l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Tournasol7 (wkład) 226 5 664758 Cymbopetalum (historia) 6055 6101
Sparattanthelium (historia) 4658 4660
Coptidium lapponicum (historia) 4529 4529
Flaszowiec górski (historia) 4492 4521
Tobołki okrągłolistne (historia) 4519 4519
Nectandra turbacensis (historia) 4477 4513
Asimina tetramera (historia) 4410 4439
Artabotrys hexapetalus (historia) 3993 4340
Annona glabra (historia) 4321 4321
Xylopia laevigata (historia) 4153 4153
Anaxagorea dolichocarpa (historia) 4115 4115
Bocagea (historia) 4105 4105
Cleistopholis (historia) 3985 3985
Annona senegalensis (historia) 3922 3922
Anonidium (historia) 3908 3908
Goryczuszka szorstka (historia) 3892 3892
Goryczka purpurowa (historia) 3884 3884
Bocageopsis (historia) 3826 3826
Cleistopholis patens (historia) 3774 3774
Xylopia rubescens (historia) 3680 3680
Guatteria sellowiana (historia) 3668 3668
Asimina parviflora (historia) 3657 3657
Primula integrifolia (historia) 3638 3638
Asimina obovata (historia) 3584 3584
Asimina pygmaea (historia) 3575 3575
Guatteria blepharophylla (historia) 3569 3569
Endlicheria paniculata (historia) 3554 3554
Anaxagorea phaeocarpa (historia) 3553 3553
Asimina incana (historia) 3528 3528
Asimina reticulata (historia) 3526 3526
Halerpestes cymbalaria (historia) 3519 3519
Beckwithia glacialis (historia) 3494 3494
Bocageopsis multiflora (historia) 3487 3487
Asimina angustifolia (historia) 3484 3484
Goździk alpejski (historia) 3436 3465
Cymbopetalum brasiliense (historia) 3447 3447
Annona stenophylla (historia) 3404 3404
Xylopia tomentosa (historia) 3402 3402
Guatteria villosissima (historia) 3362 3362
Xylopia staudtii (historia) 3360 3360
Alphonsea monogyna (historia) 3358 3358
Xylopia ochrantha (historia) 3358 3358
Guatteria guianensis (historia) 3344 3344
Bocageopsis canescens (historia) 3340 3340
Nectandra purpurea (historia) 3323 3323
Artabotrys brachypetalus (historia) 3316 3316
Xylopia excellens (historia) 3273 3273
Uvaria micrantha (historia) 3256 3256
Xylopia collina (historia) 3248 3248
Coptidium pallasii (historia) 3240 3240
Guatteria liesneri (historia) 3235 3235
Xylopia benthamii (historia) 3191 3191
Xylopia cuspidata (historia) 3188 3188
Annona scandens (historia) 3169 3169
Xylopia calophylla (historia) 3166 3166
Guatteria dura (historia) 3142 3142
Guatteria candolleana (historia) 3123 3123
Xylopia amazonica (historia) 3114 3114
Xylopia odoratissima (historia) 3107 3107
Anaxagorea brevipes (historia) 3104 3104
Bocageopsis mattogrossensis (historia) 3091 3091
Alphonsea hainanensis (historia) 3090 3090
Artabotrys collinus (historia) 3081 3081
Guatteria maguirei (historia) 3080 3080
Anaxagorea brachycarpa (historia) 3079 3079
Guatteria stipitata (historia) 3078 3078
Xylopia katangensis (historia) 3075 3075
Alphonsea squamosa (historia) 3075 3075
Pleurothyrium intermedium (historia) 3067 3067
Annona gigantophylla (historia) 3047 3047
Xylopia multiflora (historia) 3042 3042
Annona holosericea (historia) 3034 3034
Guatteria insculpta (historia) 3031 3031
Xylopia nervosa (historia) 3030 3030
Annona warmingiana (historia) 3027 3027
Guatteria hyposericea (historia) 3004 3004
Xylopia lastelliana (historia) 2998 2998
Artabotrys honkongensis (historia) 2997 2997
