l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Drzewianin (wkład) 57 2 198872 Kryn (historia) 5703 5695
Łozenec (obwód Burgas) (historia) 4308 4325
Brodiłowo (historia) 4340 4322
Rozowo (obwód Stara Zagora) (historia) 4005 4007
Mirosław Janakijew (historia) 3830 3932
Sinemorec (historia) 3722 3722
Golamo Drjanowo (historia) 3713 3713
Stefan Karadżowo (historia) 3687 3700
Złatinica (historia) 3686 3686
Gorska polana (historia) 3647 3647
Dunawci (obwód Stara Zagora) (historia) 3613 3644
Warwara (obwód Burgas) (historia) 3621 3621
Kosti (Bułgaria) (historia) 3562 3555
Czerganowo (historia) 3541 3541
Chadżidimitrowo (obwód Stara Zagora) (historia) 3525 3519
Koprinka (miejscowość) (historia) 3495 3495
Jasenowo (obwód Stara Zagora) (historia) 3492 3492
Srednogorowo (historia) 3455 3455
Fazanowo (historia) 3443 3443
Byłgari (obwód Burgas) (historia) 3442 3442
Strandża (miejscowość) (historia) 3417 3439
Kondołowo (historia) 3434 3434
Dołno Izworowo (historia) 3433 3433
Popowo (obwód Jamboł) (historia) 3426 3426
Gorno Izworowo (historia) 3424 3424
Rużica (obwód Jamboł) (historia) 3424 3424
Golamo Kruszewo (historia) 3391 3391
Szejnowo (historia) 3377 3377
Ryżena (historia) 3376 3376
Sitowo (obwód Jamboł) (historia) 3372 3372
Kamen wrych (historia) 3367 3367
Małko Szarkowo (historia) 3359 3359
Mamarczewo (historia) 3329 3329
Bojno (miejscowość) (historia) 3328 3328
Owosztnik (historia) 3320 3320
Kynczewo (historia) 3319 3319
Dybowo (obwód Jamboł) (historia) 3319 3319
Iglika (obwód Jamboł) (historia) 3318 3318
Welika (obwód Burgas) (historia) 3301 3301
Izgrew (obwód Burgas) (historia) 3297 3297
Żinzifowo (historia) 3268 3268
Wyłczi izwor (historia) 3267 3267
Czerna skała (historia) 3231 3265
Czereszica (historia) 3231 3259
Czernjowci (historia) 3243 3243
Dyżdino (historia) 3243 3243
Szarkowo (historia) 3241 3241
Krajnowo (historia) 3240 3240
Czeganci (historia) 3231 3231
Chodżowci (historia) 3224 3224
Ływowo (historia) 3222 3222
Blenika (historia) 3221 3221
Bułgarzy w Macedonii (historia) 3215 3219
Zwezden (historia) 3218 3218
Bożak (historia) 3205 3205
Oman (Bułgaria) (historia) 3204 3204
Bjałka (historia) 3221 3201
Dunawci (historia) 34 363
Koprinka (historia) 229 229
2 Carabus (wkład) 46 4 137948 Universiti Brunei Darussalam (historia) 5023 5023
Journal of Arachnology (historia) 4102 4250
Benjamin Julian Kaston (historia) 3571 3607
Henry Keith Townes (historia) 3535 3541
Iwan Buresz (historia) 3487 3487
Joseph Conrad Chamberlin (historia) 3472 3472
Wayne Maddison (historia) 3394 3452
George Britton Vogt (historia) 3402 3402
Societas Europaea Lepidopterologica (historia) 3367 3367
Matija Gogala (historia) 3156 3156
Aleksandr Pietrunkiewicz (historia) 3098 3138
Harriet Exline (historia) 2015 3089
Antonio Berlese (historia) 3055 3055
Nathan Banks (historia) 3019 3020
Międzynarodowa Unia na rzecz Badań nad Owadami Społecznymi (historia) 2993 2993
Uniwersytet Akita (historia) 2980 2980
Richard Laurence Zusi (historia) 2968 2968
Uniwersytet Shinshū (historia) 2930 2930
Pedro Acevedo-Rodriguez (historia) 2923 2923
Peckhamia (czasopismo) (historia) 2910 2910
Uniwersytet Ōita (historia) 2902 2902
James Henry Emerton (historia) 2880 2878
David B. Richman (historia) 2830 2830
Arthur Merton Chickering (historia) 2818 2818
August Busck (historia) 2800 2800
Gary Allan Polis (historia) 2741 2755
Canadian Journal of Zoology (historia) 2754 2754
International Bioacoustic Council (historia) 1886 2712
