Çok ziyaret edilen sayfalar (Ana sayfaya dön)

Yıl-ay:

#SayfaZiyaret sayısı
(Toplam)
Ziyaret sayısı
(Ortalama)
1. Anasayfa305.71717.983,4
2. John Magufuli300.14617.655,6
3. En yüksek dağlar listesi32.9391.937,6
4. Türkiye18.0791.063,5
5. Vikipedi16.690981,8
6. Berat Albayrak15.868933,4
7. Kıç14.950879,4
8. Recep Tayyip Erdoğan11.443673,1
9. Demet Özdemir10.108594,6
10. Amerikan doları9.283546,1
11. Can Yaman9.187540,4
12. Cüneyt Arkın9.113536,1
13. Edirne8.708512,2
14. Çin Seddi8.369492,3
15. Mustafa Kemal Atatürk7.392434,8
16. Amerika Birleşik Devletleri7.112418,4
17. Osmanlı İmparatorluğu7.055415,0
18. Enver Paşa6.836402,1
19. Ana Sayfa6.274369,1
20. Donald Trump6.135360,9
21. Esra Erdoğan5.993352,5
22. Allia Muharebesi5.760338,8
23. Sibel Kekilli5.759338,8
24. Cansu Tosun5.565327,4
25. İnsan vücudu5.550326,5
26. II. Dünya Savaşı5.079298,8
27. Kurtlar Vadisi Pusu4.966292,1
28. Evanjelizm4.938290,5
29. Erkan Kolçak Köstendil4.877286,9
30. Çukur (dizi)4.862286,0
31. Azerbaycan4.740278,8
32. Nüfuslarına göre ABD şehirlerinin listesi4.734278,5
33. 2018-19 UEFA Şampiyonlar Ligi4.731278,3
34. II. Abdülhamid4.671274,8
35. Katar4.635272,6
36. Süper Lig şampiyonları listesi4.624272,0
37. Euro4.570268,8
38. Çin4.510265,3
39. Kemal Sunal4.508265,2
40. Melisa Şenolsun4.502264,8
41. Hayat Şarkısı4.482263,6
42. 2018-19 UEFA Avrupa Ligi4.474263,2
43. Venezuela4.456262,1
44. İstanbul4.432260,7
45. Erol Mütercimler4.421260,1
46. Almanya4.342255,4
47. Bülent Ecevit4.275251,5
48. Türkler4.246249,8
49. Vikipedi tartışma:İçerik üzerine yorum yapınız, katılımcı üzerine değil4.245249,7
50. Vikipedi tartışma:İçerik üzerine yorum yapınız, katılımcı üzerine değil/Arşiv 14.149244,1
51. Vikipedi tartışma:Koruma politikası4.132243,1
52. 1999 Gölcük depremi4.038237,5
53. I. Süleyman4.034237,3
54. İran3.958232,8
55. Türk lirası3.894229,1
56. RSS3.858226,9
57. Auguste Rodin3.813224,3
58. Rusya3.723219,0
59. Adolf Hitler3.718218,7
60. Lozan Antlaşması3.704217,9
61. Sovyetler Birliği3.655215,0
62. II. Elizabeth3.648214,6
63. II. Mehmed3.591211,2
64. Pablo Escobar3.587211,0
65. I. Dünya Savaşı3.543208,4
66. Osmanlı padişahları listesi3.447202,8
67. 2019 UEFA ülkeler sıralaması3.396199,8
68. Kürtler3.366198,0
69. Süleyman Soylu3.360197,6
70. Kırgın Çiçekler3.350197,1
71. Bez Bebek (dizi)3.253191,4
72. Kurtlar Vadisi (dizi)3.247191,0
73. Amerika Birleşik Devletleri'nin eyaletleri3.241190,6
74. Cristiano Ronaldo3.232190,1
75. Doktorlar (dizi)3.223189,6
76. Adnan Oktar3.223189,6
77. Cengiz Han3.203188,4
78. Kıbrıs Harekâtı3.182187,2
79. Emre Akbaba3.157185,7
80. İslam Süleymani3.157185,7
81. Edis3.104182,6
82. Sümeyye Erdoğan3.075180,9
83. Magna Carta3.075180,9
84. Karadağ3.062180,1
85. Ergenekon davası sanıkları listesi3.047179,2
86. İsrail3.046179,2
87. Niki Lauda3.030178,2
88. General Mobile3.027178,1
89. Ahmet Burak Erdoğan3.027178,1
90. Mine Tugay2.976175,1
91. İsviçre2.961174,2
92. Kanada2.950173,5
93. İnadına Aşk2.948173,4
94. Dua Lipa2.946173,3
95. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti2.944173,2
96. Ağrı Cumhuriyeti2.920171,8
97. Şükrü Özyıldız2.912171,3
98. Birleşik Krallık2.908171,1
99. Porno film2.891170,1
100. Medcezir (dizi)2.888169,9
101. Josef Stalin2.866168,6
102. Berlin2.836166,8
103. Ali Koç2.812165,4
104. PKK2.803164,9
105. Harlequin tipi iktiyozis2.769162,9
106. IV. Murad2.767162,8
107. Avrupa Yakası (dizi)2.761162,4
108. Ezel (dizi)2.751161,8
109. Anne (dizi)2.717159,8
110. Türkçe2.710159,4
111. Hindistan2.696158,6
112. Necati Şaşmaz2.645155,6
113. Seçkin Özdemir2.629154,6
114. Asla Vazgeçmem2.602153,1
115. Çocuklar Duymasın2.602153,1
116. Fenerbahçe (futbol takımı)2.600152,9
117. II. Mahmud2.595152,6
118. Pakistan2.560150,6
119. Hollanda2.555150,3
120. Fransa2.551150,1
121. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (dizi)2.543149,6
122. Ankara2.536149,2
123. Beşparmak Dağları2.527148,6
124. Ali Nesin2.512147,8
125. I. Selim2.508147,5
126. İngiltere2.505147,4
127. Japonya2.502147,2
128. Devalüasyon2.499147,0
129. İstanbullu Gelin2.489146,4
130. Kabardino-Balkarya2.487146,3
131. Yunanistan2.482146,0
132. İsmet İnönü2.481145,9
133. II. Selim2.479145,8
134. İbrahim Tatlıses2.475145,6
135. Roma İmparatorluğu2.470145,3
136. Aleyna Tilki2.455144,4
137. Çağatay Ulusoy2.446143,9
138. Muhammed2.439143,5
139. Türk alfabesi2.424142,6
140. Nemf2.421142,4
141. Türk Silahlı Kuvvetleri2.418142,2
142. Türk Kurtuluş Savaşı2.391140,6
143. Kurtlar Vadisi karakterleri listesi2.379139,9
144. Galatasaray (futbol takımı)2.354138,5
145. Yusuf Çim2.353138,4
146. Tarık Akan2.352138,4
147. Söz (dizi)2.345137,9
148. NATO2.343137,8
149. Beren Gökyıldız2.327136,9
150. Elçin Sangu2.326136,8
151. Defne Joy Foster2.307135,7
152. Suriye İç Savaşı2.305135,6
153. Süper Lig2.304135,5
154. I. Ahmed2.303135,5
155. 2001 Türkiye ekonomik krizi2.301135,4
156. Dolunay (dizi, 2017)2.299135,2
157. Napolyon Bonapart2.288134,6
158. Hande Erçel2.286134,5
159. İtalya2.286134,5
160. Birce Akalay2.285134,4
161. Aslı Enver2.283134,3
162. Elektrikli otomobil2.281134,2
163. Avrupa Birliği2.277133,9
164. Cumhuriyet Halk Partisi2.271133,6
165. UEFA Şampiyonlar Ligi2.269133,5
166. 1995 Türkiye genel seçimleri2.268133,4
167. Türk Hava Yolları2.256132,7
168. Rothschild ailesi2.239131,7
169. Endonezya2.231131,2
170. İsveç2.230131,2
171. İlber Ortaylı2.220130,6
172. İncirlik Hava Üssü2.215130,3
173. Deniz Gezmiş2.214130,2
174. Çanakkale Savaşı2.208129,9
175. Vietnam Savaşı2.205129,7
176. Fethullah Gülen2.202129,5
177. Norveç2.199129,4
178. Cem Yılmaz2.198129,3
179. Kıbrıs Cumhuriyeti2.198129,3
180. Kuveyt2.197129,2
181. Kenan İmirzalıoğlu2.195129,1
182. Türkiye Büyük Millet Meclisi2.183128,4
183. İskender2.160127,1
184. Bitcoin2.153126,6
185. Arnavutluk2.152126,6
186. Haydar Baş2.111124,2
187. Gürcistan2.110124,1
188. VI. Mehmed2.102123,6
189. Kazakistan2.100123,5
190. Şener Şen2.099123,5
191. Muhteşem Yüzyıl2.097123,4
192. Adalet ve Kalkınma Partisi2.088122,8
193. Jül Sezar2.086122,7
194. Aras Bulut İynemli2.069121,7
