l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Karol1111 (wkład) 48 0 146074 Hrabstwo Cuming (historia) 4360 4360
Hrabstwo Burt (historia) 3649 3649
Hrabstwo Boyd (Nebraska) (historia) 3574 3574
Hrabstwo Cheyenne (Nebraska) (historia) 3538 3532
Hrabstwo Colfax (Nebraska) (historia) 3532 3532
Hrabstwo Boone (Nebraska) (historia) 3514 3514
Hrabstwo Blaine (Nebraska) (historia) 3432 3432
Hrabstwo Box Butte (historia) 3344 3344
Hrabstwo Deuel (Nebraska) (historia) 3305 3298
Hrabstwo Hamilton (Nebraska) (historia) 3286 3286
Hrabstwo Dundy (historia) 3251 3251
Hrabstwo Richardson (historia) 3248 3248
Hrabstwo Arthur (historia) 3182 3180
Hrabstwo Webster (Nebraska) (historia) 3154 3154
Hrabstwo McPherson (Nebraska) (historia) 3149 3149
Hrabstwo York (Nebraska) (historia) 3148 3148
Hrabstwo Johnson (Nebraska) (historia) 3127 3127
Hrabstwo Banner (historia) 3114 3114
Hrabstwo Greeley (Nebraska) (historia) 3107 3107
Hrabstwo Pawnee (Nebraska) (historia) 3098 3098
Hrabstwo Wayne (Nebraska) (historia) 3097 3097
Hrabstwo Sherman (Nebraska) (historia) 3097 3097
Hrabstwo Garfield (Nebraska) (historia) 3073 3073
Hrabstwo Hitchcock (historia) 3032 3032
Hrabstwo Thomas (Nebraska) (historia) 3022 3022
Hrabstwo Keya Paha (historia) 3002 3009
Hrabstwo Stanton (Nebraska) (historia) 3006 3006
Hrabstwo Wheeler (Nebraska) (historia) 3000 3000
Hrabstwo Nemaha (Nebraska) (historia) 2975 2975
Hrabstwo Logan (Nebraska) (historia) 2961 2961
Hrabstwo Kimball (historia) 2959 2959
Hrabstwo Morrill (historia) 2958 2958
Hrabstwo Grant (Nebraska) (historia) 2942 2942
Hrabstwo Sioux (Nebraska) (historia) 2916 2916
Hrabstwo Garden (historia) 2911 2911
Hrabstwo Rock (Nebraska) (historia) 2909 2909
Hrabstwo Hayes (historia) 2907 2907
Hrabstwo Gosper (historia) 2903 2903
Hrabstwo Dawes (historia) 2902 2902
Hrabstwo Keith (historia) 2854 2854
Hrabstwo Nance (historia) 2846 2846
Hrabstwo Hooker (historia) 2845 2845
Hrabstwo Loup (historia) 2748 2748
Grand Island (Nebraska) (historia) 2463 2463
Dalton (Nebraska) (historia) 2338 2338
Muniswamy Rajagopal (historia) 1888 2121
South Sioux City (Nebraska) (historia) 2112 2112
Nebraska City (historia) 2071 2071
2 Miodzio3 (wkład) 47 1 156122 Mistrzostwa Afryki w Piłce Ręcznej Kobiet 2012 (historia) 16992 21843
Texarkana (Teksas) (historia) 3744 3744
San Benito (Teksas) (historia) 3179 3179
Denison (Teksas) (historia) 3141 3141
University Park (Teksas) (historia) 3125 3125
Donna (Teksas) (historia) 3106 3106
Lancaster (Teksas) (historia) 3047 3047
Temple (Teksas) (historia) 3035 3035
Anthony (Teksas) (historia) 3024 3024
Center (Teksas) (historia) 3023 3023
Crowley (Teksas) (historia) 3011 3011
Balch Springs (historia) 3007 3007
Marble Falls (Teksas) (historia) 3004 3004
Wylie (Teksas) (historia) 3002 3002
Cedar Hill (Teksas) (historia) 2991 2991
Addison (Teksas) (historia) 2966 2966
Farmers Branch (historia) 2962 2962
Sunnyvale (Teksas) (historia) 2943 2943
Kilgore (Teksas) (historia) 2927 2927
Robinson (Teksas) (historia) 2924 2924
Gun Barrel City (historia) 2905 2905
DeSoto (Teksas) (historia) 2895 2895
Whitehouse (Teksas) (historia) 2895 2895
Mercedes (Teksas) (historia) 2892 2892
Atlanta (Teksas) (historia) 2887 2887
Glenn Heights (historia) 2877 2877
Seagoville (historia) 2868 2868
