l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Tournasol7 (wkład) 72 0 203774 Passiflora mixta (historia) 3697 3697
Passiflora rubra (historia) 3433 3433
Passiflora picturata (historia) 3407 3407
Passiflora gracilis (historia) 3328 3328
Passiflora garckei (historia) 3280 3280
Passiflora sclerophylla (historia) 3273 3273
Passiflora organensis (historia) 3262 3262
Passiflora retipetala (historia) 3250 3250
Passiflora micropetala (historia) 3219 3219
Passiflora riparia (historia) 3199 3199
Passiflora kermesina (historia) 3172 3172
Passiflora gibertii (historia) 3169 3169
Passiflora fuchsiiflora (historia) 3152 3152
Passiflora oerstedii (historia) 3060 3060
Passiflora lutea (historia) 3045 3045
Passiflora manicata (historia) 3029 3029
Passiflora longiracemosa (historia) 2999 2999
Passiflora holosericea (historia) 2982 2982
Passiflora mansoi (historia) 2967 2967
Passiflora membranacea (historia) 2952 2952
Passiflora ovalis (historia) 2941 2941
Passiflora rhamnifolia (historia) 2919 2919
Passiflora helleri (historia) 2899 2899
Passiflora gracilens (historia) 2890 2890
Passiflora mandonii (historia) 2886 2886
Passiflora jorullensis (historia) 2883 2884
Passiflora microstipula (historia) 2873 2873
Passiflora nephrodes (historia) 2869 2869
Passiflora mayarum (historia) 2869 2869
Passiflora insignis (historia) 2861 2861
Passiflora maliformis (historia) 2851 2851
Passiflora lobata (historia) 2845 2845
Passiflora holtii (historia) 2827 2827
Passiflora lanata (historia) 2824 2824
Passiflora macrophylla (historia) 2820 2820
Passiflora parritae (historia) 2817 2817
Passiflora mooreana (historia) 2817 2817
Passiflora gilbertiana (historia) 2809 2809
Passiflora lobbii (historia) 2808 2808
Passiflora mathewsii (historia) 2788 2788
Passiflora gritensis (historia) 2782 2782
Passiflora pedata (historia) 2772 2772
Passiflora luetzelburgii (historia) 2747 2747
Passiflora multiflora (historia) 2731 2731
Passiflora lindeniana (historia) 2715 2715
Passiflora lancetillensis (historia) 2715 2715
Passiflora maguirei (historia) 2693 2693
Passiflora leptomischa (historia) 2692 2692
Passiflora karwinskii (historia) 2683 2683
Passiflora ovata (historia) 2663 2663
Passiflora hahnii (historia) 2651 2651
Passiflora palenquensis (historia) 2645 2645
Passiflora gracillima (historia) 2631 2631
Passiflora macropoda (historia) 2624 2624
Passiflora pectinata (historia) 2619 2619
Passiflora murucuja (historia) 2617 2617
Passiflora frutescens (historia) 2605 2605
Passiflora guazumaefolia (historia) 2569 2569
Passiflora parvifolia (historia) 2561 2561
Passiflora juliana (historia) 2560 2560
Passiflora oblongata (historia) 2538 2538
Passiflora lanceolata (historia) 2532 2532
Passiflora gleasonii (historia) 2529 2529
Passiflora kawensis (historia) 2514 2514
Passiflora multiformis (historia) 2503 2503
Passiflora loretensis (historia) 2477 2477
Passiflora heterohelix (historia) 2468 2468
Passiflora leptoclada (historia) 2458 2458
Passiflora lancearia (historia) 2447 2447
Passiflora nuriensis (historia) 2424 2424
Passiflora obtusiloba (historia) 2334 2334
Passiflora glaberrima (historia) 2303 2303
2 X-domin (wkład) 55 9 134799 Parafia bł. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie (historia) 3340 3340
Goliath Pioneer (historia) 2442 2442
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Łupkowie (historia) 2224 2434
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Cieplicach-Rudce (historia) 2339 2339
Parafia św. Wojciecha w Tarnawie Górnej (historia) 2274 2274
DKW FA (historia) 2264 2264
