit Kuehrt (historia) 21 21
Kaare Berg (historia) 20 20
Kåre Lien (historia) 20 20
Heini Ihle (historia) 20 20
2 Maikking (wkład) 60 0 204534 Hatohobei (historia) 4041 4041
Johnny Reklai (historia) 3953 3953
John Branch (historia) 3922 3926
Jezioro Dobrylewskie (historia) 3855 3855
Tabółka (historia) 3796 3796
Jezioro Młyńskie (powiat brodnicki) (historia) 3730 3730
Ślepe Jezioro (historia) 3666 3666
Fono (Samoa Amerykańskie) (historia) 3662 3662
Jezioro Wójtowskie Małe (historia) 3627 3627
Romualdo Pacheco (historia) 3612 3612
Jezioro Szarlejskie (historia) 3611 3611
Jezioro Sobiejuskie (historia) 3608 3608
Jezioro Rakutowskie (historia) 3570 3570
Jezioro Runowskie (historia) 3548 3548
Jezioro Starogrodzkie Północne (historia) 3541 3541
Jezioro Starogrodzkie Południowe (historia) 3540 3540
Jezioro Wójtowskie Duże (historia) 3525 3525
Jezioro Wielgie (historia) 3524 3524
Jezioro Lubiechowskie (historia) 3516 3516
Polityka Tokelau (historia) 3514 3514
Jezioro Radyszyńskie (historia) 3501 3501
Jezioro Sumińskie (historia) 3359 3494
Jezioro Wójtowskie (historia) 3472 3472
Szpitalne Jezioro (historia) 3471 3471
Wierzchoń (historia) 3465 3465
Jezioro Rościmińskie Małe (historia) 3460 3460
Jezioro Oćwieckie (historia) 3459 3459
Jezioro Płużnickie (historia) 3452 3452
Jezioro Tupadelskie (historia) 3442 3442
Jezioro Czarmuńskie (historia) 3431 3431
Jezioro Kierzkowskie (historia) 3429 3429
Jezioro Święte (powiat grudziądzki) (historia) 3428 3428
Jezioro Rościmińskie Duże (historia) 3424 3424
Jezioro Okonińskie (historia) 3422 3422
Jezioro Oborskie (historia) 3422 3422
Jezioro Lubienieckie (historia) 3417 3417
Jezioro Bryńskie Północne (historia) 3398 3417
Jezioro Chomiąskie (historia) 3415 3415
Jezioro Strzemiuszczek (historia) 3414 3414
Jezioro Wieldządzkie (historia) 3394 3394
Jezioro Studzienne (historia) 3381 3381
Jezioro Radodzierz (historia) 3376 3376
Jezioro Święte (powiat lipnowski) (historia) 3362 3362
Jezioro Żędowskie (historia) 3360 3360
Jezioro Skrzyneckie (historia) 3353 3353
Wierzchownia (jezioro) (historia) 3296 3330
Zamarte (jezioro) (historia) 3327 3327
Jezioro Likieckie (historia) 3310 3310
Jezioro Moszczonne (historia) 3302 3302
Stręszek (historia) 3287 3287
Ostrowąs (jezioro) (historia) 3271 3271
Widoń (jezioro) (historia) 3269 3269
Jezioro Stobno (historia) 3248 3248
Ugoszcz (Pojezierze Dobrzyńskie) (historia) 3236 3236
Bob Wise (historia) 3130 3130
Merir (historia) 2801 2801
Pulo Anna (historia) 2706 2706
Lista najwyższych budynków w Akron (historia) 2589 2640
Tom Bevill (historia) 2450 2450
Aimeliik (historia) 2201 2201
3 KrzysM99 (wkład) 59 0 264370 Feliks Gross-Korczyński (historia) 7868 7868
Benjamin Oliver Davis (junior) (historia) 7857 7857
Józef Herzog (historia) 7560 7560
Kazimierz Heilman-Rawicz (historia) 7472 7472
Kazimierz Bulas (historia) 7182 7182
Franciszek Herzog (historia) 7002 7002
Paul Moore (historia) 6915 6915
Kemp Tolley (historia) 6713 6713
Carlo Bergamini (historia) 5840 5896
Draper Kauffman (historia) 5739 5739
Józef Kurek (żołnierz AK) (historia) 5569 5569
Stanisław Kolasiński (historia) 5556 5556
Joan Littlewood (historia) 5545 5545
Władysław Ptak (historia) 5267 5267
