l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Tournasol7 (wkład) 58 4 219738 Wykaz gatunków rodzaju Cyphostemma (historia) 19746 19746
Ampelocissus (historia) 9084 9084
Tetrastigma (historia) 7180 7180
Cayratia (historia) 6984 6984
Gonocarpus (historia) 5575 5575
Doliocarpus (historia) 5323 5323
Graptopetalum (historia) 5020 5020
Odontocarya (historia) 4332 4332
Pachyphytum (historia) 4120 4120
Monanthes (historia) 4030 4030
Lithophragma (historia) 3978 3978
Rojcissus (historia) 3960 3960
Cremnophila (historia) 3951 3951
Orostachys (historia) 3838 3838
Cotyledon (historia) 3799 3799
Disciphania (historia) 3628 3628
Tellima (historia) 3617 3617
Halerpestes (historia) 3598 3598
Ambrowiec (historia) 3528 3528
Hyperbaena (historia) 3504 3504
Kungia (historia) 3474 3474
Lenophyllum (historia) 3444 3444
Glischrocaryon (historia) 3439 3439
Oxygraphis (historia) 3412 3412
Suksdorfia (historia) 3399 3399
Hamadryas (historia) 3374 3374
Haloragis (historia) 3355 3356
Beckwithia (historia) 3355 3355
Distylium (historia) 3327 3327
Krapfia (historia) 3311 3311
Laurembergia (historia) 3197 3198
Proserpinaca (historia) 3188 3189
Barneoudia (historia) 3187 3187
Itea (roślina) (historia) 3162 3162
Sullivantia (historia) 3133 3133
Clematicissus (historia) 3027 3027
Fibraurea (historia) 3015 3015
Bolandra (historia) 3010 3010
Dicoryphe (historia) 2973 2973
Hypserpa (historia) 2952 2952
Cyphostemma (historia) 2916 2916
Distyliopsis (historia) 2845 2845
Altyngia (historia) 2836 2836
Hibbertia (historia) 2783 2783
Exbucklandia (historia) 2693 2693
Acrotrema (historia) 2643 2643
Jateorhiza (historia) 2619 2619
Molinadendron (historia) 2581 2581
Orthomene (historia) 2510 2510
Eustigma (historia) 2505 2505
Loropetalum (historia) 2491 2491
Fotergilla (historia) 2489 2489
Pachygone (historia) 2484 2484
Kolobopetalum (historia) 2456 2456
Embolanthera (historia) 2427 2427
Matudaea (historia) 2385 2385
Medusandra (historia) 2263 2263
Limaciopsis (historia) 2200 2200
Fothergilla (historia) 21 21
Liquidambar (historia) 20 20
Rhoicissus (historia) 20 20
Altingia (historia) 19 19
2 Pablo000 (wkład) 31 2 95571 Gmina Bradashesh (historia) 3267 3266
Gmina Klos (Okręg Elbasan) (historia) 3175 3175
Gmina Papër (historia) 3134 3134
Gmina Labinot-Fushë (historia) 3120 3120
Gmina Gjinar (historia) 3119 3119
Gmina Labinot-Mal (historia) 3115 3115
Gmina Zall-Dardhë (historia) 3112 3112
Gmina Funarë (historia) 3107 3107
Gmina Sllovë (historia) 3098 3100
Gmina Komsi (historia) 3076 3095
Gmina Gostimë (historia) 3088 3088
Gmina Zall-Reç (historia) 3086 3086
Gmina Kajan (historia) 3076 3076
Gmina Graçen (historia) 3069 3069
Gmina Gjergjan (historia) 3064 3064
Gmina Selishtë (historia) 3062 3061
Gmina Mollas (historia) 3054 3054
Gmina Shirgjan (historia) 3053 3053
Gmina Fierzë (historia) 2958 3044
Gmina Shalës (historia) 3035 3035
Gmina Rrasë (historia) 3023 3023
Gmina Xibër (historia) 3017 3017
Gmina Lis (historia) 3013 3013
Gmina Ulëz (historia) 3012 3012
Gmina Gurrë (historia) 3011 3011
Gmina Derjan (historia) 3007 3007
Gmina Macukull (historia) 3004 3004
Gmina Grekan (historia) 2999 2999