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Budach Łańcuckich (historia) 2244 2244
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wróbliku Królewskim (historia) 2241 2241
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Prusieku (historia) 2225 2225
Parafia św. Stanisława Biskupa w Uhercach Mineralnych (historia) 2162 2201
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Tyniowicach (historia) 2179 2183
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Mołodyczy (historia) 2179 2179
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wólce Grodziskiej (historia) 2177 2177
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wołkowyi (historia) 2171 2171
Parafia Świętych Kosmy i Damiana w Wujskiem (historia) 2170 2170
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Króliku Polskim (historia) 2170 2170
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Świętych (historia) 2157 2157
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Łukowem (historia) 2155 2155
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wojtkowej (historia) 2131 2155
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Dobrej (historia) 2146 2146
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Węgierce (historia) 2139 2143
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Berezce (historia) 2142 2142
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Brzózie Stadnickiej (historia) 2139 2139
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Małkowicach (historia) 2138 2138
Bugatti Type 50 (historia) 2128 2128
Parafia św. Michała Archanioła w Klimkówce (historia) 2121 2121
Rolls Royce 20/25hp (historia) 2118 2118
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Drohojowie (historia) 2046 2116
Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Manasterzu (historia) 2112 2112
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chotyńcu (historia) 2107 2107
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Sośnicy (historia) 2107 2107
Parafia św. Józefa w Zmysłówce (historia) 2011 2107
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kaszycach (historia) 2106 2106
Parafia św. Onufrego w Wisłoku Wielkim (historia) 2101 2101
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Miękiszu Starym (historia) 2098 2098
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Orzechowcach (historia) 2095 2093
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Zamojscach (historia) 2092 2092
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bolestraszycach (historia) 2090 2090
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Ostrowie (historia) 2086 2086
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Wietlinie (historia) 2077 2077
Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Górzance (historia) 2077 2077
Riley Brooklands (historia) 2069 2072
Parafia św. Mikołaja w Majdanie Sieniawskim (historia) 2070 2070
Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Marcina w Łowcach (historia) 2071 2069
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Maćkowicach (historia) 2067 2067
Parafia św. Marii Magdaleny w Głębokiem (historia) 2065 2064
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Rzepedzi (historia) 2064 2064
Parafia św. Barbary w Ropience (historia) 2060 2063
Parafia św. Jana Chrzciciela w Odrzechowej (historia) 2037 2063
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wacławicach (historia) 2047 2061
Parafia Matki Bożej Śnieżnej w Miękiszu Nowym (historia) 2060 2060
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Kosienicach (historia) 2059 2059
