l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 X-domin (wkład) 61 12 148814 Parafia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej w Bowen Hills (historia) 2000 2750
Parafia św. Józefa i św. Antoniego w Bracken Ridge (historia) 2524 2553
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Bulimba (historia) 2517 2517
Parafia św. Patryka w Beenleigh (historia) 2478 2512
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Booval (historia) 2502 2502
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Darra Jindalee (historia) 2344 2468
Parafia Wszystkich Świętych w Boonah (historia) 2430 2430
Parafia św. Bernardyna w Browns Plains (historia) 2369 2369
Parafia Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Coorparoo (historia) 2336 2336
Parafia św. Eugeniusza de Mazenod w Burpengary (historia) 2410 2293
Parafia Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza w Cleveland (historia) 2292 2292
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Pustynach (historia) 2287 2287
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Lubatówce (historia) 2274 2274
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Childers (historia) 2274 2274
Parafia św. Marii MacKillop w Birkdale (historia) 2260 2260
Parafia św. Olivera Plunketta w Cannon Hill (historia) 2213 2213
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Łężanach (historia) 2212 2212
Parafia Dzieciątka Jezus w Burleigh Heads (historia) 2035 2196
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Dąbrówkach (historia) 2193 2193
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Dębnie (historia) 2188 2188
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Grzegorzówce-Wólce (historia) 4343 2171
Parafia św. Tomasza Apostoła w Camp Hill (historia) 2119 2165
Parafia św. Patryka w Gympie (historia) 2157 2157
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Leckiej (historia) 2149 2149
Parafia św. Jakuba Apostoła w Coorparoo (historia) 2148 2148
Parafia św. Jana Chrzciciela w Enoggera (historia) 2145 2145
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Everton Park (historia) 2139 2139
Parafia św. Marii Magdaleny w Bardon (historia) 2256 2138
Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Krzemienicy (historia) 2130 2130
Parafia Przemienienia Pańskiego w Woli Zarczyckiej (historia) 2123 2123
Parafia Matki Bożej Łaskawej w Carina (historia) 2119 2119
Parafia św. Piotra Apostoła w Caboolture (historia) 2170 2118
Parafia św. Mikołaja w Równem (historia) 2118 2118
Parafia Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Izdebkach (historia) 2109 2109
Parafia św. Bartłomieja w Rogach (historia) 2107 2107
Parafia św. Tomasza Becketa w East Brisbane (historia) 2102 2102
Parafia św. Jana Chrzciciela w Brzózie Królewskiej (historia) 2100 2100
Parafia św. Jana Chrzciciela w Cierpiszu (historia) 2100 2100
Parafia św. Andrzeja Boboli w Starym Mieście (historia) 2099 2099
Parafia św. Stanisława Biskupa w Lubatowej (historia) 2093 2093
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnawce (historia) 2093 2093
