l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Tournasol7 (wkład) 106 0 582032 Lista gatunków z rodzaju bulbofylum (historia) 120686 120686
Lista gatunków z rodzaju bylica (historia) 32624 32624
Lista gatunków z rodzaju lepnica (historia) 31389 31389
Lista gatunków z rodzaju bodziszek (historia) 26720 26720
Lista gatunków z rodzaju aster (historia) 17328 17328
Lista gatunków z rodzaju wierzbownica (historia) 16742 16742
Ranunculus sphaerospermus (historia) 6282 6282
Ranunculus marginatus (historia) 5527 5527
Ranunculus gmelinii (historia) 5482 5482
Ranunculus omiophyllus (historia) 5164 5164
Ranunculus millefolius (historia) 4815 4815
Ranunculus glaberrimus (historia) 4814 4814
Ranunculus inamoenus (historia) 4781 4781
Ranunculus hispidus (historia) 4738 4738
Ranunculus eschscholtzii (historia) 4585 4585
Ranunculus flabellaris (historia) 4365 4365
Oxygraphis polypetala (historia) 4175 4175
Ranunculus californicus (historia) 4160 4160
Ranunculus ficariifolius (historia) 4132 4132
Ranunculus hyperboreus (historia) 4116 4116
Ranunculus cantoniensis (historia) 4094 4094
Ranunculus hederaceus (historia) 4067 4067
Ranunculus brotherusii (historia) 3960 3960
Ranunculus crenatus (historia) 3946 3946
Ranunculus biternatus (historia) 3912 3912
Ranunculus cardiophyllus (historia) 3903 3903
Ranunculus pyrenaeus (historia) 3859 3859
Ranunculus fascicularis (historia) 3850 3850
Ranunculus hirtellus (historia) 3819 3819
Ranunculus changpingensis (historia) 3764 3799
Ranunculus dielsianus (historia) 3737 3737
Ranunculus membranaceus (historia) 3734 3734
Ranunculus bullatus (historia) 3711 3711
Ranunculus ternatus (historia) 3620 3620
Halerpestes tricuspis (historia) 3608 3608
Ranunculus marschlinsii (historia) 3605 3605
Ranunculus glacialiformis (historia) 3580 3580
Ranunculus harveyi (historia) 3569 3569
Ranunculus felixii (historia) 3483 3483
Ranunculus glareosus (historia) 3450 3450
Ranunculus diffusus (historia) 3446 3446
Ranunculus fasciculatus (historia) 3425 3425
Ranunculus gelidus (historia) 3420 3420
Ranunculus micranthus (historia) 3399 3399
Ranunculus formosa-montanus (historia) 3383 3383
Ranunculus sulphureus (historia) 3340 3340
Ranunculus bupleuroides (historia) 3325 3325
Ranunculus trautvetterianus (historia) 3296 3296
Ranunculus taisanensis (historia) 3291 3291
Ranunculus gormanii (historia) 3272 3272
Ranunculus glabricaulis (historia) 3257 3257
Ranunculus indivisus (historia) 3257 3257
Ranunculus mainlingensis (historia) 3238 3238
Cyrtorhyncha ranunculina (historia) 3209 3209
Ranunculus hetianensis (historia) 3203 3203
Ranunculus menyuanensis (historia) 3202 3202
Ranunculus hydrocharoides (historia) 3193 3193
Ranunculus densiciliatus (historia) 3158 3158
Ranunculus borealis (historia) 3150 3150
Ranunculus grandis (historia) 3131 3131
Ranunculus similis (historia) 3129 3129
Ranunculus triangularis (historia) 3128 3128
Ranunculus hawaiensis (historia) 3103 3102
Ranunculus furcatifidus (historia) 3077 3077
Ranunculus canus (historia) 3054 3054
Ranunculus matsudai (historia) 3049 3049
Ranunculus songaricus (historia) 3047 3047
Ranunculus smirnovii (historia) 3043 3043
Ranunculus melanogynus (historia) 3005 3005
Ranunculus submarginatus (historia) 2998 2998
Ranunculus tetrandrus (historia) 2990 2990
