l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 X-domin (wkład) 41 9 97866 Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Żarkach-Letnisku (historia) 2724 2724
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chojnach-Hucie (historia) 2567 2607
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sieńcu (historia) 2531 2549
Parafia Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej w Drobnicach (historia) 2477 2517
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Radoszewicach (historia) 2474 2516
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Czernicach (historia) 2662 2494
Parafia św. Marii Magdaleny w Łyskorni (historia) 2427 2490
Parafia św. Barbary w Rudnikach (historia) 2445 2487
Parafia Najświętszego Imienia Maryi w Gaszynie (historia) 2406 2485
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Kotowicach (historia) 2426 2464
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krzyworzece (historia) 2423 2441
Parafia św. Andrzeja Apostoła w Kadłubie (historia) 2398 2437
Parafia św. Jana Chrzciciela w Łaszewie (historia) 2392 2434
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Dzietrznikach (historia) 2388 2428
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Gniazdowie (historia) 2377 2420
Parafia św. Jana Berchmansa w Gorzkowie-Trzebniowie (historia) 2400 2402
Parafia św. Andrzeja Boboli w Masłowicach (historia) 2351 2390
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Mierzycach (historia) 2342 2384
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szynkielowie (historia) 2312 2378
Parafia Zesłania Ducha Świętego w Winownie (historia) 2329 2372
Parafia Miłosierdzia Bożego w Jaworzniku (historia) 2371 2371
Parafia św. Joachima i św. Anny w Kraszkowicach (historia) 2327 2369
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Koziegłówkach (historia) 2259 2363
Parafia św. Jana Chrzciciela w Złotym Potoku (historia) 2285 2348
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Siedlcu Dużym (historia) 2370 2340
Parafia św. Rocha w Naramicach (historia) 2266 2329
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chorzynie-Dąbrówkach (historia) 2280 2323
Parafia św. Jana Chrzciciela w Lgocie-Mokrzeszy (historia) 2274 2317
Parafia św. Michała Archanioła w Pińczycach (historia) 2217 2311
Parafia św. Tekli w Raczynie (historia) 2262 2306
Parafia św. Wawrzyńca w Cynkowie (historia) 2262 2305
Parafia Miłosierdzia Bożego w Kurowie (historia) 2249 2288
Parafia św. Marii Magdaleny w Ożarowie (historia) 2239 2278
Parafia św. Jana Nepomucena w Młynisku (historia) 2185 2248
Parafia Św. Mikołaja w Komornikach (historia) 2208 2247
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Janikach (historia) 2208 2245
Parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika w Iwanowicach Dużych (historia) 2163 2227
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Zajączkach (historia) 2177 2217
Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Kielanówce (historia) 2108 2205