195. İttihat ve Terakki2.068121,6
196. Harry Potter2.062121,3
197. Albert Einstein2.059121,1
198. I. Mustafa2.057121,0
199. 2018 Türkiye döviz ve borç krizi2.055120,9
200. Kiralık Aşk2.046120,4
201. Barış Manço2.040120,0
202. III. Murad2.032119,5
203. Açelya Topaloğlu2.027119,2
204. La casa de papel2.012118,4
205. Abdullah Çatlı1.999117,6
206. Serenay Sarıkaya1.998117,5
207. 2018 UEFA ülkeler sıralaması1.996117,4
208. Nicolás Maduro1.990117,1
209. 1999 Türkiye genel seçimleri1.989117,0
210. Dilan Çiçek Deniz1.976116,2
211. Barış Arduç1.975116,2
212. Yılmaz Güney1.968115,8
213. Suudi Arabistan1.968115,8
214. Çingeneler1.957115,1
215. Süleyman Demirel1.955115,0
216. Avustralya1.953114,9
217. Leyla ile Mecnun (dizi)1.951114,8
218. İHH İnsani Yardım Vakfı1.945114,4
219. Hürrem Sultan1.944114,4
220. XHamster1.943114,3
221. Gayri safi yurt içi hasıla1.942114,2
222. Kadın (dizi)1.934113,8
223. Defne Samyeli1.931113,6
224. Koray Avcı (müzisyen)1.929113,5
225. Kurtlar Vadisi1.926113,3
226. Cinsel ilişki1.909112,3
227. Türkiye'deki üniversiteler listesi1.907112,2
228. Abdülmecid1.903111,9
229. Mısır1.900111,8
230. James Hunt1.896111,5
231. Masonluk1.894111,4
232. RMS Titanic1.888111,1
233. Türk vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamaları1.885110,9
234. Ragnar Lodbrok1.885110,9
235. Nikola Tesla1.879110,5
236. Kıvanç Tatlıtuğ1.876110,4
237. Timur1.872110,1
238. Adnan Menderes1.872110,1
239. 2016 Türkiye askerî darbe girişimi1.869109,9
240. Suriye1.866109,8
241. Singapur1.865109,7
242. Polonya1.863109,6
243. Özge Gürel1.857109,2
244. Celâl Şengör1.856109,2
245. 2018 Türkiye genel seçimleri1.852108,9
246. Bulgaristan1.851108,9
247. Nâzım Hikmet1.846108,6
248. Meryem (dizi)1.845108,5
249. Vajina1.842108,4
250. Kösem Sultan1.841108,3
251. Dürzîlik1.838108,1
252. Nazi Almanyası1.837108,1
253. 2002 Türkiye genel seçimleri1.833107,8
254. Bosna-Hersek1.832107,8
255. Arka Sokaklar (dizi)1.830107,6
256. Ukrayna1.828107,5
257. Ermenistan1.828107,5
258. Abdullah Öcalan1.820107,1
259. İspanya1.814106,7
260. Fazilet Hanım ve Kızları1.811106,5
261. Özcan Deniz1.808106,4
262. Ahmet Kaya1.806106,2
263. Freddie Mercury1.805106,2
264. Sinem Kobal1.802106,0
265. Bilal Erdoğan1.798105,8
266. Beren Saat1.798105,8
267. Aşk Laftan Anlamaz1.796105,6
268. David Rockefeller1.791105,4
269. III. Mehmed1.786105,1
270. Gökçe Akyıldız1.785105,0
271. II. Osman1.784104,9
272. II. Bayezid1.783104,9
273. Burak Özçivit1.783104,9
274. Aziz Nesin1.781104,8
275. Vladimir Putin1.778104,6
276. Kosova1.777104,5
277. Belçika1.775104,4
278. Kürdistan Krallığı1.769104,1
279. Matild Manukyan1.767103,9
280. Uraz Kaygılaroğlu1.765103,8
281. İbrahim (padişah)1.762103,6
282. Che Guevara1.758103,4
283. Sedat Peker1.755103,2
284. Karl Marx1.751103,0
285. Kore Savaşı1.751103,0
286. Koç Holding1.747102,8
287. Facebook1.744102,6
288. Türkiye başbakanları listesi1.744102,6
289. Fas1.743102,5
290. İsa1.731101,8
291. Miki Fare1.731101,8
292. Pornhub1.731101,8
293. Makedonya Cumhuriyeti1.728101,6