Ranunculus brevifolius (historia) 2977 2977
Ranunculus mauiensis (historia) 2976 2976
Ranunculus tachiroei (historia) 2966 2966
Ranunculus breviscapus (historia) 2927 2927
Ranunculus hebecarpus (historia) 2927 2927
Ranunculus dingjieensis (historia) 2925 2925
Ranunculus dongrergensis (historia) 2906 2906
Ranunculus cupreus (historia) 2877 2877
Ranunculus gregarius (historia) 2869 2869
Ranunculus cuneifolius (historia) 2847 2847
Ranunculus geranioides (historia) 2819 2819
Ranunculus sinovaginatus (historia) 2818 2818
Ranunculus cangshanicus (historia) 2816 2816
Ranunculus balikunensis (historia) 2812 2812
Ranunculus cheirophyllus (historia) 2793 2793
Ranunculus hejingensis (historia) 2777 2777
Ranunculus hamiensis (historia) 2752 2752
Ranunculus banguoensis (historia) 2701 2701
Ranunculus baurii (historia) 2696 2696
Ranunculus transiliensis (historia) 2683 2683
Ranunculus micronivalis (historia) 2662 2662
Ranunculus stewartii (historia) 2655 2655
Ranunculus chuanchingensis (historia) 2649 2649
Ranunculus stenorhynchus (historia) 2635 2635
Ranunculus meyeri (historia) 2624 2624
Ranunculus minor (historia) 2616 2602
Ranunculus humillimus (historia) 2565 2565
Ranunculus trichocarpus (historia) 2560 2560
Ranunculus demissus (historia) 2557 2557
Ranunculus bikramii (historia) 2547 2547
Ranunculus chinghoensis (historia) 2467 2467
Ranunculus grenierianus (historia) 2434 2434
Ranunculus aberdaricus (historia) 2431 2431
Ranunculus stagnalis (historia) 2325 2325
Ranunculus subpinnatus (historia) 2008 2307
2 X-domin (wkład) 74 0 169330 Dekanat Kirchschlag (historia) 4508 4508
Dekanat Lanzenkirchen (historia) 3832 3832
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Wadowicach Dolnych (historia) 3174 3183
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Mikołajowicach (historia) 2406 2406
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Szczepanowicach (historia) 2363 2363
Parafia Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Szynwałdzie (historia) 2348 2357
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielogłowach (historia) 2340 2340
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Łętowicach (historia) 2338 2338
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Porębie Radlnej (historia) 2320 2331
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Okulicach (historia) 2325 2325
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Grabnie (historia) 2319 2319
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Pawęzowie (historia) 2308 2317
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Barcicach (historia) 2316 2316
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Świebodzinie (historia) 2301 2310
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Nowej Jastrząbce (historia) 2298 2307
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Woli Mędrzechowskiej (historia) 2294 2303
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Brzozówce (historia) 2286 2295
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Zbylitowskiej Górze (historia) 2291 2291
Parafia św. Michała Archanioła w Żeleźnikowej Wielkiej (historia) 2289 2289
Parafia św. Józefa Oblubieńca w Pogórskiej Woli (historia) 2277 2286
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Zdziarzcu (historia) 2277 2286