Halerpestes lancifolia (historia) 2983 2983
Anaxagorea petiolata (historia) 2982 2982
Xylopia bemarivensis (historia) 2972 2972
Annona jahnii (historia) 2959 2959
Xylopia lemurica (historia) 2959 2959
Xylopia latipetala (historia) 2958 2958
Guatteria foliosa (historia) 2957 2957
Anaxagorea gigantophylla (historia) 2951 2951
Guatteria alutacea (historia) 2950 2950
Alphonsea boniana (historia) 2941 2941
Xylopia vielana (historia) 2937 2937
Annona deminuta (historia) 2934 2934
Beckwithia andersonii (historia) 2930 2930
Guatteria pogonopus (historia) 2927 2927
Annona ambotay (historia) 2923 2923
Guatteria glauca (historia) 2923 2923
Anaxagorea rufa (historia) 2922 2922
Alphonsea ventricosa (historia) 2922 2922
Anaxagorea angustifolia (historia) 2916 2916
Bocagea viridis (historia) 2909 2909
Sparattanthelium atrum (historia) 2907 2907
Annona foetida (historia) 2887 2887
Xylopia humblotiana (historia) 2874 2874
Xylopia ambanjensis (historia) 2870 2870
Cyathostemma yunnanense (historia) 2856 2856
Annona vepertonum (historia) 2759 2854
Artabotrys fragrans (historia) 2852 2852
Cymbopetalum baillonii (historia) 2852 2852
Nectandra umbrosa (historia) 2851 2851
Guatteria recurvisepala (historia) 2844 2844
Cleistopholis staudtii (historia) 2842 2842
Artabotrys carnosipetalus (historia) 2841 2841
Annona spinescens (historia) 2841 2841
Anaxagorea rheophytica (historia) 2837 2837
Xylopia beananensis (historia) 2837 2837
Artabotrys hainanensis (historia) 2833 2833
Guatteria ferruginea (historia) 2833 2833
Xylopia flexuosa (historia) 2831 2831
Xylopia dielsii (historia) 2830 2830
Guatteria oligocarpa (historia) 2830 2830
Guatteria elata (historia) 2824 2824
Alphonsea mollis (historia) 2813 2813
Artabotrys caudatus (historia) 2807 2807
Guatteria poeppigiana (historia) 2802 2802
Annona symphyocarpa (historia) 2789 2789
Xylopia lamii (historia) 2788 2788
Sparattanthelium acreanum (historia) 2788 2788
Xylopia arenaria (historia) 2787 2787
Xylopia ligustrifolia (historia) 2775 2775
Platymitra arborea (historia) 2774 2774
Anaxagorea silvatica (historia) 2773 2773
Artabotrys cubittii (historia) 2771 2771
Annona cordifolia (historia) 2771 2771
Xylopia quintasii (historia) 2758 2758
Xylopia fusca (historia) 2758 2758
Guatteria latifolia (historia) 2753 2753
Guatteria latipetala (historia) 2747 2747
Xylopia sericolampra (historia) 2740 2740
Xylopia fananehanensis (historia) 2732 2732
Alphonsea lutea (historia) 2732 2732
Xylopia crinita (historia) 2730 2730
Laetia corymbulosa (historia) 2722 2722
Xylopia danguyella (historia) 2717 2717
Xylopia buxifolia (historia) 2716 2716
Guatteria rupestris (historia) 2716 2716
Artabotrys lastoursvillensis (historia) 2711 2711
Xylopia capuronii (historia) 2709 2709
Nectandra maynensis (historia) 2684 2684
Ficaria fascicularis (historia) 2682 2682
Guatteria trichoclonia (historia) 2668 2668
Xylopia perrieri (historia) 2668 2668
Bocagea longipedunculata (historia) 2663 2663
Annona acutiflora (historia) 2663 2663
Artabotrys hildebrandtii (historia) 2662 2662
Xylopia stenopetala (historia) 2645 2645
Uvaria glabra (historia) 2638 2624
Xylopia elliptica (historia) 2623 2623
Guatteria eugeniifolia (historia) 2619 2619
Anonidium usambarense (historia) 2613 2613