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Albigowej (historia) 2092 2092
Parafia św. Stanisława Biskupa w Kosinie (historia) 2089 2089
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Handzlówce (historia) 2087 2087
Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Głuchowie (historia) 2087 2087
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Dylągówce (historia) 2086 2086
Parafia św. Michała Archanioła w Giedlarowej (historia) 2038 2084
Parafia św. Małgorzaty w Wysokiej (historia) 2081 2081
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Woli Dalszej (historia) 2022 2079
Parafia św. Marii w Beaudesert (historia) 2886 2078
Parafia św. Stanisława Biskupa w Tarnogórze (historia) 2012 2074
Parafia św. Łukasza w Capalaba (historia) 2046 2070
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Caloundra (historia) 2169 2062
Parafia św. Małgorzaty w Targowiskach (historia) 2059 2059
Parafia Miłosierdzia Bożego w Łukowej (historia) 1998 2058
Parafia św. Augustyna w Coolangatta (historia) 2057 2057
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Humniskach (historia) 2056 2056
Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Wierzawicach (historia) 2054 2054
Parafia św. Stefana w Brisbane (historia) 2142 2053
Parafia św. Agaty w Clayfield (historia) 2050 2050
Parafia św. Gerarda Majella w Chermside West (historia) 1980 2050
Parafia św. Łukasza w Buranda (historia) 1965 1973
Parafia Dobrego Pasterza w Przychojcu (historia) 1956 1966
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Nieba w Coorparoo Heights (historia) 1984 1944
Parafia św. Michała w Dorrington (historia) 1930 1930
Parafia św. Andrzeja Apostoła w Husowie (historia) 1930 1930
Parafia św. Józefa w Rogóżnie (historia) 1914 1914
Parafia św. Jana Chrzciciela w Soninie (historia) 1898 1898
Parafia św. Sebastiana w Sarzynie (historia) 1883 1883
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Darra Jindalee (historia) 82 82
Parafia św. Piotra w Caboolture (historia) 53 53
Parafia pw. św. Marii MacKillop w Birkdale (historia) 50 50
Parafia pw. św. Patryka w Beenleigh (historia) 43 43
2 Tournasol7 (wkład) 53 0 227472 Grevillea (historia) 23986 23986
Leucadendron (historia) 8247 8247
Dryandra (historia) 7906 7906
Serruria (historia) 7756 7767
Conospermum (historia) 7273 7273
Adenanthos (historia) 6833 6833
Leucospermum (historia) 5785 5785
Isopogon (historia) 5360 5360
Persoonia (historia) 5263 5263
Roupala (historia) 5192 5192
Tetratheca (historia) 5092 5092
Helicia (historia) 4877 4877
Panopsis (historia) 4569 4569
Franklandia (historia) 4541 4541
Spatalla (historia) 4271 4271
Paranomus (historia) 4267 4267
Euplassa (historia) 4164 4164
Cyclea (historia) 4098 4098
Mimetes (historia) 4087 4087
Sorocephalus (historia) 3906 3906
Faurea (historia) 3807 3807
Diastella (historia) 3757 3757
Cissampelos (historia) 3646 3646
Beauprea (historia) 3627 3627
Alloxylon (historia) 3616 3616
Orites (historia) 3614 3614
Hakea (historia) 3582 3582
Buckinghamia (historia) 3516 3516
Eidothea (historia) 3479 3479
Darlingia (historia) 3473 3473
Heliciopsis (historia) 3408 3408