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kowalowej (historia) 2281 2281
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej (historia) 2332 2276
Parafia św. Józefa Oblubieńca w Luszowicach (historia) 2263 2272
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olszance (historia) 2269 2269
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Bogumiłowicach (historia) 2262 2262
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Buczu (historia) 2252 2261
Parafia Miłosierdzia Bożego w Woli Rzędzińskiej (historia) 2250 2261
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Błoniach (historia) 2248 2259
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gołkowicach Górnych (historia) 2256 2256
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Brunarach (historia) 2241 2241
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Podolu-Górowej (historia) 2236 2236
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Delastowicach (historia) 2227 2236
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Starych Żukowicach (historia) 2266 2235
Parafia Świętych Kosmy i Damiana w Banicy (historia) 2233 2233
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Michalczowej (historia) 2233 2233
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Lichwinie (historia) 2229 2229
Parafia Przemienienia Pańskiego w Koszycach Wielkich (historia) 2218 2229
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Łosiach (historia) 2225 2225
Parafia św. Józefa Rzemieślnika w Maszkienicach (historia) 2215 2223
Parafia św. Jana Kantego w Przyborowie (historia) 2204 2213
Parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika w Siennej (historia) 2212 2212
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zgłobicach (historia) 2207 2207
Parafia św. Michała Archanioła w Piotrkowicach (historia) 2205 2205
Parafia św. Mikołaja w Moszczenicy Niżnej (historia) 2204 2204
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Dzierżaninach (historia) 2203 2203
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Wielkiej Wsi (historia) 2202 2202
Parafia Opatrzności Bożej w Jodłówce-Wałkach (historia) 2187 2198
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Mokrzyskach (historia) 2187 2196
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Słupcu (historia) 2185 2194
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zabrniu (historia) 2180 2189
Parafia św. Marcina w Zawadzie (historia) 2176 2187
Parafia św. Sebastiana w Strzelcach Wielkich (historia) 2179 2179
Parafia Imienia Najświętszej Maryi Panny w Olszynach (historia) 2171 2171
Parafia św. Feliksa w Niedzieliskach (historia) 2178 2168
Parafia Imienia Najświętszej Maryi Panny w Grobli (historia) 2166 2166
Parafia Chrystusa Króla w Siedliskach (historia) 2166 2166
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Zaczarniu (historia) 2156 2165
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Janowicach (historia) 2161 2161
Parafia św. Jana Chrzciciela w Przysietnicy (historia) 2156 2156
Parafia Matki Bożej Anielskiej w Bielczy (historia) 2145 2154
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Trzemesnej (historia) 2146 2146
Parafia Dobrego Pasterza w Rudach-Rysiach (historia) 2135 2144