Carl Friedrich Roewer (historia) 2655 2655
Società Entomologica Italiana (historia) 2647 2647
Uniwersytet Gunma (historia) 2645 2645
Sherman Chauncey Bishop (historia) 2510 2510
Wilton Ivie (historia) 2477 2477
Orthopterists' Society (historia) 2418 2418
Jinhaku Sonan (historia) 2399 2391
Brytyjskie Towarzystwo Entomologii i Historii Naturalnej (historia) 1906 2388
Entomological Society of Canada (historia) 1873 2362
Acta entomologica serbica (historia) 2033 2349
Journal of Invertebrate Pathology (historia) 2326 2326
Society of Southwestern Entomologists (historia) 1947 2250
Bulletin of Insectology (historia) 2182 2182
Australian Journal of Zoology (historia) 2114 2133
The Canadian Entomologist (historia) 1853 2121
Systematic Entomology (historia) 2118 2118
Myrmecological News (historia) 2093 2093
Journal of Acarology (historia) 2049 2049
European Journal of Entomology (historia) 2027 2027
Max Beier (historia) 1888 1920
American Entomological Society (historia) 1701 1701
Systematic & Applied Acarology Society (historia) 974 974
3 Einsbor (wkład) 42 49 133165 Charles Brand (historia) 4312 4363
Guillaume-René Meignan (historia) 4034 4034
Jean-Édouard-Lucien Rupp (historia) 3672 3735
François Saint-Macary (historia) 3719 3719
Charles-Bonaventure-François Theuret (historia) 3541 3615
Gilles-Henri-Alexis Barthe (historia) 3477 3541
Amand-Joseph Fava (historia) 3523 3523
Marcel-Marie Dubois (historia) 3503 3503
Joseph Duval (historia) 3461 3461
Joseph-Marie Tissier (historia) 3457 3457
Léon Elchinger (historia) 3362 3445
René-Joseph Piérard (historia) 3370 3370
Charles du Pont de Ligonnès (historia) 3335 3363
Paul Rémond (historia) 3220 3220
Gaspard-Marie-Michel-André Latty (historia) 3183 3182
Charles Challiol (historia) 3177 3177
Henri-Marie-François Varin de la Brunelière (historia) 3167 3167
Pierre-Maurice-Marie Rivière (historia) 3078 3145
Maurice Marie-Sainte (historia) 3125 3125
Jean Mouisset (historia) 3083 3094
Bellino Ghirard (historia) 3035 3035
Lucien-Emile Bardonne (historia) 3022 3022
Joseph Doré (historia) 3004 3004
Julien-François-Pierre Carmené (historia) 2995 2995
Georges-Prudent-Marie Bruley des Varannes (historia) 2895 2974
Michel Méranville (historia) 2966 2964
Roger Bourrat (historia) 2935 2935
Louis-Marie Ricard (historia) 2897 2897
Auguste-Maurice Clément (historia) 2812 2874
Gustave Vié (historia) 2822 2872
Jean-Honoré Bara (historia) 2866 2866
Maurice-Charles-Alfred de Cormont (historia) 2843 2843
Augustin David (historia) 2807 2807
Léon Hégelé (historia) 2792 2792
Jean-Charles Arnal du Curel (historia) 2726 2783
Jean-Ernest Ménard (historia) 2770 2771
Roger Joseph Heckel (historia) 2720 2720
Joseph-Félix-François Malleret (historia) 2720 2720
Étienne-Jean-François Le Herpeur (historia) 2609 2610
Louis-Martin Porchez (historia) 2602 2602
Étienne-Joseph-Frédéric Tanoux (historia) 2588 2588
Paul-Louis-Joseph Lequien (historia) 2564 2564
Georges Bruley des Varannes (historia) 52 52
Georges Prudent Marie Bruley des Varannes (historia) 52 52
Charles-Bonaventure-Francois Theuret (historia) 48 48
Charles Theuret (historia) 48 48
Etienne Jean François Le Herpeur (historia) 45 45
Etienne-Jean-Francois Le Herpeur (historia) 45 45
Maurice de Cormont (historia) 44 44
Gaspard-Marie-Michel-Andre Latty (historia) 44 44
Michel Andre Latty (historia) 44 44
Etienne-Joseph-Frederic Tanoux (historia) 44 44
Julien-Francois-Pierre Carmene (historia) 43 43
