Çok ziyaret edilen sayfalar (Ana sayfaya dön)

Yıl-ay:

#SayfaZiyaret sayısı
(Toplam)
Ziyaret sayısı
(Ortalama)
1. Anasayfa512.72523.305,7
2. Zeytin Dalı Harekâtı53.9502.452,3
3. Türkiye32.9761.498,9
4. Vikipedi29.1911.326,9
5. Wikipedia27.8561.266,2
6. II. Abdülhamid26.5821.208,3
7. Ulaş Tuna Astepe23.1711.053,2
8. Öykü Gürman21.877994,4
9. En yüksek dağlar listesi21.540979,1
10. Nuray Hafiftaş20.977953,5
11. II20.787944,9
12. La casa de papel19.551888,7
13. Osmanlı İmparatorluğu19.464884,7
14. Osmanlı padişahları listesi18.578844,5
15. Çukur (dizi)17.643802,0
16. Sevgililer Günü17.095777,0
17. I17.073776,0
18. Sadeddin Köpek16.158734,5
19. I. Alâeddin Keykubad16.101731,9
20. Elon Musk15.912723,3
21. Erkan Kolçak Köstendil15.882721,9
22. Mustafa Kemal Atatürk15.538706,3
23. Recep Tayyip Erdoğan15.152688,7
24. Bitcoin13.978635,4
25. II. Gıyaseddin Keyhüsrev13.423610,1
26. Ertuğrul Gazi13.292604,2
27. II. Mehmed12.641574,6
28. Anadolu Selçuklu sultanları listesi12.296558,9
29. Aras Bulut İynemli10.732487,8
30. Üzeyir Hacıbeyov10.502477,4
31. Amerika Birleşik Devletleri10.344470,2
32. Ana Sayfa10.166462,1
33. Azerbaycan10.111459,6
34. I. Süleyman9.992454,2
35. Özgecan Aslan cinayeti9.913450,6
36. Söz (dizi)9.758443,5
37. Birce Akalay9.545433,9
38. İstanbul9.519432,7
39. Anadolu Selçuklu Devleti9.350425,0
40. II. Dünya Savaşı9.257420,8
41. Fazilet Hanım ve Kızları9.110414,1
42. PKK9.015409,8
43. Suriye İç Savaşı8.953407,0
44. Ercan Kesal8.933406,0
45. Türk Silahlı Kuvvetleri8.918405,4
46. Otizm8.803400,1
47. Dilan Çiçek Deniz8.618391,7
48. Fırat Kalkanı Harekâtı8.546388,5
49. Büyük Selçuklu İmparatorluğu8.518387,2
50. Türkler8.482385,5
51. Adolf Hitler8.301377,3
52. Seren Serengil8.221373,7
53. Almanya8.091367,8
54. Afrin, Halep7.988363,1
55. Defne Samyeli7.956361,6
56. Deniz Yücel7.843356,5
57. Abdullah Öcalan7.798354,5
58. Ömer Halisdemir7.782353,7
59. Osman Sınav7.639347,2
60. Gökçe Bahadır7.555343,4
61. Nüfuslarına göre ABD şehirlerinin listesi7.499340,9
62. YPG7.412336,9
63. Suriye7.302331,9
64. Pornhub7.254329,7
65. Seda Sayan7.237329,0
66. Sylvester Stallone7.201327,3
67. Osman Gazi7.142324,6
68. Zeynelabidin Tağıyev7.113323,3
69. Aliya İzzetbegoviç7.107323,0
70. Beethoven ve Mozart7.071321,4
71. Tarkan6.994317,9
72. I. Dünya Savaşı6.982317,4
73. Rusya6.938315,4
74. Albert Einstein6.893313,3
75. VI. Mehmed6.820310,0
76. Türk Kurtuluş Savaşı6.811309,6
77. Adnan Oktar6.804309,3
78. Kurtlar Vadisi Pusu6.762307,4
79. Kût'ül-Amâre Kuşatması6.760307,3
80. Ufak Tefek Cinayetler6.757307,1
81. Aysel Gürel6.755307,0
82. Pınar Altuğ6.740306,4
83. Asla Vazgeçmem6.673303,3
84. Abdülmecid6.575298,9
85. Anne (dizi)6.570298,6
86. I. Selim6.535297,0
87. Kagney Linn Karter6.463293,8
88. Acun Ilıcalı6.446293,0
89. Nüfuslarına göre ülkeler listesi6.439292,7
90. Kürtler6.392290,5
91. Özgür Suriye Ordusu6.367289,4
92. II. Selim6.326287,5
93. Kırgın Çiçekler6.324287,5
94. Gürcistan6.323287,4
95. Mübariz İbrahimov6.279285,4
96. Nüfus yoğunluklarına göre ülkeler listesi6.241283,7