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Walawie (historia) 2042 2059
Parafia św. Stanisława Biskupa w Kolonii Polskiej (historia) 2057 2057
Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Gwizdowie (historia) 2049 2049
Parafia św. Wincentego a Paulo w Moszczanach (historia) 2041 2033
Rektorat Matki Bożej Pocieszenia w Nizinach (historia) 2024 2024
Parafia św. Stanisława Kostki w Smolarzynach (historia) 2008 2011
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Ujkowicach (historia) 2001 2001
Parafia Wszystkich Świętych w Iwoniczu (historia) 1987 1987
Parafia św. Jakuba Apostoła w Korczowej (historia) 1975 1975
Parafia św. Józefa w Nienowicach (historia) 1968 1968
Parafia św. Anny w Radawie (historia) 1914 1914
Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wojtkowej (historia) 44 44
3 Pablo000 (wkład) 19 0 53505 Sidi Ibrahim (historia) 3138 3162
Sidi Ali Bu Sidi (historia) 2895 2887
Badr ad-Din al-Mukrani (historia) 2822 2872
Sidi Hamadusz (historia) 2882 2863
Sufajzif (historia) 2857 2857
Sidi Chalid (Sidi Bu-l-Abbas) (historia) 2845 2843
Ajn Addan (historia) 2794 2832
Ibn Badis (historia) 2756 2830
Tanira (historia) 2796 2829
Marhum (historia) 2827 2825
Ajn as-Sarid (historia) 2759 2800
Ajn al-Bard (historia) 2773 2799
Ras al-Ma (historia) 2815 2795
Bu-l-Arabi (historia) 2739 2777
Ad-Daja (historia) 2737 2766
Tasala (historia) 2762 2758
Talagh (historia) 2756 2756
Tilmuni (historia) 2675 2675
Ajn Kada (historia) 2547 2579
4 Jasiek054 (wkład) 18 1 57688 Sa’id as-Sawakin (historia) 4467 4963
Ali Laszkar (historia) 4501 4516
Abd al-Aziz at-Tahir (historia) 3812 3842
Ibrahim Luksajri (historia) 3764 3783
Abd al-Malik al-Awwad (historia) 3601 3624
Abd ar-Rahman Nana (historia) 3575 3597
Muhammad Karmus (historia) 3276 3305
Abd al-Aziz as-Safawi (historia) 3147 3175
Kasim Bu Allusz (historia) 2894 2911
Fu’ad Fadżdżari (historia) 2764 2794
Sa’id at-Tanku (historia) 2676 2690
Anwar Kandafil (historia) 2620 2620
Muhammad Mukrim Binmansur (historia) 2480 2503
Raszid Lachdar (historia) 2368 2391
Muhammad al-Basri (historia) 2363 2390
Aziz al-Chalafi (historia) 2339 2364
Raszid Bilaziz (historia) 2336 2351
Szukri Atafi (historia) 2131 2144
Rahhal Mahasin (historia) 1728 1725
5 Magen (wkład) 16 1 42171 Pałac w Bystrzycy Dolnej (historia) 3253 3253
Pałac w Witoszowie Dolnym (historia) 2815 2815
Pałac w Gogołowie (historia) 2784 2784
Pałac w Krzyżowej (historia) 2777 2777
Pałac w Goczałkowie Górnym (historia) 2558 2558
Pałac w Wilkowie (historia) 2510 2510
Pałac w Makowicach (historia) 2464 2464
Pałac w Wiśniowej (historia) 2439 2439
Pałac w Stanowicach (historia) 2388 2388
Pałac w Bystrzycy Górnej z XVI w. (historia) 2380 2380
Pałac w Jakubowie (powiat świdnicki) (historia) 2354 2354
Pałac w Żelazowie (historia) 2350 2350
Pałac w Komorowie (historia) 2324 2324
Pałac w Morawie (historia) 2231 2308
Pałac w Bartoszówku (historia) 2236 2236
Pałac w Mokrzeszowie (historia) 2229 2229
Pałac w Bystrzycy Górnej z XIX w. (historia) 2002 2002
6 Selso (wkład) 12 17 43830 Soreniec żółtawy (historia) 5167 5820
Phaeographis (historia) 3200 3200
Pezizella (historia) 2954 3064
Physalospora (historia) 2971 3036
Phaeocalicium (historia) 2864 2864
Calycina (historia) 2820 2820
Phaeospora (historia) 2709 2770
Phoma (historia) 2592 2592
Peltula (historia) 2410 2440
Peccania (historia) 2404 2404
Phacopsis (historia) 2295 2295
Phaeopyxis (historia) 2116 2118
Phaeorrhiza (historia) 2014 2014
Phylliscum (historia) 1959 1962
Petractis (historia) 1937 1937