Virotia (historia) 3384 3384
Stenocarpus (historia) 3357 3357
Albertisia (historia) 3351 3351
Bleasdalea (historia) 3343 3343
Austromuellera (historia) 3298 3298
Finschia (roślina) (historia) 3113 3113
Cocculus (historia) 3058 3058
Aulax (historia) 2983 2983
Chondrodendron (historia) 2909 2909
Dilobeia (historia) 2907 2907
Anomospermum (historia) 2624 2624
Caryomene (historia) 2544 2546
Curarea (historia) 2484 2484
Anisocycla (historia) 2441 2441
Carronia (historia) 2382 2393
Coscinium (historia) 2371 2371
Arcangelisia (historia) 2366 2366
Dioscoreophyllum (historia) 2356 2356
Burasaia (historia) 2308 2308
Chasmanthera (historia) 2303 2303
Antizoma (historia) 2301 2301
Diploclisia (historia) 2267 2267
3 Kps2493 (wkład) 32 30 193690 Grand Prix Szwajcarii 1939 (historia) 15517 15563
Grand Prix Szwajcarii 1947 (historia) 14386 14386
Grand Prix des Nations 1946 (historia) 13448 13443
Grand Prix Włoch 1947 (historia) 12349 12349
Grand Prix Turynu 1946 (historia) 9834 9839
Grand Prix Francji 1939 (historia) 9310 9356
René le Bègue Cup 1946 (historia) 9197 9197
Grand Prix Francji 1947 (historia) 8970 8970
Grand Prix Belgii 1947 (historia) 7737 7737
Eifelrennen (historia) 7524 7526
Grand Prix Finlandii (historia) 7416 7418
Grand Prix Belgii 1939 (historia) 6317 6363
Hermann Paul Müller (historia) 3172 3172
Amédée Gordini (historia) 3152 3139
Manfred von Brauchitsch (historia) 3107 3107
Grand Prix Marsylii (historia) 2898 2898
Grand Prix Turynu (historia) 2861 2861
Richard Seaman (historia) 2701 2701
Grand Prix Mediolanu (historia) 2624 2624
Campbell Trophy (Grand Prix) (historia) 2547 2549
Georg Meier (kierowca wyścigowy) (historia) 2505 2505
René Le Bègue (historia) 2475 2475
Grand Prix Nicei (historia) 2424 2424
Rudolf Hasse (historia) 2365 2365
Adrien Alin (historia) 2305 2305
Robert Mazaud (historia) 2246 2248
Albert Alin (historia) 2246 2246
Arthur Dobson (historia) 2216 2217
Heinz Brendel (historia) 1911 2159
Giovanni Minozzi (historia) 2150 2151
Max zu Schaumburg-Lippe (historia) 2103 2103
Marcus Chambers (historia) 2047 2100
Adolfo Mandirola (historia) 1832 1832
Kenneth Evans (historia) 1782 1782
Paul von Guillaume (historia) 1737 1737
Maurice Aimé (historia) 1714 1714
Jean Trémoulet (historia) 1681 1681
Marcel Contet (historia) 1673 1673
Suzanne Largeot (historia) 1646 1646
Max Christen (historia) 1610 1610
Otto Löhr (historia) 1503 1503
Pierre Savoye (historia) 1429 1429
Emilio Romano (historia) 1365 1365
Frtiz Hans Wenscher (historia) 1343 1343
Leonhard Joa (historia) 1271 1271
George Raphaël Béthenod de Montbressieux (historia) 59 59
Grand Prix Sezon 1945 (historia) 58 58
Georg Meier (kierowca) (historia) 44 44
Georg Meier (motocyklista) (historia) 44 44
Nations Grand Prix 1946 (historia) 38 38
VI Großer Preis der Schweiz (historia) 37 37
Grand Prix Saint-Cloud 1946 (historia) 35 35
Grand Prix Belgradu (historia) 35 35
XXXIII Grand Prix de l'Automobile Club de France (historia) 34 34
VIII Grand Prix de Belgique (historia) 33 33
Eläintarhan ajot (historia) 31 31
Hans Hartmann (historia) 29 29
Amedeo Gordini (historia) 27 27