97. Çocuklar Duymasın6.206282,1
98. I. Alaeddin Keykubad6.199281,8
99. Cengiz Ünder6.184281,1
100. Enver Paşa5.989272,2
101. Kadir İnanır5.976271,6
102. Vietnam Savaşı5.964271,1
103. Çin5.922269,2
104. Ankara5.910268,6
105. V. Mehmed5.879267,2
106. IV. Murad5.840265,5
107. Yunanistan5.708259,5
108. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti5.702259,2
109. Cengiz Han5.695258,9
110. Makedonya Cumhuriyeti5.689258,6
111. İran5.687258,5
112. Birleşik Krallık5.629255,9
113. Nikola Tesla5.604254,7
114. Çağlar Ertuğrul5.581253,7
115. General Dynamics F-16 Fighting Falcon5.548252,2
116. II. Elizabeth5.534251,5
117. İstanbullu Gelin5.508250,4
118. Sovyetler Birliği5.492249,6
119. Bella Ciao5.476248,9
120. Muhammed5.475248,9
121. Çanakkale Savaşı5.430246,8
122. İsrail5.361243,7
123. Pablo Escobar5.342242,8
124. Cristiano Ronaldo5.337242,6
125. Irak ve Şam İslam Devleti5.311241,4
126. İbrahim Çelikkol5.254238,8
127. Nebahat Çehre5.237238,0
128. Ali Koç5.185235,7
129. Emevîler5.181235,5
130. I. Ahmed5.165234,8
131. Enes Batur5.162234,6
132. Mabel Matiz5.160234,5
133. Türkçe5.153234,2
134. Aslı Enver5.124232,9
135. İngiltere5.076230,7
136. Türk Kara Kuvvetleri5.055229,8
137. İlber Ortaylı5.055229,8
138. Afrin Operasyonu5.043229,2
139. II. Gıyaseddin Mesud5.013227,9
140. Nihat Doğan4.991226,9
141. Barış Manço4.987226,7
142. Kemal Sunal4.975226,1
143. Josef Stalin4.973226,0
144. Bulgaristan4.972226,0
145. Hürrem Sultan4.972226,0
146. Kıbrıs Harekâtı4.951225,0
147. Mert Fırat4.937224,4
148. Fransa4.935224,3
149. Ali ve Nino4.934224,3
150. I. Mustafa4.925223,9
151. Özel Kuvvetler Komutanlığı4.919223,6
152. Özcan Deniz4.917223,5
153. Lozan Antlaşması4.906223,0
154. Cem Adrian4.856220,7
155. Cumhuriyet Halk Partisi4.849220,4
156. Semih Terzi4.844220,2
157. Selçuklular4.826219,4
158. II. Murad4.807218,5
159. Kenan İmirzalıoğlu4.798218,1
160. İçerde4.798218,1
161. Nazan Kesal4.795218,0
162. İsviçre4.781217,3
163. III. Murad4.775217,0
164. Muhteşem Yüzyıl4.775217,0
165. Muharrem İnce4.751216,0
166. Kanada4.725214,8
167. 93 Harbi4.707214,0
168. Ergenekon davası sanıkları listesi4.697213,5
169. Timur4.693213,3
170. II. Bayezid4.688213,1
171. TUSAŞ T-129 Atak4.678212,6
172. Zekai Aksakallı4.670212,3
173. Survivor Türkiye4.661211,9
174. Ümit Karan4.659211,8
175. Sinan Tuzcu4.652211,5
176. Ermenistan4.648211,3
177. Türk alfabesi4.639210,9
178. Kosova4.637210,8
179. Hindistan4.628210,4
180. Renkler listesi4.623210,1
181. 2018 Kış Olimpiyatları4.601209,1
182. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (dizi)4.599209,0
183. Aslıhan Gürbüz4.551206,9
184. Tolga Sarıtaş4.551206,9
185. Winston Churchill4.540206,4
186. Bosna-Hersek4.513205,1
187. İbrahim Tatlıses4.506204,8
188. Ezel (dizi)4.501204,6
189. Çerkesler4.484203,8
190. Kızıl Elma4.472203,3
191. Tac Mahal4.466203,0
192. Sabahattin Ali4.464202,9
193. II. Mahmud4.458202,6
194. Mehmed Abdülkadir Efendi4.453202,4
195. Türk Hava Kuvvetleri4.446202,1
196. Cem Karaca4.443202,0
197. Avrupa Birliği4.431201,4