Joseph Félix François Malleret (historia) 43 43
Joseph-Felix-Francois Malleret (historia) 43 43
Pierre Maurice Marie Rivière (historia) 40 40
Pierre Rivière (historia) 40 40
Pierre Riviere (historia) 40 40
Jean Charles Arnal du Curel (historia) 38 38
Gilles Barthe (historia) 37 37
Jean-Edouard-Lucien Rupp (historia) 36 36
Jean Édouard Lucien Rupp (historia) 36 36
Paul Lequien (historia) 36 36
Jean Rupp (historia) 36 36
Auguste-Maurice Clement (historia) 35 35
Maurice Clement (historia) 35 35
Guillaume Meignan (historia) 34 34
Guillaume-Rene Meignan (historia) 34 34
Francois Saint-Macary (historia) 33 33
François de Sales Marie Adrien Saint-Macary (historia) 33 33
Rene-Joseph Pierard (historia) 32 32
Lucien Bardonne (historia) 32 32
Rene Pierard (historia) 32 32
Maurice Rigobert Marie-Sainte (historia) 31 31
Joseph Tissier (historia) 31 31
Gilbert Marie Michel Méranville (historia) 29 29
Michel Meranville (historia) 29 29
Jean-Honore Bara (historia) 28 28
Bellino Giusto Ghirard (historia) 26 26
Leon Elchinger (historia) 26 26
Leon Hegele (historia) 25 25
Jean-Julien-Robert Mouisset (historia) 24 24
Charles-Amarin Brand (historia) 24 24
Charles Amarin Brand (historia) 24 24
Roger Joseph Bourrat (historia) 24 24
Victor-Augustin Vié (historia) 23 23
Joseph Dore (historia) 23 23
Gustave Vie (historia) 23 23
Victor-Augustin Vie (historia) 23 23
Paul Remond (historia) 23 23
Chenex (historia) 18 18
4 Mpn (wkład) 24 0 62010 Denazinosuchus (historia) 2589 3514
Melanophryniscus admirabilis (historia) 3235 3287
Melanophryniscus rubriventris (historia) 3038 3038
Melanophryniscus montevidensis (historia) 2983 2983
Melanophryniscus atroluteus (historia) 2863 2977
Melanophryniscus langonei (historia) 2887 2959
Amphicotylus (historia) 1069 2747
Melanophryniscus moreirae (historia) 2783 2728
Melanophryniscus devincenzii (historia) 2720 2723
Eutretauranosuchus (historia) 2631 2651
Melanophryniscus krauczuki (historia) 2490 2542
Melanophryniscus cupreuscapularis (historia) 2442 2523
Melanophryniscus cambaraensis (historia) 2512 2512
Melanophryniscus orejasmirandai (historia) 2426 2465
Melanophryniscus macrogranulosus (historia) 2417 2412
Melanophryniscus alipioi (historia) 2358 2409
Melanophryniscus klappenbachi (historia) 2315 2335
Melanophryniscus fulvoguttatus (historia) 2325 2323
Melanophryniscus dorsalis (historia) 2283 2283
Siamosuchus (historia) 2181 2181
Melanophryniscus pachyrhynus (historia) 2153 2155
Nannosuchus (historia) 1098 2095
Melanophryniscus simplex (historia) 1965 2093
Melanophryniscus sanmartini (historia) 2075 2075
5 Qqerim (wkład) 21 0 76901 Gromada Janowiec (powiat żniński) (historia) 4142 4248
Gromada Rogowo (powiat żniński) (historia) 4119 4225
Gromada Gorzyce (powiat żniński) (historia) 4118 4224
Gromada Gąsawa (historia) 3897 4003
Gromada Dziewierzewo (historia) 3858 3858
Gromada Gościeszyn (historia) 3826 3831
Gromada Laski Wielkie (historia) 3815 3815
Gromada Podgórzyn (powiat żniński) (historia) 3669 3669
Gromada Jaroszewo (historia) 3636 3636
Gromada Kołdrąb (historia) 3621 3621
Gromada Grochowiska Księże (historia) 3613 3613
Gromada Jadowniki (powiat żniński) (historia) 3530 3530
Gromada Bożejewice (historia) 3448 3448
Gromada Juncewo (historia) 3442 3442
Gromada Januszkowo (historia) 3432 3432
Gromada Żerniki (historia) 3429 3429
Gromada Lubcz (historia) 3424 3424
Gromada Góra (powiat żniński) (historia) 3383 3383