Alphonsea madraspatana (historia) 2612 2612
Guatteria macropus (historia) 2604 2604
Nectandra pichurim (historia) 2604 2604
Xylopia amplexicaulis (historia) 2600 2600
Guatteria phanerocampta (historia) 2593 2593
Guatteria sphaerantha (historia) 2591 2591
Guatteria acutissima (historia) 2585 2585
Xylopia sahafariensis (historia) 2579 2579
Cymbopetalum alkekengi (historia) 2578 2578
Guatteria juninensis (historia) 2563 2563
Guatteria augusti (historia) 2562 2562
Alphonsea zeylanica (historia) 2553 2553
Guatteria pleiocarpa (historia) 2541 2541
Anaxagorea pachypetala (historia) 2537 2537
Nectandra longifolia (historia) 2529 2529
Guatteria klugii (historia) 2521 2521
Guatteria modesta (historia) 2521 2521
Guatteria peruviana (historia) 2518 2518
Annona neglecta (historia) 2515 2515
Annona gardneri (historia) 2515 2515
Annona duckei (historia) 2506 2506
Annona iquitensis (historia) 2503 2503
Annona atabapensis (historia) 2496 2496
Guatteria spectabilis (historia) 2496 2496
Alphonsea sclerocarpa (historia) 2488 2488
Guatteria guentheri (historia) 2486 2486
Xylopia densiflora (historia) 2483 2483
Guatteria hirsuta (historia) 2482 2482
Guatteria juruensis (historia) 2447 2447
Annona macrocalyx (historia) 2446 2446
Nectandra lineatifolia (historia) 2433 2433
Xylopia elliotii (historia) 2428 2428
Rhodostemonodaphne dioica (historia) 2426 2426
Guatteria inundata (historia) 2416 2416
Guatteria atabapensis (historia) 2406 2406
Xylopia conjungens (historia) 2405 2405
Xylopia madagascariensis (historia) 2399 2399
Annona pittieri (historia) 2394 2394
Annona burchellii (historia) 2391 2391
Artabotrys jollyanus (historia) 2380 2380
Alphonsea hortensis (historia) 2370 2370
Artabotrys coccineus (historia) 2365 2365
Xylopia villosa (historia) 2362 2362
Artabotrys hispidus (historia) 2361 2361
Guatteria ucayalina (historia) 2356 2356
Xylopia parviflora (historia) 2350 2350
Xylopia micans (historia) 2349 2349
Nectandra laurel (historia) 2348 2348
Nectandra discolor (historia) 2346 2346
Laetia ovalifolia (historia) 2326 2326
Annona saffordiana (historia) 2324 2324
Anaxagorea floribunda (historia) 2307 2307
Guatteria elliptica (historia) 2302 2302
Guatteria terminalis (historia) 2299 2299
Laetia coriacea (historia) 2281 2281
Guatteria tessmannii (historia) 2278 2278
Xylopia plowmanii (historia) 2245 2245
Guatteria calliantha (historia) 2241 2241
Guatteria chlorantha (historia) 2208 2208
Nectandra furcata (historia) 2197 2197
Nectandra yarinensis (historia) 2177 2177
Annona impressivenia (historia) 2160 2160
Guatteria ovalifolia (historia) 2156 2156
Nectandra matthewsii (historia) 2148 2148
Artabotrys dahomensis (historia) 2144 2144
Guatteria riparia (historia) 2136 2136
Annona hystricoides (historia) 2106 2106
Xylopia peruviana (historia) 2105 2105
Xylopia venezuelana (historia) 2104 2104
Guatteria peckoltiana (historia) 1894 1894
Thlaspi rotundifolium (historia) 35 35
Gentianella aspera (historia) 31 31
Gentiana purpurea (historia) 29 29
Dianthus alpinus (historia) 28 28
2 Nedops (wkład) 12 14 54478 Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – chód na 50 km mężczyzn (historia) 4508 4870
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – rzut dyskiem mężczyzn (historia) 4737 4737
