Çok ziyaret edilen sayfalar (Ana sayfaya dön)

Yıl-ay:

#SayfaZiyaret sayısı
(Toplam)
Ziyaret sayısı
(Ortalama)
1. Anasayfa489.89222.267,8
2. Muharrem İnce52.3782.380,8
3. Halime Hatun39.3081.786,7
4. 2018 Türkiye genel seçimleri için yapılan anketler39.2981.786,3
5. Vikipedi31.5261.433,0
6. Meral Akşener29.3641.334,7
7. Türkiye27.0311.228,7
8. Recep Tayyip Erdoğan25.6271.164,9
9. Ertuğrul Gazi22.0961.004,4
10. Temel Karamollaoğlu21.450975,0
11. II. Elizabeth20.782944,6
12. Mustafa Kemal Atatürk18.342833,7
13. Osman Gazi15.701713,7
14. Meghan Markle15.035683,4
15. İsrail14.606663,9
16. Deniz Gezmiş14.304650,2
17. Diana Spencer13.901631,9
18. Osmanlı İmparatorluğu13.675621,6
19. Barış Atay13.602618,3
20. 2018 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi için yapılan anketler13.169598,6
21. Abdüllatif Şener13.106595,7
22. Wikipedia12.849584,0
23. Henry Mountbatten-Windsor12.826583,0
24. Salih Mirzabeyoğlu12.016546,2
25. Doğu Perinçek11.956543,5
26. 2018 Türkiye genel seçimleri11.524523,8
27. Cem Uzan11.151506,9
28. 2018 Eurovision Şarkı Yarışması10.639483,6
29. Süper Lig şampiyonları listesi10.622482,8
30. II. Abdülhamid10.571480,5
31. 2018 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi10.516478,0
32. İyi Parti10.218464,5
33. Ulaş Tuna Astepe9.878449,0
34. II. Dünya Savaşı9.698440,8
35. Serdar Ortaç9.614437,0
36. Kudüs9.593436,0
37. William Mountbatten-Windsor9.511432,3
38. Ana Sayfa9.281421,9
39. Süper Lig8.958407,2
40. Gizem Karaca8.778399,0
41. Hıdırellez8.696395,3
42. Kate Middleton8.695395,2
43. II. Mehmed8.694395,2
44. Alişan8.305377,5
45. Amerika Birleşik Devletleri8.275376,1
46. İstanbul8.089367,7
47. 1 Mayıs İşçi Bayramı8.074367,0
48. Azerbaycan8.064366,5
49. Çukur (dizi)7.983362,9
50. Cumhuriyet Halk Partisi7.905359,3
51. Cengiz Han7.832356,0
52. Adalet ve Kalkınma Partisi7.824355,6
53. Baycu Noyan7.774353,4
54. Alaattin Çakıcı7.719350,9
55. Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri7.542342,8
56. Exo7.499340,9
57. Almanya7.439338,1
58. Galatasaray (futbol takımı)7.415337,0
59. Adolf Hitler7.285331,1
60. Murat Ceylan Wish7.045320,2
61. Ögeday6.995318,0
62. Camilla Parker Bowles6.803309,2
63. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı6.755307,0
64. Haziran 2015 Türkiye genel seçimleri6.720305,5
65. Kırgın Çiçekler6.321287,3
66. Osmanlı padişahları listesi6.264284,7
67. Ali Koç6.256284,4
68. Serhat Akın6.201281,9
69. Defne Samyeli6.137279,0
70. Selahattin Demirtaş6.087276,7
71. Türkler6.074276,1
72. İlhan Kesici6.068275,8
73. I. Dünya Savaşı6.038274,5
74. UEFA Şampiyonlar Ligi6.004272,9
75. Sovyetler Birliği5.962271,0
76. Ahlat Ağacı (film)5.960270,9
77. Dilan Çiçek Deniz5.927269,4
78. İtalya5.839265,4
79. Rusya5.806263,9
80. Birleşik Krallık5.803263,8
81. Necmettin Erbakan5.754261,5
82. Süleyman Demirel5.742261,0
83. Bülent Ecevit5.724260,2
84. Çağatay Ulusoy5.689258,6
85. I. Süleyman5.641256,4
86. Demokrat Parti (2007)5.614255,2
87. Carol Danvers5.572253,3
88. Kürdistan Krallığı5.559252,7
89. Fatih Terim5.468248,5
90. İngiltere5.440247,3
91. Acun Ilıcalı5.438247,2