Taso Mathieson (historia) 27 27
Thomas Mathieson (historia) 27 27
Jean Tremoulet (historia) 26 26
Maurice Aime (historia) 24 24
4 Moromar (wkład) 22 1 53375 Bohušovice nad Ohří (stacja kolejowa) (historia) 2672 2672
Bor (stacja kolejowa) (historia) 2643 2643
Kostelec nad Orlicí (stacja kolejowa) (historia) 2589 2589
Adamov (stacja kolejowa) (historia) 2485 2485
Rousínov (stacja kolejowa) (historia) 2476 2476
Svoboda nad Úpou (stacja kolejowa) (historia) 2468 2468
Klenčí pod Čerchovem (stacja kolejowa) (historia) 2437 2437
Plzeň-Doubravka (historia) 2391 2391
Hoštka (stacja kolejowa) (historia) 2382 2382
Ratboř (stacja kolejowa) (historia) 2367 2367
Oslavany (stacja kolejowa) (historia) 2329 2329
Klenčí pod Čerchovem (historia) 2292 2292
Červená Voda (historia) 2261 2261
Verměřovice (historia) 2257 2257
Mistrovice (historia) 2238 2238
Pocinovice (historia) 2234 2234
Chodov (powiat Domažlice) (historia) 2233 2233
Těchonín (historia) 2221 2221
Sobkovice (historia) 2212 2212
Postřekov (historia) 2180 2180
Mrákov (historia) 2160 2160
Praha-Kyje (historia) 2108 2095
Linia kolejowa 72 Veresegyház – Gödöllő (historia) 1753 1753
5 Serecki (wkład) 11 1 98488 Rosa López (historia) 23565 23588
Ella Eyre (historia) 16346 16349
Michalis Rakindzis (historia) 15121 15121
Europe’s Living a Celebration (historia) 7472 7482
Addicted to You (singel Laury) (historia) 6811 6811
Never Let It Go (historia) 6505 6505
Dans le jardin de mon âme (historia) 4894 4894
Everything I Want (historia) 4939 4885
Gimme (historia) 4400 4503
S.A.G.A.P.O. (historia) 4077 4322
Od nas zavisi (historia) 4040 3986
Europe's Living a Celebration (historia) 42 42
6 Thorongilion (wkład) 7 2 21991 Alfred Næss (historia) 3199 3199
Rudolf Gundersen (historia) 3095 3095
Magnus Johansen (historia) 2670 2670
Thomas Bohrer (historia) 2393 2393
Julius Seyler (historia) 2387 2387
Johan Schwartz (historia) 2213 2213
Bjarne Frang (historia) 2198 2198
Rudolf Ericson (historia) 2023 2023
Johan Vikander (historia) 1753 1813
7 Sloggi (wkład) 5 0 21228 Józef Heller (historia) 7313 7556
Liliana Lubińska (historia) 4330 4330
Petro Bujko (historia) 3827 3827
Lwowska Kolej Dziecięca (historia) 2932 2932
Michał Moląg (historia) 2583 2583
8 Matti1990 (wkład) 5 0 19176 Salto (film 2004) (historia) 4890 4890
Zagubione listy (historia) 3696 3696
Miłość mojej młodości (historia) 3586 3586
Polowanie na czarownice (film 1999) (historia) 3531 3531
Droga do Nhill (historia) 3473 3473
9 Pablo000 (wkład) 5 1 15044 Gmina Pustec (historia) 3437 3437
Gmina Gorë (historia) 2926 2923
Gmina Moglicë (Okręg Korcza) (historia) 2913 2913
Gmina Libonik (historia) 2898 2898
Gmina Lekas (historia) 2851 2851
Gmina Liqenas (historia) 22 22
10 Anonimowe edycje 4 4 21673 Dungeons & Dragons (1974) (historia) 8627 8647
DJ. Zel (historia) 4379 4427
Franciszek Mertens (historia) 3219 3254
Linia kolejowa Triest – Poreč (historia) 2801 2986
Węgierskie serce (historia) 1339 1546
The Scarred People (historia) 717 765
Kamen Rider Gaimu (historia) 26 26
fis-moll (historia) 22 22
11 Basshuntersw (wkład) 4 42 15696 Otmar Szafnauer (historia) 5635 5938