Gmina Suç (historia) 2995 2995
Gmina Rukaj (historia) 2987 2987
Gmina Baz (historia) 2967 2967
Klos (historia) 192 296
Shushica (historia) 229 267
3 Qqerim (wkład) 26 8 111840 Gromada Szewczenko (historia) 5220 5264
Gromada Baligród (historia) 4917 4917
Gromada Cisna (historia) 4762 4762
Gromada Czarna (powiat ustrzycki) (historia) 4691 4755
Gromada Łukowa (powiat leski) (historia) 4716 4716
Gromada Lesko (historia) 4680 4668
Gromada Ropienka (historia) 4659 4659
Gromada Wołkowyja (historia) 4562 4608
Gromada Olszanica (historia) 4567 4567
Gromada Tarnawa Górna (historia) 4543 4543
Gromada Krościenko (powiat ustrzycki) (historia) 4482 4482
Gromada Jasień (powiat ustrzycki) (historia) 4429 4446
Gromada Ustianowa (historia) 4437 4438
Gromada Łobozew (historia) 4328 4327
Gromada Wojtkowa (historia) 4210 4234
Gromada Łukawica (powiat leski) (historia) 4192 4192
Gromada Myczków (historia) 4172 4172
Gromada Uherce Mineralne (historia) 4159 4159
Gromada Wańkowa (historia) 4139 4139
Gromada Hoczew (historia) 4053 4053
Gromada Polana (historia) 3678 3678
Gromada Brzegi Dolne (historia) 3671 3671
Gromada Poraż (historia) 3594 3594
Gromada Zahoczewie (historia) 3512 3512
Gromada Orelec (historia) 3392 3392
Gromada Czaszyn (historia) 3355 3355
Łukowa (gmina) (ujednoznacznienie) (historia) 185 185
Gromada Lutowiska (historia) 95 95
Gromada Krościenko (powiat bieszczadzki) (historia) 48 48
Gromada Jasień (powiat bieszczadzki) (historia) 44 44
Gromada Czarna (powiat bieszczadzki) (historia) 43 43
Gromada Łukawica (powiat bieszczadzki) (historia) 42 42
Gromada Łukowa (powiat bieszczadzki) (historia) 40 40
Gromada Łukowe (historia) 40 40
4 Czymjestlogika (wkład) 24 1 66017 Czarodziejski dzwoneczek (historia) 2689 3004
Szkarłatny kwiat (film 1952) (historia) 2372 3003
Złota antylopa (historia) 2708 2977
Gdy na choinkach zapalają się ognie (historia) 2559 2936
Królewna żabka (historia) 2645 2902
Brudasy, strzeżcie się! (historia) 2558 2854
Jak lisica budowała kurnik (historia) 2419 2823
Bracia Lu (historia) 2568 2812
Wszystkie drogi prowadzą do bajki (historia) 2721 2773
Żólty bocian (historia) 2429 2740
Gęsi Baby-Jagi (historia) 2391 2738
W leśnej gęstwinie (historia) 1939 2729
Niedźwiedź Dreptak i jego wnuczek (historia) 2379 2694
Sarmiko (historia) 2587 2676
Wyrwidąb (film 1952) (historia) 1880 2656
Jeleń i wilk (historia) 2308 2615
Skarb jeżyka (historia) 1788 2574
Cudowny młyn (historia) 2326 2573
Bajki rosyjskie (historia) 2571 2571
Opowieść o polnych kurkach (historia) 2361 2452
Szara szyjka (historia) 2160 2437
Słomiany byczek (historia) 2240 2303
Lew i zając (historia) 2183 2183
Czarodziejski skarb (historia) 2126 2126
Weseli łowcy (historia) 1866 1866
5 X-domin (wkład) 18 3 48605 Wikariat Lizbona I (historia) 2949 2984
Wikariat Lizbona III (historia) 2807 2807
Parafia Świętego Krzyża w Redcliffe (historia) 2696 2696
Parafia Najświętszej Maryi Panny Pani Naszej Drogi w Petrie (historia) 2602 2605
Parafia św. Rity w Victoria Point (historia) 2393 2397
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów w Stafford (historia) 2354 2354