Stanisław Gawęda (historia) 5261 5261
Adriano Visconti (historia) 5198 5241
Franco Bordoni-Bisleri (historia) 5183 5226
Franco Lucchini (historia) 5128 5171
Carlo Emanuele Buscaglia (historia) 4962 5035
Lawson Ramage (historia) 4962 4962
John Thach (historia) 4888 4888
Basil Charles Godfrey Place (historia) 4821 4821
James Sargent Russell (historia) 4723 4723
Teresio Martinoli (historia) 4538 4616
Benjamin Oliver Davis (senior) (historia) 4600 4600
Henry Louis Miller (historia) 4554 4554
Władysław Bartosik (historia) 4537 4537
Oskar Enqvist (historia) 4470 4470
Leonardo Ferrulli (historia) 4219 4304
Stefan Musiałek-Łowicki (historia) 4303 4303
Jonas Ingram (historia) 4195 4195
Lloyd Alexander (historia) 3943 3943
Stanisław Jagielski (cichociemny) (historia) 3903 3903
Paul Stroop (historia) 3891 3891
David Seely, 4. baron Mottistone (historia) 3789 3789
Stanisław Cynarski (historia) 3745 3745
Carlo Giuseppe Bergamini (historia) 3640 3640
Stanisław Ruśkiewicz (historia) 3636 3636
Robert Lee Dennison (historia) 3585 3585
William Augustus Read (historia) 3567 3568
Giuseppe Miraglia (wojskowy) (historia) 3362 3515
Isaac C. Kidd (historia) 3429 3429
Władysław Miciek (historia) 3381 3381
Donald Bradley Duncan (historia) 3299 3323
Felix Leslie Johnson (historia) 3266 3266
Shelagh Delaney (historia) 3258 3258
Bernard Strean (historia) 3222 3222
Witold Obidowicz (historia) 3143 3143
William L. Read (historia) 3136 3136
Władysław Godzik (historia) 3134 3134
Józef Czuma (historia) 3109 3109
Paweł Sikora (antropolog) (historia) 3056 3056
Luigi Miraglia (admirał) (historia) 2782 2975
Herbert Joseph Leary (historia) 2822 2822
Ralph Kirk James (historia) 2791 2791
Władysław Skubisz (historia) 2725 2725
Bryan Ranft (historia) 2667 2667
Joseph Worthington (historia) 2548 2548
James Ralph Kirk (historia) 1819 2122
4 Mpn (wkład) 49 0 140519 Dendrelaphis calligastra (historia) 3905 3905
Dendrelaphis punctulatus (historia) 3841 3840
Thelotornis capensis (historia) 3416 3416
Tantilla cuniculator (historia) 3281 3279
Tantilla nigriceps (historia) 3215 3255
Tantilla yaquia (historia) 3146 3180
Telescopus hoogstraali (historia) 3125 3151
Tantilla vermiformis (historia) 3131 3131
Dendrelaphis gorei (historia) 3087 3087
Telescopus rhinopoma (historia) 3079 3073
Tantilla cucullata (historia) 3087 3068
Tantilla wilcoxi (historia) 3055 3059
Dendrelaphis cyanochloris (historia) 3059 3049
Tantilla jani (historia) 3035 3035
Dendrelaphis bifrenalis (historia) 3032 3030
Tantilla robusta (historia) 3179 2994
Tantilla hobartsmithi (historia) 2916 2936
Tantilla coronata (historia) 2869 2902
Telescopus variegatus (historia) 2874 2874
Tantilla johnsoni (historia) 2873 2874
Tantilla planiceps (historia) 2862 2862
Dendrelaphis lorentzi (historia) 2861 2862
Tantilla coronadoi (historia) 2845 2845
Tantilla impensa (historia) 2815 2835
Tantilla bocourti (historia) 2834 2831
Tantilla relicta (historia) 2805 2825
Tantilla tayrae (historia) 2822 2822
Tantilla moesta (historia) 2795 2813
Tantilla boipiranga (historia) 2758 2810
Telescopus nigriceps (historia) 2763 2763
Tantilla flavilineata (historia) 2732 2732
Tantilla gracilis (historia) 2688 2690
Tantilla cascadae (historia) 2688 2688
