l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Tournasol7 (wkład) 111 3 432466 Wykaz gatunków męczennicy (historia) 32842 32842
Maytenus (historia) 11918 11918
Salacia (historia) 9381 9381
Ancistrochilus (historia) 7755 7755
Cassine (roślina) (historia) 6714 6714
Stephania (historia) 5975 5975
Villadia (historia) 5957 5957
Ukęśla (historia) 5478 5478
Rosularia (historia) 5460 5460
Crossopetalum (historia) 5365 5365
Microtropis (historia) 5189 5189
Passiflora telesiphe (historia) 5023 5023
Glyptopetalum (historia) 4912 4912
Passiflora ampullacea (historia) 4752 4752
Tiliacora (historia) 4533 4533
Chrysoglossum (historia) 4515 4515
Passiflora jamesonii (historia) 4374 4374
Passiflora anfracta (historia) 4328 4328
Loeseneriella (historia) 4290 4290
Tontelea (historia) 4239 4239
Cephalantheropsis (historia) 4231 4231
Passiflora monadelpha (historia) 4152 4138
Passiflora sodiroi (historia) 4106 4106
Peritassa (historia) 4039 4039
Passiflora luzmarina (historia) 4036 4036
Passiflora sprucei (historia) 4012 4012
Passiflora andina (historia) 3967 3995
Passiflora montana (historia) 3928 3928
Passiflora sanctaebarbarae (historia) 3888 3925
Passiflora loxensis (historia) 3838 3838
Passiflora subpurpurea (historia) 3828 3828
Schaefferia (historia) 3822 3822
Wimmeria (historia) 3798 3798
Zinowiewia (historia) 3796 3796
Sinocrassula (historia) 3792 3792
Passiflora harlingii (historia) 3760 3760
Hippocratea (historia) 3751 3751
Passiflora vespertilio (historia) 3751 3751
Styloceras (historia) 3748 3748
Uwroć (historia) 3735 3735
Sarcococca (historia) 3715 3715
Passiflora xiikzodz (historia) 2696 3707
Passiflora discophora (historia) 3684 3673
Passiflora roseorum (historia) 3659 3659
Cheiloclinium (historia) 3654 3654
Thompsonella (historia) 3595 3595
Passiflora variolata (historia) 3577 3577
Elachyptera (historia) 3574 3574
Pseudosedum (historia) 3531 3531
Sciadotenia (historia) 3500 3500
Pleurostylia (historia) 3423 3423
Cuervea (historia) 3419 3419
Tylecodon (historia) 3409 3409
Passiflora vitifolia (historia) 3367 3367
Campylostemon (historia) 3329 3329
Pterocelastrus (historia) 3317 3317
Mortonia (historia) 3312 3312
Passiflora zamorana (historia) 3294 3294
Denhamia (historia) 3290 3290
Prometheum (historia) 3278 3278
Passiflora reflexiflora (historia) 3228 3228
Pistorinia (historia) 3187 3187
Passiflora smilacifolia (historia) 3170 3170
Passiflora eggersii (historia) 3143 3143
Polycardia (historia) 3122 3122
Czuwaliczka (historia) 3115 3115
Ptelidium (historia) 3106 3106
Apatophyllum (historia) 3101 3101
Triclisia (historia) 3074 3074
Anthodon (historia) 3069 3069
Passiflora hirtiflora (historia) 3044 3044
Paxistima (historia) 3005 3005
Passiflora indecora (historia) 2970 2970
Plenckia (historia) 2968 2968
Arnicratea (historia) 2961 2961
Passiflora brachyantha (historia) 2956 2956
Canotia (historia) 2946 2946
Tinospora (historia) 2938 2938
Passiflora umbilicata (historia) 2909 2909
Passiflora trochlearis (historia) 2902 2902
Hylenaea (historia) 2864 2864
Brexiella (historia) 2857 2857
Passiflora viridiflora (historia) 2833 2833
Rhodoleia (historia) 2819 2819
Passiflora deltoifolia (historia) 2780 2780
Thyrsosalacia (historia) 2773 2773
Passiflora obovata (historia) 2772 2772
Semialarium (historia) 2767 2767
