Çok ziyaret edilen sayfalar (Ana sayfaya dön)

Yıl-ay:

#SayfaZiyaret sayısı
(Toplam)
Ziyaret sayısı
(Ortalama)
1. Anasayfa310.69525.891,3
2. En yüksek dağlar listesi37.2753.106,3
3. Müslüm Gürses23.2941.941,2
4. Freddie Mercury20.7711.730,9
5. Vikipedi20.0171.668,1
6. Mustafa Kemal Atatürk19.9141.659,5
7. Türkiye16.8121.401,0
8. Ahmet Kural15.9261.327,2
9. Azerbaycan bayrağı14.8271.235,6
10. Osmanlı İmparatorluğu11.152929,3
11. II. Abdülhamid10.352862,7
12. Nüfuslarına göre ABD şehirlerinin listesi10.256854,7
13. I. Dünya Savaşı8.617718,1
14. Recep Tayyip Erdoğan8.038669,8
15. Queen7.505625,4
16. 1995 Türkiye genel seçimleri7.326610,5
17. Arama motoru optimizasyonu7.317609,8
18. 2002 Türkiye genel seçimleri7.232602,7
19. Çukur (dizi)7.025585,4
20. Erwin Koeman6.963580,3
21. II. Dünya Savaşı6.810567,5
22. Muhterem Nur6.783565,3
23. Cadılar Bayramı6.451537,6
24. Kabardino-Balkarya6.395532,9
25. Süper Lig şampiyonları listesi6.373531,1
26. Amerika Birleşik Devletleri6.146512,2
27. Ertuğrul Gazi5.827485,6
28. Fenerbahçe-Galatasaray derbisi5.618468,2
29. Sıla (şarkıcı)5.421451,8
30. İstanbul5.253437,8
31. Erol Mütercimler5.161430,1
32. Stan Lee5.121426,8
33. Azerbaycan5.035419,6
34. Abdullah Çatlı4.879406,6
35. Almanya4.757396,4
36. Adolf Hitler4.499374,9
37. Bold Pilot4.375364,6
38. Türkler4.347362,3
39. Can Yaman4.281356,8
40. Osmanlı padişahları listesi4.267355,6
41. İzmir'in ilçeleri4.235352,9
42. Seda Sayan4.169347,4
43. Sovyetler Birliği4.158346,5
44. 10 Kasım Atatürk'ü anma günü ve Atatürk haftası4.140345,0
45. Timuçin Esen4.040336,7
46. Ana Sayfa4.022335,2
47. 1999 Türkiye genel seçimleri4.011334,3
48. Cengiz Han3.972331,0
49. I. Süleyman3.968330,7
50. Timur3.960330,0
51. Osman Gazi3.935327,9
52. İstanbul Havalimanı3.831319,3
53. II. Mehmed3.791315,9
54. Çin3.749312,4
55. Cemal Kaşıkçı3.676306,3
56. Rusya3.625302,1
57. Türk Kurtuluş Savaşı3.615301,3
58. Birleşik Krallık3.578298,2
59. İsmet İnönü3.567297,3
60. Öztürk Yılmaz3.556296,3
61. Muhammed3.506292,2
62. Kanada3.485290,4
63. Fransa3.445287,1
64. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti3.443286,9
65. Kurtlar Vadisi Pusu3.332277,7
66. Bülent Ecevit3.313276,1
67. Sadettin Saran3.309275,8
68. 2010 Türkiye anayasa değişikliği referandumu3.300275,0
69. İstiklâl Madalyası3.245270,4
70. VI. Mehmed3.198266,5
71. İran3.164263,7
72. Roma İmparatorluğu3.162263,5
73. 1983 Türkiye genel seçimleri3.137261,4
74. Kızıl Elma3.136261,3
75. Kadir Mısıroğlu3.122260,2
76. 6 Kasım3.111259,3
77. Fenerbahçe (futbol takımı)3.106258,8
78. Winston Churchill3.093257,8
79. İngiltere3.079256,6
80. II. Elizabeth3.076256,3
81. Türkiye demografisi3.058254,8
82. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (dizi)3.034252,8
83. Türkiye cumhurbaşkanları listesi2.982248,5
84. İsviçre2.973247,8
85. Kurtlar Vadisi karakterleri listesi2.972247,7
86. Enver Paşa2.968247,3
87. Kemal Sunal2.964247,0
88. Samed Vurgun2.950245,8
89. İttihat ve Terakki2.922243,5
90. Kürtler2.891240,9