Tantilla triseriata (historia) 2656 2656
Tantilla calamarina (historia) 2613 2655
Tantilla nigra (historia) 2651 2653
Tantilla deppei (historia) 2667 2652
Tantilla briggsi (historia) 2649 2648
Tantilla rubra (historia) 2657 2639
Tantilla atriceps (historia) 2596 2629
Tantilla oolitica (historia) 2637 2601
Telescopus tessellatus (historia) 2551 2551
Tantilla sertula (historia) 2720 2531
Tantilla striata (historia) 2529 2529
Tantilla slavensi (historia) 2498 2498
Tantilla oaxacae (historia) 2657 2482
Tantilla shawi (historia) 2454 2457
Tantilla bairdi (historia) 2492 2443
Telescopus (historia) 2049 2379
5 Psych psych (wkład) 19 4 82434 Maria Lewicka (historia) 6080 6080
Katarzyna Schier (historia) 5995 5963
Grażyna Wieczorkowska-Wierzbińska (historia) 5490 5490
Anna Szuster-Kowalewicz (historia) 5164 5164
Maria Jarymowicz (historia) 4664 4664
Barbara Tryjarska (historia) 4625 4625
Maria Lis-Turlejska (historia) 4459 4459
Danuta Kądzielawa (historia) 4436 4436
Wojciech Pisula (historia) 4202 4202
Ewa Pisula (historia) 4056 4109
Maria Materska (historia) 3961 3961
Tadeusz Gałkowski (historia) 3915 3916
Anna Matczak (historia) 3852 3852
Jerzy Mroziak (historia) 3837 3837
Małgorzata Kościelska (historia) 3627 3627
Barbara Bokus (historia) 3610 3610
Marina Zalewska (historia) 3509 3567
Stanisława Lis (historia) 3519 3519
Jerzy Trzebiński (historia) 3203 3203
Grażyna Wieczorkowska (historia) 46 46
Grażyna Wieczorkowska-Nejtardt (historia) 46 46
Anna Szuster (historia) 30 34
Barbara Bokus-Rauch (historia) 24 24
6 Farary (wkład) 16 0 61198 Arab (poemat Słowackiego) (historia) 5864 5864
Rubien Agamirzian (historia) 4350 4350
Anna Karenina (film 1914) (historia) 4308 4308
Religia kananejska (historia) 4211 4211
Inana i Szukalletuda (historia) 4150 4150
Kodeks Ur-Nammu (historia) 4136 4136
Dziewczyna z brzoskwiniami (historia) 3900 3900
Chata za wsią (historia) 3884 3884
Melid (historia) 3759 3764
Aleksandr Pietrowicz Popow (historia) 3712 3712
Hymn na cześć Szulgi (historia) 3457 3457
Cyganka Aza (historia) 3424 3424
Onnagata (historia) 3275 3298
Alonuszka (historia) 3076 3076
Anna Karenina (film 1910) (historia) 2852 2852
Posągi Gudei (historia) 2812 2812
7 Bloody Adam (wkład) 15 0 53922 Malezja na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 5345 5315
Singapur na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 4364 4331
Nigeria na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 4323 4293
Sri Lanka na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 4315 4282
Kenia na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 4186 4155
Ghana na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 4131 4102
Hongkong na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 3884 3851
Gambia na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 3449 3420
Sierra Leone Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 3297 3262
Kamerun na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 3233 3201
Federacja Malajska Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 3153 3109
Malediwy na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 2779 2745
Brunei na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 2758 2729