Peridiothelia (historia) 1911 1911
Czareczka (historia) 173 330
Physconia enteroxantha (historia) 29 29
Palczarek (historia) 23 23
Peridiotelia (historia) 23 23
Fysalospora (historia) 22 22
Liternica (historia) 22 22
Rzęsak (historia) 21 21
Feopyksis (historia) 20 20
Feospora (historia) 20 20
Fakopsis (historia) 19 19
Skalniczka (historia) 19 19
Suchorostek (historia) 18 18
Uczepnica (historia) 17 17
7 Lowdown (wkład) 10 3 72590 Henryk Dyduch (historia) 9407 9655
Zygmunt Kusiak (historia) 7690 7685
Maurycy Broch (historia) 7671 7671
Jan Boroń (historia) 7601 7600
Piotr Parfianowicz (podpułkownik) (historia) 7381 7381
Edward Kościński (historia) 7084 7058
Włodzimierz Dobrowolski (podpułkownik) (historia) 7040 7058
Stanisław Wyżykowski (podpułkownik) (historia) 5908 5902
Leon Gotkiewicz (historia) 5897 5897
Leon Parat (historia) 4130 4130
Cmentarz Trojekurowski w Moskwie (historia) 1950 1945
Stanisław Wyżykowski (historia) 337 337
Piotr Parfianowicz (historia) 271 271
8 Serecki (wkład) 10 0 51929 Pertti Kurikan Nimipäivät (historia) 11138 11274
Molly Sterling (historia) 7711 7770
This Time (singel Moniki Linkytė i Vaidasa Baumili) (historia) 7602 7602
Time (singel Uzariego i Maimuny) (historia) 5111 5111
Amanecer (historia) 4539 4588
Playing with Numbers (historia) 4144 4144
N’oubliez pas (historia) 3056 3104
Lisja esenski (historia) 3044 3044
Hope Never Dies (historia) 2736 2736
I’m Alive (singel Elhaidy Dani) (historia) 2537 2556
9 Carabus (wkład) 9 0 29928 Blaps polychresta (historia) 5162 5324
Blaps inflata (historia) 3353 3353
Blaps bifurcata bifurcata (historia) 3234 3234
Blaps peyerimhoffi (historia) 3141 3141
Blaps nitens laportei (historia) 2971 3050
Blaps pauliani (historia) 3020 3020
Blaps megalatlantica (historia) 2974 2974
Blaps plana (historia) 2885 2931
Blaps magica (historia) 2901 2901
10 Bándíttos (wkład) 7 0 20070 Rafael Gargiulo (historia) 4713 4713
Vincent Shomo (historia) 3386 3375
Colin Moore (historia) 2626 2626
Armando Blanco (historia) 2526 2526
Acton Hill Church (historia) 2476 2526
Humberto Dip (historia) 2157 2179
Mario Gárate (historia) 2125 2125
11 Anonimowe edycje 4 9 24586 Krzysztof Lenczowski (historia) 151 4166
Sałatka Snickers (historia) 4094 4103
Mateusz Grzesiak (historia) 2819 2960
Pascal Brunerand (historia) 2904 2907
Los ricos también lloran (historia) 1758 1885
Pontypridd (historia) 1790 1819
Ulica Dywizjonu 303 w Lublinie (historia) 1648 1602
Barbara Otwinowska (historia) 1265 1431
Gazeta Myślenicka (historia) 515 1356
Oswald Gette (historia) 1060 1200
Inka. Zachowałam się jak trzeba (historia) 740 1121
Misa (historia) 19 19
Dudek RPK (historia) 17 17
12 Miodzio3 (wkład) 4 0 12478 Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 (historia) 3181 3181
Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2021 (historia) 3156 3156
Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2023 (historia) 3095 3095
Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2021 (historia) 3046 3046
13 Viltharis (wkład) 3 0 63376 Effodeildin (2015) (historia) 29849 33902
Puchar Wysp Owczych w piłce nożnej (2014) (historia) 26889 27013
Puchar Wysp Owczych w piłce nożnej (2015) (historia) 2397 2461
14 Antongutsch (wkład) 3 0 15541 DJ Wich (historia) 2743 7430
Zapracowany obibok (historia) 5412 5412
Zapracowany obibok 2 (historia) 2699 2699
15 Loraine (wkład) 3 0 15167 Malik Haddad (historia) 5438 5464
Klasztor św. Antoniego Wielkiego (historia) 4350 4975
Nikanor (Popović) (historia) 3959 4728
16 LVL.6 (wkład) 3 0 14886 Ed Carpenter Racing (historia) 8817 8852