Wikariat Lizbona II (historia) 2303 2338
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Rosalie (historia) 2318 2318
Parafia Najświętszej Maryi Panny Krzyża Południa w Augustine Heights (historia) 2313 2313
Parafia św. Wincentego à Paulo w Surfers Paradise (historia) 2291 2291
Parafia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w Sunnybank (historia) 2290 2290
Parafia Najświętszej Maryi Panny Bożej Rodzicielki w Ashgrove West (historia) 2241 2241
Parafia św. Bernarda w Upper Mt Gravatt (historia) 2267 2236
Parafia Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej w Southport (historia) 2236 2236
Parafia św. Ignacego Loyoli w Toowong (historia) 2201 2201
Parafia św. Stefana w Upper Coomera (historia) 2044 2164
Parafia św. Kolumby w Wilston (historia) 2152 2154
Parafia Najświętszej Maryi Panny w Stanley River (historia) 2133 2133
Parafia Najświętszej Maryi Panny w South Brisbane (historia) 1969 1969
Parafia św. Tomasza z Akwinu w St Lucia (historia) 1951 1951
Parafia św. Klemensa w South Brisbane (historia) 1923 1927
6 Moromar (wkład) 13 3 33713 Sobotovice (historia) 2325 2325
Opatovice (powiat Brno) (historia) 2296 2296
Rajhradice (historia) 2285 2285
Ledce (powiat Brno) (historia) 2284 2284
Rebešovice (historia) 2274 2274
Blučina (historia) 2272 2272
Hůrky (historia) 2265 2265
Holasice (historia) 2263 2263
Cheznovice (historia) 2235 2235
Dobřív (historia) 2235 2235
Lhota pod Radčem (historia) 2232 2232
Těškov (historia) 2217 2217
Těně (historia) 2208 2208
Linia kolejowa 167 Bácsalmás – Riđica (historia) 2006 2006
Ratusz w Pilźnie (historia) 1431 1431
Kaplica Bożego Ciała w Kutnej Horze (historia) 885 885
7 Thorongilion (wkład) 5 0 67645 Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002 - slalom mężczyzn (historia) 17739 17739
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002 - slalom gigant mężczyzn (historia) 16730 16730
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002 - kombinacja mężczyzn (historia) 11455 11455
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002 - supergigant mężczyzn (historia) 11179 11179
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002 - zjazd mężczyzn (historia) 10542 10542
8 Elfhelm (wkład) 5 1 15648 Korman Ismaiłow (historia) 2888 2896
Narodowy Front Ocalenia Bułgarii (historia) 2745 2745
Radan Kynew (historia) 2743 2743
Bożidar Łukarski (historia) 2699 2639
Jan Jambon (historia) 2624 2624
Partia Ludowa „Wolność i Godność” (historia) 2001 2001
9 Kps2493 (wkład) 4 2 25316 Seria GP2 - Sochi 2014 (historia) 4817 8748
Formuła 1 - Grand Prix Rosji 2014 (historia) 6492 6545
Martin Cao (historia) 5490 5603
Seria GP3 - Sochi 2014 (historia) 4238 4378
Hong Wei Cao (historia) 21 21
Hongwei Cao (historia) 21 21
10 Freedon Nadd (wkład) 4 2 13376 Dżambyn Batmönch (historia) 2206 2574
Giennadij Borkow (historia) 2470 2469
Grant Woskanian (historia) 2349 2349
Lewon Mirzojan (historia) 2272 2272
Władimir Mowsesjan (historia) 2005 2005
Stepan Pogosjan (historia) 1707 1707
11 Amarantka (wkład) 4 0 11852 Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (historia) 3143 3143