Tian ji: Fu chun shan ju tu (historia) 2903 2903
Autostrada (film 2012) (historia) 2754 2754
Kieszonkowiec (film 1997) (historia) 2720 2729
I British Grand Prix (historia) 44 44
I Grand Prix des Nations (historia) 38 38
Československá Grand Prix (historia) 37 37
VIII Großer Preis der Schweiz (historia) 37 37
IX Großer Preis der Schweiz (historia) 37 37
VII Grand Prix de Suisse (historia) 37 37
Velká cena Československa (historia) 37 37
Xiao Wu (historia) 36 36
I Beograd City Park Race (historia) 35 35
I Beograd Grand Prix (historia) 35 35
XXXIII Grand Prix de l’Automobile Club de France (historia) 59 34
XXXVI Grand Prix de l’ACF (historia) 36 34
XXXV Grand Prix de l’ACF (historia) 34 34
XXXVI Grand Prix de l'ACF (historia) 34 34
XXXV Grand Prix de l'ACF (historia) 34 34
XXXIV Grand Prix de l’ACF (historia) 34 34
XXXIV Grand Prix de l'ACF (historia) 34 34
XIX Gran Premio d'Italia (historia) 33 33
XIX Gran Premio d’Italia (historia) 33 33
XVIII Gran Premio d’Italia (historia) 33 33
XVII Gran Premio d’Italia (historia) 33 33
XVII Gran Premio d'Italia (historia) 33 33
X Grand Prix de Belgique (historia) 33 33
Che sau (historia) 33 33
Autostrada (film) (historia) 33 33
XVIII Gran Premio d'Italia (historia) 33 33
III Gran Premio del Valentino (historia) 33 33
X Grand Prix Automobile de Monaco (historia) 33 33
Penya Rhin Grand Prix (historia) 32 32
Grand Prix du Roussillon (historia) 32 32
Grand Prix automobile de Milan (historia) 31 31
Djurgårdsloppet (historia) 31 31
Grand Prix du Comminges (historia) 31 31
Gran Premio Automobilistico di San Remo (historia) 30 30
Grand Prix automobile de Marseille (historia) 30 30
Grand Prix de Valentino (historia) 28 28
Grand Prix automobile de Turin (historia) 28 28
Grand Prix automobile de Nice (historia) 27 27
Gran Premio di Monza (historia) 27 27
Grand Prix de Pau (historia) 25 25
Kieszonkowiec (film 1959) (historia) 24 24
ADAC Eifelrennen (historia) 22 22
12 Lowdown (wkład) 3 2 15952 Walerij Zielepukin (historia) 5507 5507
Tomáš Káňa (historia) 4824 5116
Justin DaCosta (historia) 5104 5103
Kamil Kosowski (historia) 36 172
Stadion im. Kazimierza Górskiego (historia) 54 54
13 Cynko (wkład) 2 0 11305 John Farrell (baseballista) (historia) 6756 6757
José Altuve (historia) 4548 4548
14 Yurek88 (wkład) 2 0 11077 Samochodowe Mistrzostwa Europy (historia) 7948 7969
De Sanctis (konstruktor) (historia) 3108 3108
15 Selso (wkład) 2 2 9383 Drobnołuszczak żółtawy (historia) 2548 6184
Arthopyrenia (historia) 3128 3142
Pluteus leoninus (historia) 36 36
Arthopyreniaceae (historia) 21 21
16 Nonander (wkład) 2 0 7705 Mieczysław Adamczyk (historia) 3885 3885
Ryszard Fischbach (historia) 3820 3820
17 Skoczwiski (wkład) 2 0 7007 Muzeum Regionalne w Wągrowcu (historia) 3975 3975
Anna Kodelska (historia) 2433 3032
18 Omega933 (wkład) 2 1 7000 Dżajsz al-Muhadżirin wa-al-Ansar (historia) 2962 2962
Ahl asz-Szam (historia) 2237 2237
Dżabhat Ansar ad-Din (historia) 1756 1801
19 Lajsikonik (wkład) 2 0 6262 Flaga St. Petersburga (historia) 4023 4027
Flaga Saint Paul (historia) 2232 2235
20 99kerob (wkład) 2 0 5944 Trevor Releford (historia) 3102 3101