Parafia św. Mikołaja w Przybynowie (historia) 2166 2204
Parafia św. Idziego Opata w Chotowie (historia) 2136 2175
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Koziegłowkach (historia) 63 63
Parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pątnowie (historia) 50 50
Parafia św. Mikołaja BW w Wierzchlasie (historia) 48 48
Parafia św. Mikołaja w Przybnowie (historia) 47 47
Parafia św. Mikołaja w Przybniowie (historia) 46 46
Parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika w Wieluniu (historia) 46 46
Parafia św. Stanisława Biskupa w Wieluniu (historia) 45 45
Parafia św. Mikołaja BW w Niegowej (historia) 44 44
Parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika w Rudzie (historia) 42 42
2 Qqerim (wkład) 16 0 61293 Gromada Bolkowo (historia) 4386 4386
Gromada Rogowo (powiat białogardzki) (historia) 4257 4257
Gromada Tychowo (historia) 4245 4245
Gromada Popielewo (historia) 4129 4129
Gromada Sadkowo (historia) 3902 3902
Gromada Chmielno (powiat białogardzki) (historia) 3865 3865
Gromada Podwilcze (historia) 3841 3841
Gromada Kołacz (historia) 3824 3824
Gromada Kościernica (powiat białogardzki) (historia) 3748 3748
Gromada Łęczno (powiat białogardzki) (historia) 3661 3661
Gromada Bukówko (historia) 3617 3618
Gromada Białogórzyno (historia) 3593 3593
Gromada Warnino (powiat białogardzki) (historia) 3574 3574
Gromada Dobrowo (historia) 3561 3561
Gromada Osówko (historia) 3551 3551
Gromada Redlino (historia) 3538 3538
3 Lowdown (wkład) 7 4 43661 Leon Bobicki (historia) 10418 10550
Konstanty Abłamowicz (historia) 8033 8036
Jan Władysław Lemański (historia) 7008 6939
Aleksander Hauke (historia) 4471 4506
Józef Rębski (historia) 4507 4490
August Starzeński (historia) 3863 3863
Teofil Szopa (historia) 2764 2764
Piotr Michalski (łyżwiarz) (historia) 1948 1991
Jan Lemański (historia) 33 275
Piotr Michalski (historia) 161 161
Sanktuarium Chrystusowego Krzyża (historia) 86 86
4 Freedon Nadd (wkład) 5 18 39535 Władimir Razuwajew (historia) 3232 3232
Pawieł Kumykin (historia) 2687 2705
Wasilij Moskowski (historia) 2698 2698
Michaił Mieńszykow (historia) 2482 2505
Wasilij Iwanow (dyplomata) (historia) 2377 2377
Władimir Ławrow (historia) 2039 2039
Aleksiej Pawłow (historia) 1802 1802
Igor Kołosowski (historia) 1781 1781
Grigorij Zajcew (historia) 1618 1618
Giennadij Fomin (historia) 1584 1584
Pawieł Gierasimow (dyplomata) (historia) 1524 1524
Jewgienij Rubinin (historia) 1496 1496
Michaił Siergiejew (historia) 1449 1491
Stiepan Kirsanow (historia) 1489 1489
Wasilij Walkow (historia) 1409 1409
Nikołaj Tarasow (dyplomata) (historia) 1310 1310
Siemion Bazarow (historia) 1310 1310
Aleksandr Kapustin (historia) 1289 1292
Wiktor Awiłow (historia) 1266 1266
Siergiej Suzdalew (historia) 1219 1219
Iwan Tugarinow (historia) 1163 1163
Aleksandr Romanow (historia) 1143 1143
Władimir Bazykin (historia) 1082 1082
5 Andrzei111 (wkład) 5 12 23132 Philip Goldson (historia) 4979 6020
Marcial Mes (historia) 4564 5510
William Usher (historia) 4281 4281
Mark Espat (historia) 3821 3821