Wydział Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (historia) 3140 3140
Wydział Instrumentalny Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (historia) 2942 2942
Wydział Wokalny Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (historia) 2627 2627
12 Pbk (wkład) 3 0 22821 Mistrzostwa Polski w Szermierce 2014 (historia) 9955 9955
Mistrzostwa Polski w Szermierce 2013 (historia) 9539 9539
Szymon Rudnicki (historyk) (historia) 3201 3327
13 MetjuLFC (wkład) 3 0 14369 Kent Kinnear (historia) 7897 7897
Rodolphe Gilbert (historia) 3691 3691
Adrian Voinea (historia) 2781 2781
14 Per excellence (wkład) 3 5 14365 Lansing (Nowy Jork) (historia) 2647 2646
Patterson (Nowy Jork) (historia) 2618 2622
Allegheny (Pittsburgh) (historia) 2578 2577
Pomona (New Jersey) (historia) 1537 1537
Landover (historia) 1536 1523
Río Ceballos (historia) 1313 1313
Put-in-Bay (Ohio) (historia) 1124 1124
Waldbühne (historia) 1012 1023
15 Serecki (wkład) 2 0 30702 All About That Bass (historia) 15722 15722
Meghan Trainor (historia) 14980 14980
16 Yurek88 (wkład) 2 0 18776 Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 1980 (historia) 9468 9468
Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 1979 (historia) 9306 9308
17 Aierdome (wkład) 2 0 15721 Popioły zwycięstwa (historia) 2603 9205
Królowa niewolników (historia) 2955 6516
18 B-X (wkład) 2 0 10251 Scott Wedman (historia) 5268 5279
Jim Price (historia) 4972 4972
19 Hoa binh (wkład) 2 1 6773 Łódź z Oseberg (historia) 2688 2688
Brosza z Hunterston (historia) 2484 2484
Łódź z Tune (historia) 1594 1601
20 Marycha80 (wkład) 2 0 5903 Biblioteka Narodowa (Portugalia) (historia) 3257 3326
ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa (historia) 2577 2577
21 Joanna Kośmider (wkład) 1 1 19342 Jean Massieu (historia) 18935 18934
Massieu (ujednoznacznienie) (historia) 386 408
22 Anonimowe edycje 1 4 9583 Tomasz Moczerniuk (historia) 7870 7985
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Szczecinie (historia) 391 795
Bakesaurus (historia) 742 758
Operacje plastyczne (historia) 31 31
Napady objadania się (historia) 14 14
23 Karol1111 (wkład) 1 0 9471 António Martins (historia) 9471 9471
24 Miodzio3 (wkład) 1 1 9357 L'Aquila Rugby 1936 (historia) 9328 9328
L'Aquila Rugby (historia) 29 29
25 Andrzej94 (wkład) 1 0 8870 Tauron Basket Liga Kobiet (2014/2015) (historia) 8870 8870
26 Lancer WRC (wkład) 1 0 8106 Rajd Monte Carlo 1999 (historia) 8106 8106
27 Dominik Fiuk (wkład) 1 0 7681 Zamek w Bochotnicy (historia) 7167 7681
28 Sloggi (wkład) 1 0 7360 Józef Tadeusz Gawłowski (historia) 7360 7360
29 Osservatore44 (wkład) 1 0 7353 Władysław Zaczkiewicz (historia) 7353 7353
30 KazAlKazoun (wkład) 1 0 7175 Yevhen Yashchyshyn (historia) 7029 7175
31 Janek96 (wkład) 1 0 7104 Chapter One (historia) 7104 7104
32 MirosławAda (wkład) 1 0 6712 TransferGo (historia) 5343 6712
33 Mix321 (wkład) 1 2 6636 Olgierd Kryczyński (historia) 4536 4536
Partia Polityczna Solidarność (historia) 1819 1848
Gorbaczow (historia) 252 252
34 Wojciech Krzymowski (wkład) 1 0 6211 Wojciech Brewka (historia) 5950 6211