Commerce (Teksas) (historia) 2868 2868
Hewitt (Teksas) (historia) 2865 2865
Benbrook (Teksas) (historia) 2864 2864
Gladewater (historia) 2860 2860
Woodway (Teksas) (historia) 2856 2856
Sachse (historia) 2844 2844
Hutchins (Teksas) (historia) 2839 2839
Monahans (historia) 2835 2835
White Oak (Teksas) (historia) 2829 2829
Socorro (Teksas) (historia) 2825 2825
Rio Grande City (historia) 2802 2802
Rowlett (Teksas) (historia) 2802 2802
Coppell (Teksas) (historia) 2780 2780
Roma (Teksas) (historia) 2778 2778
Azle (historia) 2774 2774
Joshua (Teksas) (historia) 2745 2745
Bellmead (historia) 2741 2741
Manor (Teksas) (historia) 2734 2734
Wake Village (historia) 2623 2623
Horizon City (historia) 2610 2610
Rio Grande City (Teksas) (historia) 25 25
3 Basshuntersw (wkład) 42 7 141753 Loris Kessel (historia) 5113 5113
Beppe Gabbiani (historia) 5024 5024
Lamberto Leoni (historia) 5007 5007
Sergio Mantovani (historia) 4865 4865
Cesare Perdisa (historia) 4754 4754
Ferrari F2005 (historia) 4508 4715
Peter Hirt (historia) 4514 4526
Franco Rol (historia) 4389 4389
Eppie Wietzes (historia) 4347 4347
Skip Barber (historia) 4128 4128
Nasif Estéfano (historia) 4012 4012
Rudolf Krause (historia) 3528 3598
Piero Carini (historia) 3551 3573
Ernst Klodwig (historia) 3542 3542
Hans Klenk (historia) 3500 3500
John Fitch (historia) 3495 3495
Behra-Porsche Special (historia) 3462 3462
Jo Vonlanthen (historia) 3067 3067
Gus Hutchison (historia) 3012 3012
Mike Fisher (kierowca) (historia) 2933 2935
Oscar Alfredo Gálvez (historia) 2806 2903
Larry Crockett (historia) 2892 2892
Tom Jones (kierowca) (historia) 2882 2882
Roberto Bonomi (historia) 2867 2867
Bob Drake (historia) 2863 2863
George Constantine (historia) 2835 2835
Frank Dochnal (historia) 2812 2812
Timmy Mayer (historia) 2810 2808
Bob Said (historia) 2801 2801
Bruce Kessler (historia) 2776 2776
Desmond Titterington (historia) 2775 2775
Phil Cade (historia) 2736 2744
Port Imperial Street Circuit (historia) 2737 2737
Gino Bianco (historia) 2722 2722
Alfredo Pián (historia) 2574 2698
Brian Hart (historia) 2688 2688
Peter Ryan (historia) 2677 2678
Juan Manuel Bordeu (historia) 2647 2647
Rob Schroeder (historia) 2623 2623
Thomas Monarch (historia) 2550 2550
Tony Gaze (historia) 2535 2535
Ray Reed (historia) 2505 2492
Mike Fisher (historia) 33 229
Giuseppe Gabbiani (historia) 25 25
Egbert Wietzes (historia) 24 24
Joseph Vonlanthen (historia) 24 24
Philip Cade (historia) 20 20
Anthony Gaze (historia) 20 20
Boris Said (historia) 19 19
4 Butcho (wkład) 16 0 50113 Timiriaziewskaja (stacja metra) (historia) 3902 3891
Pietrowsko-Razumowskaja (stacja metra) (historia) 3718 3721
Miendielejewskaja (stacja metra) (historia) 3703 3669
Cwietnoj bulwar (stacja metra) (historia) 3581 3566
Borowickaja (stacja metra) (historia) 3504 3484
Siewastopolskaja (stacja metra) (historia) 3169 3154
Czechowskaja (stacja metra) (historia) 3165 3145
Sierpuchowskaja (stacja metra) (historia) 3140 3124
Nagatinskaja (stacja metra) (historia) 2998 2982
Nachimowskij prospiekt (stacja metra) (historia) 2946 2929
Sawiołowskaja (stacja metra) (historia) 2817 2809
Tulskaja (stacja metra) (historia) 2783 2767
Polanka (stacja metra) (historia) 2765 2766
Czertanowskaja (stacja metra) (historia) 2729 2717