Basilio Ah (historia) 2657 2652
Władimir Szewczenko (historia) 42 240
Wojskowe Centrum Naukowo-Szkoleniowe Wojsk Lądowych "Ogólnowojskowa Akademia Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej" (historia) 130 130
Order „Za Służbę Ojczyźnie w Siłach Zbrojnych ZSRR” (historia) 65 65
Order "Gwiazda Przyjaźni między Narodami" (historia) 58 58
Port lotniczy Bocas del Toro "Wyspa Colon" (historia) 57 57
Medal "Za Wybitne Osiągnięcia Sportowe" (historia) 56 56
Operacja "Y", czyli przypadki Szurika (historia) 52 52
Medal "Za zasługi w podboju kosmosu" (historia) 52 52
Władimir Szewczenko (1918-1997) (historia) 45 45
Port lotniczy Philip S. W. Goldson (historia) 44 44
Philip S.W. Goldson (historia) 25 25
Dennis Usher (historia) 24 24
6 Toporny (wkład) 5 2 17663 Oddział żandarmerii Junoszy (historia) 2459 3049
Władysław Ignacy Nowacki-Kopaczyński (historia) 27 2845
Bitwa w Bebelnie (historia) 35 2709
Potyczka pod Stawami (historia) 50 2539
Bitwa pod Żeleźnicą (historia) 27 2475
Potyczka pod Pińczowem (historia) 33 2037
Potyczka pod Motkowicami (historia) 31 2009
7 PuchaczTrado (wkład) 4 0 15769 Partia Chrześcijańsko-Społeczna (Liechtenstein) (historia) 5061 5091
Ruch Narodowoniemiecki w Liechtensteinie (historia) 4808 4977
Ponadpartyjna Lista Liechtenstein (historia) 3097 3097
Partia Pracowników Najemnych i Drobnych Rolników (historia) 2571 2604
8 Damian1906 (wkład) 4 3 13922 Jorge Morcillo (historia) 2183 2183
Ángel Montoro (historia) 2003 2175
Eldin Hadžić (historia) 2093 2093
Manuel Vázquez (historia) 2061 2061
Enrique González (historia) 1993 1993
Julián Cuesta (historia) 1743 1743
Iago Díaz (historia) 1674 1674
9 Elfhelm (wkład) 4 0 13813 Željko Reiner (historia) 3843 3843
Żywy Mur (historia) 3329 3832
Drago Prgomet (historia) 3121 3121
Milivoj Špika (historia) 3017 3017
10 Tbeyor (wkład) 3 6 13969 Robert Hardy (aktor) (historia) 3957 3957
Nick Shirm (historia) 1923 2675
Georgina Leonidas (historia) 799 2097
Anna Shaffer (historia) 739 1536
Scarlett Byrne (historia) 670 1003
Dru Viergever (historia) 669 700
Christopher Tai (historia) 660 699
Jorgito Vargas Jr. (historia) 635 671
Kevin Duhaney (historia) 617 631
11 Piotr967 (wkład) 3 1 8353 Bursztynowy depozyt z Partynic (historia) 752 2421
Muzeum Archeologiczne we Wrocławiu (historia) 1362 2382
Pussi (historia) 1704 2218
Kultura polgarska (historia) 709 1332
12 Dreamcatcher25 (wkład) 2 0 51682 Powstanie iwienieckie (historia) 30536 30581
Starcie w Kamieniu Stołpeckim (historia) 21072 21101
13 SuperPower (wkład) 2 1 22645 Dyskografia Margaret (historia) 17812 18274
Just the Two of Us (singel Grovera Washingtona, Jr.’a i Billego Withersa) (historia) 3442 3461
Just the Two of Us (historia) 60 910
14 Happa (wkład) 2 0 16119 Wielka Lipa (Białoruś) (historia) 8141 8583
Lecieszyn (historia) 7537 7536
15 Andrzej94 (wkład) 2 0 16082 Motocyklowe Grand Prix Walencji 2015 (historia) 12753 12707
Puchar Świata w skokach narciarskich 2015/2016 – Klingenthal (historia) 3375 3375
16 B-X (wkład) 2 0 14023 Khalid El-Amin (historia) 7784 7881