Parafia św. Mikołaja w Łękawicy (historia) 2137 2136
Parafia św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu (historia) 2136 2136
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Gaboni (historia) 2133 2133
Parafia Matki Bożej Śnieżnej w Filipowicach (historia) 2126 2126
Parafia Przemienienia Pańskiego w Ładnej (historia) 2093 2116
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Buchcicach (historia) 2107 2107
Parafia św. Wawrzyńca w Cerekwi (historia) 2104 2104
Parafia Ducha Świętego w Rzuchowej (historia) 2073 2082
Parafia św. Andrzeja Boboli w Śnietnicy (historia) 2073 2073
Parafia św. Jana Apostoła w Zalasowej (historia) 2038 2062
Parafia św. Józefa w Burzynie (historia) 2050 2050
3 Moromar (wkład) 19 1 50504 Bríncola (stacja kolejowa) (historia) 3740 3740
Ponferrada (stacja kolejowa) (historia) 3536 3536
Preganziol (przystanek kolejowy) (historia) 3502 3502
Venezia Mestre Ospedale (historia) 3395 3395
Corigliano d'Otranto (stacja kolejowa) (historia) 2727 2723
Rhyl (stacja kolejowa) (historia) 2460 2460
Gare de Grenoble-Universités-Gières (historia) 2379 2379
Slavětín nad Metují (historia) 2333 2333
Šestajovice (powiat Náchod) (historia) 2332 2332
Studnice (powiat Náchod) (historia) 2312 2312
Provodov-Šonov (historia) 2302 2302
Gare de Sénas (historia) 2275 2274
Přibyslav (powiat Náchod) (historia) 2252 2252
Rychnovek (historia) 2235 2235
Říkov (historia) 2222 2222
Rožnov (historia) 2220 2220
Rasošky (historia) 2204 2204
Rosslare Europort (historia) 2189 2189
Sendraž (historia) 2173 2173
Linia kolejowa 144 Prievidza – Nitrianske Pravno (historia) 1721 1721
4 Runab (wkład) 12 3 41580 Prawa człowieka w Erytrei (historia) 6735 6612
Park Sang-hak (historia) 5589 5602
Obóz koncentracyjny Haengyŏng (historia) 3722 4489
Klęska głodu w Korei Północnej 1994-1998 (historia) 3844 3866
Beata Pater (historia) 3058 3058
Dzieci złego państwa (historia) 1969 2779
Ahn Chol (historia) 2708 2699
Eighties (historia) 2693 2668
Lee Soon-ok (historia) 2710 2663
Duolingo (historia) 2663 2642
Bushusuru (historia) 2263 2247
Kraj pod czerwoną gwiazdą (historia) 1819 2142
Obóz koncentracyjny Hoeryong (historia) 41 42
Unterm Roten Stern - Alltag in Nordkorea (historia) 38 38
Children of the Secret State (historia) 33 33
5 Freedon Nadd (wkład) 12 1 35694 Filipp Miedwied´ (historia) 3739 3749
Wasilij Korniew (historia) 3345 3346
Wasilij Mancew (historia) 3069 3070
Nikołaj Zimin (historia) 3048 3048
Iwan Żukow (historia) 3014 3014
Abram Bieleńki (historia) 2840 2860
Stiefan Zikiejew (historia) 2827 2826
Wasilij Fomin (historia) 2578 2578
Władimir Feldman (historia) 2546 2546
Grigorij Moroz (historia) 2490 2491
Siergiej Urałow (historia) 2282 2282
Warłaam Awanesow (historia) 2255 2249
Wiaczesław Aleksandrowicz (historia) 1635 1635
6 Pablo000 (wkład) 12 0 34368 Marsa Bin Muhajdi (historia) 3038 3038
Masirda al-Fuwaka (historia) 2950 2950
Aulad Majmun (historia) 2904 2904
Nadruma (historia) 2890 2890
Hammam Bu Gharara (historia) 2863 2863
Bani Sanus (historia) 2860 2861
Aulad Rijah (historia) 2853 2853
Bani Challad (historia) 2858 2848
Fallausan (historia) 2835 2835
Ibn Sakran (historia) 2826 2826
Bani Samil (historia) 2836 2822
Bani Bu Sa’id (historia) 2681 2678
7 Jsitarz (wkład) 10 4 59119 Lotan Fiszer (historia) 11351 11363