Bryon Allen (historia) 2843 2843
21 Pyciek (wkład) 1 0 18626 Mistrzostwa Europy U-19 w Piłce Nożnej 2014 (historia) 18609 18626
22 Powerek38 (wkład) 1 0 11720 Konstytucja Australii (historia) 11720 11720
23 Miodzio3 (wkład) 1 1 11274 Greater Sydney Rams (historia) 11245 11245
Western Sydney Rams (historia) 29 29
24 Belissarius (wkład) 1 0 11055 America First Committee (historia) 10904 11055
25 Kszapsza (wkład) 1 0 7469 Transformator rozbieralny (historia) 7377 7469
26 Helena Polska (wkład) 1 0 7037 Drzewo genealogiczne rodu Waldeck (historia) 6674 7037
27 Rainer (wkład) 1 0 6025 Zaginiony w akcji 3 (historia) 6007 6025
28 Szczureq (wkład) 1 0 5917 Beaver Lake (historia) 5832 5917
29 Macuk (wkład) 1 0 5591 Kościół Świętej Trójcy w Wyszogrodzie (historia) 5594 5591
30 Ałiku (wkład) 1 1 4933 Bazyli II Kamater (historia) 4618 4900
Teodozjusz I Borradiota (historia) 33 33
31 WetCouch (wkład) 1 0 4725 Józef Janoszek (historia) 4719 4725
32 B-X (wkład) 1 0 4080 Kent Benson (historia) 4080 4080
33 Przemek Jahr (wkład) 1 0 4004 Memoriał Luboša Tomíčka 2014 (historia) 4004 4004
34 Jarekmacz (wkład) 1 0 3919 Lendico (historia) 3805 3919
35 D T G (wkład) 1 1 3663 Jerzy Cienciała (1834-1913) (historia) 2132 2296
Panowie z Wierzbnej (historia) 1401 1367
36 Gregok (wkład) 1 1 3658 Maria Brydzińska (historia) 2034 2058
Uroda życia (film 1921) (historia) 1576 1600
37 Lukasz19930915 (wkład) 1 0 3509 Land Rover Discovery Sport (historia) 3509 3509
38 Avalokitesvara (wkład) 1 0 3505 Herb gminy Węgierska Górka (historia) 3012 3505
39 Pbk (wkład) 1 1 3381 Andrzej Dominiak (historia) 2093 2093
Dominika Grodzicka (historia) 1244 1288
40 Bogic (wkład) 1 0 3307 Cătălin Carp (historia) 3307 3307
41 MaPet92 (wkład) 1 0 2742 Peter Suswam (historia) 2742 2742
42 Freedon Nadd (wkład) 1 0 2696 Stefan Witek (historia) 2556 2696
43 Stevko230 (wkład) 1 0 2583 Jean-Luc Vasseur (historia) 2583 2583
44 Lancer WRC (wkład) 1 0 2385 ASA Târgu Mureș (1962) (historia) 2355 2385
45 Marekos (wkład) 1 0 2366 Mikołaj Francose (historia) 2365 2366
46 Damian1906 (wkład) 1 0 2346 Conrad Logan (historia) 2346 2346
47 Kanion (wkład) 1 0 2288 Beit Trójmiasto (historia) 2179 2288
48 Sigma1410 (wkład) 1 0 2182 Pepe Escobar (historia) 2182 2182
49 MarieMelanie (wkład) 1 0 2159 Above The Noise (historia) 2159 2159
50 Szarik99 (wkład) 1 0 2145 You Aint Aint Aint Nothing But A Hounddog (historia) 2145 2145
51 Cojan (wkład) 0 38 18959 Kapellenberg (Chemnitz) (historia) 1181 1182
Hilbersdorf (Chemnitz) (historia) 1179 1179
Markersdorf (Chemnitz) (historia) 1172 1172
Einsiedel (Chemnitz) (historia) 1169 1169
Klaffenbach (Chemnitz) (historia) 1165 1165
Mittelbach (Chemnitz) (historia) 1159 1159
Ebersdorf (Chemnitz) (historia) 1158 1158
Rabenstein (Chemnitz) (historia) 1156 1156
Gablenz (Chemnitz) (historia) 1150 1150
Kappel (Chemnitz) (historia) 1149 1149
Harthau (Chemnitz) (historia) 1144 1144
Grüna (Chemnitz) (historia) 1135 1135
Furth (Chemnitz) (historia) 1134 1134
Euba (Chemnitz) (historia) 1122 1122
Einsiedel (historia) 30 512
Rabenstein (historia) 370 370