William Monson, 1. wicehrabia Oxenbridge (historia) 3985 3985
Antanambe (historia) 2008 2049
17 Torrosbak (wkład) 3 0 9973 Ankafina-Tsarafidy (historia) 3465 3465
Ampitana (historia) 3291 3291
Ambohinamboarina (historia) 3211 3217
18 Eurohunter (wkład) 3 0 8879 Chronicles (album) (historia) 3766 3759
Epica (album Audiomachine) (historia) 2693 2693
Helios (album) (historia) 2424 2427
19 Macuk (wkład) 3 0 8666 Giovanni Innocenzo Martinelli (historia) 2938 2899
Georges Abou Khazen (historia) 2888 2888
Paul Dahdah (historia) 2828 2879
20 Jsitarz (wkład) 2 2 29707 Danijela Birman (historia) 20265 20284
Amir Lewin (historia) 9361 9369
Matilda Popilov (historia) 28 28
Victor Markowicz (historia) 26 26
21 Andrzej94 (wkład) 2 0 21120 Polska na Halowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2015 (historia) 10592 11987
Halowy mityng lekkoatletyczny Pedro's Cup 2015 (historia) 9146 9133
22 MBi (wkład) 2 0 16944 Schronisko PTT „Beskid Śląski” na Kozubowej (historia) 10424 10424
Schronisko PTT "Beskid" na Ropiczce (historia) 6520 6520
23 KarlHeintz (wkład) 2 0 9976 39. Festiwal Filmowy w Gdyni (historia) 5594 5594
38. Gdynia - Festiwal Filmowy (historia) 4382 4382
24 Borzecky (wkład) 2 3 8996 Helmut Benthaus (historia) 4625 4625
Fran Escribá (historia) 4289 4290
Francisco Escriba (historia) 27 27
Francisco Escribá (historia) 27 27
Fran Escriba (historia) 27 27
25 Diabetes (wkład) 2 0 7210 Stary Cmentarz w Bączalu Dolnym (historia) 2060 3839
Nowy Cmentarz w Bączalu Dolnym (historia) 3268 3371
26 Skoczwiski (wkład) 2 0 6284 Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola (historia) 3263 3263
Muzeum Kowalstwa i Ślusarstwa w Hajnówce (historia) 2989 3021
27 Pbk (wkład) 2 0 5609 Bonifacy Woźny (historia) 3152 3149
Andrzej Potocki (działacz katolicki) (historia) 2460 2460
28 Delta 51 (wkład) 2 0 4814 Port Orchard (historia) 2481 2481
Silverdale (Waszyngton) (historia) 2333 2333
29 Zsuetam (wkład) 1 0 30172 Lato Zet i Dwójki 2014 (historia) 30074 30172
30 Radomi (wkład) 1 0 23208 Maleńkij robot (historia) 23208 23208
31 Andrzei111 (wkład) 1 56 16384 Partie polityczne Algierii (historia) 5407 5572
Gmina Washington (historia) 795 795
Gmina Union (historia) 698 698
Gmina Lincoln (historia) 544 544
Gmina Jackson (historia) 439 439
Gmina Jefferson (historia) 411 411
Gmina Grant (historia) 370 370
Guriasz (historia) 334 334
Gyula Tóth (historia) 238 315
Gmina Richland (historia) 314 314
Harry Brown (historia) 291 291
Hermogen (historia) 283 283
Rosenkrantz i Guildenstern nie żyją (historia) 246 277
Francis Napier (historia) 258 262
Oliver Russell (historia) 230 230
Henry Grey (historia) 229 229
John Lambton (historia) 183 213
Gromada Turów (historia) 198 198
Hugo Becker (historia) 185 185
Holenderska interwencja na Bali (historia) 178 178
Gościnowo (historia) 174 174
Hyde Parker (historia) 158 158
Gostinyj Dwor (historia) 151 151
Gmina Waterford (historia) 150 151
La Bruyère (historia) 151 150
Droga krajowa B309 (historia) 144 144
Droga krajowa B92 (historia) 141 141
Droga krajowa B82 (historia) 141 141
Droga krajowa B41 (historia) 141 141
Droga krajowa B94 (historia) 141 141
Droga krajowa B31 (historia) 141 141
Droga krajowa B42 (historia) 141 141
Droga krajowa B81 (historia) 141 141
Droga krajowa B80 (historia) 141 141
La Celle (historia) 141 141
Droga krajowa B9 (historia) 138 138
Droga krajowa B8 (historia) 138 138
Gorąca linia (historia) 134 134
Guaraciaba (historia) 133 133
Graffiti Bridge (historia) 131 131
Herøy (historia) 119 119
Herb powiatu tomaszowskiego (historia) 118 118