Dmitrowskaja (stacja metra) (historia) 2729 2716
Nagornaja (stacja metra) (historia) 2690 2673
5 X-domin (wkład) 10 5 76446 Mistrzostwa Świata w Snookerze 1991 (historia) 11327 11327
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1992 (historia) 9141 9374
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1996 (historia) 8113 8324
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1993 (historia) 7859 8089
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1995 (historia) 7762 8086
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1989 (historia) 6850 6850
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1994 (historia) 6294 6498
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1990 (historia) 6213 6213
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1988 (historia) 5746 5746
Mistrzostwa Świata w Snookerze 1987 (historia) 5709 5709
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Jaśle (historia) 60 60
Mistrzostwa świata w snookerze 1989 (historia) 47 47
Mistrzostwa świata w snookerze 1988 (historia) 47 47
Mistrzostwa świata w snookerze 1987 (historia) 47 47
Dave Gilbert (historia) 29 29
6 Thorongilion (wkład) 10 0 68061 Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1970 (historia) 7741 7742
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1968 (historia) 7470 7470
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1969 (historia) 7322 7323
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1967 (historia) 7122 7122
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1966 (historia) 7049 7048
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1965 (historia) 6600 6601
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1962 (historia) 6365 6367
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1964 (historia) 6361 6364
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1963 (historia) 6342 6344
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym 1961 (historia) 5680 5680
7 Openbk (wkład) 9 1 88370 Mutua Madrid Open 2012 - mężczyźni (historia) 22942 23158
Gra pojedyncza mężczyzn w tenisie ziemnym na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 (historia) 21319 21616
Gra podwójna mężczyzn w tenisie ziemnym na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 (historia) 11618 11939
Gra pojedyncza mężczyzn w tenisie ziemnym na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1904 (historia) 9282 9611
Gra podwójna mężczyzn w tenisie ziemnym na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1904 (historia) 6020 6337
Gra pojedyncza mężczyzn w hali w tenisie ziemnym na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 (historia) 5404 5404
Gra podwójna mężczyzn w hali w tenisie ziemnym na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 (historia) 4019 4018
Gra pojedyncza kobiet w hali w tenisie ziemnym na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 (historia) 2866 3294
Gra pojedyncza kobiet w tenisie ziemnym na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 (historia) 2608 2966
Javier Marti (historia) 27 27
8 Przykuta (wkład) 9 0 37341 Nižný Tvarožec (historia) 4114 4349
Richvald (historia) 4133 4305
Vyšný Tvarožec (historia) 4051 4262
Ortuťová (historia) 4078 4245
Rešov (historia) 4048 4224
Marhaň (historia) 4076 4221