198. Ragnar Lodbrok4.428201,3
199. Vatanım Sensin4.414200,6
200. Leonardo da Vinci4.406200,3
201. Ermeni Kırımı4.379199,0
202. I. Gıyaseddin Keyhüsrev4.376198,9
203. Nevin Yanıt4.359198,1
204. İsmet İnönü4.357198,0
205. II. İzzeddin Keykavus4.344197,5
206. III. Mehmed4.334197,0
207. IV. Kılıç Arslan4.285194,8
208. Suriye Demokratik Güçleri4.283194,7
209. Japonya4.263193,8
210. Diriliş: Ertuğrul4.261193,7
211. Perihan Savaş4.254193,4
212. Kadir Mısıroğlu4.253193,3
213. İttihat ve Terakki4.230192,3
214. Belçim Bilgin4.224192,0
215. Roma İmparatorluğu4.218191,7
216. NATO4.211191,4
217. Survivor Ünlüler-Gönüllüler4.208191,3
218. II. Osman4.178189,9
219. Mehmet Ali Nuroğlu4.147188,5
220. Şehzade Mustafa4.140188,2
221. Osmanlı Hanedanı4.136188,0
222. Hollanda4.135188,0
223. Gökçe Akyıldız4.130187,7
224. Deniz Baysal4.112186,9
225. Oğuzlar4.100186,4
226. Çağatay Ulusoy4.095186,1
227. Avesta4.087185,8
228. V. Murad4.078185,4
229. Kösem Sultan4.053184,2
230. Abdülaziz4.039183,6
231. Falcon Heavy4.014182,5
232. İtalya3.990181,4
233. PYD3.983181,0
234. Galatasaray (futbol takımı)3.955179,8
235. Kıvanç Tatlıtuğ3.940179,1
236. Farah Zeynep Abdullah3.931178,7
237. Nazi Almanyası3.928178,5
238. Úrsula Corberó3.911177,8
239. Selahaddin Eyyubi3.903177,4
240. 2016 Türkiye askerî darbe girişimi3.854175,2
241. Cedi Osman3.852175,1
242. Brazzers3.843174,7
243. Mısır3.839174,5
244. İspanya3.839174,5
245. Vikingler3.822173,7
246. Bizans İmparatorluğu3.810173,2
247. Türkiye-PKK çatışması3.799172,7
248. Alparslan Kuytul3.781171,9
249. Arka Sokaklar (dizi)3.757170,8
250. Kara Sevda (dizi)3.747170,3
251. I. Bayezid3.731169,6
252. Amine Gülşe3.727169,4
253. I. Kılıç Arslan3.727169,4
254. İbrahim (padişah)3.721169,1
255. İyi Parti3.710168,6
256. Meral Akşener3.701168,2
257. Çerkez Ethem3.695168,0
258. Gülse Birsel3.679167,2
259. Tolgahan Sayışman3.672166,9
260. Cüneyt Arkın3.670166,8
261. Zerdüştlük3.670166,8
262. Leopard 23.666166,6
263. Türk bayrağı3.663166,5
264. Deniz Gezmiş3.632165,1
265. Nagihan Karadere3.628164,9
266. III. Alâeddin Keykubad3.626164,8
267. Kıbrıs Cumhuriyeti3.608164,0
268. İsveç3.608164,0
269. Manuş Baba3.606163,9
270. Che Guevara3.605163,9
271. Nâzım Hikmet3.601163,7
272. IV. Mehmed3.599163,6
273. Lübnan3.588163,1
274. Tarık Akan3.586163,0
275. I. İsmail3.585163,0
276. Aleyna Tilki3.581162,8
277. Kazakistan3.571162,3
278. Adalet ve Kalkınma Partisi3.569162,2
279. Tamer Karadağlı3.565162,0
280. Cem Yılmaz3.562161,9
281. Karadağ3.561161,9
282. Avustralya3.557161,7
283. Arnavutluk3.555161,6
284. Cinsel ilişki3.546161,2
285. Komünizm3.545161,1
286. Cesur ve Güzel (dizi, 2016)3.522160,1
287. Özbekistan3.518159,9
288. Nusret Gökçe3.516159,8
289. Kore Savaşı3.493158,8
290. Elçin Sangu3.490158,6
291. Hande Erçel3.490158,6
292. Vágner Love3.487158,5
293. Ece Çeşmioğlu3.462157,4
294. Süleyman Şah3.449156,8
295. Düyûn-ı Umûmiye3.441156,4
296. UEFA Şampiyonlar Ligi3.420155,5
297. Yeni Gelin3.418155,4
298. Lionel Messi3.417155,3
299. Abdullah Çatlı3.413155,1