92. Moğol İmparatorluğu5.390245,0
93. Saadet Partisi5.386244,8
94. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti5.353243,3
95. Birce Akalay5.326242,1
96. Fenerbahçe (futbol takımı)5.319241,8
97. Britanya Kraliyet Ailesi5.312241,5
98. Asla Vazgeçmem5.169235,0
99. Çin5.165234,8
100. Türk Kurtuluş Savaşı5.162234,6
101. İsmet İnönü5.158234,5
102. Nikola Tesla5.146233,9
103. Büyük Selçuklu İmparatorluğu5.083231,0
104. Aras Bulut İynemli5.081231,0
105. Windsor Hanedanı5.066230,3
106. Erkan Kolçak Köstendil5.063230,1
107. Cristiano Ronaldo5.039229,0
108. Prens Charles5.035228,9
109. Kagney Linn Karter5.021228,2
110. Muhammed5.010227,7
111. İran4.994227,0
112. 2017 Türkiye anayasa değişikliği referandumu4.985226,6
113. Pornhub4.975226,1
114. Charles (Galler prensi)4.900222,7
115. Gezi Parkı protestoları4.833219,7
116. Halkların Demokratik Partisi4.822219,2
117. La casa de papel4.797218,0
118. Hamilcar Barca4.728214,9
119. Kurtlar Vadisi Pusu4.727214,9
120. Demokrat Parti (1946)4.726214,8
121. Türkiye cumhurbaşkanları listesi4.703213,8
122. Fethullah Gülen4.668212,2
123. Kıç4.663212,0
124. Aslı Enver4.647211,2
125. Karl Marx4.634210,6
126. Fransa4.566207,5
127. Özcan Deniz4.558207,2
128. 2002 Türkiye genel seçimleri4.534206,1
129. Türkiye Kupası4.533206,0
130. Fazilet Hanım ve Kızları4.528205,8
131. Albert Einstein4.509205,0
132. Niks4.489204,0
133. Hindistan4.469203,1
134. EuroLeague4.467203,0
135. Berlin4.403200,1
136. Kemal Kılıçdaroğlu4.402200,1
137. Vatan Partisi (2015)4.386199,4
138. Filistin4.383199,2
139. Filistin Devleti4.378199,0
140. Lozan Antlaşması4.353197,9
141. Aleyna Tilki4.349197,7
142. Otizm4.343197,4
143. Özbekistan4.337197,1
144. I. Selim4.333197,0
145. Söz (dizi)4.315196,1
146. VI. George4.296195,3
147. Pablo Escobar4.284194,7
148. Kürtler4.282194,6
149. Zeytin Dalı Harekâtı4.267194,0
150. En yüksek dağlar listesi4.260193,6
151. PKK4.246193,0
152. Türkiye başbakanları listesi4.237192,6
153. 12 Eylül Darbesi4.227192,1
154. Hayme Hatun4.215191,6
155. Josef Stalin4.200190,9
156. EXO4.154188,8
157. Kanada4.113187,0
158. Doğru Yol Partisi4.112186,9
159. Altı Gün Savaşı4.110186,8
160. Türkçe4.107186,7
161. Turgut Özal4.096186,2
162. 2016 Türkiye askerî darbe girişimi4.092186,0
163. Hilmi Cem İntepe4.089185,9
164. Ermenistan4.077185,3
165. IV. Murad4.071185,0
166. Yunanistan4.068184,9
167. Türk Silahlı Kuvvetleri4.048184,0
168. 2014 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi4.042183,7
169. Türkiye'de seçimler4.001181,9
170. Japonya3.998181,7
171. Milliyetçi Hareket Partisi3.983181,0
172. Cumhur İttifakı3.976180,7
173. Anneler Günü3.975180,7
174. VI. Mehmed3.961180,0
175. Avrupa Birliği3.938179,0
176. Kemal Uzan3.932178,7
177. Hollanda3.926178,5
178. Roma İmparatorluğu3.921178,2
179. Ankara3.912177,8
180. İsviçre3.896177,1
181. Adalet Partisi (Türkiye)3.876176,2
182. Adnan Menderes3.876176,2
183. Abdullah Öcalan3.848174,9
184. 2018-19 UEFA Şampiyonlar Ligi3.841174,6
185. Ağrı Cumhuriyeti3.838174,5
186. Muhammed Salah3.836174,4
187. İstanbullu Gelin3.819173,6
188. İbn-i Sina3.783172,0