Petrová (historia) 4039 4192
Poliakovce (historia) 4016 4191
Oľšavce (historia) 3140 3352
9 M Z Wojalski (wkład) 5 0 23294 Ludomir Mazurkiewicz (historia) 6027 6027
Kazimierz Kazimierczak (historia) 5102 5102
Felicja Maria Przedborska (historia) 4474 4474
Ludwik Przedborski (historia) 4270 4270
Alfred Frisch (historia) 3421 3421
10 Tekatka191 (wkład) 4 6 19453 Bayerische Ludwigsbahn (historia) 2314 2836
Ti12 (historia) 2365 2365
Tp17 (historia) 2271 2272
Th20 (historia) 2069 2069
Th17 (historia) 2006 2006
Königlich Bayerische Staatseisenbahnen (historia) 1113 1640
Th16 (historia) 1619 1621
Ti16 (historia) 1586 1586
Königlich Württembergische Staats-Eisenbahnen (historia) 1349 1561
Tr1 (historia) 1497 1497
11 Drzewianin (wkład) 4 1 14348 Zornica (obwód Chaskowo) (historia) 3640 3627
Teketo (historia) 3547 3547
Dołna Mitropolija (historia) 2716 2709
Riben (historia) 2515 2487
Elwood (Nebraska) (historia) 1966 1978
12 Dudek1337 (wkład) 4 2 14089 Zakaria Labyad (historia) 3040 3040
Miguel Pérez Cuesta (historia) 2865 2865
Funso Ojo (historia) 2316 2316
Paul Millsap (historia) 2136 2136
Kenneth Faried (historia) 1912 1912
Memphis Depay (historia) 1820 1820
13 Loxley (wkład) 4 2 9886 Przestrzeń Lorentza (historia) 2752 2752
Słaba topologia operatorowa (historia) 2307 2530
Silna topologia operatorowa (historia) 2265 2265
Słaba* topologia operatorowa (historia) 1812 2263
*-słaba topologia operatorowa (historia) 39 39
Mocna topologia operatorowa (historia) 37 37
14 Anonimowe edycje 3 20 31226 Krokus Jazz Festiwal (historia) 2758 3636
Skrzydlate ręce (historia) 3459 3477
Avenida Brasil (historia) 2891 2963
Łukasz Belludi (historia) 437 1937
Marek Fantuzzi z Bolonii (historia) 438 1791
Jakub z Viterbo (historia) 439 1740
Roman Le Puy (historia) 1115 1679
Stefaan Engels (historia) 1647 1546
Ketokwasica cukrzycowa (historia) 1348 1437
Meren Re (historia) 1162 1328
Heterogenea asella (historia) 1161 1257
Zetler (historia) 1078 1192
Diego de Covarrubias y Leyva (historia) 425 784
Co za tydzień? (historia) 684 753
Pan i Pani House (historia) 764 740
Surowi rodzice (historia) 662 729
Arkana magii (historia) 632 697
Projekt plaża nocą (historia) 641 655
AlleZIMA! Nocą (historia) 618 632
Projekt plaża (historia) 613 627
AlleZIMA! (historia) 610 611
Grzegorz Dziamka (historia) 509 532
Banco di Giro (historia) 436 483
15 Nedops (wkład) 3 6 14271 Josh Charles (lekkoatleta) (historia) 3390 3390
Tim Frawley (historia) 2231 2231
Timofiej Łuniow (historia) 1585 2186
André Osterberger (historia) 1951 1951
Rosa Winter (historia) 1851 1851
Multistars 2012 (historia) 1421 1421
Irene Winter (historia) 1190 1190
Vasily Kaptyukh (historia) 27 27
Fritz Hoffmann (historia) 24 24
16 99kerob (wkład) 3 0 13372 Jakub Parzeński (historia) 6465 6465
Jakub Nowak (historia) 3577 3659
Fryderyk Szydłowski (historia) 3248 3248
17 Daemusin (wkład) 3 0 11948 Herb Nowosybirska (historia) 5371 5371
Herb obwodu nowosybirskiego (historia) 4048 4048
Flaga Nowosybirska (historia) 2530 2529
18 John Belushi (wkład) 3 2 11919 Zwój Wojny (historia) 5573 5574
Dokument Damasceński (historia) 2917 3084
4Q246 (historia) 2295 2448
4Q271 (historia) 599 791
1QM (historia) 22 22
19 Roman Miller (wkład) 3 0 10068 Kaplica Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy w Nowej Woli (historia) 3440 3501