Gromada Słębowo (historia) 3368 3368
Gromada Szelejewo (powiat żniński) (historia) 3368 3367
Gromada Gącz (historia) 3335 3335
6 Nedops (wkład) 13 60 63717 Medalistki mistrzostw Polski seniorów w biegu 24-godzinnym (historia) 4831 4831
Roger Jordan (historia) 3866 3866
Davorin Marčelja (historia) 3244 3244
Vivi Markussen (historia) 2928 2928
Mistrzostwa Afryki Północnej w Półmaratonie 2004 (historia) 2714 2714
Anni Pöll (historia) 2629 2629
Ian Reed (historia) 2582 2582
Michiko Nakanishi (historia) 2541 2541
Axel Jensen (historia) 2526 2526
Leon Lukman (historia) 2499 2499
József Galambos (historia) 2442 2442
Sumiko Watanabe (historia) 2284 2326
Sophie Zubiolo (historia) 2216 2216
Alois Schwabl (historia) 1814 1814
Peter Stiefenhofer (historia) 1776 1776
Joseph Marien (historia) 1749 1749
Marianne Schläger (historia) 1713 1713
Amadeusz Koprowski (historia) 1697 1697
Ted McGlynn (historia) 1678 1678
Mie Muraoka (historia) 1653 1653
Wiktor Walczak (historia) 1524 1524
Josefine Lauterbach (historia) 1503 1503
Verner Laaksonen (historia) 1372 1372
Songül Kılıç (historia) 1291 1291
Poul Schiang (historia) 1279 1279
Rowland Bateman (historia) 1275 1275
Lester Kelly (historia) 1274 1274
George Lister (historia) 1118 1118
Zuonko Marian (historia) 1043 1043
Donald Bonham (historia) 771 771
James Barlow (historia) 697 697
Valentina Tikhomirova (historia) 32 32
Aleksandr Grebenyuk (historia) 32 32
Tatyana Providokhina (historia) 31 31
Nataliya Shubenkova (historia) 30 30
Zakhar Makhrosenka (historia) 30 30
Nadezhda Konyayeva (historia) 30 30
Olga Rukavishnikova (historia) 30 30
Nadiya Tkachenko (historia) 30 30
Antonina Okorokova-Lazaryeva (historia) 30 30
Leonid Lytvynenko (historia) 30 30
Alevtina Shastitko (historia) 29 29
Tamara Tyshkevich (historia) 29 29
Mikhail Akimenko (historia) 29 29
Alla Shastitko (historia) 29 29
Kirill Sukharev (historia) 29 29
Valeriy Skvortsov (historia) 28 28
Yelena Gorchakova (historia) 28 28
Ludmiła Łysenko (historia) 28 28
Liudmyla Shevtsova (historia) 28 28
Olga Kardopoltseva (historia) 28 28
Pavlo Tarnovetskiy (historia) 28 28
Liudmyla Lysenko (historia) 28 28
Alayna Lutkovskaya (historia) 27 27
Nadezhda Kolesnikova-Ilyina (historia) 27 27
Jozsef Galambos (historia) 27 27
Lyudmila Anokina (historia) 27 27
Songül Kiliç (historia) 27 27
Andrei Skabeika (historia) 26 27
German Komarov (historia) 26 26
Leonid Kobelev (historia) 26 26
Yevhen Arzhanov (historia) 26 26
Rowley Bateman (historia) 26 26
Galina Bystrova (historia) 26 26
Roland Bateman (historia) 26 26
Alyona Bugakova (historia) 25 25
Nikolay Kirov (historia) 25 25
Joseph Mariën (historia) 24 24
Edward McGlynn (historia) 22 22
Saida Kikidze (historia) 22 22
Lyubov Tsyoma (historia) 22 22
Anni Bruk-Pöll (historia) 21 21
Anni Bruk (historia) 21 21
7 Ark (wkład) 10 15 27366 Tor himalajski (historia) 3820 3820
Mandi mały (historia) 3318 3318
Kirys żółtopasy (historia) 2921 3155
Pimelodus (historia) 3029 3029
Anduzedoras oxyrhynchus (historia) 2503 2503
Doras (historia) 2013 2497
Agamyxis (historia) 2324 2324
Anadoras (historia) 1986 2114
Amblydoras (historia) 2014 2098
Acanthodoras (historia) 2081 2081
Doras lipophthalmus (historia) 34 34
Anduzedoras arleoi (historia) 34 34
Opsodoras steindachneri (historia) 34 34
Doras oxyrhynchus (historia) 34 34
Hassar lipophthalmus (historia) 34 34
Anduzedoras (historia) 34 34
Doras ophthalmus (historia) 34 34
Orinocodoras eigenmanni (historia) 29 29