91. Aras Bulut İynemli2.891240,9
92. Büyük Selçuklu İmparatorluğu2.881240,1
93. I. Selim2.841236,8
94. Türkçe2.819234,9
95. İsrail2.795232,9
96. Nicolas Flamel2.784232,0
97. PKK2.782231,8
98. Şarık Tara2.767230,6
99. IV. Murad2.753229,4
100. Birce Akalay2.742228,5
101. 10 Kasım2.731227,6
102. Türkiye'nin illeri2.727227,3
103. İtalya2.695224,6
104. Söz (dizi)2.687223,9
105. Napolyon Bonapart2.680223,3
106. Çanakkale Savaşı2.670222,5
107. II. Mahmud2.665222,1
108. Ronald Koeman2.627218,9
109. Abdülmecid2.623218,6
110. Ankara2.617218,1
111. Cristiano Ronaldo2.614217,8
112. Donald Trump2.598216,5
113. Avrupa Birliği2.597216,4
114. Lozan Antlaşması2.586215,5
115. Pablo Escobar2.566213,8
116. Beyazıt Öztürk2.544212,0
117. Türk alfabesi2.540211,7
118. V. Mehmed2.527210,6
119. Hindistan2.492207,7
120. Celâl Şengör2.465205,4
121. Mısır2.439203,3
122. Moğol İmparatorluğu2.424202,0
123. Türk Silahlı Kuvvetleri2.408200,7
124. Ercan Kesal2.408200,7
125. Josef Stalin2.404200,3
126. Metre2.400200,0
127. Anadolu Selçuklu Devleti2.384198,7
128. Bizans İmparatorluğu2.383198,6
129. İspanya2.372197,7
130. İlber Ortaylı2.345195,4
131. Suudi Arabistan2.336194,7
132. Ali Koç2.323193,6
133. Fransız Devrimi2.323193,6
134. Türkçe ezan2.313192,8
135. Kerem Bürsin2.302191,8
136. VII. Kleopatra2.302191,8
137. Zarf2.302191,8
138. Albert Einstein2.301191,8
139. İslam2.298191,5
140. II. Selim2.293191,1
141. Ahmet Kaya2.287190,6
142. Amelya Penahova2.287190,6
143. İbrahim Tatlıses2.286190,5
144. İbrahim Kalın2.281190,1
145. Ekim Devrimi2.271189,3
146. Dilan Çiçek Deniz2.257188,1
147. Galatasaray (futbol takımı)2.250187,5
148. Yunanistan2.243186,9
149. Japonya2.225185,4
150. Rami Malek2.202183,5
151. İstanbullu Gelin2.197183,1
152. I. Bayezid2.185182,1
153. Necip Memili2.181181,8
154. Karl Marx2.175181,3
155. Sigmund Freud2.172181,0
156. Ezel (dizi)2.160180,0
157. Demet Özdemir2.156179,7
158. Murat Ünalmış2.149179,1
159. 1 Kasım2.146178,8
160. Brian May2.143178,6
161. 1954 Türkiye genel seçimleri2.110175,8
162. Karadağ2.104175,3
163. Brezilya2.102175,2
164. Berkay Ateş2.092174,3
165. Bayrak Bayramı2.091174,3
166. Kıbrıs Cumhuriyeti2.086173,8
167. Platon2.086173,8
168. Nazi Almanyası2.074172,8
169. Susurluk2.071172,6
170. Avustralya2.053171,1
171. I. Ahmed2.049170,8
172. İsveç2.046170,5
173. Perihan Savaş2.036169,7
174. Türk Hava Yolları2.034169,5
175. Ural Altay Dil Ailesi2.033169,4
176. Gündüz Alp2.031169,3
177. Osmanlı Hanedanı2.030169,2
178. I. Robert (İskoçya)2.028169,0
179. Erkan Kolçak Köstendil2.023168,6
180. I. Mustafa2.014167,8
181. II. Murad2.010167,5
182. Halis Karataş1.999166,6
183. Nikola Tesla1.991165,9
184. Abdullah Öcalan1.990165,8
185. Sümerler1.988165,7
186. Komünizm1.980165,0
187. Amerika Birleşik Devletleri'nin eyaletleri1.979164,9
188. Kıbrıs1.973164,4
189. Vladimir Lenin1.972164,3
190. Pakistan1.971164,3
191. Zanzibar1.965163,8
192. Oğuzlar1.959163,3
193. Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümü1.951162,6
194. 93 Harbi1.947162,3