189. Hakan Hatipoğlu3.763171,0
190. Timur3.763171,0
191. Kıbrıs Harekâtı3.749170,4
192. Kore Savaşı3.745170,2
193. Dersim İsyanı3.733169,7
194. Kemal Sunal3.717169,0
195. II. Murad3.709168,6
196. Türkiye Büyük Millet Meclisi3.708168,5
197. Tansu Çiller3.702168,3
198. Devlet Bahçeli3.698168,1
199. Abdullah Çatlı3.673167,0
200. Anavatan Partisi3.672166,9
201. Moğolistan3.641165,5
202. Mısır3.638165,4
203. 2011 Türkiye genel seçimleri3.638165,4
204. Genç Parti3.634165,2
205. Ümit Karan3.618164,5
206. Öykü Gürman3.616164,4
207. Cem Yılmaz3.604163,8
208. Selahaddin Eyyubi3.585163,0
209. Türk alfabesi3.580162,7
210. Aziz Sancar3.558161,7
211. Venezuela3.537160,8
212. Moğollar3.533160,6
213. Anadolu Selçuklu Devleti3.528160,4
214. Neslihan Atagül3.525160,2
215. I. Ahmed3.524160,2
216. Nâzım Hikmet3.515159,8
217. Diriliş: Ertuğrul3.513159,7
218. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (dizi)3.504159,3
219. NATO3.500159,1
220. Philip Mountbatten3.497159,0
221. İspanya3.480158,2
222. Millet İttifakı3.477158,0
223. Enver Paşa3.432156,0
224. Kıbrıs Cumhuriyeti3.428155,8
225. Lionel Messi3.419155,4
226. George Mountbatten-Windsor3.410155,0
227. Çanakkale Savaşı3.406154,8
228. Nazi Almanyası3.403154,7
229. Bosna-Hersek3.389154,0
230. II. Bayezid3.383153,8
231. Alparslan Türkeş3.360152,7
232. Che Guevara3.353152,4
233. Amerika Birleşik Devletleri'nin eyaletleri3.347152,1
234. Ahmet Burak Erdoğan3.340151,8
235. İttihat ve Terakki3.330151,4
236. Suudi Arabistan3.328151,3
237. Napolyon Bonapart3.325151,1
238. Ahmet Necdet Sezer3.320150,9
239. Kazakistan3.317150,8
240. Binali Yıldırım3.306150,3
241. Celâl Bayar3.302150,1
242. Leonardo da Vinci3.300150,0
243. Pablo Picasso3.298149,9
244. I. Bayezid3.297149,9
245. Mustafa Cengiz3.295149,8
246. II. Selim3.293149,7
247. Avustralya3.289149,5
248. Nüfuslarına göre ülkeler listesi3.279149,0
249. Ayşen Gruda3.277149,0
250. 1999 Türkiye genel seçimleri3.265148,4
251. Elon Musk3.258148,1
252. Porno film3.256148,0
253. İbrahim Tatlıses3.234147,0
254. Abdullah Gül3.223146,5
255. Vecihi Hürkuş3.216146,2
256. Gündüz Alp3.212146,0
257. İsveç3.211146,0
258. Komünizm3.209145,9
259. V. Mehmed3.209145,9
260. Tengricilik3.208145,8
261. Sedat Peker3.207145,8
262. Winston Churchill3.201145,5
263. Fenerbahçe (basketbol takımı)3.196145,3
264. I. Mustafa3.187144,9
265. 2017-18 Süper Lig3.148143,1
266. 28 Şubat süreci3.137142,6
267. Lübnan3.136142,5
268. Ermeni Kırımı3.127142,1
269. Serenay Sarıkaya3.107141,2
270. Abdülmecid3.101141,0
271. Liberalizm3.100140,9
272. 2007 Türkiye genel seçimleri3.096140,7
273. Donald Trump3.096140,7
274. Gürcistan3.094140,6
275. Fas3.089140,4
276. İzmir3.086140,3
277. 2018 FIFA Dünya Kupası3.064139,3
278. Din3.063139,2
279. Norveç3.063139,2
280. Vietnam Savaşı3.052138,7
281. Yahudilik3.050138,6
282. Kenan Evren3.045138,4
283. III. Murad3.043138,3
284. Bulgaristan3.040138,2
285. Mabel Matiz3.039138,1
286. İbrahim Kaypakkaya3.034137,9
287. Pakistan3.034137,9
288. Mehmet Âkif Ersoy3.025137,5
289. Avengers: Sonsuzluk Savaşı3.018137,2
290. Vladimir Putin3.013137,0