Orinocodoras (historia) 29 29
Tor putitora (historia) 25 25
Pimelodella pictus (historia) 22 22
Pimelodus pictus (historia) 22 22
Pimelodella picta (historia) 22 22
Pseudorhamdia (historia) 20 20
Pseudariodes (historia) 20 20
8 Torrosbak (wkład) 9 0 27279 Morocelí (historia) 3545 3545
Teupasenti (historia) 3355 3355
Oropolí (historia) 3320 3320
Potrerillos (El Paraíso) (historia) 3228 3228
San Antonio de Flores (El Paraíso) (historia) 2817 2817
San Matías (historia) 2788 2786
San Lucas (gmina) (historia) 2774 2774
Texiguat (historia) 2735 2735
Soledad (Honduras) (historia) 2719 2719
9 Loraine (wkład) 8 3 38417 Zamach stanu w Syrii (1963) (historia) 5924 6332
Neofit (Korobow) (historia) 5345 5766
Cerkiew Narodzenia Matki Bożej w Moskwie (Otradnoje) (historia) 5484 5487
Kalistrat (Romanienko) (historia) 2930 5237
Geroncjusz (Chowanski) (historia) 4178 4180
Eparchia murmańska (historia) 3107 3107
Metropolia murmańska (historia) 2337 2349
Eparchia armawirska (historia) 1975 2057
Metropolia kubańska (historia) 1866 2005
Eparchia siewieromorska (historia) 1778 1871
Szymon (Getia) (historia) 26 26
10 Basshuntersw (wkład) 8 1 38317 War Front: Punkt zwrotny (historia) 5828 5840
Wargame: AirLand Battle (historia) 5535 5607
Pluton (gra komputerowa) (historia) 5437 5448
Z Moskwy po Berlin (historia) 4909 4948
D-Day (historia) 4877 4651
Soldiers of Anarchy (historia) 4429 4341
Delta Force 2 (historia) 4160 4180
Heli Heroes (historia) 3266 3266
Delta Force Land Warrior (historia) 36 36
11 Thorongilion (wkład) 5 0 81290 Finał Pucharu Świata w biegach narciarskich 2011/2012 (historia) 17430 17430
Finał Pucharu Świata w biegach narciarskich 2008/2009 (historia) 16799 16796
Finał Pucharu Świata w biegach narciarskich 2009/2010 (historia) 16641 16632
Finał Pucharu Świata w biegach narciarskich 2010/2011 (historia) 16609 16471
Finał Pucharu Świata w biegach narciarskich 2007/2008 (historia) 13961 13961
12 Davioz (wkład) 5 3 20063 Oona Kettunen (historia) 5198 5198
Álvaro Martín (historia) 5003 5003
Ołena Sidorśka (historia) 3078 3081
Kätlin Piirimäe (historia) 2598 2598
Brahian Peña (historia) 2533 2533
Kiriłł Suchariew (historia) 1597 1597
Olena Sidorska (historia) 26 27
Alvaro Martin (historia) 26 26
13 Pejgamber (wkład) 5 0 14691 Hoszen (historia) 3249 3249
Kościół Prezbiteriański w Ghanie (historia) 3227 3237
Wolne Kościoły w Austrii (historia) 3182 3182
Kościół "Chrystus dla wszystkich" (historia) 2739 2859
Jörg Blaurock (historia) 2164 2164
14 M Z Wojalski (wkład) 4 0 28463 Fryderyk Sellin (historia) 9228 9228
Henryk Rudnicki (historia) 7649 7707
Emanuel Hamburski (historia) 7018 7018
Zdzisław Żygulski (senior) (historia) 4477 4510
15 Buldożer (wkład) 4 1 21531 Maraton w Fukuoce (historia) 11382 11385
Clyde Scott (historia) 4395 4394
Craig Dixon (historia) 3251 3251
Antanas Mikėnas (historia) 2475 2475
Antanas Mikenas (historia) 26 26
16 Happa (wkład) 4 2 18009 Maksymilian Klinicki (historia) 5548 5548
Edward Kiwer (historia) 5030 5030
Włodzimierz Klocek (historia) 3965 3965
Władysław Klimowicz (historia) 3408 3408
Włodzimierz Niewęgłowski (historia) 29 29
Włodzimierz Klocek-Niewęgłowski (historia) 29 29
17 Miodzio3 (wkład) 3 0 64150 Salesi Ma'afu (historia) 36975 36975
Campese Ma'afu (historia) 15609 15609
Apakuki Ma'afu (historia) 11566 11566
18 Omega933 (wkład) 3 0 21439 AFISMA (historia) 11993 12027
MINUSMA (historia) 4806 4844
EUTM Mali (historia) 4500 4568