Hanus (historia) 113 113
Ha’il (historia) 109 113
Gromada Szczyty (historia) 112 112
Harpur (historia) 111 111
Gran Hermano (historia) 110 110
Gromada Wilkowo (historia) 110 110
Gromada Wróblew (historia) 107 107
Henri-Bourassa (historia) 105 105
Grygla (historia) 91 91
Frank Grygla (historia) 35 35
Dr Jekyll i pan Hyde (historia) 35 35
Owen Meredith (historia) 31 31
Gruppa A ZSRR w piłce nożnej (historia) 29 29
Hovedserien (historia) 22 22
Hus (historia) 14 14
32 Januszk57 (wkład) 1 0 15549 Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Apostołów Piotra i Pawła w Hebdowie (historia) 15549 15549
33 Jolanta50 (wkład) 1 0 12019 Jerzy Stelmach (fizyk) (historia) 10722 12019
34 Chrumps (wkład) 1 0 10970 Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej (historia) 10970 10970
35 Nedops (wkład) 1 1 10848 Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2015 – pięciobój kobiet (historia) 10818 10818
Anastazija Mochnjuk (historia) 30 30
36 Krynia26 (wkład) 1 0 10015 Fortitude (serial telewizyjny) (historia) 10015 10015
37 Cali$h93 (wkład) 1 0 8889 Players Tour Championship 2014/2015 – Turniej finałowy (historia) 8889 8889
38 MOs810 (wkład) 1 0 7746 Opatovický kanál (historia) 7680 7746
39 Awersowy (wkład) 1 0 7289 Ali Lameda (historia) 7282 7289
40 Thorongilion (wkład) 1 0 7153 Dave Murray (narciarz) (historia) 7153 7153
41 Nonander (wkład) 1 0 6742 Tadeusz Markiel (historia) 5759 6742
42 Elster (wkład) 1 0 6542 James Hyde (historia) 6542 6542
43 Szczureq (wkład) 1 2 6310 Gerbillus floweri (historia) 2299 2299
Acomys seurati (historia) 2044 2044
Acomys airensis (historia) 1967 1967
44 Czymjestlogika (wkład) 1 2 5972 Michaił Awiłow (historia) 2181 2181
Nikołaj Żukow (historia) 2003 2003
Wasilij Andriejew (historia) 1788 1788
45 Buldożer (wkład) 1 0 4945 Francis Demarthon (historia) 4909 4945
46 Palau (wkład) 1 6 4875 Henryk Szkocki (historia) 4717 4724
Floris V (historia) 30 30
Hrabia Huntington (historia) 27 27
Dawid I Święty (historia) 25 25
Henryk Szkocki, 3. hrabia Huntingdon (historia) 24 24
Henryk Szkocki, 3. hrabia Huntington (historia) 24 24
Malkolm III (historia) 21 21
47 H.Rabiega (wkład) 1 0 4581 Roman Budzinowski (historia) 4581 4581
48 Kenraiz (wkład) 1 0 4457 Typha orientalis (historia) 3689 4457
49 Krzysztof1997 (wkład) 1 1 4022 Väderstad-Verken AB (historia) 2654 2654
Väderstad (historia) 1271 1368
50 Bogic (wkład) 1 0 3824 Mykoła Weczurko (historia) 3824 3824
51 Gedeon07 (wkład) 1 0 3689 Rezerwat przyrody Ja’ar Cippori (historia) 3689 3689
52 Soldier of Wasteland (wkład) 1 0 3298 Umm Badr (jezioro) (historia) 3297 3298
53 Ablakok (wkład) 1 0 2746 Leonardo Bistolfi (historia) 2692 2746
54 MaPet92 (wkład) 1 0 2666 Armiche Ortega (historia) 2666 2666
55 The boss (wkład) 1 3 2276 Adrana sowerbyana (historia) 2192 2192
Nuculana suprema (historia) 28 28
Adrana cultrata (historia) 28 28
Leda sowerbyana (historia) 28 28
56 Maciej1977 (wkład) 1 0 2223 Domenico Jacobini (historia) 2223 2223
57 MarQsx (wkład) 1 0 2222 Geira (historia) 2255 2222
58 MRT193 (wkład) 1 0 2221 Euroregion Łyna-Ława (historia) 1546 2221
59 Elfhelm (wkład) 1 0 2196 Aneta Kopacz (historia) 2196 2196
60 Gregok (wkład) 1 0 2178 Sandokan, tygrys z Malezji (historia) 2192 2178
61 Marsellus Wallace (wkład) 1 0 2164 A.S.A. Harrison (historia) 2159 2164
62 Loxley (wkład) 1 1 2130 Marian Reichbach (historia) 2043 2104
Meir Reichaw (historia) 26 26
63 Damianek1986 (wkład) 0 53 82539 Spring Lake (Karolina Północna) (historia) 1676 1676
Elizabeth (Wirginia Zachodnia) (historia) 1590 1664