Bartłomiej Tomaszewski (historia) 6142 6142
17 Selso (wkład) 2 3 11861 Szydłowniczek długozarodnikowy (historia) 5257 5312
Naloteczek oliwkowy (historia) 4658 4740
Kuminowiecka Góra (historia) 1741 1738
Subulicystidium longisporum (historia) 42 42
Brevicellicium olivascens (historia) 29 29
18 Nonander (wkład) 2 1 10042 Centrum Laserowych Technologii Metali Politechniki Świętokrzyskiej i PAN (historia) 6400 6400
Czesław Kundera (historia) 3557 3557
Centrum Laserowych Technologii Metali (historia) 85 85
19 Tcheinava (wkład) 2 0 9515 Chińskie Tajpej na Zimowej Uniwersjadzie 2013 (historia) 6720 6720
Lista chorążych reprezentacji Chińskiego Tajpej na igrzyskach olimpijskich (historia) 2795 2795
20 Snoflaxe (wkład) 2 0 9374 Hans Schmid (historia) 5418 5585
Ernst von Grünigen (historia) 3789 3789
21 Buldożer (wkład) 2 0 8730 Nikołaj Swiridow (historia) 5042 5042
Mike Tagg (historia) 3688 3688
22 Lancer WRC (wkład) 2 0 8689 Ambroise Oyongo (historia) 4560 4561
Jérôme Guihoata (historia) 4129 4128
23 Jaroz86 (wkład) 2 0 8633 Mistrzostwa Polski w Saneczkarstwie 2015 (historia) 5463 5463
Biegi narciarskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2016 (historia) 3170 3170
24 Powerek38 (wkład) 2 1 8595 Arthur Sinodinos (historia) 3748 3898
Jacinta Collins (historia) 2709 2709
Okręg wyborczy Newcastle (historia) 1988 1988
25 Szczureq (wkład) 2 3 8543 Myszarka perska (historia) 4261 4258
Myszarka himalajska (historia) 4214 4214
Apodemus gurkha (historia) 29 29
Apodemus avicennicus (historia) 25 25
Lapark (historia) 17 17
26 Eurohunter (wkład) 2 1 8490 Grand Prix Brazylii 2015 (historia) 5744 5744
Rewolucja słoneczników (historia) 2691 2711
Formula 1 Grande Prêmio Petrobras do Brasil 2015 (historia) 35 35
27 Żyrafał (wkład) 2 0 7285 Bakonysárkány (historia) 3265 4421
Kolatağ (historia) 2198 2864
28 Karol1111 (wkład) 2 1 7239 James McCoy (historia) 3184 3184
Matthew McCoy (historia) 2086 2086
Matthew Edmond McCoy (historia) 1969 1969
29 Augurmm (wkład) 1 0 31932 Klasztor karmelitów bosych w Berdyczowie (historia) 29423 31932
30 Adamt (wkład) 1 0 15594 Historia piwowarstwa we Wrocławiu (historia) 15547 15594
31 RadLes (wkład) 1 0 14499 Malý Klín (Wysoki Jesionik) (historia) 14499 14499
32 Gżdacz (wkład) 1 0 14492 Jaskinia Sibudu (historia) 5861 14492
33 Staszek99 (wkład) 1 0 11902 Pozycja Trzcielska (historia) 11790 11902
34 Szary Wilk (wkład) 1 1 11569 Prix Médicis (historia) 11404 11545
Nagroda Medici (historia) 24 24
35 Emilythoompson (wkład) 1 0 11361 Got7 (historia) 2477 11361
36 Ungesellig (wkład) 1 1 8046 Oleg Tińkow (historia) 8116 8023
Oleg Tinkow (historia) 23 23
37 Raczekk (wkład) 1 0 7559 Ołeksandr Bohomazow (historia) 7440 7559
38 Netzach (wkład) 1 2 7509 Modrowronka jukatańska (historia) 7399 7439
Cyanocorax yucatanicus (historia) 37 37
Cyanocorax yncas (historia) 33 33
39 Malarz pl (wkład) 1 1 7090 Województwo szczecińskie (1946-1975) (historia) 6740 6740
Województwo szczecińskie (historia) 49 350