294. Cem Adrian1.727101,6
295. Vladimir Lenin1.727101,6
296. Saddam Hüseyin1.727101,6
297. Özbekistan1.721101,2
298. Tom Cruise1.705100,3
299. Macaristan1.702100,1
300. Küba1.701100,1
301. Ulaş Tuna Astepe1.69899,9
302. Çerkesler1.69499,6
303. V. Mehmed1.69299,5
304. Neslihan Atagül1.68899,3
305. Ramil Guliyev1.68899,3
306. Alaattin Çakıcı1.68599,1
307. Kara Sevda (dizi)1.68198,9
308. Dolar1.68098,8
309. Avusturya1.67898,7
310. Sevcan Yaşar1.67898,7
311. İçerde1.67298,4
312. Dış borca göre ülkeler listesi1.66898,1
313. Tolga Çevik1.66898,1
314. Selena (dizi)1.66397,8
315. Büyük Selçuklu İmparatorluğu1.66097,6
316. Stalingrad Muharebesi1.65197,1
317. Sabahattin Ali1.65097,1
318. Mangala1.64997,0
319. Barack Obama1.64896,9
320. Bizans İmparatorluğu1.64596,8
321. Fatih Terim1.64496,7
322. Hababam Sınıfı1.63496,1
323. Senato (Roma)1.63496,1
324. Nüfuslarına göre ülkeler listesi1.63296,0
325. 9 Ağustos1.63195,9
326. YouTube1.62895,8
327. Tolga Sarıtaş1.62395,5
328. İzmir1.61595,0
329. Vikingler1.61494,9
330. Adını Feriha Koydum1.60994,6
331. O Hayat Benim1.60694,5
332. Winston Churchill1.60194,2
333. Pınar Altuğ1.59994,1
334. Alexis Texas1.59894,0
335. Furkan Andıç1.59393,7
336. Afganistan1.59193,6
337. Zeytin Dalı Harekâtı1.58793,4
338. Mabel Matiz1.58793,4
339. Ağrı Dağı1.58793,4
340. Leş Birliği1.58693,3
341. İstanbul Yeni Havalimanı1.58493,2
342. Fuat Oktay1.58293,1
343. Birleşik Arap Emirlikleri1.58193,0
344. IV. Mehmed1.57692,7
345. Güney Kore1.56892,2
346. Basmacı Hareketi1.56692,1
347. Lübnan1.55991,7
348. Sevr Antlaşması1.55091,2
349. Atını Seven Kovboy1.54791,0
350. Apple1.54590,9
351. II. Murad1.54490,8
352. Brezilya1.54390,8
353. Hazar Ergüçlü1.53890,5
354. Wikipedia1.53690,4
355. Kıbrıs1.52389,6
356. Renkler listesi1.52089,4
357. Şehzade Mustafa1.51989,4
358. Finlandiya1.51889,3
359. 12 Eylül Darbesi1.51789,2
360. Türkiye cumhurbaşkanları listesi1.51689,2
361. Rahibe Teresa1.51589,1
362. Adile Naşit1.51589,1
363. Romanya1.51489,1
364. Yeni Gelin1.51489,1
365. Türk halkları1.50788,6
366. Meksika1.50688,6
367. İlluminati1.50588,5
368. Gezi Parkı protestoları1.50188,3
369. 2010 Türkiye anayasa değişikliği referandumu1.50088,2
370. Tuba Büyüküstün1.49187,7
371. Turgut Özal1.49087,6
372. 15 Ağustos1.49087,6
373. Irak ve Şam İslam Devleti1.48787,5
374. Sakıp Sabancı1.48687,4
375. Müslüm Gürses1.48487,3
376. Kolombiya1.48187,1
377. Hande Yener1.47987,0
378. Komünizm1.47786,9
379. Aşk-ı Memnu (dizi, 2008)1.46986,4
380. Sezen Aksu1.46886,4
381. Pornografi1.46886,4
382. No 3091.46886,4
383. Poyraz Karayel1.46686,2
384. Mehmet Aslantuğ1.46686,2
385. Lale çılgınlığı1.46386,1
386. Lionel Messi1.46286,0
387. Birkan Sokullu1.45485,5
388. Lüksemburg1.45085,3
389. Rahmi Koç1.44985,2
390. Berk Atan1.44785,1
391. 1 Ağustos Toplumsal Direniş Bayramı1.44685,1
392. Ertuğrul Gazi1.43984,6
393. Lefter Küçükandonyadis1.43084,1
394. Eren Bülbül1.43084,1
395. Kim Kardashian1.42884,0
396. Türkmenistan1.42783,9
397. Osman Gazi1.42383,7
398. Tarkan1.42283,6
399. Anal seks1.42283,6