Mittelbach (historia) 283 283
Kapellenberg (historia) 255 255
Klaffenbach (historia) 223 223
Grüna (historia) 201 201
Einsiedeln (ujednoznacznienie) (historia) 185 185
Harthau (historia) 180 180
Euba (historia) 163 163
Chemnitz-Kapellenberg (historia) 32 32
Chemnitz-Hilbersdorf (historia) 31 31
Chemnitz-Klaffenbach (historia) 31 31
Chemnitz-Markersdorf (historia) 31 31
Chemnitz-Rabenstein (historia) 30 30
Chemnitz-Mittelbach (historia) 30 30
Chemnitz-Ebersdorf (historia) 29 29
Chemnitz-Einsiedel (historia) 29 29
Chemnitz-Harthau (historia) 27 27
Chemnitz-Gablenz (historia) 27 27
Chemnitz-Kappel (historia) 26 26
Chemnitz-Grüna (historia) 26 26
Chemnitz-Furth (historia) 25 25
Chemnitz-Euba (historia) 24 24
Gruena (historia) 15 15
52 Mathiasrex (wkład) 0 6 5813 Paweł Kurdwanowski (historia) 1110 1110
Aleksander Gratus Tarnowski (historia) 1050 1049
Achacy Rajski (historia) 917 1005
Aleksander Koryciński (historia) 927 928
Jan Ścibor Chełmski (historia) 873 873
Michał Stanisław Tarnowski (historia) 848 848
53 Kerim44 (wkład) 0 2 3864 Strażnica WOP Kujoty (historia) 1448 1943
Strażnica WOP Czajki (historia) 1483 1921
54 Mafi furach (wkład) 0 1 2041 Mafi furach (historia) 1995 2041
55 VV94 (wkład) 0 3 2028 Jōji Nakata (historia) 2010 1984
Joji Nakata (historia) 22 22
Jouji Nakata (historia) 22 22
56 Czymjestlogika (wkład) 0 1 1907 Amangeldy (film) (historia) 1907 1907
57 ATWCom (wkład) 0 1 1816 Dzień Pustego Talerzyka (historia) 1408 1816
58 Ogruszecka (wkład) 0 1 1718 Agility Logistics (historia) 559 1718
59 Paoola56 (wkład) 0 1 1668 Mosley Music Group (historia) 1667 1668
60 Okno2011 (wkład) 0 1 1631 Kamil Młyńczyk (historia) 1576 1631
61 Jakubkaja (wkład) 0 1 1319 Gruppo universitario fascista (historia) 1319 1319
62 Matrek (wkład) 0 2 1255 Torpedo-Bearing-Transmiter (historia) 1219 1219
TBT (historia) 36 36
63 Mateusz Opasiński (wkład) 0 1 1195 Artur Rynkiewicz (historia) 1195 1195
64 Roman one (wkład) 0 1 1193 Marek Harat (historia) 779 1193
65 Rodini (wkład) 0 1 1188 Suzan Giżyńska (historia) 1236 1188
66 Sagi2007 (wkład) 0 1 824 Fine (historia) 810 824
67 Vivaelcelta (wkład) 0 2 462 Reina (historia) 26 432
Durango (miasto w Hiszpanii) (historia) 30 30
68 Wiktor Jabłoński (wkład) 0 1 381 Białe Wrony (historia) 330 381
69 Chrumps (wkład) 0 1 222 Zbigniew Piotrowski (historia) 43 222
70 John Belushi (wkład) 0 2 125 Zbór Wolnych Badaczy Pisma Świętego w Lublinie (historia) 71 71
Wolni Badacze Pisma Świętego (historia) 54 54
71 Sławomir Wieszczycki (wkład) 0 2 88 Chameleon (album Tomasza Stańki) (historia) 44 44
Balladyna (album Tomasza Stańki) (historia) 44 44
72 SpiderMum (wkład) 0 3 81 Sałata lodowa (historia) 33 33
Hasło ogrodnicze (historia) 28 28
Fast-food (historia) 20 20
73 1000MHz (wkład) 0 1 44 Sweet Revenge (historia) 44 44
74 Sidevar (wkład) 0 1 42 ArcaniA: Fall of Setarrif (historia) 42 42
75 Bladyniec (wkład) 0 1 30 Tatjana Artiuszyna (historia) 30 30
76 Ablakok (wkład) 0 1 26 André de Chénier (historia) 26 26
77 Kelvin (wkład) 0 1 26 Kłodczyzna (historia) 23 26
78 Jacek Pontacik (wkład) 0 1 21 Mały Fiat (historia) 21 21