Salacighia (historia) 2761 2761
Putterlickia (historia) 2756 2756
Passiflora jatunsachensis (historia) 2714 2714
Passiflora urbaniana (historia) 2657 2657
Passiflora vestita (historia) 2628 2628
Evonymopsis (historia) 2617 2617
Telitoxicum (historia) 2606 2606
Passiflora viridescens (historia) 2603 2603
Passiflora yucatanensis (historia) 2593 2597
Pericampylus (historia) 2574 2574
Rhaptonema (historia) 2543 2543
Trichocladus (historia) 2542 2542
Pycnarrhena (historia) 2531 2531
Tristemonanthus (historia) 2510 2510
Gyminda (historia) 2484 2484
Passiflora linda (historia) 2471 2471
Sycopsis (historia) 2460 2460
Passiflora ursina (historia) 2437 2437
Penianthus (historia) 2421 2421
Passiflora recurva (historia) 2420 2420
Passiflora weberbaueri (historia) 2374 2374
Soyauxia (historia) 2354 2354
Semiliquidambar (historia) 2317 2317
Catha (historia) 22 22
Dillenia (historia) 19 19
Tillaea (historia) 17 17
2 X-domin (wkład) 25 0 66710 Wikariat Amarante (historia) 3741 3741
Archiprezbiterat Nordeste (historia) 3726 3726
Wikariat Lousada (historia) 3072 3072
Archiprezbiterat Chão de Couce (historia) 3059 3059
Wikariat Baião (historia) 2894 2894
Archiprezbiterat Alto Mondego (historia) 2859 2859
Wikariat Maia (historia) 2819 2819
Wikariat Porto Poente (historia) 2744 2744
Wikariat Vila Nova de Gaia – Sul (historia) 2677 2677
Wikariat Vila Nova de Gaia – Norte (historia) 2668 2665
Archiprezbiterat Baixo Mondego (historia) 2636 2636
Archiprezbiterat Coimbra Sul (historia) 2596 2596
Wikariat Matosinhos (historia) 2590 2590
Archiprezbiterat Coimbra Norte (historia) 2586 2586
Wikariat Gondomar (historia) 2561 2561
Archiprezbiterat Coimbra Urbana (historia) 2503 2503
Wikariat Porto Nascente (historia) 2471 2471
Archiprezbiterat Cantanhede (historia) 2470 2470
Archiprezbiterat Figueira da Foz (historia) 2382 2382
Archiprezbiterat Pombal (historia) 2333 2333
Archiprezbiterat Vagos (historia) 2328 2328
Archiprezbiterat Sever do Vouga (historia) 2307 2307
Archiprezbiterat Oliveira do Bairro (historia) 2279 2279
Wikariat Valongo (historia) 2235 2235
Archiprezbiterat Murtosa (historia) 2177 2177
3 Moromar (wkład) 15 0 37129 Tršnice (stacja kolejowa) (historia) 3323 3323
Králův Dvůr-Popovice (historia) 2700 2700
Pňovany (stacja kolejowa) (historia) 2625 2625
Deštné v Orlických horách (historia) 2462 2462
Slatina nad Zdobnicí (historia) 2437 2437
Prachatice lázně (historia) 2435 2435
Dobřany (powiat Rychnov nad Kněžnou) (historia) 2428 2428
Říčky v Orlických horách (historia) 2426 2426
Mysliboř (przystanek kolejowy) (historia) 2368 2368
Pěčín (historia) 2335 2335
Starec (przystanek kolejowy) (historia) 2326 2326
Sedloňov (historia) 2323 2323
Dobré (historia) 2323 2323
Zdobnice (historia) 2312 2312
Linia kolejowa nr 043 (Czechy) (historia) 2306 2306
4 Qqerim (wkład) 12 1 49522 Gromada Górowo Iławeckie (historia) 4796 4796
Gromada Kandyty (historia) 4652 4652
Gromada Gałajny (historia) 4483 4483
Gromada Bezledy (historia) 4430 4430
Gromada Wojciechy (historia) 4396 4396
Gromada Pieszkowo (historia) 4355 4355
Gromada Rodnowo (historia) 4125 4125
Gromada Bukowiec (powiat bartoszycki) (historia) 4020 4020
Gromada Dęby (historia) 3658 3658
Gromada Dwórzno (historia) 3556 3556
Gromada Woryny (historia) 3509 3509
Gromada Grotowo (historia) 3501 3501