Borneo Północne na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 2636 2600
Sarawak na Igrzyskach Wspólnoty Narodów (historia) 2562 2527
8 Lancer WRC (wkład) 12 3 37869 Lawrence Doe (historia) 3267 3288
Danilo Clementino (historia) 2957 3056
Kily Álvarez (historia) 2740 2925
Raúl Fabiani (historia) 2714 2757
Ben Konaté (historia) 2637 2655
Narcisse Ekanga (historia) 2633 2633
Sipo Bohale (historia) 2559 2598
Daniel Ekedo (historia) 2556 2597
Rui Da Gracia (historia) 2436 2479
Achille Pensy (historia) 2475 2475
José Bokung (historia) 2227 2248
Viera Ellong (historia) 2224 2224
Fousseny Kamissoko (historia) 2010 2030
Jean-Maxime Ndongo (historia) 1937 1958
Felipe Ovono (historia) 1946 1946
9 Teflon94 (wkład) 9 5 49789 Illimar Pärn (historia) 17496 17496
Alessio de Crignis (historia) 9051 9051
Aleksander Sardyko (historia) 6296 6296
István Pungor (historia) 2543 3296
Julien Dorme (historia) 3263 3263
Tōnis Kartau (historia) 2856 2803
Ármin Csukovics (historia) 2589 2589
Róbert Kartík (historia) 2472 2472
Denis Šindler (historia) 2393 2393
Aleksandr Sardyko (historia) 29 29
Armin Csukovics (historia) 27 27
Istvan Pungor (historia) 25 25
Denis Sindler (historia) 25 25
Tonis Kartau (historia) 24 24
10 Anonimowe edycje 8 13 39878 HMAS Fauro Chief (historia) 5921 5917
Tomi Joutsen (historia) 4661 4661
S-II (historia) 3507 3752
Allie DeBerry (historia) 3608 3608
Tensō Sentai Goseiger (historia) 1070 2770
Finesse Mitchell (historia) 2332 2387
Sierra McCormick (historia) 2284 2284
Gliese 667 Cc (historia) 2056 2057
Jerzy Stasiuk (historia) 1741 1794
Bill Chott (historia) 1740 1740
Carlon Jeffery (historia) 1733 1733
Ainsley Bailey (historia) 1509 1509
Wilfrid Stinissen (historia) 907 1121
Augustin Ndindiliyimana (historia) 927 1034
Jean de Dieu Kamuhanda (historia) 820 955
Jean Kambanda (historia) 706 878
Tharcisse Renzaho (historia) 707 802
Neurotropowy czynnik pochodzenia mózgowego (historia) 723 787
Goseiger (historia) 32 32
Tensou Sentai Goseiger (historia) 32 32
Lil' C-Note (historia) 25 25
11 M Z Wojalski (wkład) 5 0 37795 Edmund Neustein (historia) 16868 16868
Abraham Wolf Jasny (historia) 6952 6952
Paweł Rübensahm (historia) 5182 5182
Juliusz Cezar Richter (historia) 5168 5168
Stanisław Filasiewicz (historia) 3625 3625
12 Skrzeczu (wkład) 4 3 25970 KDE e.V. (historia) 451 14148
Spelling bee (historia) 2076 4048
KIO (KDE) (historia) 1033 2804
Cornelius Schumacher (historia) 820 2399
Bernard Pivot (historia) 1648 1706
Pulpit semantyczny (historia) 806 830
NEPOMUK (historia) 167 35
13 Saszavii (wkład) 4 0 23248 Jens Galschiøt (historia) 10392 10480
Pillar of shame (historia) 6918 6981
The Color Orange (historia) 3410 3426
My inner beast (historia) 2338 2361
14 Netzach (wkład) 4 1 17001 Cissus verticillata (historia) 6116 6116
Cissus erosa (historia) 4167 4167
Cissus repens (historia) 3568 3634
Cissus oblonga (historia) 2965 3051
Cissus sicyoides (historia) 33 33
15 Historian (wkład) 4 0 16902 James Douglas Conley (historia) 4669 4669
Lawrence Eugene Brandt (historia) 4143 4143
Daniel Ernest Flores (historia) 4073 4073
Joseph Patrick McFadden (historia) 4017 4017
16 Spacejam2 (wkład) 3 4 13300 Pałac Myśliwski w Tarnobrzegu (historia) 2697 2809