Cerkiew św. Apostoła Jana Teologa w Mostowlanach (historia) 3264 3411
Kaplica Świętych Kosmy i Damiana w Mostowlanach (historia) 3137 3156
20 Peme (wkład) 3 0 8791 Ith mac Breogan (historia) 3295 3295
Breogan (historia) 3214 3244
Irial Glunmar (historia) 2252 2252
21 Polack (wkład) 3 0 8137 Kongres Ludu (historia) 3536 3536
Podemos (historia) 2416 2416
Ojczyzna dla Wszystkich (historia) 2185 2185
22 X ziomal X (wkład) 3 13 7098 Sirdaryo (historia) 2223 2255
Shirin (historia) 2150 2204
Olot (Uzbekistan) (historia) 2027 2053
Olot (historia) 27 135
Ulica Akademika Jangiela (stacja metra) (historia) 51 51
Nachimowskij prospekt (stacja metra) (historia) 48 48
Mendelejewskaja (stacja metra) (historia) 43 43
Timiriazewskaja (stacja metra) (historia) 42 42
Sewastopolskaja (stacja metra) (historia) 42 42
Sawielowskaja (stacja metra) (historia) 40 40
Elektrownia w Syrdarya (historia) 36 36
Polianka (stacja metra) (historia) 33 33
Anatolij Stafiewski (historia) 31 31
Pawel Pawlowicz (historia) 29 29
Giorgi Janelidze (historia) 29 29
Paweł Nachimow (historia) 27 27
23 Prymonek (wkład) 2 0 15092 Narodowy Kontyngent Pokojowy w Kosowie (historia) 8990 8990
Operacja Little Flower (historia) 6102 6102
24 Jacek555 (wkład) 2 1 11381 Hypnomys morpheus (historia) 5039 5039
Hypnomys (historia) 4140 4490
Lagostomus crassus (historia) 1843 1852
25 Wostr (wkład) 2 1 11145 EA-3167 (historia) 6254 6236
Chlorosarin (historia) 4878 4884
Kwas fenyloglikolowy (historia) 25 25
26 Winiar (wkład) 2 2 10290 HD 108317 (historia) 4882 4838
Andromeda XIX (historia) 2294 2294
Malin 2 (historia) 1922 1923
Stanisław Nowkuński (historia) 1235 1235
27 Orbitek (wkład) 2 3 9927 Alfred Herforth (historia) 2384 2385
Emanuel Hohenauer de Charlenz (historia) 2092 2092
Marian Herbert (historia) 2015 2018
Ryszard Hausner (historia) 1850 1878
Jan Huber (historia) 1554 1554
28 Camomilla (wkład) 2 0 8896 Rule/Sparkle (historia) 5016 5016
Setsugekka -The end of silence-/ZAN (historia) 3880 3880
29 Stanko (wkład) 2 0 8410 Awake (serial telewizyjny) (historia) 4749 4795
Touch (serial telewizyjny) (historia) 3539 3615
30 Matti1990 (wkład) 2 1 8107 Pamięć absolutna 2070 (historia) 4422 4422
Potępieniec (serial telewizyjny) (historia) 3648 3648
Gormiti - niepokonani władcy sił natury - odrodzenie! (historia) 37 37
31 Dzięcioł 3 (wkład) 2 0 7776 Gołąb laurowy (historia) 4012 4035
Gołąb kanaryjski (historia) 3747 3741
32 Pablo000 (wkład) 2 0 7008 Paweł Piotr Filipowicz (historia) 3645 3644
Cmentarz wojenny w Borzechowie (historia) 3364 3364
33 ToSter (wkład) 2 1 6007 Władysław Kulczyński (junior) (historia) 3710 3710
Adolf Kamiński (historia) 2251 2251
Władysław Kulczyński junior (historia) 46 46
34 Szymek484 (wkład) 2 0 5202 Bruno Cremer (historia) 2612 2637
Oskar Werner (historia) 2519 2565
35 Fafik (wkład) 2 0 4618 Kalle Leivonen (historia) 2545 2545
Pawieł Pawłowicz (historia) 2049 2073
36 Dreamcatcher25 (wkład) 1 0 44478 Siły polskie w powstaniu warszawskim (historia) 44478 44478
37 Bonvol (wkład) 1 2 26398 Corbières (region winiarski) (historia) 25316 25316
Fermentacja jabłkowo-mlekowa (historia) 1060 1060
Grenache noir (historia) 22 22
38 MAx 92 (wkład) 1 0 21473 Uzbrojenie i sprzęt bojowy United States Marine Corps (historia) 21056 21473