35 Loraine (wkład) 1 0 6149 Kościół św. Michała Archanioła w Witorożu (historia) 6149 6149
36 Verteverte (wkład) 1 0 5691 Szpital Specjalistyczny z Przychodnią EuroMediCare (historia) 5690 5691
37 MBi (wkład) 1 0 4871 John By (historia) 4871 4871
38 Macuk (wkład) 1 0 4487 Kościół Świętego Mikołaja Biskupa w Warce (historia) 4487 4487
39 Leszek Jańczuk (wkład) 1 0 4307 Kodeks 0223 (historia) 4307 4307
40 TR (wkład) 1 1 4240 Popiersie Józefa Szanajcy w Warszawie (historia) 3966 3966
Lachert (historia) 274 274
41 MOs810 (wkład) 1 0 4231 Karel Kuchař (historia) 4212 4231
42 Basshuntersw (wkład) 1 1 4078 Dino Toso (historia) 4016 4033
2014 Formula 1 Russian Grand Prix (historia) 45 45
43 JerzyPal (wkład) 1 0 4063 Giuseppe Bastianini (historia) 4618 4063
44 Przemek Jahr (wkład) 1 0 4001 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych na Żużlu 2014 (historia) 4001 4001
45 Kszapsza (wkład) 1 23 3868 ZF Ecomat (historia) 3403 3431
ZF 5HP592 (historia) 19 19
ZF 5HP604 (historia) 19 19
ZF 6HP594 (historia) 19 19
ZF 5HP594 (historia) 19 19
ZF 6HP504 (historia) 19 19
ZF 5HP504 (historia) 19 19
ZF 6HP602 (historia) 19 19
ZF 5HP602 (historia) 19 19
ZF 4HP602 (historia) 19 19
ZF 6HP592 (historia) 19 19
ZF 4HP592 (historia) 19 19
ZF 4HP500 (historia) 19 19
ZF 6HP502 (historia) 19 19
ZF 5HP502 (historia) 19 19
ZF 4HP502 (historia) 19 19
ZF 6HP600 (historia) 19 19
ZF 4HP600 (historia) 19 19
ZF 6HP590 (historia) 19 19
ZF 5HP590 (historia) 19 19
ZF 4HP590 (historia) 19 19
ZF 6HP500 (historia) 19 19
ZF 5HP500 (historia) 19 19
ZF 6HP604 (historia) 19 19
46 MaPet92 (wkład) 1 0 3751 Tibor Simon (historia) 3751 3751
47 Konradszocik (wkład) 1 0 3430 Studia Humana (historia) 3160 3430
48 A.fiedler (wkład) 1 0 3208 Dietmar Woidke (historia) 3277 3208
49 Szczureq (wkład) 1 0 3142 W Sagittarii (historia) 3128 3142
50 Julo (wkład) 1 0 2910 Pomnik Wikipedii (historia) 1959 2910
51 Maciejr (wkład) 1 0 2511 José dos Santos Marcos (historia) 2509 2511
52 Batusaurus (wkład) 1 0 2454 Corpus Christii (historia) 2454 2454
53 Plogeo (wkład) 1 0 2247 Gleby rdzawoziemne (historia) 2220 2247
54 Skoczwiski (wkład) 1 0 2237 Leśna Huta w Szklarskiej Porębie (historia) 2237 2237
55 Doctore (wkład) 1 0 2151 HVGC-1 (historia) 2149 2151
56 Selso (wkład) 1 0 2145 Przełęcz pod Żeleźnicą (historia) 1925 2145
57 Michalbyz (wkład) 1 0 2105 Teodor Ładyka (historia) 2104 2105
58 Jasiek054 (wkład) 0 17 25706 Cole Konrad (historia) 1853 1854
Joe Heskett (historia) 1815 1815
Gleen Nieradka (historia) 1758 1772
Marcel Cooper (historia) 1752 1752
John Giura (historia) 1684 1688
Stephen E. Marianetti (historia) 1657 1657
John Fisher (zapaśnik) (historia) 1591 1586
Chris Fleeger (historia) 1505 1505
Keith Wilson (historia) 1466 1466
Jeff Cervone (historia) 1458 1459
Paul Devlin (historia) 1414 1414
Darren Burns (historia) 1363 1363
Andrew Bowlby (historia) 1353 1353
Joel Sharratt (historia) 1301 1296
Ron Tarquino (historia) 1329 1288
Matthew Pell (historia) 1232 1232
Timothy Hill (historia) 1223 1206
59 Damianek1986 (wkład) 0 12 18578 Livingston (Montana) (historia) 1636 1637
Camden (Indiana) (historia) 1599 1599