40 Gytha (wkład) 1 0 6895 Tadeusz Nowierski (historia) 6667 6895
41 Macuk (wkład) 1 0 6818 Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kamionce (historia) 6830 6818
42 Kenraiz (wkład) 1 0 6542 Malcolmia (historia) 6542 6542
43 Stanko6 (wkład) 1 1 6474 Najlepsze hity dla Ciebie - Polskie (historia) 4808 4879
The Best of Violetta (historia) 1595 1595
44 Tomasz Raburski (wkład) 1 1 6159 Medytacje o pierwszej filozofii (historia) 5994 6114
Medytacje o filozofii pierwszej (historia) 45 45
45 Tarabosh (wkład) 1 1 5961 Nicolae Rădescu (historia) 3215 4130
Bülent Ulusu (historia) 1578 1831
46 Kubiakowa (wkład) 1 0 5867 Janusz Stefan Kubiak (historia) 6053 5867
47 Warczp (wkład) 1 2 5631 Herb Mukaczewa (historia) 1662 2160
Herb Marcinowa (historia) 2007 2007
Herb Markt Sankt Martin (historia) 1464 1464
48 M.Komorniczak (wkład) 1 0 5625 Kłębuszkowe białko nabłonkowe 1 (historia) 5463 5625
49 Jarek O (wkład) 1 2 5504 Mistrzostwa Wielkopolski w piłce nożnej (1919) (historia) 2157 2157
Mistrzostwa Wielkopolski w piłce nożnej (1913) (historia) 1765 1765
Mistrzostwa Wielkopolski w piłce nożnej (1914) (historia) 1501 1582
50 Czymjestlogika (wkład) 1 0 4842 Bajkowe trojaczki (historia) 4842 4842
51 Morus kot (wkład) 1 0 4797 Obok prawdy (historia) 4779 4797
52 Roch Mściwój (wkład) 1 0 4764 Dekanat iwantiejewski (historia) 4764 4764
53 Radomi (wkład) 1 0 4570 Palingenia longicauda (historia) 4570 4570
54 Asteq (wkład) 1 3 4238 Kalamata (gmina) (historia) 2455 2472
Mesini (historia) 1716 1716
Mesenia (gmina) (historia) 25 25
Pilos-Nestoras (historia) 25 25
55 Leszek Jańczuk (wkład) 1 0 4042 The Orthodox Corruption of Scripture (historia) 3291 4042
56 Niebiański kotek (wkład) 1 0 4004 Polski pas graniczny (historia) 3875 4004
57 MOs810 (wkład) 1 0 3994 Kaplica św. Maksymiliana Marii Kolbego we Wiardunkach (historia) 3959 3994
58 Elster (wkład) 1 0 3886 Jim Storm (historia) 3886 3886
59 Ciacho5 (wkład) 1 1 3636 Trophy (system obrony) (historia) 3605 3605
Donald Bellisario (historia) 31 31
60 Arturo24 (wkład) 1 2 3624 Czarniaki (historia) 3530 3580
Lophorina paradiseus (historia) 25 25
Melampittidae (historia) 19 19
61 Gregok (wkład) 1 0 3552 Józef z Egiptu (historia) 3431 3552
62 Margoz (wkład) 1 1 3514 Robert Ghormley (historia) 3460 3489
Robert L. Ghormley (historia) 28 25
63 Doma1043 (wkład) 1 0 3433 Laurie McAllister (historia) 3195 3433
64 Miodzio3 (wkład) 1 0 3336 Arthur Woods (historia) 3336 3336
65 Suziechan (wkład) 1 0 3031 Zard (historia) 2956 3031
66 Kapitanzubron (wkład) 1 0 2905 Stanisław Franciszek Grabowski (historia) 2664 2905
67 Nedops (wkład) 1 0 2672 Bieg Asów 1970 (historia) 2647 2672
68 Maciejr (wkład) 1 1 2346 Karel Choennie (historia) 2315 2315
Johannes Maria Trilaksyanta Pujasumarta (historia) 31 31
69 Damianek1986 (wkład) 0 8 12974 Raton (historia) 1693 1693
Clovis (Nowy Meksyk) (historia) 1676 1676
Grants (historia) 1627 1627
Mesilla (historia) 1620 1620
Sunland Park (historia) 1602 1602
Springer (Nowy Meksyk) (historia) 1595 1595
Lake Arthur (Nowy Meksyk) (historia) 1589 1584