19 Adaś17 (wkład) 3 2 14146 Karl-Heinz Granitza (historia) 4783 4783
Nepruhi (historia) 3979 3979
Bronisław Sularz (historia) 3477 3477
Deseo (album Loreny Rojas) (historia) 1685 1685
Deseo (historia) 38 222
20 Pat158 (wkład) 3 0 10977 Bitwa pod Cartagena de Indias (historia) 6254 6312
Bitwa pod Santo Domingo (historia) 2290 2348
Zdobycie St. Augustine (historia) 2259 2317
21 Tarabosh (wkład) 3 0 10904 Bitwa pod Ochrydą (historia) 4086 4086
Bitwa na równinie Polog (historia) 3616 3670
Bitwa pod Meçad (historia) 3125 3148
22 Lowdown (wkład) 3 0 8327 MHK Kieżmark (historia) 3029 3063
HK 95 Powaska Bystrzyca (historia) 2650 2650
HK Trebišov (historia) 2614 2614
23 Jacek555 (wkład) 3 1 8102 Tajfun Nina (1975) (historia) 3612 3612
Bathyerginae (historia) 2282 2282
Heliophobius argenteocinereus (historia) 2165 2168
Heliophobius (historia) 40 40
24 Pisum (wkład) 2 1 42991 Biosekwestracja (historia) 38666 40757
Cybrydy (historia) 2217 2217
Mieszańce cytoplazmatyczne (historia) 17 17
25 MaPet92 (wkład) 2 0 21984 Maciej Gostomski (historia) 13223 13221
Abdul Moustapha Ouédraogo (historia) 8763 8763
26 Robertkarpiakpl (wkład) 2 8 17484 Audie Murphy (historia) 2627 2624
Marshall Neilan (historia) 2126 2126
Teresa Couderc (historia) 2027 2027
Ken Murray (historia) 1956 1956
Conrad Nagel (historia) 1741 1794
Charles Q. Murphy (historia) 1617 1716
Mae Murray (historia) 1570 1570
Carmel Myers (historia) 1529 1529
Ogden Nash (historia) 1079 1079
James Nederlander (historia) 1063 1063
27 Mariusz.stepien (wkład) 2 0 14634 Jan Stankowski (historia) 8911 8911
Jerzy Klamka (historia) 5711 5723
28 Kleszczu (wkład) 2 5 13009 Karol Radke (historia) 2755 2755
Paweł Walczuk (historia) 2455 2455
Łukasz Ozdarski (historia) 1746 1746
Michaił Akimienko (historia) 1522 1522
Leonid Kobielew (historia) 1521 1521
Andrej Skabiejka (historia) 1504 1507
Władimir Kozłow (lekkoatleta) (historia) 1503 1503
29 Sidnejek (wkład) 2 6 9921 Synaptogeneza (historia) 6195 6254
Mechanoreceptor (historia) 3499 3525
Jednostka ruchowa (historia) 31 31
Lipopolisacharydy (historia) 27 27
Mechanoreceptory (historia) 26 26
Cykl jajnikowy (historia) 22 22
Mioblasty (historia) 19 19
Mannany (historia) 17 17
30 Anonimowe edycje 2 3 9664 Bolesław Sztobryń (historia) 2225 3378
Rafał Matuszak (historia) 653 2355
Propagator (historia) 1681 1769
IV Liga zachodniopomorska (2013/2014) (historia) 1414 1428
Sosnowiec Pogoń (historia) 481 734
31 Mariusz Ch. (wkład) 2 0 8635 Beauwerycyna (historia) 4405 4669
Cykloheptatrien (historia) 3789 3966
32 Ciacho5 (wkład) 2 2 8500 Bumierang (historia) 3525 3526
Kurganiec-25 (historia) 3419 3419
Koło nośne (historia) 1536 1536
Bumerang (wóz bojowy) (historia) 19 19
33 Buli (wkład) 2 0 8197 Marija Niestierowicz-Berg (historia) 5069 5064
Wiktor Borzienko (historia) 3107 3133
34 Sloggi (wkład) 2 0 7692 Marian Janusz (historia) 4677 4677
William Raphael (historia) 3015 3015
35 Dohaeng (wkład) 2 0 7004 Ŭnhae sa (historia) 3535 3552
Chunghŭng sa (historia) 3437 3452
36 Adikpl (wkład) 2 0 6116 Gallignani S. P. A (historia) 3425 3425
Agromet-Kraj (historia) 2691 2691
37 Elster (wkład) 2 0 5739 Sam Robards (historia) 3122 3195
Art Malik (historia) 2544 2544
38 Matti1990 (wkład) 2 0 5531 Pies, który uratował święta (historia) 3438 3436
Władza pieniądza (historia) 2095 2095
39 Winnetou14 (wkład) 2 0 4982 Leon Zbyszewski (historia) 2531 2621
Katolickie Szkoły im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie (historia) 2360 2361