Gmina Gałajny (historia) 41 41
5 Serecki (wkład) 10 0 76963 1 Life (historia) 13074 13074
À chaque pas (historia) 10154 10154
Without You (singel Re-Union) (historia) 10012 9999
Can’t Wait Until Tonight (historia) 9758 9790
In the Disco (historia) 6201 6405
If My World Stopped Turning (historia) 7334 5954
I Admit (historia) 5557 5557
Believe Me (singel Julii Sawiczewej) (historia) 5501 5505
Para llenarme de ti (historia) 4955 5493
High (singel Knuta Andersa Søruma) (historia) 3616 5032
6 Freedon Nadd (wkład) 10 3 39535 Filipp Bobkow (historia) 5831 5923
Siergiej Bielczenko (historia) 5436 5436
Fiodor Bokow (historia) 4340 4340
Wiktor Graczow (historia) 4001 4057
Nikołaj Bogdanow (historia) 2760 2760
Afanasij Blinow (historia) 2710 2709
Nikołaj Dudorow (historia) 2449 2449
Grigorij Bieżanow (historia) 2425 2425
Michaił Biełousow (historia) 2120 2119
Iwan Bolszakow (historia) 2065 2062
Konstantin Bziawa (historia) 1751 1953
Piotr Fokin (historia) 1727 1728
Arkadij Giercowski (historia) 1597 1574
7 Jsitarz (wkład) 9 5 57774 Aymeric Lebatteux (historia) 11611 11611
Milan Macura (historia) 9701 9701
Alexandre Kilani (historia) 8220 8220
František Králík (historia) 5671 6258
Kamil Žylka (historia) 5829 5829
Clément Laloubeyre (historia) 4327 4316
Baptiste Combescure (historia) 5974 4221
Lukáš Barnet (historia) 3778 3778
Jakub Vojtík (historia) 3713 3713
Clement Laloubeyre (historia) 29 29
Frantisek Kralik (historia) 26 29
Lukas Barnet (historia) 24 24
Jakub Vojtik (historia) 23 23
Kamil Zylka (historia) 22 22
8 Thorongilion (wkład) 6 2 104008 Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964 - slalom mężczyzn (historia) 40276 40276
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964 - slalom gigant mężczyzn (historia) 17782 17782
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964 - zjazd mężczyzn (historia) 15620 15620
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964 - slalom kobiet (historia) 11420 11420
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964 - slalom gigant kobiet (historia) 9616 9616
Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964 - zjazd kobiet (historia) 9244 9244
Hans Peter Lanig (historia) 26 26
Luggi Leitner (historia) 24 24
9 Anonimowe edycje 6 5 32195 Senatorowie w 1748 (historia) 11676 11566
Międzynarodowy Komitet Taksonomii Wirusów (historia) 6506 6554
Leporelo (historia) 3268 3314
Kelsey Robinson (historia) 2220 2383
Gabinet Ulyssesa Granta (historia) 2262 2296
Ubu skowany (historia) 2051 2150
Universidade do Estado de Minas Gerais (historia) 1722 1722
Da Best Of (historia) 1349 1665
VII Korpus Armijny (III Rzesza) (historia) 472 472
UEMG (historia) 51 51
Herrenhaus (historia) 21 22
10 Krisgola (wkład) 6 3 28097 Jagiellonia Białystok w sezonie 1946 (historia) 6168 6169
Jagiellonia Białystok w sezonie 1936 (historia) 4159 4159
Jagiellonia Białystok w sezonie 1935 (historia) 3401 3401
Jagiellonia Białystok w sezonie 1933 (historia) 2949 3321
Jagiellonia Białystok w sezonie 1934 (historia) 2867 2867
Jagiellonia Białystok w sezonie 1937/1938 (historia) 2597 2620
Jagiellonia Białystok w sezonie 1932 (historia) 2042 2042
Jagiellonia Białystok w sezonie 1936/1937 (historia) 1904 1904
Jagiellonia Białystok w sezonie 1931 (historia) 1614 1614