Zachari Zachariew (historia) 8416 8421
Netsy Sayer (historia) 6696 6704
Gal Gerstner (historia) 6424 6446
Ejal Erez (historia) 5526 5546
Itamar Ginnosar (historia) 5339 5357
Lee Rosenthal (historia) 3872 3884
Li’or Urman (historia) 3872 3834
Ecjon Amir (historia) 1938 2769
Ammi Zamir (historia) 2667 2685
Oren Toledano (historia) 2020 2041
Zahari Zahariev (historia) 25 27
Lotan Fisher (historia) 22 22
Amir Ecjon (historia) 20 20
8 PrinceMartinI (wkład) 8 2 23452 Baba Ibrahim Suma-Keita (historia) 3249 3249
Sheku Boima (historia) 2888 2888
Estella Meheux (historia) 2750 2750
John Coker (historia) 2246 2506
Rudolph George (historia) 2488 2488
Mohamed Bangura (bokser) (historia) 2250 2250
Walter During (historia) 2201 2202
Ben Sisay (historia) 2198 2198
John Carew (biegacz) (historia) 1602 1602
Rachel Thompson (historia) 1319 1319
9 Serecki (wkład) 5 0 39425 Tinkara Kovač (historia) 12066 12046
Ovidiu Cernăuțeanu (historia) 10923 11044
Softengine (historia) 6636 6631
Playing with Fire (historia) 5643 5655
Quero ser tua (historia) 4049 4049
10 Lowdown (wkład) 5 1 38952 Damian Kurasz (historia) 13129 13824
Roman Pałaszewski (historia) 11998 11998
Marian Szczerek (historia) 7833 7833
HK Dmitrow (historia) 2651 2714
Dom przy ul. Sanowej 11 w Sanoku (historia) 2180 2180
Pałaszewski (historia) 403 403
11 Nova (wkład) 4 16 21539 Bagniak długokończysty (historia) 2424 2459
Bagniak wapienny (historia) 2384 2419
Bagniak spiralny (historia) 2347 2382
Bagniak zdrojowy (historia) 2155 2190
Strzechwowiec okrągły (historia) 2015 2015
Bagniak kutnerowaty (historia) 1973 2008
Strzechwowiec zwodniczy (historia) 1980 1980
Bagniak darniowy (historia) 1904 1939
Bagniak włosowaty (historia) 1893 1928
Strzechwa włosista (historia) 1919 1919
Philonotis marchica (historia) 35 35
Dryptodon orbicularis (historia) 34 34
Dryptodon decipiens (historia) 34 34
Grimmia crinita (historia) 30 30
Philonotis tomentella (historia) 30 30
Philonotis arnellii (historia) 29 29
Philonotis seriata (historia) 27 27
Philonotis caespitosa (historia) 27 27
Philonotis fontana (historia) 27 27
Philonotis calcarea (historia) 27 27
12 Qqerim (wkład) 3 0 10358 Gromada Rychnowo (1971-1972) (historia) 4330 4330
Gromada Susz (historia) 3193 3193
Gromada Wodziany (historia) 2835 2835
13 Mateusz Opasiński (wkład) 3 2 10294 Andrzej Łępkowski (historia) 3071 3067
Lech Bolt (historia) 2586 2588
Romuald Madany (historia) 2258 2258
Janusz Woch (historia) 1621 1621
Friedrich Bayer (historia) 760 760
14 Buldożer (wkład) 2 1 27282 Joe Walcott (historia) 14937 14937
Mysterious Billy Smith (historia) 12320 12320
Luis Rodriguez (historia) 25 25
15 Adaś17 (wkład) 2 0 16080 Polska Liga Koszykówki 1981/1982 (historia) 8053 8053
Polska Liga Koszykówki 1982/1983 (historia) 8027 8027
16 Tomasz Wachowski (wkład) 2 0 12543 Paweł Kinsuke (historia) 6447 6447
Michał Tōzō (historia) 6097 6096
17 Eurohunter (wkład) 2 0 6967 Battlecry (historia) 4549 4549
Perfectly Damaged (historia) 2418 2418
18 Sloggi (wkład) 2 0 5384 Eugeniusz Dzierżencki (historia) 2844 2844
Włodzimierz Rutkowski (historia) 2540 2540
19 Cali$h93 (wkład) 1 0 43244 2015 World Cup (snooker) (historia) 12950 43244
20 Pirogronian (wkład) 1 0 19631 Teoria emisji (historia) 1505 19631
21 Robsonhein (wkład) 1 0 13730 Topshelf Open 2015 (kobiety) (historia) 13696 13730