40 Żyrafał (wkład) 1 1 13853 Quique De Lucas (historia) 13366 13827
Enrique De Lucas (historia) 26 26
41 Mateusz Opasiński (wkład) 1 6 13003 Tęcza na placu Zbawiciela w Warszawie (historia) 1726 3829
Linda Hogan (historia) 1945 2012
Leszek Surawski (historia) 1974 1981
Krzysztof Mitręga (historia) 1606 1613
Jarosław Wierzcholski (historia) 1376 1376
Sławomir Pączek (historia) 1167 1167
Krzysztof Żabicki (historia) 1026 1025
42 Rainer (wkład) 1 0 12020 Rocky (seria) (historia) 11978 12020
43 Paweł Ziemian (wkład) 1 0 10342 Scalanie (system kontroli wersji) (historia) 10315 10342
44 Joanna Kośmider (wkład) 1 0 9993 Jerzy Stefan Kowalczyk (historia) 9993 9993
45 Pablo000 (wkład) 1 0 9786 Karl Neumann (historia) 9786 9786
46 Krzysztof 13 (wkład) 1 0 8880 Andrew Wyeth (historia) 8898 8880
47 Czeskipilkarz1 (wkład) 1 0 8634 Tommaso Ceva (historia) 8634 8634
48 Janek96 (wkład) 1 0 8230 Take a Bow (piosenka Leony Lewis) (historia) 8230 8230
49 Bogdan Starościak (wkład) 1 0 7838 Zakład Karny Kluczbork (historia) 3306 7838
50 Delta 51 (wkład) 1 0 7162 Imperial Airways (historia) 7057 7162
51 Kaftan999 (wkład) 1 0 6614 Wacław Stawecki (historia) 6163 6614
52 Grzegorz Browarski (wkład) 1 6 6593 Anteraksantyna (historia) 2983 5416
Angioblasty (historia) 617 617
Kultura bakterii (historia) 469 469
Acylacja (historia) 24 24
Akritachy (historia) 24 24
Amebocyty (historia) 22 22
Anestetyk (historia) 21 21
53 Bonvol (wkład) 1 0 5679 Grzegorz Króliczak (historia) 5679 5679
54 Robsonhein (wkład) 1 0 5648 Williams FW24 (historia) 5635 5648
55 Alain Schneider (wkład) 1 0 5603 Ghislaine Dupont (historia) 5566 5603
56 Boca Juniors (wkład) 1 0 5345 Categoría Primera A (2011) (historia) 3089 5345
57 Hubercik6 (wkład) 1 0 5323 Letnie Mistrzostwa Austrii w Skokach Narciarskich 2013 (historia) 4307 5323
58 Mateusz.ns (wkład) 1 1 5230 Letnie Mistrzostwa Estonii w Skokach Narciarskich 2013 (historia) 3476 3476
Biegi narciarskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 (kwalifikacje) (historia) 1754 1754
59 Filip em (wkład) 1 1 4395 Józef Luxenburg (historia) 1596 2348
Jussuf Ibrahim (historia) 2047 2047
60 MZM (wkład) 1 1 4308 Hotel Georges w Wilnie (historia) 2646 2744
Léon Duplessis (historia) 1499 1564
61 Marycha80 (wkład) 1 0 4212 Klasyfikacja nauk (historia) 4098 4212
62 Katafrakt (wkład) 1 2 4058 Języki kaddo (historia) 1769 2392
Język pawnee (historia) 1078 1078
Język adai (historia) 590 588
63 Flyz1 (wkład) 1 1 3608 HCP EL.200 (historia) 2980 3587
2E (historia) 21 21
64 Xilas (wkład) 1 0 3598 Reklozer (historia) 3598 3598
65 Arche (wkład) 1 0 3569 Wojna birmańsko-syjamska (1785-1792) (historia) 3218 3569
66 Wiklol (wkład) 1 0 3554 Centralne Biuro Telegramów Astronomicznych (historia) 3554 3554
67 Wachu95 (wkład) 1 0 3286 Heavy Metal Night (historia) 3221 3286
68 MOs810 (wkład) 1 0 3266 Janusz Marciszewski (historia) 3210 3266
69 Anonim WX (wkład) 1 0 3191 Jakub Wachnik (historia) 3088 3191
70 Zurbanski (wkład) 1 0 3117 Laponia (prowincja) (historia) 3117 3117
71 D T G (wkład) 1 0 2660 Smereczna (historia) 2640 2660
72 Abraham (wkład) 1 0 2407 Jerome Murphy-O'Connor (historia) 2394 2407
73 Adamosy (wkład) 1 0 2253 Eugen Systems (historia) 2257 2253
74 Yurek88 (wkład) 1 0 2228 Double X (historia) 2238 2228
75 Krzys Pe (wkład) 1 0 2162 Cezar (sałatka) (historia) 2162 2162
76 Warczp (wkład) 0 5 6886 Herb Olpe (Nadrenia Północna-Westfalia) (historia) 1902 1903