11 Abraham (wkład) 6 0 22372 Kościół św. Jakuba w Sośnicowicach (historia) 4770 4795
Kościół św. Marcina w Stanicy (historia) 4425 4425
Parafia św. Bartłomieja w Smolnicy (historia) 3528 3529
Parafia Trójcy Świętej w Bargłówce (historia) 3486 3487
Parafia św. Marcina w Stanicy (historia) 3327 3331
Parafia Aniołów Stróżów w Gostomii (historia) 2805 2805
12 Szwester (wkład) 5 0 17788 Druga crnogorska liga (2011/2012) (historia) 7311 7311
FK Zora Spuž (historia) 2852 2852
FK Pljevlja 1997 (historia) 2617 2617
FK Petnjica (historia) 2580 2580
OFK Igalo (historia) 2346 2428
13 99kerob (wkład) 4 1 18694 Paweł Śpica (historia) 6162 6162
Dawid Kołakowski (historia) 5196 5195
Wieża ciśnień w Sulechowie (historia) 3699 3699
Rafał Lipiński (historia) 3612 3612
Lipek (historia) 26 26
14 Sloggi (wkład) 4 0 12396 Jan Oszacki (historia) 4196 4196
Władysław Bylicki (historia) 3074 3074
Stanisław Wojtowski (historia) 2712 2712
Władysław Bogusławski (architekt) (historia) 2414 2414
15 Yurek88 (wkład) 3 0 42448 Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 1998 (historia) 19032 19032
Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 1997 (historia) 11769 11769
Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 1996 (historia) 11647 11647
16 Krynia26 (wkład) 3 0 29317 Lista odcinków serialu The Originals (historia) 14706 14706
Od zmierzchu do świtu (serial telewizyjny) (historia) 7650 7650
Lista odcinków serialu Od zmierzchu do świtu (historia) 6961 6961
17 Carabus (wkład) 3 7 19156 Ślinianka (historia) 32 8374
Żuwka wewnętrzna (historia) 2716 2770
Żuwka zewnętrzna (historia) 2647 2666
Żuwki (historia) 2047 2047
Chilaria (historia) 1605 1605
Flabellum ostorgonów (historia) 843 876
Flabellum błonkówek (historia) 533 537
Cardo (historia) 24 233
Lacinia (historia) 29 29
Chilarium (historia) 19 19
18 Jórczak (wkład) 3 0 16017 Anna Beata Bohdziewicz (historia) 8929 9257
Marek Grygiel (historia) 2933 3552
Fototapeta (magazyn) (historia) 2961 3208
19 SuperPower (wkład) 3 0 14282 Wkręceni – Nie ufaj mi (historia) 5472 5506
E Live (historia) 4821 4823
Resta ancora un po’ (historia) 3128 3953
20 Lowdown (wkład) 3 0 13416 Kazimierz Granat (historia) 4244 5340
Jakub Stalica (historia) 4319 4319
Jan Żołnierczyk (historia) 3724 3757
21 Elfhelm (wkład) 3 0 9976 Wałerij Konowaluk (historia) 3475 3475
Anton Kisse (historia) 3413 3413
Eduard Matwijczuk (historia) 3088 3088
22 Tarabosh (wkład) 3 0 7959 Bota (historia) 2164 2836
Amaneti (historia) 2366 2651
Ada (film) (historia) 2177 2472
23 Miodzio3 (wkład) 2 1 31662 Puchar Świata w Rugby 7 (2005) - kwalifikacje (historia) 17996 17996
Puchar Świata w Rugby 7 (2005) - kwalifikacje w Ameryce Południowej (historia) 13610 13610
2005 Rugby World Cup Sevens (kwalifikacje) (historia) 56 56
24 Loraine (wkład) 2 2 12963 Cerkiew Wszystkich Świętych w Moskwie (Taganskij) (historia) 7225 7530
Sobór św. Włodzimierza w Saratowie (historia) 4535 5022
Cerkiew Wszystkich Świętych w Moskwie (historia) 349 349
Cerkiew Wszystkich Świętych w Moskwie (rejon Tagański) (historia) 62 62
25 MBi (wkład) 2 4 12193 Wenzel Render (historia) 4040 4040
Fontanna Juliusza Cezara w Ołomuńcu (historia) 2244 2317
Fontanna Herkulesa w Ołomuńcu (historia) 1655 1655
Fontanna Jupitera w Ołomuńcu (historia) 1551 1551