300. Süper Lig3.413155,1
301. Beşşar Esad3.412155,1
302. Kurtlar Vadisi3.406154,8
303. Dersim İsyanı3.405154,8
304. Neslihan Atagül3.395154,3
305. Türk Hava Yolları3.383153,8
306. Ermeniler3.378153,5
307. Türkiye'nin illeri3.371153,2
308. Süleyman Askerî3.354152,5
309. Halkların Demokratik Partisi3.341151,9
310. XHamster3.320150,9
311. 14 Şubat3.310150,5
312. Aziz Sancar3.287149,4
313. Porno film3.283149,2
314. Bade İşçil3.271148,7
315. İzmir3.261148,2
316. Fenerbahçe (futbol takımı)3.259148,1
317. Payitaht: Abdülhamid3.235147,0
318. Altay (tank)3.232146,9
319. Pakistan3.228146,7
320. Sedat Peker3.214146,1
321. Biran Damla Yılmaz3.201145,5
322. 2017 Türkiye anayasa değişikliği referandumu3.200145,5
323. İskender3.200145,5
324. Hülya Koçyiğit3.195145,2
325. Kuzey Kore3.195145,2
326. XVideos3.193145,1
327. Napolyon Bonapart3.190145,0
328. Kurtlar Vadisi (dizi)3.183144,7
329. Yıldız Tilbe3.182144,6
330. İslam3.181144,6
331. Norveç3.176144,4
332. Pornografi3.174144,3
333. Aslı Tandoğan3.169144,0
334. Fas3.166143,9
335. Sezen Aksu3.166143,9
336. Bülent Ecevit3.163143,8
337. Bergüzar Korel3.146143,0
338. Polonya3.146143,0
339. Fi (dizi)3.134142,5
340. Fırat Çakıroğlu cinayeti3.126142,1
341. Güney Kore3.121141,9
342. Stephen Hawking3.119141,8
343. Harry Potter3.104141,1
344. Ukrayna3.100140,9
345. 2019 Türkiye genel seçimleri için yapılan anketler3.096140,7
346. Sabancı ailesi3.087140,3
347. Türk halkları3.076139,8
348. Romanya3.075139,8
349. Laura Pergolizzi3.069139,5
350. Leyla Lydia Tuğutlu3.065139,3
351. Şener Şen3.063139,2
352. I. Mehmed3.049138,6
353. 12 Eylül Darbesi3.041138,2
354. Mihrimah Sultan3.032137,8
355. Kemal Kılıçdaroğlu3.008136,7
356. Belçika2.997136,2
357. Adnan Menderes2.994136,1
358. Singapur2.993136,0
359. Yılmaz Güney2.979135,4
360. Black Mirror2.976135,3
361. T-155 Fırtına2.975135,2
362. Türk devletleri listesi2.975135,2
363. Attila2.964134,7
364. Vincent van Gogh2.962134,6
365. İsa2.960134,5
366. Rıza Kocaoğlu2.957134,4
367. Ahmet Kaya2.953134,2
368. Süper Lig şampiyonları listesi2.951134,1
369. Tolga Çevik2.947134,0
370. Yusuf Çim2.946133,9
371. I. Murad2.938133,5
372. Sosyalizm2.933133,3
373. Avrupa Yakası (dizi)2.930133,2
374. Fethullah Gülen2.930133,2
375. Alevilik2.928133,1
376. Suudi Arabistan2.925133,0
377. Karl Marx2.922132,8
378. 9M113 Konkurs2.921132,8
379. Kurtlar Vadisi karakterleri listesi2.913132,4
380. Engin Altan Düzyatan2.901131,9
381. Vatikan2.899131,8
382. Friedrich Nietzsche2.898131,7
383. Alaattin Çakıcı2.893131,5
384. I. Abdülhamid2.888131,3
385. Donald Trump2.879130,9
386. Julia Ann2.872130,5
387. Serhat Teoman2.866130,3
388. Mimar Sinan2.864130,2
389. Moğolistan2.862130,1
390. Avrupa2.855129,8
391. Macaristan2.854129,7
392. Türkiye cumhurbaşkanları listesi2.852129,6
393. Koç Holding2.850129,5
394. Brezilya2.849129,5
395. Vladimir Lenin2.837129,0
396. İbn-i Sina2.828128,5
397. Kıbrıs2.825128,4
398. Doğuş (şarkıcı)2.823128,3
399. Gözde Kansu2.821128,2
400. Endonezya2.808127,6
401. Hilmi Cem İntepe2.805127,5