Pittsboro (Karolina Północna) (historia) 1641 1641
Andrews (Karolina Północna) (historia) 1619 1619
Coatesville (Pensylwania) (historia) 1607 1607
Cadiz (Kentucky) (historia) 1551 1601
North Salem (Nowy Jork) (historia) 1599 1599
McCordsville (historia) 1587 1587
Corydon (Indiana) (historia) 1586 1586
Crothersville (historia) 1579 1579
Fortville (historia) 1579 1579
Pittsboro (Indiana) (historia) 1577 1577
Kennard (Teksas) (historia) 1524 1576
Elizabeth (Kolorado) (historia) 1571 1571
Brownsburg (historia) 1566 1566
New Amsterdam (Indiana) (historia) 1561 1561
Andrews (Karolina Południowa) (historia) 1560 1560
Spiceland (Indiana) (historia) 1559 1559
North Salem (Indiana) (historia) 1566 1558
New Palestine (historia) 1557 1557
New Middletown (Indiana) (historia) 1552 1552
Brownstown (Indiana) (historia) 1551 1551
Corydon (Kentucky) (historia) 1550 1550
Springport (Nowy Jork) (historia) 1550 1550
Mauckport (historia) 1549 1549
Spring Lake (Wisconsin) (historia) 1548 1548
Spring Lake (Indiana) (historia) 1548 1548
Kennard (Indiana) (historia) 1547 1547
Knightstown (historia) 1547 1547
Lanesville (Indiana) (historia) 1544 1544
Lizton (historia) 1543 1543
Stilesville (historia) 1542 1542
Wilkinson (Wisconsin) (historia) 1542 1542
Elizabeth (Indiana) (historia) 1541 1541
Russiaville (historia) 1539 1539
Crandall (Indiana) (historia) 1538 1538
Mount Summit (historia) 1537 1537
Wilkinson (Indiana) (historia) 1536 1536
Elizabeth (Minnesota) (historia) 1535 1535
Greentown (Indiana) (historia) 1535 1535
Coatesville (Indiana) (historia) 1535 1535
Andrews (Indiana) (historia) 1534 1534
Mount Etna (historia) 1532 1532
Laconia (Indiana) (historia) 1532 1532
Springport (Indiana) (historia) 1532 1532
De Motte (historia) 1532 1532
Mooreland (Indiana) (historia) 1530 1530
Dunreith (historia) 1527 1527
Straughn (historia) 1527 1527
Mooreland (Oklahoma) (historia) 1525 1525
Cadiz (Indiana) (historia) 1517 1517
Crandall (Teksas) (historia) 1512 1512
Amo (Indiana) (historia) 1507 1507
64 Ciacho5 (wkład) 0 8 6665 Himalaya Club (historia) 1902 1902
Kulkowanie (obróbka) (historia) 1901 1901
Przepychanie nagniatające (historia) 830 830
Nagniatanie (historia) 739 739
Kulkowanie (łowiectwo) (historia) 548 548
SO-luminum (historia) 459 459
Kulkowanie (historia) 254 263
Himalaja Club (historia) 23 23
65 Warszawiak22 (wkład) 0 5 6277 Aran wa Bidgol (historia) 1301 1301
Bodżnurd (historia) 1299 1283
Manzil Bu Rukajba (historia) 1158 1250
Sawe (historia) 1228 1226
Dorud (historia) 1217 1217
66 Witia (wkład) 0 3 5800 Barbara Radziwiłłówna (dramat) (historia) 2047 2047
Erotyki (Kniaźnin) (historia) 1934 1934
Duma (literatura polska) (historia) 1819 1819
67 Radosław Bieniek (wkład) 0 2 3486 Urabialność mieszanki betonowej (historia) 1974 1974
Superplastyfikator (historia) 1512 1512
68 Pikador (wkład) 0 1 1798 NGC 322 (historia) 1738 1798
69 Tadam (wkład) 0 1 1721 Czerwone nosy (historia) 1721 1721
70 MZM (wkład) 0 1 1677 Polsko-Saudyjska Izba Gospodarcza (historia) 1521 1677
71 Margoz (wkład) 0 1 1624 Massimo Onofri (historia) 1624 1624
72 Rybulo7 (wkład) 0 1 1525 Nowotwór metachroniczny (historia) 1528 1525
73 Mix321 (wkład) 0 1 1391 Bloomberg Businessweek Polska (historia) 1391 1391
74 Katafrakt (wkład) 0 1 1388 Bahía de Banderas (zatoka) (historia) 1388 1388
75 Bonio (wkład) 0 1 1375 Joseph Fahnroth (historia) 1375 1375
76 Pwlps (wkład) 0 1 1349 Psychiatria środowiskowa (historia) 827 1349
77 Jasiek17 (wkład) 0 1 1157 Orzeł za najlepszy film dokumentalny (historia) 593 1157
78 Wostr (wkład) 0 1 22 Tiosiarczan (historia) 22 22