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – rzut młotem kobiet (historia) 4678 4678
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – rzut młotem mężczyzn (historia) 4443 4443
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – bieg na 10 000 m mężczyzn (historia) 4152 4152
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – bieg na 10 000 m kobiet (historia) 4128 4128
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – bieg na 5000 m mężczyzn (historia) 4125 4125
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – maraton mężczyzn (historia) 3673 4079
Medaliści mistrzostw Polski seniorów w skoku wzwyż z miejsca (historia) 3858 3858
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 – maraton kobiet (historia) 3844 3842
Memoriał Janusza Kusocińskiego 2015 (historia) 2568 2568
Bieg Asów 1972 (historia) 2104 2104
Mecz Polska – Rumunia – NRF w Dziesięcioboju 1972 (historia) 1892 1892
Michał Haratyk (historia) 1682 1682
Bartosz Rożnowski (historia) 1560 1560
Krystian Bondarenko (historia) 1032 1032
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - bieg na 10 000 m mężczyzn (historia) 83 83
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - chód na 50 km mężczyzn (historia) 81 81
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - bieg na 5000 m mężczyzn (historia) 81 81
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - rzut młotem mężczyzn (historia) 79 79
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - rzut dyskiem mężczyzn (historia) 79 79
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - bieg na 10 000 m kobiet (historia) 79 79
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - rzut młotem kobiet (historia) 75 75
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - maraton mężczyzn (historia) 74 74
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015 - maraton kobiet (historia) 70 70
Carmelita Viridiana Correa Silva (historia) 27 27
3 Bogic (wkład) 11 0 42896 Wołodymyr Parchomenko (historia) 6194 6194
Mykoła Kurasow (historia) 4289 4289
Jurij Dubko (historia) 4174 4130
Witalij Kochanowski (historia) 4049 4049
Jurij Zinczenko (historia) 3869 3869
Mykoła Astafjew (historia) 3830 3789
Ołeh Janczewski (historia) 3745 3745
Ołeksandr Serbin (historia) 3547 3547
Anatolij Konoplow (historia) 3379 3379
Wołodymyr Bojczenko (historia) 3192 3192
Ihor Łewycki (historia) 2715 2713
4 SuperPower (wkład) 9 1 42387 Uncover (singel) (historia) 7421 7475
1 (album Zary Larsson) (historia) 6968 7260
Carry You Home (singel Zary Larsson) (historia) 4624 4636
Lush Life (singel Zary Larsson) (historia) 4519 4521
Bad Boys (singel Zary Larsson) (historia) 4146 4191
She’s Not Me (historia) 3923 3960
Rooftop (historia) 3692 3696
My Heart Will Go On (singel Zary Larsson) (historia) 2964 3336
Weak Heart (historia) 3028 3066
Carry You Home (historia) 48 246
5 B-X (wkład) 7 0 26865 Rod Thorn (historia) 5011 5069
Wali Jones (historia) 4772 4777
Dick Garrett (historia) 4193 4193
Howard Komives (historia) 4141 4141
Fred Boyd (historia) 2989 2989
Dwight Davis (koszykarz) (historia) 2932 2932
Mike Davis (historia) 2764 2764
6 Adaś17 (wkład) 5 0 32774 Harry Gregg (historia) 18763 18763
Klasa wydzielona w piłce siatkowej kobiet (1953/1954) (historia) 4556 4556
Bitwa pod Woroneżem (1942) (historia) 4107 4107