402. İstanbul Yeni Havalimanı2.803127,4
403. Hakan Hatipoğlu2.802127,4
404. Beni Affet2.789126,8
405. Sinem Kobal2.789126,8
406. Yüzölçümlerine göre ülkeler listesi2.787126,7
407. Kürdistan2.784126,5
408. Dünyanın Yedi Harikası2.783126,5
409. Latife Hanım2.771126,0
410. Türk vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamaları2.762125,5
411. 2018 Eurovision Şarkı Yarışması2.759125,4
412. Hülya Avşar2.757125,3
413. Küba2.756125,3
414. Vajina2.750125,0
415. Kayı boyu2.749125,0
416. Moğol İmparatorluğu2.749125,0
417. Necmettin Erbakan2.744124,7
418. Burak Özçivit2.740124,5
419. İskitler2.736124,4
420. III. Selim2.732124,2
421. Fevzi Çakmak2.729124,0
422. Emrah2.725123,9
423. Afganistan2.723123,8
424. Irak2.723123,8
425. Süleyman Demirel2.713123,3
426. Tuba Büyüküstün2.712123,3
427. Irak Savaşı2.706123,0
428. Göktürk Kağanlığı2.697122,6
429. Ayasofya2.694122,5
430. Serenay Sarıkaya2.691122,3
431. Sevr Antlaşması2.689122,2
432. Şehzade Bayezid2.686122,1
433. Hayat Şarkısı2.685122,0
434. Karadayı (dizi)2.683122,0
435. Kim Kardashian2.679121,8
436. Dağıstan2.673121,5
437. Türkmenistan2.673121,5
438. Assassin's Creed (seri)2.670121,4
439. Muhteşem Yüzyıl Kösem2.662121,0
440. Anal seks2.649120,4
441. Avusturya2.643120,1
442. Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî2.642120,1
443. Saddam Hüseyin2.641120,0
444. Mustafa Mümin Aksoy2.631119,6
445. Beşiktaş JK2.628119,5
446. İngilizce2.615118,9
447. YouTube2.614118,8
448. Jül Sezar2.608118,5
449. Oğuzhan Uğur2.604118,4
450. Türkiye başbakanları listesi2.602118,3
451. Büyük Selçuklu sultanları listesi2.598118,1
452. III. Ahmed2.593117,9
453. Adile Naşit2.590117,7
454. Turgut Özal2.588117,6
455. Hüseyin Hilmi Paşa2.568116,7
456. Hendek operasyonları2.565116,6
457. Pargalı İbrahim Paşa2.561116,4
458. Halit Ergenç2.557116,2
459. Gazi Osman Paşa2.552116,0
460. Yavuz Bingöl2.547115,8
461. Liberalizm2.543115,6
462. Çin Seddi2.522114,6
463. Tengricilik2.518114,5
464. Azeriler2.509114,0
465. Ay Yapım2.505113,9
466. Nevzat Tandoğan2.503113,8
467. 1999 Türkiye genel seçimleri2.502113,7
468. Sırbistan2.500113,6
469. Suriye Kürdistanı2.499113,6
470. 2011 Türkiye genel seçimleri2.472112,4
471. Ajda Pekkan2.472112,4
472. Kudüs2.471112,3
473. Hulusi Akar2.469112,2
474. Münir Özkul2.463112,0
475. Soğuk Savaş2.463112,0
476. Kardak2.458111,7
477. 2002 Türkiye genel seçimleri2.457111,7
478. Birleşmiş Milletler2.454111,5
479. Kylie Jenner2.451111,4
480. Hasan Atilla Uğur2.438110,8
481. Safevî Devleti2.431110,5
482. Beren Saat2.427110,3
483. Rahmi Koç2.426110,3
484. Fyodor Dostoyevski2.425110,2
485. Yahudilik2.421110,0
486. Bill Gates2.418109,9
487. Vladimir Putin2.417109,9
488. Fahriye Evcen2.416109,8
489. Oktay Kaynarca2.411109,6
490. Kiralık Aşk2.406109,4
491. Büşra Develi2.399109,0
492. Murat Ceylan Wish2.391108,7
493. İnsan2.388108,5
494. Banu Alkan2.386108,5
495. Wolfgang Amadeus Mozart2.385108,4
496. Vietnam2.378108,1
497. Ülkeler listesi2.378108,1
498. BGM-71 TOW2.377108,0
499. Zazalar2.373107,9
500. Kafkasya2.368107,6