39 Dawihojkpl (wkład) 1 0 12255 Lista odcinków serialu Drake i Josh (historia) 12255 12255
40 Ivellios1988 (wkład) 1 0 10896 Króliczka Honey (historia) 10486 10896
41 Dr. Dunkenstein (wkład) 1 3 6659 Tex Winter (historia) 2473 2434
Deer Lodge (Montana) (historia) 1567 1856
Sacred Hoops: Spiritual Lessons of a Hardwood Warrior (historia) 1457 1579
Jerry Krause (historia) 794 790
42 Jasiu Szt (wkład) 1 2 6596 Jupiter Icy Moon Explorer (historia) 6429 6462
Juice (historia) 16 98
JUICE (historia) 23 36
43 Felis domestica (wkład) 1 0 6290 Bitwa pod Muye (historia) 6215 6290
44 Karven (wkład) 1 2 6268 Travel in the Spheres of Time (historia) 2652 2652
Genetic Disorder (historia) 1867 1879
Insurrection (album) (historia) 1474 1737
45 Miko101 (wkład) 1 0 5439 MPXPLAY (historia) 5439 5439
46 DemonRipper (wkład) 1 2 4897 Something to Dance For & TTYLXOX (historia) 3152 3152
Camp It Up (historia) 1702 1702
Something to Dance For/TTYLXOX Mash-Up (historia) 43 43
47 Krzysztof 13 (wkład) 1 0 4872 Sala taneczna w Arles (historia) 4876 4872
48 Pitak (wkład) 1 0 4813 Mercedes-Benz 540K (historia) 4671 4813
49 Buli (wkład) 1 1 4642 Anatolij Stafijewski (historia) 2725 2649
Aleksandr Skworcow (wojskowy) (historia) 1993 1993
50 Historian (wkład) 1 0 4541 John Connolly (biskup) (historia) 4501 4541
51 Delta 51 (wkład) 1 2 4406 Harrodsburg (historia) 2465 2466
Woodstock (Georgia) (historia) 1908 1906
V-22 Osprey (historia) 34 34
52 Crash override83 (wkład) 1 1 4387 KS Orlęta Gorzów Wielkopolski (historia) 2524 2524
KS Admira Gorzów Wielkopolski (historia) 1687 1863
53 Uki138 (wkład) 1 1 4376 Arvydas Novikovas (historia) 2383 2383
Giorgi Dżanelidze (historia) 1992 1993
54 Gedeon07 (wkład) 1 1 4164 Aref Abdul Razzik (historia) 4148 4148
Tayibe (historia) 16 16
55 Staszek99 (wkład) 1 4 3980 Peter Adolf Hall (historia) 2324 2324
Glasgow School (historia) 1582 1584
Glasgow Boys (historia) 24 24
Glasgow Girls (historia) 24 24
Spook School (historia) 24 24
56 Smat (wkład) 1 2 3588 Klinek srebrny (historia) 3540 3540
Clinitrachus (historia) 24 24
Clinitrachus argentatus (historia) 24 24
57 Petruspol (wkład) 1 1 3586 Terebień (historia) 3444 3563
Terebnie (historia) 23 23
58 Joanna Kośmider (wkład) 1 0 3519 Wdrażanie technologii (historia) 2205 3519
59 Gmoch (wkład) 1 0 3377 Szpital Kliniczny nr 1 Przemienienia Pańskiego w Poznaniu (historia) 3364 3377
60 LukGasz (wkład) 1 0 3354 Distinguished Service Medal (Wielka Brytania) (historia) 3354 3354
61 Elfhelm (wkład) 1 0 3326 Jonathan Ke Quan (historia) 3324 3326
62 MBi (wkład) 1 0 3247 Kościół św. Ducha w Tallinnie (historia) 3107 3247
63 Bladyniec (wkład) 1 0 3225 Rejon słobodzki (historia) 3191 3225
64 Pat158 (wkład) 1 1 3128 Nagroda Grammy w kategorii Best Bluegrass Album (historia) 3052 3052
Chiny na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1998 (historia) 3682 76
65 Selso (wkład) 1 0 3078 Godšinová (historia) 2957 3078
66 Piotr967 (wkład) 1 0 2982 Faustyn Ciecierski (historia) 1882 2982
67 Adamsobal (wkład) 1 0 2906 Aleksandra Mońko - Allen (historia) 2837 2906
68 Ketterl (wkład) 1 0 2802 Čavoglave (historia) 2761 2802
69 Maksymilian Sielicki (wkład) 1 0 2623 Amos Tversky (historia) 2581 2623