291. Nuri Bilge Ceylan3.009136,8
292. II. Osman3.009136,8
293. Suriye İç Savaşı2.999136,3
294. Polonya2.991136,0
295. II. Mahmud2.982135,5
296. Bizans İmparatorluğu2.976135,3
297. Suriye2.972135,1
298. Küba2.970135,0
299. 27 Mayıs Darbesi2.965134,8
300. Sosyalizm2.957134,4
301. Arnavutluk2.926133,0
302. Onur Tuna2.921132,8
303. Demet Evgar2.920132,7
304. İlber Ortaylı2.914132,5
305. Engin Altan Düzyatan2.914132,5
306. Oğulcan Engin2.912132,4
307. Tolga Sarıtaş2.906132,1
308. Çingeneler2.899131,8
309. Enes Batur2.898131,7
310. Gökçe Bahadır2.895131,6
311. 1995 Türkiye genel seçimleri2.889131,3
312. Birleşmiş Milletler2.887131,2
313. Real Madrid CF2.884131,1
314. Harry Potter2.873130,6
315. Endonezya2.872130,5
316. İslam2.865130,2
317. Türkmenistan2.851129,6
318. Ayasofya2.839129,0
319. Bella Ciao2.824128,4
320. III. Mehmed2.813127,9
321. Hamsin Yortusu2.812127,8
322. Ezel (dizi)2.805127,5
323. Aziz Yıldırım2.802127,4
324. Survivor Türkiye2.802127,4
325. Beren Gökyıldız2.800127,3
326. 1991 Türkiye genel seçimleri2.791126,9
327. Sabahattin Ali2.790126,8
328. Lockheed Martin F-35 Lightning II2.786126,6
329. Yasak Elma (dizi)2.772126,0
330. Refah Partisi2.750125,0
331. Seren Serengil2.745124,8
332. Mahir Çayan2.745124,8
333. Karadağ2.743124,7
334. Osmanlı Hanedanı2.737124,4
335. Çocuklar Duymasın2.735124,3
336. Freddie Mercury2.733124,2
337. Arka Sokaklar (dizi)2.729124,0
338. Ufak Tefek Cinayetler2.713123,3
339. Fransız Devrimi2.700122,7
340. Soğuk Savaş2.688122,2
341. Yahudiler2.684122,0
342. Bafétimbi Gomis2.683122,0
343. Çerkesler2.669121,3
344. Galler Prensi Charles2.664121,1
345. Necip Fazıl Kısakürek2.652120,5
346. Muhteşem Yüzyıl2.649120,4
347. İskandinav mitolojisi2.645120,2
348. Şuşa2.633119,7
349. Güney Kore2.633119,7
350. Sezai Temelli2.629119,5
351. Gökdeniz Karadeniz2.623119,2
352. Rothschild ailesi2.622119,2
353. Türkân Saylan2.614118,8
354. Masonluk2.608118,5
355. İsa2.602118,3
356. Türk Hava Yolları2.601118,2
357. Ukrayna2.599118,1
358. Ahmet Kaya2.596118,0
359. Belçika2.595118,0
360. Vladimir Lenin2.584117,5
361. Željko Obradović2.582117,4
362. Türkiye'deki siyasi partiler listesi2.582117,4
363. Singapur2.580117,3
364. İçerde2.580117,3
365. Cinsel ilişki2.577117,1
366. Yunan mitolojisi2.572116,9
367. I. Murad2.572116,9
368. Berat Albayrak2.572116,9
369. Edis2.571116,9
370. Siyonizm2.570116,8
371. Kenan İmirzalıoğlu2.559116,3
372. Kösem Sultan2.554116,1
373. Sümeyye Erdoğan2.552116,0
374. Abbey Brooks2.543115,6
375. Kıvanç Tatlıtuğ2.541115,5
376. Kurtlar Vadisi (dizi)2.537115,3
377. Hür Dava Partisi2.524114,7
378. Pınar Altuğ2.523114,7
379. Kosova2.523114,7
380. Esra Bilgiç2.516114,4
381. Brezilya2.508114,0
382. Barış Manço2.502113,7
383. Malezya2.497113,5
384. Yunus Emre2.495113,4
385. Gülse Birsel2.491113,2
386. İbrahim (padişah)2.486113,0
387. İslami Büyük Doğu Akıncıları Cephesi2.481112,8
388. Loki2.480112,7
389. Rıza Kayaalp2.476112,5
390. Ayta Sözeri2.475112,5
391. Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî2.465112,0
392. 12 Mart Muhtırası2.455111,6
393. Tarkan2.454111,5
394. UEFA Avrupa Ligi2.448111,3