195. Abdülaziz1.945162,1
196. Yeni Kaledonya1.943161,9
197. Cumhuriyet Halk Partisi1.942161,8
198. Nâzım Hikmet1.939161,6
199. Belçika1.925160,4
200. Dersim İsyanı1.924160,3
201. Hollanda1.918159,8
202. Finlandiya1.916159,7
203. III. Murad1.907158,9
204. İskender1.903158,6
205. Haçlı Seferleri1.902158,5
206. Göktürk Kağanlığı1.894157,8
207. Türkiye Büyük Millet Meclisi1.889157,4
208. Kıbrıs Harekâtı1.884157,0
209. Barış Manço1.883156,9
210. Ülkelerin GSYİH'ya (nominal) göre sıralanışı1.878156,5
211. Koray Avcı (müzisyen)1.877156,4
212. Kurtlar Vadisi (dizi)1.874156,2
213. John Deacon1.873156,1
214. Orhun Yazıtları1.873156,1
215. Cem Adrian1.863155,3
216. Aslı Enver1.861155,1
217. Adalet ve Kalkınma Partisi1.845153,8
218. İsa1.845153,8
219. Rothschild ailesi1.844153,7
220. Singapur1.817151,4
221. III. Vlad1.816151,3
222. Suriye1.812151,0
223. III. Selim1.807150,6
224. Norveç1.802150,2
225. Ermeni Kırımı1.800150,0
226. II. Bayezid1.796149,7
227. Bulgaristan1.796149,7
228. II. Osman1.791149,3
229. Bohemian Rhapsody (film)1.788149,0
230. Ukrayna1.788149,0
231. Polonya1.781148,4
232. Meksika1.779148,3
233. Sevr Antlaşması1.777148,1
234. Mabel Matiz1.752146,0
235. YouTube1.749145,8
236. Birleşmiş Milletler1.748145,7
237. Süper Lig1.744145,3
238. Arka Sokaklar (dizi)1.740145,0
239. Türkmenistan1.738144,8
240. Adnan Menderes1.735144,6
241. Tolga Sarıtaş1.731144,3
242. Ermenistan1.725143,8
243. V. Murad1.724143,7
244. Uğur Güneş (oyuncu)1.715142,9
245. Aristoteles1.711142,6
246. 2014 Türkiye nüfus sayımı1.702141,8
247. 31 Mart Vakası1.696141,3
248. Liberalizm1.689140,8
249. 2007 Türkiye genel seçimleri1.683140,3
250. Arnavutluk1.681140,1
251. Türkiye-PKK çatışması1.681140,1
252. Beren Gökyıldız1.680140,0
253. Antik Mısır1.679139,9
254. İbrahim (padişah)1.679139,9
255. Rönesans1.676139,7
256. Gürcistan1.674139,5
257. Safevî Devleti1.667138,9
258. Kazakistan1.666138,8
259. Celâl Bayar1.666138,8
260. Felsefe1.665138,8
261. Faşizm1.663138,6
262. Ali1.659138,3
263. Çocuklar Duymasın1.658138,2
264. Diriliş: Ertuğrul1.656138,0
265. Acun Ilıcalı1.653137,8
266. I. Murad1.653137,8
267. Ayasofya1.652137,7
268. Fas1.648137,3
269. III. Mehmed1.648137,3
270. Süleyman Demirel1.648137,3
271. Moğolistan1.645137,1
272. Lionel Messi1.645137,1
273. İbrahim Çelikkol1.645137,1
274. Mehmet Ali Erbil1.637136,4
275. Deniz Gezmiş1.629135,8
276. Vietnam Savaşı1.626135,5
277. Zerrin Tekindor1.626135,5
278. Nüfuslarına göre ülkeler listesi1.620135,0
279. IV. Mehmed1.616134,7
280. Leonardo da Vinci1.610134,2
281. Balkan Savaşları1.608134,0
282. İskoçya1.603133,6
283. Hititler1.603133,6
284. Zerdüşt1.599133,3
285. Denizanası1.597133,1
286. Latife Hanım1.597133,1
287. Elon Musk1.596133,0
288. Agnostisizm1.586132,2
289. Yemen1.586132,2
290. 15 Temmuz darbe girişimi1.581131,8
291. Gülse Birsel1.576131,3
292. Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî1.576131,3
293. Uluslararası Standart Kitap Numarası1.575131,3
294. Jül Sezar1.572131,0
295. Avusturya1.572131,0