Herb Aschaffenburga (historia) 1331 1331
Herb Sendenhorst (historia) 1134 1279
Herb gminy Pacanów (historia) 1208 1208
Herb gminy Granowo (historia) 1164 1165
77 Pz (wkład) 0 3 4582 3. Tarnowska Nagroda Filmowa (historia) 1550 1550
2. Tarnowska Nagroda Filmowa (historia) 1525 1525
1. Tarnowska Nagroda Filmowa (historia) 1507 1507
78 Lajsikonik (wkład) 0 3 3917 Pobrzeże (województwo lubuskie) (historia) 1343 1343
Pszczelin (historia) 1339 1339
Glinka Górna (osada w gminie Lubsko) (historia) 1235 1235
79 Tajniak (wkład) 0 3 3495 Nærøyfjord (historia) 1574 1574
Gilly (Charleroi) (historia) 1537 1537
Dampremy (historia) 384 384
80 Precz (wkład) 0 3 3474 William F. Meggers Award (historia) 1724 1724
Charlotte Moore Sitterly (historia) 1713 1712
Charlotte E. Moore Sitterly (historia) 38 38
81 Darth Mroover (wkład) 0 3 3333 Zasłużony Działacz Lotnictwa Sportowego (historia) 1769 1808
Zbigniew Janik (historia) 786 911
Kalendarz Szybowcowy (historia) 577 614
82 Stako (wkład) 0 1 2033 Bernard Połoniecki (historia) 1218 2033
83 Tobiasov (wkład) 0 1 1948 Józef Witosławski (historia) 1948 1948
84 Muffi (wkład) 0 1 1936 Orlik złocisty (historia) 1954 1936
85 Lancelot (wkład) 0 1 1815 Czesław Krakowiak (historia) 1815 1815
86 Hoa binh (wkład) 0 1 1491 Andrija Buvina (historia) 1489 1491
87 Cancre (wkład) 0 1 1321 Dawid Mazur (historia) 1321 1321
88 Anhella (wkład) 0 1 1310 Lejek Büchnera (historia) 1309 1310
89 Jasiek054 (wkład) 0 1 1255 Nowa Andaluzja (historia) 1241 1255
90 Berasategui (wkład) 0 1 1180 Maciej Topolski (historia) 1177 1180
91 Staszow (wkład) 0 1 927 Nagroda Gustaw (historia) 927 927
92 Sejm Krajowy Galicji (wkład) 0 1 805 Muzeum Etnografii i Przemysłu Artystycznego we Lwowie (historia) 727 805
93 Mix321 (wkład) 0 1 294 Znamierowski (historia) 294 294
94 Plushy (wkład) 0 1 236 Cross of Valour (historia) 38 236
95 Khan Tengri (wkład) 0 6 177 Maria Nesterowicz-Berg (historia) 36 36
Aleksander Pietrunkiewicz (historia) 35 35
Wiktor Borzenko (historia) 27 27
Andrej Skabejka (historia) 27 27
Ołena Sidorska (historia) 27 27
Jaouad Gharib (historia) 25 25
96 Beno (wkład) 0 3 169 Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 - maraton mężczyzn (historia) 87 87
Lista odcinków serialu W11 - Wydział Śledczy (historia) 60 60
FON (WiFi) (historia) 22 22
97 Batorry (wkład) 0 1 66 Wydatki państw świata na zbrojenia (historia) 66 66
98 Rybulo7 (wkład) 0 2 66 Zarośnięcie zastawki trójdzielnej (historia) 43 43
Zewnętrzny masaż serca (historia) 23 23
99 Marek Mazurkiewicz (wkład) 0 2 60 Rasy kury (historia) 32 32
Bokser (rasa psów) (historia) 28 28
100 BartekChom (wkład) 0 2 52 Cząstki Majorany (historia) 27 27
Cząstki Diraca (historia) 25 25
101 Rewa (wkład) 0 1 42 Niemieckie królowe i cesarzowe (historia) 42 42
102 Hebrajtis (wkład) 0 1 34 Energetyka solarna (historia) 34 34
103 PjotrMahh1 (wkład) 0 1 33 MS Astoria (historia) 33 33
104 Therud (wkład) 0 1 31 E405 (historia) 31 31
105 Wichren (wkład) 0 1 30 Mirosław Janakiew (historia) 30 30
106 Maciejr (wkład) 0 1 29 Luis Rafael Zarama Pasqualetto (historia) 29 29
107 Soldier of Wasteland (wkład) 0 1 28 Thamnophilus divisorius (historia) 28 28
108 Arturo24 (wkład) 0 1 27 Malacorhynchini (historia) 27 27
109 Alan ffm (wkład) 0 1 26 Pomniki Ełku (historia) 26 26
110 Andros64 (wkład) 0 1 26 Ante Pavelic (historia) 26 26
111 Selso (wkład) 0 1 22 Zasłonak (historia) 22 22
112 Misiek2 (wkład) 0 1 20 Matoaka (historia) 20 20