Pomnik Stanisława Pawłowskiego w Tarnobrzegu (historia) 2526 2522
Pomnik Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu (historia) 2267 2494
Plac Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu (historia) 1891 1953
Pomnik Hieronima Dekutowskiego w Tarnobrzegu (historia) 1964 1927
Plac Antoniego Surowieckiego w Tarnobrzegu (historia) 1552 1547
Zamach na lotnisku Domodiedowo (historia) 48 48
17 Sidevar (wkład) 3 0 11890 F.E.A.R. 2: Project Origin (historia) 5025 5025
F.E.A.R. 3 (historia) 3869 3885
Warhammer 40000: Dawn of War II (historia) 2940 2980
18 Coka7196 (wkład) 3 2 10181 13 (film) (historia) 2440 2440
Gun (film 2010) (historia) 2184 2184
Blood Out (historia) 2103 2103
Caught in the Crossfire (historia) 1747 1747
All Things Fall Apart (historia) 1707 1707
19 Armaron (wkład) 2 0 50270 Badanie ojcostwa (historia) 41503 39659
Kontrola translacji (historia) 10652 10611
20 Miodzio3 (wkład) 2 0 20646 Puchar Włoch w rugby union mężczyzn (2010/2011) (historia) 11910 11910
Puchar Włoch w rugby union mężczyzn (2011/2012) (historia) 8736 8736
21 Kargul1965 (wkład) 2 0 10850 Maria Barnimówna (historia) 5698 5862
Dorota Barnimówna (historia) 4907 4988
22 Selso (wkład) 2 4 10198 Sucha Dolina Giewoncka (historia) 2288 3512
Hala Białe (historia) 2242 2917
Polana Białego (historia) 1675 1790
Urwany Żleb (Giewont) (historia) 1570 1570
Urwany Żleb (historia) 33 229
Juhaska Turnia (historia) 41 180
23 Basshuntersw (wkład) 2 1 9096 Resident Evil: Revelations (historia) 6582 6582
Dig Dug Deeper (historia) 2477 2477
BioHazard: Revelations (historia) 37 37
24 ChicagoFireFan (wkład) 2 0 7552 Dionicio Escalante (historia) 4011 4023
Víctor Hugo Hernández (historia) 3529 3529
25 Bogic (wkład) 2 0 6946 Roman Poliszczuk (historia) 3873 3873
Toni Šunjić (historia) 3073 3073
26 Gregok (wkład) 2 1 6111 Żona farmera (historia) 2292 2508
Łatwa cnota (historia) 2106 2279
Tamar (córka Dawida) (historia) 1258 1324
27 Traper Bemowski (wkład) 2 0 5398 Oliwki (Ślimaki) (historia) 2700 2703
Oliwki (ślimaki) (historia) 2464 2695
28 Yahya PL (wkład) 2 0 5376 Pn11 (historia) 3091 3091
Th4 (historia) 2284 2285
29 BIMOTA (wkład) 1 1 10095 Enterprise (komputer) (historia) 10040 10060
Mephisto PHC 64 (historia) 35 35
30 Krzysztof 13 (wkład) 1 0 9806 Kolekcja prywatna (historia) 5489 9806
31 Lockedo (wkład) 1 0 9626 Allison & Lillia (historia) 9426 9626
32 Mix321 (wkład) 1 4 7657 Podbój Fuerteventury (historia) 1996 2250
Podbój El Hierro (historia) 1600 1636
Lancelotto Malocello (historia) 1493 1493
Gaz zamknięty (historia) 1307 1307
Alonso Luis Fernández de Lugo (historia) 971 971
33 Tokyotown8 (wkład) 1 0 7460 KAI KT-1 (historia) 7232 7460
34 AdiXXX Rihanna 1988 (wkład) 1 0 6996 Lato to wrażeń moc (historia) 6996 6996
35 Piotrus (wkład) 1 5 6166 Mikołaj Wolski (ur. 1762) (historia) 1617 2077
Stanisław Kublicki (historia) 778 1087
Walerian Stroynowski (historia) 605 998
Michał Strasz (historia) 930 930
Jacek Puttkamer (historia) 207 575
Tomasz Nowowiejski (historia) 196 499
36 Wito2403 (wkład) 1 0 5801 Formuła 1 - Grand Prix Australii 2012 (historia) 5759 5801
37 KrissE (wkład) 1 0 5652 Tecktonik (historia) 5633 5652