70 Zsuetam (wkład) 1 0 2535 Stricte (historia) 2535 2535
71 Renaud (wkład) 1 0 2479 Ursula Meier (historia) 2296 2479
72 Karol Karolus (wkład) 1 0 2466 Potez (wytwórnia lotnicza) (historia) 2321 2466
73 Mleko099 (wkład) 1 0 2449 Chór "Kopernik" (historia) 2429 2449
74 Marek iwiński (wkład) 1 0 2386 Marek Iwiński (historia) 1670 2386
75 JDavid (wkład) 1 0 2299 Rowelska Góra (historia) 2075 2299
76 Radwan (wkład) 1 0 2185 Józef Kubicki (historia) 2185 2185
77 Litawor (wkład) 1 0 2170 David Harvey (historia) 2170 2170
78 Lancelot (wkład) 1 0 2167 Klaudia de Valois (1547-1575) (historia) 1636 2167
79 DuchMarleya (wkład) 1 0 2160 Manuele Boaro (historia) 1907 2160
80 Madeline 7 (wkład) 1 0 2124 Kōdansha (historia) 2124 2124
81 Lajsikonik (wkład) 0 42 60084 Błonie (województwo zachodniopomorskie) (historia) 1460 1652
Niedźwiedź (powiat włocławski) (historia) 1645 1645
Karpa (województwo podlaskie) (historia) 1747 1638
Więsławice (gmina Baruchowo) (historia) 1633 1633
Wilcze (powiat myśliborski) (historia) 1632 1632
Łęg (powiat bartoszycki) (historia) 1630 1630
Sokolica (osada w gminie Bartoszyce) (historia) 1630 1630
Mamarta (historia) 1737 1629
Gierczyn (województwo warmińsko-mazurskie) (historia) 1629 1629
Kociołek (województwo kujawsko-pomorskie) (historia) 1625 1625
Telążna-Kanał (historia) 1624 1624
Kłótno (osada w gminie Baruchowo) (historia) 1623 1623
Skrzynki (osada w gminie Baruchowo) (historia) 1620 1620
Piekutowo (historia) 1725 1617
Gajówka Łęczeszyce (historia) 1596 1596
Brynka (historia) 1590 1590
Wólka Batorska-Kolonia (historia) 1584 1584
Gajówka Modrzewina (historia) 1582 1582
Patrowo (historia) 1578 1578
Gajówka Lewiczyn (historia) 1576 1576
Kazimierówka (województwo łódzkie) (historia) 1572 1572
Górki Stanisławskie (historia) 1568 1568
Teodorów (powiat kutnowski) (historia) 1562 1562
Plecka Dąbrowa (osada w gminie Bedlno) (historia) 1561 1561
Samin (osada w gminie Bartniczka) (historia) 1559 1559
Trzciniec (powiat kutnowski) (historia) 1558 1558
Marynin (gmina Bedlno) (historia) 1554 1554
Kosów (powiat kutnowski) (historia) 1550 1550
Tomaszew (powiat kutnowski) (historia) 1550 1550
Wojszyce (osada w gminie Bedlno) (historia) 1548 1548
Wolska Kolonia (historia) 1539 1539
Stradzew-Górki (historia) 1536 1536
Bedlno-Żbiwiec (historia) 1534 1534
Baranowizna (historia) 1530 1530
Bedlno-Wieś (historia) 1528 1528
Herb gminy Bejsce (historia) 1515 1515
Lasota (województwo łódzkie) (historia) 1515 1515
Karpa (historia) 52 526
Więsławice (historia) 37 453
Gierczyn (historia) 49 452
Stare Nowiny (historia) 23 23
Pasarnia (historia) 18 18
82 Arche (wkład) 0 2 3895 Bitwa pod Cuddalore (historia) 2008 2008
Bitwa pod Trincomalee (historia) 1746 1887
83 Szczebrzeszynski (wkład) 0 2 3858 Henryk Hechtkopf (historia) 1998 2006
Piotr Abraszewski (historia) 1861 1852
84 Top811 (wkład) 0 2 3349 Smerfy 2 (historia) 1687 1834
Nad życie (historia) 1422 1515
85 The boss (wkład) 0 2 2907 Trypanosoma gallinarum (historia) 1565 1565
Zamek Stolpen (historia) 1280 1342
86 Koefbac (wkład) 0 5 2797 Obciążalność długotrwała przewodów (historia) 1426 1426
Fenghsien-Ku (meteoryt) (historia) 1233 1233
Obciążalność przewodów długotrwała (historia) 52 52
Obciążalność prądowa długotrwała przewodów i kabli energetycznych (historia) 52 52