395. Benito Mussolini2.442111,0
396. Tolgahan Sayışman2.441111,0
397. Burcu Esmersoy2.437110,8
398. Stephen Hawking2.434110,6
399. Prens Andrew2.429110,4
400. V. Murad2.424110,2
401. Deniz Baykal2.421110,0
402. Göztepe SK2.419110,0
403. Cemal Gürsel2.416109,8
404. Türkçülük Günü2.413109,7
405. Yeni Gelin2.402109,2
406. I. Mehmed2.401109,1
407. 4 Mayıs2.398109,0
408. Abdülaziz2.395108,9
409. Şeyh Said İsyanı2.393108,8
410. İskender2.384108,4
411. 93 Harbi2.383108,3
412. Deizm2.380108,2
413. Finlandiya2.379108,1
414. LeBron James2.370107,7
415. Çağlar Ertuğrul2.366107,5
416. Türkiye'de genel seçimler2.366107,5
417. Gökçe Akyıldız2.363107,4
418. Brazzers2.362107,4
419. Prenses Anne2.350106,8
420. Vatanım Sensin2.349106,8
421. Faşizm2.348106,7
422. Mert Fırat2.345106,6
423. IV. Mehmed2.343106,5
424. Talat Bulut2.341106,4
425. Oğuzlar2.339106,3
426. Ayla (film)2.337106,2
427. Nusret Gökçe2.337106,2
428. Afganistan2.334106,1
429. Türkiye hükûmetleri listesi2.330105,9
430. Irak ve Şam İslam Devleti2.327105,8
431. Demokratik Sol Parti2.323105,6
432. Sivas Katliamı2.321105,5
433. Zeus2.315105,2
434. Vincent van Gogh2.312105,1
435. Salvador Dalí2.311105,0
436. Sırbistan2.300104,5
437. Frida Kahlo2.299104,5
438. XHamster2.292104,2
439. Avrupa Yakası (dizi)2.291104,1
440. Charlotte Mountbatten-Windsor2.291104,1
441. Cem Adrian2.291104,1
442. Türk halkları2.290104,1
443. Kıbrıs2.289104,0
444. Erdal İnönü2.287104,0
445. Ali2.283103,8
446. Irak2.281103,7
447. Makedonya Cumhuriyeti2.274103,4
448. Fazilet Partisi2.268103,1
449. Saru Batu Savcı Bey2.268103,1
450. Ragnar Lodbrok2.267103,0
451. Ali Babacan2.262102,8
452. Romanya2.256102,5
453. Haydar Aliyev2.251102,3
454. Kût'ül-Amâre Kuşatması2.245102,0
455. Yılmaz Güney2.242101,9
456. Scarlett Johansson2.239101,8
457. Fevzi Çakmak2.239101,8
458. Avusturya2.236101,6
459. Hakan Şükür2.235101,6
460. Göktürk Kağanlığı2.235101,6
461. Zazalar2.219100,9
462. Robert Downey Jr.2.218100,8
463. Friedrich Nietzsche2.213100,6
464. Hristiyanlık2.211100,5
465. Mesut Yılmaz2.205100,2
466. Mahmut Orhan2.199100,0
467. Birleşik Arap Emirlikleri2.19699,8
468. Türk Hava Kuvvetleri2.19599,8
469. Cem Karaca2.19499,7
470. Amine Gülşe2.19399,7
471. Sümerler2.17999,0
472. Rıza Kocaoğlu2.17698,9
473. III. Selim2.17598,9
474. Georges Méliès2.17298,7
475. Alevilik2.16998,6
476. VIII. Edward2.16498,4
477. FIFA Dünya Kupası2.16298,3
478. Arda Turan2.15998,1
479. Gayri safi yurt içi hasıla2.15898,1
480. Pınar Aydınlar2.15698,0
481. Ahmet Şık2.15097,7
482. Ceren Hindistan2.15097,7
483. Hürrem Sultan2.14197,3
484. Safevî Devleti2.14097,3
485. Zafer Günü (9 Mayıs)2.13096,8
486. Zerdüştlük2.12696,6
487. Kuzey Kore2.12696,6
488. Defne Joy Foster2.12596,6
489. Kurtlar Vadisi2.12496,5
490. Vajina2.11896,3
491. İnsan2.11496,1
492. 2019 Eurovision Şarkı Yarışması2.11396,0
493. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye2.11396,0
494. Emine Erdoğan2.11196,0
495. Seda Sayan2.10995,9
496. Süleyman Şah2.10995,9
497. Holokost2.10895,8
498. 16 Mayıs2.10395,6
499. Yusuf Çim2.10295,5
500. Ürdün2.10295,5