38 DingirXul (wkład) 1 0 5454 Mondo Cane (album) (historia) 5413 5454
39 Bialo-zielony (wkład) 1 0 4999 Kościół św. Marcina w Bukowcu (gmina Nowy Tomyśl) (historia) 4953 4999
40 Lazar5 (wkład) 1 0 4982 Puchar Narodów Afryki 2012 Faza pucharowa (historia) 4434 4982
41 Kobrabones (wkład) 1 0 4891 Tragedia na stadionie w Port Saidzie (historia) 4184 4891
42 John Belushi (wkład) 1 1 4838 NGC 3324 (historia) 1714 3087
NGC 1232A (historia) 1751 1751
43 Steifer (wkład) 1 0 4392 Zdzisław Bilażewski (historia) 4390 4392
44 Grzegorz B. (wkład) 1 1 4371 Herman II (landgraf Turyngii) (historia) 4067 4094
Herman II (historia) 277 277
45 Thorongilion (wkład) 1 0 4162 Anastazja Doczenko (historia) 4123 4162
46 Chrumps (wkład) 1 0 4140 Chlorek strontu (historia) 4140 4140
47 Morcius (wkład) 1 5 4079 Gemeinschaftsleiter (historia) 2244 2269
Einsatzleiter (historia) 1706 1706
Hauptgemeinschaftsleiter (historia) 29 29
Obergemeinschaftsleiter (historia) 29 29
Haupteinsatzleiter (historia) 23 23
Obereinsatzleiter (historia) 23 23
48 Przystanis (wkład) 1 1 3861 Mistrzostwa Świata w Żeglarstwie Lodowym 2012 (historia) 2315 2315
Randi Miller (historia) 1675 1546
49 Szwester (wkład) 1 0 3857 FSV Oggersheim (historia) 3857 3857
50 L.zurawski (wkład) 1 0 3684 Ulrikke Eikeri (historia) 3684 3684
51 Gedeon07 (wkład) 1 0 3549 Arie Simon (historia) 3549 3549
52 MOs810 (wkład) 1 0 3419 Kajakarstwo zwałkowe (historia) 3308 3419
53 Hoodinski (wkład) 1 0 3372 Hrabstwo Schwerina (historia) 3306 3372
54 Joee (wkład) 1 0 3343 Most Świątnicki (historia) 3343 3343
55 Yashaa (wkład) 1 0 3325 Piotr Sawicki (hispanista) (historia) 2958 3325
56 Bzyk1975 (wkład) 1 0 3257 Can't Stop Games (historia) 3317 3257
57 Robpal (wkład) 1 1 3157 Éric Prodon (historia) 3042 3131
Eric Prodon (historia) 26 26
58 MAx 92 (wkład) 1 0 3063 Bagnet wz. 1871/84 (historia) 3064 3063
59 MZM (wkład) 1 0 2801 Amtorg (historia) 886 2801
60 Manik999 (wkład) 1 0 2777 Nikolaj Matsenko (historia) 2740 2777
61 Abwerski (wkład) 1 0 2717 Donji Lapac (historia) 2717 2717
62 SolLuna (wkład) 1 2 2661 Wyższa Szkoła Sztuk Pięknych w Bratysławie (historia) 2366 2578
Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave (historia) 57 57
Velke Borove (historia) 26 26
63 Maciejr (wkład) 1 0 2617 Gabriele Ferdinando Bentoglio (historia) 2617 2617
64 CudPotwórca (wkład) 1 0 2588 Adolphe Nourrit (historia) 2588 2588
65 Mateusz1991r (wkład) 1 0 2543 Reguły gry (serial telewizyjny) (historia) 2543 2543
66 Yurek88 (wkład) 1 0 2528 Durango P01 (historia) 2528 2528
67 Ulv80 (wkład) 1 1 2513 Dzielnica Nordstrand (historia) 2318 2482
Nordstrand (Oslo) (historia) 31 31
68 Sapun (wkład) 1 0 2457 Fair catch kick (historia) 1926 2457
69 Marcin PBielsko (wkład) 1 0 2382 Podróż na Tajemniczą Wyspę (historia) 1893 2382
70 MBialy (wkład) 1 0 2326 Casco Viejo (historia) 2328 2326
71 Timaska (wkład) 1 0 2142 Prospekt organowy (historia) 2144 2142
72 Rzuwig (wkład) 0 12 17581 Ulica Wodna w Poznaniu (historia) 1750 1710
Ulica Świętosławska w Poznaniu (historia) 1637 1637
Ulica Franciszkańska w Poznaniu (historia) 1635 1635
Ulica Ignacego Paderewskiego w Poznaniu (historia) 1617 1617
Ulica Wielka w Poznaniu (historia) 1610 1610
Ulica Wroniecka w Poznaniu (historia) 1597 1597