400. Türk Kara Kuvvetleri1.42083,5
401. Cem Karaca1.41983,5
402. Cansu Dere1.41583,2
403. Necmettin Erbakan1.41383,1
404. Vehbi Koç1.41283,1
405. Fahriye Evcen1.41082,9
406. Madonna1.40982,9
407. Çek Cumhuriyeti1.40882,8
408. Irak1.40782,8
409. Kenan Evren1.40682,7
410. Aşk Yeniden (dizi)1.40482,6
411. 2011 Türkiye genel seçimleri1.39882,2
412. Gülse Birsel1.39682,1
413. Lockheed Martin F-35 Lightning II1.39582,1
414. Sibel Can1.39482,0
415. Mia Khalifa1.39482,0
416. Türkiye ekonomisi1.39281,9
417. Beni Affet1.37480,8
418. İzmir'in ilçeleri1.37380,8
419. Deniz Çakır1.37280,7
420. Selahaddin Eyyubi1.37280,7
421. Voltran1.37080,6
422. Tengricilik1.36980,5
423. Tayvan1.36580,3
424. İslam1.36580,3
425. Moğolistan1.36480,2
426. Murat Yıldırım (oyuncu)1.36180,1
427. Oktay Kaynarca1.36180,1
428. Türkiye'nin illeri1.36080,0
429. Casper (şirket)1.36080,0
430. Tanınmayan veya sınırlı şekilde tanınan devletler listesi1.36080,0
431. 2014 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi1.35279,5
432. V. Murad1.34879,3
433. Ekin Mert Daymaz1.34779,2
434. Kenan Işık1.34579,1
435. İnsan1.34579,1
436. Enes Batur1.34579,1
437. Michael Jackson1.34379,0
438. Türkiye hükûmetleri listesi1.33878,7
439. Özge Özder1.33278,4
440. Türkiye-PKK çatışması1.33278,4
441. I. Bayezid1.33278,4
442. Sırbistan1.33178,3
443. Türkiye Süper Kupası1.33078,2
444. Birleşmiş Milletler1.32778,1
445. Türk mitolojisi1.32077,6
446. Göktürk Kağanlığı1.32077,6
447. Münir Özkul1.31377,2
448. Osmanlı Hanedanı1.30977,0
449. Güzelavrat otu1.30676,8
450. BRICS1.30576,8
451. Acun Ilıcalı1.30176,5
452. Danimarka1.29976,4
453. Kill Bill: Volume 11.29876,4
454. Yahudilik1.29676,2
455. Cezayir1.29476,1
456. Beşiktaş JK1.29376,1
457. Türk Hava Kuvvetleri1.29075,9
458. İrlanda1.28075,3
459. Frida Kahlo1.27675,1
460. Arzum Onan1.27074,7
461. Stagflasyon1.26874,6
462. İngiliz sterlini1.26574,4
463. Özel Kuvvetler Komutanlığı1.25673,9
464. Kemal Derviş1.25673,9
465. UEFA Avrupa Ligi1.25573,8
466. Yüzölçümlerine göre ülkeler listesi1.25373,7
467. Güneşi Beklerken (dizi)1.25273,6
468. Hırvatistan1.25173,6
469. Safevî Devleti1.25073,5
470. Ceyda Düvenci1.24773,4
471. Zerdüştlük1.24373,1
472. 6 Ağustos1.24072,9
473. Filipinler1.23872,8
474. Sosyalizm1.23372,5
475. Burcu Biricik1.23272,5
476. Dersim İsyanı1.22972,3
477. 2 Ağustos1.22872,2
478. Liberalizm1.22772,2
479. Biran Damla Yılmaz1.22472,0
480. UEFA katsayıları1.22171,8
481. Türkan Şoray1.22071,8
482. John F. Kennedy1.21971,7
483. Liberland1.21871,6
484. Ezhel1.21571,5
485. Tayland1.21171,2
486. Anadolu Selçuklu Devleti1.21071,2
487. Usame bin Ladin1.20871,1
488. Brazzers1.20470,8
489. 27 Mayıs Darbesi1.20370,8
490. Leonardo da Vinci1.20370,8
491. Avrupa1.19870,5
492. Levent Kırca1.19670,4
493. Süryaniler1.19670,4
494. Steve Jobs1.19470,2
495. Ermeni Kırımı1.19470,2
496. Pargalı İbrahim Paşa1.18869,9
497. Hazal Kaya1.18069,4
498. Ülkelerin GSYİH’ya (SAGP) göre sıralanışı1.17769,2
499. Mehmet Ali Erbil1.17669,2
500. Assassin's Creed (seri)1.17469,1