296. Alevilik1.570130,8
297. Özbekistan1.567130,6
298. İzmir1.567130,6
299. Merve Kavakçı1.556129,7
300. Suriye İç Savaşı1.553129,4
301. Dua Lipa1.545128,8
302. Macaristan1.544128,7
303. Che Guevara1.543128,6
304. NATO1.538128,2
305. Murat Cemcir1.535127,9
306. I. İsmail1.534127,8
307. Yahudiler1.529127,4
308. Göbeklitepe1.528127,3
309. Kore Savaşı1.526127,2
310. Türk halkları1.522126,8
311. I. Mehmed1.516126,3
312. Sokrates1.501125,1
313. Deniz Baysal1.501125,1
314. İnsan1.500125,0
315. Google1.496124,7
316. Endonezya1.495124,6
317. Kerimcan Durmaz1.493124,4
318. Guy Fawkes1.490124,2
319. Cem Karaca1.489124,1
320. Arda Kural1.487123,9
321. Tengricilik1.486123,8
322. Aleyna Tilki1.485123,8
323. Attila1.485123,8
324. Sosyalizm1.482123,5
325. Berat Albayrak1.482123,5
326. Türk bayrağı1.482123,5
327. Yunan mitolojisi1.475122,9
328. Kosova1.470122,5
329. Bohemian Rhapsody1.465122,1
330. Otuz Yıl Savaşı1.460121,7
331. Bez Bebek (dizi)1.457121,4
332. Sedat Peker1.455121,3
333. Yılmaz Güney1.452121,0
334. Yahudilik1.452121,0
335. Süper Lig gol kralları listesi1.447120,6
336. Salih Bozok1.446120,5
337. Trablusgarp Savaşı1.445120,4
338. Kıvanç Tatlıtuğ1.442120,2
339. Berlin Duvarı1.441120,1
340. Selahaddin Eyyubi1.440120,0
341. Hristiyanlık1.440120,0
342. Afganistan1.437119,8
343. Marksizm1.432119,3
344. Hadise1.432119,3
345. Reval Görüşmeleri1.427118,9
346. Makedonya Cumhuriyeti1.427118,9
347. Türk tarihi1.425118,8
348. Rahmi Koç1.422118,5
349. Roger Taylor1.422118,5
350. Abraham Lincoln1.420118,3
351. Tanzimat Fermanı1.417118,1
352. Hun İmparatorluğu1.414117,8
353. 12 Eylül Darbesi1.413117,8
354. Ulaş Tuna Astepe1.412117,7
355. Payitaht: Abdülhamid1.411117,6
356. Kapitalizm1.411117,6
357. İtilaf Devletleri1.408117,3
358. Romanya1.408117,3
359. Hürrem Sultan1.405117,1
360. Kurtlar Vadisi1.400116,7
361. Bosna-Hersek1.398116,5
362. Asker sayısına göre ülkeler listesi1.396116,3
363. Marie Curie1.394116,2
364. İngilizce1.393116,1
365. Çerkesler1.392116,0
366. Harry Potter1.390115,8
367. Kırgın Çiçekler1.389115,8
368. Soğuk Savaş1.385115,4
369. Ufak Tefek Cinayetler1.379114,9
370. Turgut Özal1.379114,9
371. Stephen Hawking1.375114,6
372. Vincent van Gogh1.373114,4
373. Elektron dizilimi1.372114,3
374. Özcan Deniz1.372114,3
375. Türk Deniz Kuvvetleri1.370114,2
376. Fevzi Çakmak1.368114,0
377. Fatih Terim1.367113,9
378. Kenan Evren1.365113,8
379. İstanbul'un Fethi1.362113,5
380. I. Abdülhamid1.356113,0
381. UEFA Şampiyonlar Ligi1.356113,0
382. Friedrich Nietzsche1.350112,5
383. Kürdistan1.349112,4
384. Fethullah Gülen1.348112,3
385. Asla Vazgeçmem1.348112,3
386. Sezen Aksu1.348112,3
387. Jorge Sampaoli1.343111,9
388. II. Viyana Kuşatması1.342111,8
389. Avrupa1.342111,8
390. Sadri Alışık1.341111,8
391. Yunus Emre1.339111,6
392. Kösem Sultan1.338111,5
393. Rona Serozan1.333111,1
394. Mimar Sinan1.331110,9
395. Alaattin Çakıcı1.331110,9
396. Evrim1.331110,9
397. Türkiye'deki yerleşim yerleri listesi1.330110,8
398. Jön Türkler1.328110,7
399. Avrupa Yakası (dizi)1.324110,3