Ulica Woźna w Poznaniu (historia) 1582 1582
Ulica Wrocławska w Poznaniu (historia) 1592 1576
Ulica Szkolna w Poznaniu (historia) 1565 1565
Ulica Żydowska w Poznaniu (historia) 1455 1455
Ulica Rynkowa w Poznaniu (historia) 1299 1299
Ulica Ignacego Paderewskiego (historia) 297 298
73 Macuk (wkład) 0 10 13251 Kasr al-Buchari (historia) 1896 1949
Asz-Szaria (historia) 1847 1875
Port lotniczy Tuguegarao (historia) 1427 1469
Port lotniczy Calbayog (historia) 1392 1430
Port lotniczy Skardu (historia) 1212 1343
Port lotniczy Tachileik (historia) 1199 1223
Port lotniczy Putao (historia) 1161 1203
Port lotniczy Sukkur (historia) 1072 1129
Port lotniczy Rumjatar (historia) 823 823
Port lotniczy Rukumkot (historia) 807 807
74 Divino (wkład) 0 9 10757 Giancarlo Brusati (historia) 1773 1773
Alfredo Pezzana (historia) 1692 1693
Ciro Verratti (historia) 1569 1569
Valerio Perentin (historia) 1438 1438
Renato Petronio (historia) 1431 1431
Nicolò Vittori (historia) 1426 1426
Giovanni Delise (historia) 1373 1373
Gioachino Guaragna (historia) 29 29
Nicolo Vittori (historia) 25 25
75 Matioza1234 (wkład) 0 6 8799 Mahabad (historia) 1376 1860
Khoy (historia) 1622 1622
Maku (historia) 1495 1500
Marand (historia) 1339 1339
Showt (historia) 1240 1240
Tasuj (historia) 1238 1238
76 ToSter (wkład) 0 32 7085 Skalka (historia) 187 573
Suchá dolina (historia) 543 543
Roháč (historia) 218 338
Smrečinské sedlo (historia) 241 334
Zelený potok (historia) 200 277
Litvorové sedlo (historia) 272 272
Holý vrch (historia) 189 266
Javorinka (historia) 243 243
Dolina Suchého potoka (historia) 240 240
Hlboký potok (historia) 230 230
Deravá (historia) 228 228
Umrlá (historia) 220 220
Hincov potok (historia) 218 218
Modré pleso (historia) 217 217
Lúčne sedlo (historia) 216 216
Sedlo Prislop (historia) 211 211
Grúnik (historia) 211 211
Granátová stena (historia) 209 209
Široké sedlo (historia) 208 208
Zadné Licierovo (historia) 198 198
Veľká kopa (historia) 197 197
Javorová dolina (historia) 188 188
Javorový hrebeň (historia) 180 180
Studený potok (historia) 177 177
Faixova (historia) 167 167
Hrubý vrch (historia) 167 167
Parichvost (historia) 166 166
Končistá (historia) 163 163
Rovienková kotlina (historia) 135 135
Račkovo sedlo (historia) 39 39
Strelecké plesá (historia) 28 28
Nízke Tatry (historia) 26 26
77 Ziomalitto (wkład) 0 12 6731 Uziemnik (historia) 1386 1397
Cykl łączeniowy (historia) 740 740
Odcinacz (historia) 558 558
Łącznik manewrowy (historia) 545 548
Nastawnik (łącznik elektryczny) (historia) 527 527
Łącznik izolacyjny (historia) 449 450
Przełącznik (historia) 447 447
Łącznik bezzestykowy (historia) 412 436
Przełącznik uzwojeń (historia) 424 424
Łącznik kierunkowy (historia) 409 409
Oddzielacz (historia) 399 399
Łącznik pływakowy (historia) 396 396
78 Tomski (wkład) 0 2 2881 Yaciretá (historia) 1901 1929
Departament Oberá (historia) 925 952
79 Miko101 (wkład) 0 1 1840 Ukryta prawda (serial telewizyjny) (historia) 1840 1840
80 Arche (wkład) 0 1 1659 Masakra w Naarden (historia) 1660 1659
81 Kleszczu (wkład) 0 1 1633 Mistrzostwa świata w sztafecie maratońskiej (historia) 1591 1633
82 Kika59 (wkład) 0 1 1601 Angelo Dundee (historia) 1366 1601