Fontanna Trytonów w Ołomuńcu (historia) 1407 1407
Fontanna Neptuna w Ołomuńcu (historia) 1205 1223
26 AndrzejBełżyński (wkład) 2 6 11055 Leonid Abałkin (historia) 2193 2193
Siergiej Abalin (historia) 2102 2126
Wiktor Abałakin (historia) 1733 1744
Michaił Abakumow (historia) 1727 1727
Julija Abakumowska (historia) 1610 1624
Anatolij Aleksandrow (historia) 1517 1517
Wszechrosyjski Państwowy Uniwersytet Kinematografii im. S. A. Gierasimowa (historia) 84 84
Radziecka Akademia Sztuk Pięknych (historia) 40 40
27 Powerek38 (wkład) 2 1 6374 Diecezja Exeter (historia) 3244 3244
Diecezja Truro (historia) 3087 3101
Diecezja Gibraltaru w Europie (historia) 29 29
28 Ocelotic (wkład) 2 0 6078 Religia w Burkinie Faso (historia) 3481 3578
Myles Munroe (historia) 2500 2500
29 Slawkomuzykant1980 (wkład) 1 0 15770 Piotr Buldeski (historia) 15054 15770
30 Warczp (wkład) 1 8 14327 Herb Nortorfu (historia) 2470 2470
Herb Nottuln (historia) 1888 1888
Herb gminy Wiśniowa (historia) 1674 1680
Herb Arnschwangu (historia) 1562 1562
Herb Kroppenstedt (historia) 1506 1506
Herb Rüdesheimu (Nadrenia-Palatynat) (historia) 1489 1489
Herb Marktoberdorfu (historia) 1407 1407
Herb Senicy (historia) 1099 1186
Herb Hartbergu (historia) 1139 1139
31 Janek96 (wkład) 1 0 5690 Liu Wanting (historia) 5692 5690
32 Macuk (wkład) 1 0 5126 Kościół Znalezienia Krzyża Świętego i Matki Bożej Królowej Polski w Iłowie (historia) 5126 5126
33 Basshuntersw (wkład) 1 2 4884 Massimo Rivola (historia) 3076 3076
Formuła 1 - Grand Prix Abu Zabi 2014 (historia) 1760 1760
2014 Formula 1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix (historia) 48 48
34 Grzes1966 (wkład) 1 0 4371 2 Pułk Artylerii Górskiej (historia) 3550 4371
35 Witia (wkład) 1 1 4370 Tygodnik Polski (Nowy Jork) (historia) 2469 2469
Tygodniowy Przegląd Literacki Koła Pisarzy z Polski (historia) 1901 1901
36 Tar Lócesilion (wkład) 1 0 3924 CopyCamp (historia) 3895 3924
37 Michalbyz (wkład) 1 1 3837 Anna Kotłowska (historia) 2541 2790
Hanna Kister (historia) 1043 1047
38 Morus kot (wkład) 1 0 3479 Gdy umilkły działa (historia) 3479 3479
39 Michalpietrzak2002 (wkład) 1 0 3388 Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1961 (historia) 3388 3388
40 Andros64 (wkład) 1 0 3154 Juliusz Dzieduszycki (historia) 2456 3154
41 Roman Miller (wkład) 1 1 3133 Eparchia boryspolska (historia) 40 3133
Eparchia mohylowsko-podolska (historia) 31 0
42 Czymjestlogika (wkład) 1 0 2714 Władimir Połkownikow (historia) 2714 2714
43 Marchewka97 (wkład) 1 0 2391 Just Cause 3 (historia) 2357 2391
44 Titancards (wkład) 1 0 2376 Sony BMG Music Entertainment Poland (historia) 2376 2376
45 Kenraiz (wkład) 1 0 2192 Phalaenopsis lowii (historia) 2192 2192
46 Birczanin (wkład) 0 11 9278 14 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 902 902
Samodzielny Dywizjon Armat Górskich Austro-Węgier (historia) 840 872
13 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 851 851
11 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 850 850
8 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 826 849
12 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 843 843
10 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 820 843
4 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 818 841
7 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 817 840