Opolski Festiwal Skoków 2015 (historia) 2764 2764
Opolski Festiwal Skoków 2014 (historia) 2584 2584
7 Anonimowe edycje 3 3 13917 Niemieccy uczestnicy Sopot Festival (historia) 4092 4092
Jacek Trzemżalski (historia) 2673 3251
Marian Bilor (historia) 2719 2936
Vicente Cabanes Badenas (1908-1936) (historia) 1860 1868
Godzina po godzinie - podsumowanie dnia (historia) 1373 1739
Dolna Styria (historia) 31 31
8 Krzysio.szubzda.1 (wkład) 3 0 7534 Rudy Verhoeff (historia) 1692 2700
Jason De Rocco (historia) 2179 2417
Dražen Luburić (historia) 1901 2417
9 Damiankramek (wkład) 2 0 45452 Rogers Cup 2015 (kobiety) (historia) 22703 22781
Rogers Cup 2015 (mężczyźni) (historia) 22671 22671
10 Pottero (wkład) 2 1 15372 Anno 2205 (historia) 9319 9462
Walk of Game (historia) 4170 4172
Gra w budowę miasta (historia) 1657 1738
11 KamilK7 (wkład) 2 0 15203 Undekafluoroantymonianoirydan ksenonu (historia) 9154 8004
Heksafluoroosmian fluoroksenonu (historia) 7832 7199
12 Lowdown (wkład) 2 0 14366 Roman Skoczyński (historia) 9363 9363
Marian Sebastiański (historia) 4608 5003
13 Elfhelm (wkład) 2 0 6437 Kazimierz Drzazga (historia) 4100 4106
Anna Surówka-Pasek (historia) 2331 2331
14 Bloody Adam (wkład) 1 0 29459 Sporty wodne na Igrzyskach Wspólnoty Narodów 2014 (historia) 29459 29459
15 Jakubkaja (wkład) 1 0 11469 Peter Bander van Duren (historia) 11440 11469
16 TonyMontana37 (wkład) 1 0 10455 Konflikt laotański (historia) 10301 10455
17 Torrosbak (wkład) 1 0 9111 Asz-Szatt asz-Szarki (historia) 8683 9111
18 Wojtek442 (wkład) 1 0 8955 Ludzkie prącie (historia) 8955 8955
19 Cyfrowy (wkład) 1 0 8325 Sun Goes Down (historia) 7408 8325
20 Czymjestlogika (wkład) 1 5 7450 Wakacje Bonifacego (historia) 1785 2224
Aleksiej Polewoj (historia) 1644 1797
Władimir Gołowanow (sztangista) (historia) 629 1237
Władimir Gołowanow (scenarzysta) (historia) 770 1097
Klimientij Korczmariow (historia) 879 881
Władimir Gołowanow (historia) 214 214
21 Maciek1051 (wkład) 1 0 7076 Civilization V: Nowy wspaniały świat (historia) 7239 7076
22 Żyrafał (wkład) 1 0 6151 Robin Lod (historia) 5923 6151
23 CarlosPn (wkład) 1 0 5749 Trybunał inkwizycji w Perugii (historia) 5544 5749
24 Stanko (wkład) 1 2 5629 Counter-Strike (seria) (historia) 3493 3634
Psygnosis (historia) 1891 1962
Counter-Strike (historia) 43 33
25 Elster (wkład) 1 0 5544 Rel Hunt (historia) 5504 5544
26 Uuuxxxyyyzzz (wkład) 1 0 5209 Piotr Tworzewski (historia) 5209 5209
27 Mądrala (wkład) 1 2 4688 Kamizelka defibrylująca (historia) 4933 4613
Kamizelka ICD (historia) 40 40
WCD (historia) 71 35
28 Vebace (wkład) 1 1 4625 Zapis gry (historia) 3070 3070
Rozrywanie obrazu (historia) 1555 1555
29 Cynko (wkład) 1 0 4523 Michael Conforto (historia) 4523 4523
30 Mix321 (wkład) 1 0 4333 Stary Hel (historia) 4330 4333
31 Emptygunshot (wkład) 1 1 4149 Greatest Hits Volume One: The Singles (historia) 2509 2374
We Are The Normal (historia) 1775 1775
32 Hoa binh (wkład) 1 0 4085 Kamień runiczny z Högby (historia) 4024 4085
33 Qqerim (wkład) 1 0 3997 Gromada Wandowo (historia) 3997 3997
34 Pilot Pirx (wkład) 1 0 3768 Kompromis 1850 roku (historia) 3704 3768
35 Mika58 (wkład) 1 0 3688 Aleksander Stępkowski (historia) 3661 3688
36 Morus kot (wkład) 1 0 3291 Ptaki, ptakom... (historia) 3297 3291