Meteoryt Fenghsien-Ku (historia) 34 34
87 Doc Who (wkład) 0 2 2458 Polska Partia Socjalistyczna - Lewica (1926-1931) (historia) 1238 1282
Związek komunistów internacjonalistów polskich (historia) 1100 1176
88 Rybka69 (wkład) 0 2 2246 Crown The Empire (historia) 1438 1354
Voices (singel Crown The Empire) (historia) 2518 892
89 Buldożer (wkład) 0 2 1958 Svatopluk Čech (historia) 1742 1933
Svatopluk Cech (historia) 25 25
90 Kleszczu (wkład) 0 1 1826 Andrzej Antoniak (historia) 1826 1826
91 Wislacanpack (wkład) 0 1 1703 Tina Charles (koszykarka) (historia) 1702 1703
92 Chlodek1 (wkład) 0 1 1534 Go! Mokulele (historia) 1453 1534
93 Mania2252 (wkład) 0 1 1499 Day trader (historia) 1487 1499
94 Kowalll (wkład) 0 1 1497 Zaranie (historia) 1468 1497
95 J.nowinski (wkład) 0 1 1483 Seminare (historia) 1300 1483
96 Luudi1 (wkład) 0 2 1453 Talerze orkiestrowe (historia) 1279 1424
Piatti a due (historia) 29 29
97 EligiuszJakimowicz (wkład) 0 1 1263 Nguru (historia) 1126 1263
98 Ziomalitto (wkład) 0 1 1215 X-10 (historia) 1215 1215
99 Conradusztan (wkład) 0 1 1029 The Place Beyond the Pines(film 2012) (historia) 1015 1029
100 Sanglas (wkład) 0 1 852 Czytnik (historia) 902 852
101 Pawski (wkład) 0 1 693 Lwowskie Spotkania (historia) 521 693
102 Tele2001 (wkład) 0 1 610 Służba radiokomunikacyjna amatorska (historia) 610 610
103 Wasp666 (wkład) 0 1 608 Born Villain (historia) 636 608
104 Cojan (wkład) 0 2 401 Schönach (historia) 383 383
Schoenach (historia) 18 18
105 WTM (wkład) 0 4 180 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska (historia) 57 57
Kościół p.w. Trójcy Świętej w Obrytem (historia) 53 53
Międzynarodowy Festiwal Teatralny Malta (historia) 36 36
Meshell Ndegeocello (historia) 34 34
106 Mateusz5500 (wkład) 0 4 125 Xperia Pro (historia) 34 34
Xperia Arc (historia) 34 34
Xperia Neo (historia) 34 34
Xperia S (historia) 23 23
107 Kggucwa (wkład) 0 2 103 III LO w Elblągu (historia) 74 74
Joseph Novak (historia) 29 29
108 Arturo24 (wkład) 0 3 89 Ślepowron (ptak) (historia) 31 31
Warzęcha (historia) 30 30
Bączek (ptak) (historia) 28 28
109 Kondziu15 (wkład) 0 3 86 Józef Pawłowski (historia) 39 39
Brazylia Avenue (historia) 25 25
The Lady (historia) 22 22
110 Francesco 13 (wkład) 0 2 68 Instytut Farmakologii PAN w Krakowie (historia) 40 40
Janusz Wiktor Supniewski (historia) 28 28
111 Tik (wkład) 0 2 62 Allomyrina dichotoma (historia) 38 38
Cortinarius varius (historia) 24 24
112 Belissarius (wkład) 0 2 61 Bitwa pod Pell's Point (historia) 31 31
Bitwa pod Kip's Bay (historia) 30 30
113 Botev (wkład) 0 3 55 Al-Zahra (historia) 19 19
Dżenin (historia) 18 18
Tulkarem (historia) 18 18
114 Ravpawlisz (wkład) 0 2 52 Samsung C100 (historia) 27 27
Ibisz (historia) 25 25
115 SolLuna (wkład) 0 1 38 Mercurius (historia) 38 38
116 DrPZ (wkład) 0 1 35 Protonotariusz (historia) 35 35
117 Vikom (wkład) 0 1 34 FMCG (historia) 34 34
118 Ptjackyll (wkład) 0 1 31 Marian da Roccacasale (historia) 31 31
119 Rzuwig (wkład) 0 1 30 Biechów (województwo dolnośląskie) (historia) 30 30
120 Airwolf (wkład) 0 1 25 Fabián Héctor Carini (historia) 25 25
121 Gleb Borisov (wkład) 0 1 23 Kryżbork (historia) 23 23
122 Alan ffm (wkład) 0 1 20 Sonderaktion 1005 (historia) 20 20
123 Tar Lócesilion (wkład) 0 1 19 Łabędy (Gliwice) (historia) 19 19