6 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 815 838
3 Pułk Artylerii Górskiej Austro-Węgier (historia) 727 749
47 Currara (wkład) 0 1 1972 Dodawanie ułamków (historia) 1878 1972
48 Ciacho5 (wkład) 0 1 1832 Jan Michał Rakowski (historia) 1821 1832
49 MonteChristof (wkład) 0 1 1773 Przebiegłe wielbłądy (historia) 1713 1773
50 Asteq (wkład) 0 4 1705 Glifa (historia) 324 769
Gmina Kalambaka (historia) 408 398
Stilida (historia) 24 273
Skiatos (miasto) (historia) 265 265
51 Damianek1986 (wkład) 0 1 1593 Irwinton (historia) 1593 1593
52 Mafo (wkład) 0 2 1381 Reason (czasopismo) (historia) 1330 1351
Reason (magazyn) (historia) 30 30
53 Pesell (wkład) 0 1 1362 Ostróg forteczny (historia) 1267 1362
54 Koroniec (wkład) 0 1 1095 Bożena Budzik (historia) 668 1095
55 Ososinski (wkład) 0 1 969 Dorothea Schlegel (historia) 207 969
56 MZM (wkład) 0 1 939 Roman Adam Staniewicz (historia) 904 939
57 Gungir1983 (wkład) 0 1 919 Czaty kozackie (obraz Tadeusza Rybkowskiego) (historia) 919 919
58 Mix321 (wkład) 0 2 757 Starmach (historia) 428 426
Szarmach (historia) 331 331
59 Zero (wkład) 0 7 197 Wszystko czego chcę od Ciebie (historia) 41 41
Tajna Misja (historia) 31 31
Widzę Twoją twarz (historia) 30 30
EWAkuacja (singel) (historia) 29 29
EWAkuacja (historia) 28 28
(W)INNA? (historia) 19 19
POPLista (historia) 19 19
60 Maciejr (wkład) 0 7 177 Stuart France O’Connell (historia) 29 29
Gérald Cyprien Lacroix (historia) 26 26
Charles Edward Drennan (historia) 26 26
Peter James Cullinane (historia) 26 26
Thomas Christopher Collins (historia) 25 25
Leonard Anthony Boyle (historia) 24 24
Owen John Dolan (historia) 21 21
61 Khan Tengri (wkład) 0 6 150 Aitbaj Chudajbergenow (historia) 34 34
Julia Abakumowska (historia) 29 29
Suhan Babajew (historia) 25 25
Gmina Stylida (historia) 24 24
Kalampaka (historia) 20 20
Stylida (historia) 18 18
62 Kszapsza (wkład) 0 7 142 MAN NM 152 (historia) 21 21
MAN EL 202 (historia) 21 21
MAN NM 222 (historia) 20 20
MAN EL 262 (historia) 20 20
MAN EL 222 (historia) 20 20
MAN NM 192 (historia) 20 20
MAN NM 182 (historia) 20 20
63 WTM (wkład) 0 2 87 Cmentarz rzymsko-katolicki w Puszczykowie (historia) 51 51
Miasta na prawach powiatu (historia) 36 36
64 Ausir (wkład) 0 3 63 Safadin (historia) 21 21
Saphadin (historia) 21 21
Safadyn (historia) 21 21
65 Muri 91 (wkład) 0 1 63 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź (historia) 63 63
66 Tadam (wkład) 0 1 45 Przejście graniczne Zasieki - Forst (historia) 45 45
67 Andrzej Loska (wkład) 0 1 45 KWK Julia (historia) 45 45
68 Ziel (wkład) 0 1 44 Okoliczności usunięcia homoseksualizmu z klasyfikacji DSM (historia) 44 44
69 "Coreytaylor" (wkład) 0 2 40 Ayu (historia) 24 24
Kim Hyun-a (historia) 16 16
70 Jakubkaja (wkład) 0 1 39 Order Skrzydła św. Michała (historia) 39 39
71 Alan ffm (wkład) 0 1 37 Breslau–Trebnitz–Prausnitzer Kleinbahn (historia) 37 37
72 Kravietz (wkład) 0 1 37 Claudiu Crulic (historia) 37 37
73 Grzegorz Browarski (wkład) 0 1 35 Owady chronione (historia) 35 35
74 Matti1990 (wkład) 0 1 31 Henry Danger (historia) 31 31
75 Bladyniec (wkład) 0 1 29 Zbyszek Pobiarżyn (historia) 29 29
76 Andrzei111 (wkład) 0 1 27 Guillermo Vargas (Habacuc) (historia) 18 27
77 Mathrick (wkład) 0 1 21 Hyperbaton (historia) 21 21