Texico (historia) 1577 1577
70 Warszawiak22 (wkład) 0 6 7332 Asz-Szaffunijja (historia) 1240 1240
Hausz Nasri (historia) 1234 1234
Hausz al-Fara (historia) 1230 1230
Ar-Rajhan (historia) 1227 1227
Majda’a (historia) 1206 1206
Al-Bajda (Tartus) (historia) 1195 1195
71 Michalbyz (wkład) 0 3 4212 Materiały i Dokumenty do Dziejów Nauki Polskiej w Czasie II Wojny Światowej (historia) 1306 1543
Archiwista (pismo) (historia) 1376 1409
Biuletyn Archiwum Polskiej Akademii Nauk (historia) 1190 1260
72 Robert Kania (wkład) 0 4 2828 Aleksandra Staszko (historia) 1495 1518
Anna Nobel-Nobielska (historia) 1221 1250
Anna Sitarz (historia) 31 31
Ola Staszko (historia) 29 29
73 Koefbac (wkład) 0 2 2667 Źródło prądu ograniczonego (historia) 1374 1408
Prąd piorunowy (historia) 1266 1259
74 Michczu (wkład) 0 2 2531 Stadion młodzieży Sariwŏn (historia) 1317 1317
Stadion „Oktiabr´” (historia) 1214 1214
75 Lancelot (wkład) 0 1 1967 Renata Lotaryńska (historia) 1857 1967
76 Adikpl (wkład) 0 1 1863 Foton Lovol (historia) 1861 1863
77 Nadamisad (wkład) 0 2 1859 Kategoria KR7 (historia) 1829 1829
Tuncay Mataraci (historia) 27 30
78 Tigfist (wkład) 0 1 1739 UJOT FM (historia) 1679 1739
79 Adrian Miętkiewicz (wkład) 0 5 1508 Richards Bay Coal Terminal (historia) 955 1332
Sortyment węgla (historia) 58 58
Pakiet klimatyczny (historia) 44 44
RBCT (historia) 39 39
Schładzanie gospodarki (historia) 35 35
80 RRPPGG (wkład) 0 1 1461 Molo w Gdańsku Brzeźnie (historia) 1062 1461
81 Loxley (wkład) 0 2 1404 S. Barry Cooper (historia) 1378 1378
Reuben Louis Goodstein (historia) 26 26
82 Wanilkowa (wkład) 0 1 936 Bradley Walker Tomlin (historia) 937 936
83 Sol1 (wkład) 0 1 275 Striełkow (historia) 275 275
84 PG (wkład) 0 4 133 Quad Super eXtended Graphics Array (historia) 45 45
Quad eXtended Graphics Array (historia) 39 39
On Screen Display (historia) 28 28
Rozrost ziarna (historia) 21 21
85 Wipur (wkład) 0 4 114 Funkcjonalizm w archeologii (historia) 38 38
Konsens (prawo) (historia) 28 28
Konsens moralny (historia) 28 28
Konsensus polityczny (historia) 20 20
86 WTM (wkład) 0 2 81 Film Polski (historia) 51 51
Ludowa Artystka ZSRR (historia) 30 30
87 Beno (wkład) 0 2 79 Université d'Aix-Marseille II (historia) 43 43
Peter K. Domaradzki (historia) 36 36
88 Khan Tengri (wkład) 0 3 68 Zamek w Gieranionach (historia) 30 30
Gieraniony (historia) 20 20
Ejgierdy (historia) 18 18
89 Krynia26 (wkład) 0 2 45 Lookinglass (historia) 24 24
Flesh and Bone (serial telewizyjny) (historia) 21 21
90 Boston9 (wkład) 0 1 42 Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej (historia) 42 42
91 Markiel (wkład) 0 1 32 Krystyna z Holstein-Gottorp (historia) 32 32
92 Cancre (wkład) 0 1 30 Odłamek pocisku (historia) 30 30
93 Pikador (wkład) 0 1 29 PNV J13544700-5909080 (historia) 29 29
94 Jakubkaja (wkład) 0 1 27 Medal Międzysojuszniczy (historia) 27 27
95 Hoa binh (wkład) 0 1 23 Ou-jang Siu (historia) 23 23
96 Halibutt (wkład) 0 1 19 Setia (historia) 19 19
97 Cojan (wkład) 0 1 16 Galtuer (historia) 16 16