400. Vladimir Putin1.324110,3
401. Emevîler1.323110,3
402. Irak ve Şam İslam Devleti1.321110,1
403. Mehmed Abdülkadir Efendi1.321110,1
404. Dündar Osmanoğlu1.313109,4
405. Barack Obama1.311109,3
406. Lübnan1.307108,9
407. Cezayir1.305108,8
408. Kenan İmirzalıoğlu1.303108,6
409. III. Ahmed1.303108,6
410. İrlanda1.302108,5
411. Sabahattin Ali1.297108,1
412. Süryaniler1.293107,8
413. Türk devletleri listesi1.293107,8
414. Makbule Atadan1.292107,7
415. Şenay Gürler1.292107,7
416. Birleşik Arap Emirlikleri1.287107,3
417. Balıkesir'in ilçeleri1.286107,2
418. Mondros Mütarekesi1.284107,0
419. Güney Afrika Cumhuriyeti1.282106,8
420. 27 Mayıs Darbesi1.281106,8
421. Mete1.280106,7
422. Assassin's Creed (seri)1.275106,3
423. Arjantin1.273106,1
424. Vajina1.270105,8
425. Antik Yunanistan1.268105,7
426. İkinci Meşrutiyet1.266105,5
427. Fyodor Dostoyevski1.266105,5
428. Timur İmparatorluğu1.265105,4
429. Engin Altan Düzyatan1.262105,2
430. Cem Yılmaz1.262105,2
431. Ülkeler listesi1.260105,0
432. Sabiha Gökçen1.258104,8
433. Sibel Kekilli1.252104,3
434. Karlofça Antlaşması1.251104,3
435. Kerem Alışık1.244103,7
436. İbn-i Sina1.238103,2
437. Vehbi Koç1.237103,1
438. Tarık Akan1.233102,8
439. Yugoslavya1.232102,7
440. İçerde1.230102,5
441. Vikingler1.229102,4
442. Babil1.229102,4
443. Lakonizm1.223101,9
444. Buğra Gülsoy1.221101,8
445. Dolunay (dizi, 2017)1.221101,8
446. Yeniçeri1.220101,7
447. Kırım Savaşı1.219101,6
448. Cinsel ilişki1.217101,4
449. Şener Şen1.214101,2
450. Özge Gürel1.206100,5
451. Michael Jackson1.204100,3
452. Yılmaz Tatlıses1.203100,3
453. Irak1.19399,4
454. Muhammed Ali1.19299,3
455. Türk Kara Kuvvetleri1.19299,3
456. Büyük Hun İmparatorluğu1.18698,8
457. Kont Drakula1.18698,8
458. Vahide Perçin1.18598,8
459. El Clásico1.18598,8
460. Selçuklular1.18098,3
461. Muhteşem Yüzyıl1.17898,2
462. Musa1.17497,8
463. Tarkan1.17397,8
464. 5 Kasım1.17197,6
465. Masonluk1.16897,3
466. Mezopotamya1.16897,3
467. Oktay Kaynarca1.16697,2
468. Çingeneler1.16697,2
469. Burak Özçivit1.16597,1
470. Öğrenci andı (Türkiye)1.16497,0
471. Fikriye1.16497,0
472. Din1.16296,8
473. XHamster1.16196,8
474. Türk vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamaları1.16096,7
475. Ömer Hayyam1.15896,5
476. Amerikan İç Savaşı1.15696,3
477. Erdal İnönü1.15496,2
478. Kudüs1.15195,9
479. Zerdüştçülük1.14895,7
480. Holokost1.14695,5
481. Moğollar1.14695,5
482. II. Mustafa1.14595,4
483. Benito Mussolini1.14595,4
484. Yılmaz Zafer1.14395,3
485. Hande Soral1.14295,2
486. Derrick Rose1.14295,2
487. Gayri safi yurt içi hasıla1.13994,9
488. Ragnar Lodbrok1.13594,6
489. Ahmet Burak Erdoğan1.13194,3
490. Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi1.13094,2
491. Mahmut Yıldırım1.12994,1
492. Haluk Bilginer1.12894,0
493. Wolfgang Amadeus Mozart1.12793,9
494. Güney Kore1.12293,5
495. Cüneyt Arkın1.12193,4
496. Ürdün1.11492,8
497. Zeytin Dalı Harekâtı1.11392,8
498. Nesrin Cavadzade1.11292,7
499. Altı Gün Savaşı1.11292,7
500. Zeus1.11092,5