22 Krynia26 (wkład) 1 0 10415 Lista odcinków serialu Power (historia) 10415 10415
23 Żyrafał (wkład) 1 1 10114 Refik Memišević (historia) 7328 8088
Tali-Ihantala 1944 (historia) 1943 2026
24 Cynko (wkład) 1 0 8347 Tim Hudson (historia) 8347 8347
25 Krzysztof 13 (wkład) 1 0 8176 Saint-Gaudens National Historic Site (historia) 7652 8176
26 Olohh19 (wkład) 1 0 7913 Primera División (2015/2016) (historia) 7913 7913
27 Konrad Czub (wkład) 1 0 6465 Henryk Majewicz (historia) 6465 6465
28 Saper65 (wkład) 1 0 6373 Daniel Król (historia) 6373 6373
29 Szczecinolog (wkład) 1 0 6355 Aleja Niepodległości w Szczecinie (historia) 6355 6355
30 Selso (wkład) 1 2 6251 Strzępkoząb długokolcowy (historia) 5307 6177
Strzępkoząb dębowy (historia) 37 37
Hyphodontia quercina (historia) 37 37
31 Davioz (wkład) 1 1 5685 Halowe Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w Lekkoatletyce 2015 (historia) 5098 5129
Sharika Nelvis (historia) 556 556
32 Camomilla (wkład) 1 0 5474 Boys Meet U (historia) 5474 5474
33 Soldier of Wasteland (wkład) 1 0 5365 Park Narodowy Serra das Confusões (historia) 5336 5365
34 Albertus teolog (wkład) 1 0 4720 Mirosław Kiedzik (historia) 4239 4720
35 Przemek2547 (wkład) 1 0 4495 Microsoft Edge (historia) 4498 4495
36 PuchaczTrado (wkład) 1 0 4044 Heinrich von Offenberg (historia) 4025 4044
37 Roman Miller (wkład) 1 0 4016 Kaplica św. Jerzego Zwycięzcy w Supraślu (historia) 3607 4016
38 Ocelotic (wkład) 1 0 2819 Gabriela Rocha (historia) 2706 2819
39 Kszapsza (wkład) 1 0 2625 Neoplan Centroliner (historia) 3709 2625
40 Damian1906 (wkład) 1 0 2370 Eunan O'Kane (historia) 2370 2370
41 Turbos9 (wkład) 1 0 2100 Srebrna kula (historia) 2057 2100
42 Warszawiak22 (wkład) 0 5 6150 Pol-e Dochtar (historia) 1237 1237
Razan (Lorestan) (historia) 1249 1236
Azna (historia) 1228 1228
Alesztar (historia) 1225 1225
Firuzabad (miasto w ostanie Lorestan) (historia) 1224 1224
43 Anonimowe edycje 0 4 5745 Juan Trippe (historia) 1729 1730
Nikolina Jelić (historia) 1445 1532
Katastrofa statku Dongfang zhi Xing (historia) 1321 1347
Helena Blum (historia) 825 1136
44 Palau (wkład) 0 3 5538 Orangozinho (historia) 2010 2013
Caravela (historia) 1949 1949
Formosa (wyspa) (historia) 1576 1576
45 Damianek1986 (wkład) 0 2 3126 Newcastle (Maine) (historia) 1566 1566
Dresden (Maine) (historia) 1560 1560
46 Anonim WX (wkład) 0 1 1834 Zack La Cavera (historia) 1670 1834
47 Ciacho5 (wkład) 0 1 1829 Drzewo biocenotyczne (historia) 1829 1829
48 Pikador (wkład) 0 1 1799 NGC 3860 (historia) 1799 1799
49 Powerek38 (wkład) 0 1 1726 Suffolk Constabulary (historia) 1724 1726
50 Poznaniak (wkład) 0 1 1568 Herb gminy Stromiec (historia) 1568 1568
51 Pbk (wkład) 0 1 1086 Edward Olszówka (historia) 1086 1086
52 Michał Sobkowski (wkład) 0 2 361 C6H6 (historia) 184 184
C6H5NO2 (historia) 177 177
53 Halibutt (wkład) 0 4 161 Université libre de Bruxelles (historia) 44 44
Afera Lagrand-Dumonceau (historia) 39 39
Andre Langrand (historia) 39 39
Andre Langrand-Dumonceau (historia) 39 39
54 Wiklol (wkład) 0 2 63 Poczerwienienie międzygwiazdowe (historia) 38 38
Emisja ciągła (historia) 25 25
55 Openbk (wkład) 0 1 27 Roland Garros 2015 (historia) 27 27
56 Regan1973 (wkład) 0 1 27 Clara Wieck Schumann (historia) 27 27