Camden (Maine) (historia) 1585 1585
Livingston (Nowy Jork) (historia) 1583 1583
Camden (miasto) (historia) 1539 1539
Livingston (Kentucky) (historia) 1538 1538
Livingston (Kalifornia) (historia) 1534 1534
York (hrabstwo Clark) (historia) 1528 1528
York (hrabstwo Green) (historia) 1523 1523
Camden (Delaware) (historia) 1525 1518
Camden (Missouri) (historia) 1499 1499
York (hrabstwo Dane) (historia) 1501 1495
60 Cojan (wkład) 0 26 15870 Brasselsberg (Kassel) (historia) 1471 1471
Bettenhausen (Kassel) (historia) 1465 1465
Südstadt (Kassel) (historia) 1453 1453
Fasanenhof (Kassel) (historia) 1451 1451
Forstfeld (Kassel) (historia) 1444 1444
Vorderer Westen (historia) 1439 1440
Mitte (Kassel) (historia) 1439 1439
Waldau (Kassel) (historia) 1431 1431
Süsterfeld-Helleböhn (historia) 1429 1429
Wolfsanger-Hasenhecke (historia) 1422 1422
Bettenhausen (historia) 415 415
Westen (historia) 356 356
Fasanenhof (historia) 169 169
Brasselsberg (historia) 156 156
Suesterfeld-Helleboehn (historia) 31 31
Kassel-Süsterfeld-Helleböhn (historia) 31 31
Kassel-Brasselsberg (historia) 30 30
Kassel-Bettenhausen (historia) 30 30
Kassel-Wolfsanger-Hasenhecke (historia) 30 30
Kassel-Fasanenhof (historia) 28 28
Kassel-Forstfeld (historia) 27 27
Kassel-Südstadt (historia) 27 27
Kassel-West (historia) 24 24
Kassel-Vorderer Westen (historia) 24 24
Kassel-Waldau (historia) 24 24
Kassel-Mitte (historia) 23 23
61 Mathiasrex (wkład) 0 7 7068 Toshitsune Kawakami (historia) 1215 1313
Jan Wodyński (zm. 1616) (historia) 1163 1163
Andrzej Jałbrzyk Wyszyński (historia) 1142 1143
Piotr Pietkowski (historia) 958 958
Arnolf Hlebowicz (historia) 907 907
Jan Ciechomski (zm. 1620) (historia) 809 808
Franciszek Kraśnicki (historia) 776 776
62 Krzysztof1997 (wkład) 0 4 5957 Marky Mark and the Funky Bunch (historia) 1582 1678
Turbo B (historia) 1463 1537
Electro Team (historia) 1298 1384
Opus III (historia) 1212 1358
63 Momelanczuk (wkład) 0 1 1760 Mariusz omelańczuk (historia) 1760 1760
64 Tanja5 (wkład) 0 1 1727 Międzynarodowy Dzień Dziewczynek (historia) 1686 1727
65 Aka-aka (wkład) 0 1 1442 Koinonia Jan Chrzciciel (historia) 1440 1442
66 MakRojal (wkład) 0 1 1420 Nokia 225 (historia) 1030 1420
67 Michał Sobkowski (wkład) 0 2 1295 Operacja Most (ujednoznacznienie) (historia) 901 901
Liberator (samolot) (historia) 395 394
68 Zygfrydorota (wkład) 0 1 1111 Karolina Wiktor (historia) 1255 1111
69 Gungir1983 (wkład) 0 1 929 Burłacy (obraz) (historia) 929 929
70 TheLightBlue (wkład) 0 2 128 Wybory prezydenckie w Bośni i Hercegowinie w 2014 roku (historia) 64 64
Wybory parlamentarne w Bośni i Hercegowinie w 2014 roku (historia) 64 64
71 P maciej (wkład) 0 1 37 DAB+ (historia) 37 37
72 Carabus (wkład) 0 1 32 Liszkarz ziarenkowaty (historia) 32 32
73 Pibwl (wkład) 0 1 32 Matthew C. Perry (historia) 32 32
74 L.zurawski (wkład) 0 1 29 Sandra Zahlavova (historia) 29 29
75 Sol1 (wkład) 0 1 27 Johnny Coleman (historia) 27 27
76 Nedops (wkład) 0 1 26 Alessandro Bellucci (historia) 26 26
77 Andrzei111 (wkład) 0 1 25 Jane M. Lindskold (historia) 25 25
78 SpiderMum (wkład) 0 1 18 Howard Bernstein (historia) 18 18