83 Koefbac (wkład) 0 4 1347 Qidong (meteoryt) (historia) 1227 1227
Chondryt L (historia) 45 45
Chondryty L (historia) 45 45
Meteoryt Qidong (historia) 30 30
84 Szczebrzeszynski (wkład) 0 1 1294 Ławeczka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (historia) 1031 1294
85 Cedro (wkład) 0 1 1255 Henryk Musiałowicz (historia) 1255 1255
86 JerzyPal (wkład) 0 2 1244 George Vasiliou (historia) 658 681
Ong Teng Cheong (historia) 541 563
87 Olos88 (wkład) 0 1 1150 Aswan Stadium (historia) 1154 1150
88 Kkkaminski (wkład) 0 1 1093 Siarczan protaminy (historia) 1079 1093
89 Pawlit (wkład) 0 1 1027 Amicus Plato, sed magis amica veritas (historia) 706 1027
90 Critican.kane (wkład) 0 1 953 Isidore Mankofsky (historia) 585 953
91 Przemub (wkład) 0 1 896 Rusińska Wikipedia (historia) 896 896
92 Xx236 (wkład) 0 2 207 Baha (historia) 87 115
Oropesa (ujednoznacznienie) (historia) 62 92
93 OTB (wkład) 0 1 180 Terapia (ujednoznacznienie) (historia) 180 180
94 Aotearoa (wkład) 0 3 100 Reprezentacja Sealandii w piłce nożnej (historia) 50 50
Brzozów-Zdrój (historia) 32 32
Sealandia (historia) 18 18
95 Ravpawlisz (wkład) 0 1 78 Lista zespołów trakcyjnych eksploatowanych w Polsce (historia) 78 78
96 Marcelus (wkład) 0 3 73 Percewal (historia) 38 38
Nennius (historia) 19 19
Gowen (historia) 16 16
97 Roman Miller (wkład) 0 1 61 Monaster św. św. Cyryla i Metodego w Ujkowicach (historia) 61 61
98 Piotrek91 (wkład) 0 1 60 MPZP (historia) 60 60
99 Keisyz (wkład) 0 1 59 Najszybsze samochody świata (historia) 59 59
100 BroviPL (wkład) 0 1 53 Wysokość nad poziomem gruntu (historia) 53 53
101 Ptjackyll (wkład) 0 1 51 Lista bohaterów Death Note (historia) 51 51
102 Ark (wkład) 0 2 47 Siberian husky (historia) 27 27
Bullmastiff (historia) 20 20
103 PetrusSilesius (wkład) 0 1 45 Franz Karl Neander (historia) 45 45
104 Roburek (wkład) 0 1 44 Pompa wtryskowa (historia) 44 44
105 Kriis (wkład) 0 1 44 Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi (historia) 42 44
106 Arvedui89 (wkład) 0 1 36 Noumandiez Doue (historia) 36 36
107 Kynikos (wkład) 0 1 35 Remigiusz Grocholski (historia) 35 35
108 Ales sandro (wkład) 0 1 35 Dialog Arena (historia) 35 35
109 Jakubkaja (wkład) 0 1 34 Ordy przednie (historia) 34 34
110 Kleib (wkład) 0 1 32 Ospedale della Pieta (historia) 32 32
111 Elfhelm (wkład) 0 1 31 Michail Tremopoulos (historia) 31 31
112 Dimkoa (wkład) 0 1 30 Germanos (biskup Kościoła Greckiego) (historia) 30 30
113 Loraine (wkład) 0 1 30 Germanos (metropolita Patras) (historia) 30 30
114 Tanja5 (wkład) 0 1 29 Święta Teodora z Cezarei (historia) 29 29
115 Michał Sobkowski (wkład) 0 1 29 Kwas cyklo-trifosforowy (historia) 29 29
116 Чръный человек (wkład) 0 1 28 Nikita Biczurin (historia) 28 28
117 Rdrozd (wkład) 0 1 28 Death Note (historia) 28 28
118 Marek Mazurkiewicz (wkład) 0 1 27 Muszlowiec (historia) 27 27
119 Openbk (wkład) 0 1 26 Jurgen Zopp (historia) 26 26
120 99kerob (wkład) 0 1 26 Robert Kartik (historia) 26 26
121 Delta 51 (wkład) 0 1 24 Pałac Hampton Court (historia) 24 24
122 Lajsikonik (wkład) 0 1 24 Wysokij Zamok (historia) 24 24
123 X ziomal X (wkład) 0 1 23 Yosuke Eto (historia) 23 23
124 Lancelot (wkład) 0 1 18 Rama VI (historia) 18 18