37 M.Burclica (wkład) 1 0 3003 Datsun on-Do (historia) 3003 3003
38 Ablakok (wkład) 1 0 2990 Święta Estella (historia) 2948 2990
39 Nonander (wkład) 1 0 2913 Samooskarżenie (historia) 2913 2913
40 Roman Miller (wkład) 1 0 2880 Cerkiew Opieki Matki Bożej w Ottawie (historia) 2970 2880
41 Buldożer (wkład) 1 0 2820 Edward Daberko (historia) 2820 2820
42 99kerob (wkład) 1 0 2422 Agnieszka Skalniak (historia) 2422 2422
43 Duży Bartek (wkład) 1 1 2344 Mirai Yamamoto (historia) 2297 2297
Ryuu Masayuki (historia) 47 47
44 Krzys Pe (wkład) 1 0 2323 Grzybek (schron) (historia) 2323 2323
45 MoherowyBolszewik (wkład) 1 0 2227 Hymn Osetii Południowej (historia) 2229 2227
46 Poznaniak (wkład) 1 0 2201 Parafia św. Wojciecha w Mominie (historia) 2201 2201
47 Michczu (wkład) 1 0 2146 Konstantin Kiertanow (historia) 2146 2146
48 Damianek1986 (wkład) 0 57 92119 Stillwater (Minnesota) (historia) 1755 1755
Lake St. Croix Beach (historia) 1696 1696
Marine on St. Croix (historia) 1690 1690
Lakeland Shores (historia) 1688 1688
Howard Lake (historia) 1654 1688
Oak Park Heights (historia) 1686 1686
Breckenridge (Minnesota) (historia) 1644 1684
Cottage Grove (Minnesota) (historia) 1680 1680
St. Paul Park (historia) 1678 1678
Birchwood Village (historia) 1675 1675
Forest Lake (Minnesota) (historia) 1672 1672
Annandale (Minnesota) (historia) 1668 1668
St. Marys Point (historia) 1664 1664
Snow Lake Shores (historia) 1663 1663
Mahtomedi (historia) 1663 1663
Lake Elmo (historia) 1656 1656
St. Michael (Minnesota) (historia) 1654 1654
Waseca (Minnesota) (historia) 1626 1654
Maple Lake (Minnesota) (historia) 1646 1646
Otsego (Minnesota) (historia) 1644 1644
Bayport (Minnesota) (historia) 1642 1642
New Richland (Minnesota) (historia) 1626 1626
Winstonville (historia) 1625 1625
Butterfield (Minnesota) (historia) 1624 1624
Cokato (Minnesota) (historia) 1621 1621
Pine Springs (historia) 1621 1621
Delano (Minnesota) (historia) 1620 1620
Wadena (Minnesota) (historia) 1619 1619
Dellwood (Missouri) (historia) 1616 1616
Janesville (Minnesota) (historia) 1615 1615
Willernie (historia) 1606 1606
Madelia (Minnesota) (historia) 1603 1603
Dellwood (Minnesota) (historia) 1603 1603
Mound Bayou (historia) 1596 1596
Minnesota City (historia) 1593 1593
Landfall (historia) 1593 1593
Stillwater (Nowy Jork) (historia) 1592 1592
Goodview (historia) 1591 1591
Rollingstone (Minnesota) (historia) 1588 1588
Hickory Flat (historia) 1587 1587
Darfur (Minnesota) (historia) 1577 1577
Gloster (Missisipi) (historia) 1573 1573
Odin (Minnesota) (historia) 1571 1571
Altura (Minnesota) (historia) 1570 1570
Nashua (Montana) (historia) 1559 1559
Benoit (historia) 1558 1558
Ethel (Missouri) (historia) 1539 1557
Merigold (historia) 1555 1555
Wolverton (Minnesota) (historia) 1555 1555
Foxhome (Minnesota) (historia) 1550 1550
Aldrich (Minnesota) (historia) 1548 1548
Rienzi (Missisipi) (historia) 1546 1546
McCool (historia) 1545 1545
Sallis (historia) 1544 1544
Nashua (Minnesota) (historia) 1543 1543
Ethel (Missisipi) (historia) 1542 1542
Doran (historia) 1541 1541
49 Mathiasrex (wkład) 0 3 2084 Joachim Tarnowski (historia) 1011 1048
Mikołaj Herburt (zm. 1639) (historia) 822 848
Seweryn Boner (historia) 35 188
50 Pke1 (wkład) 0 1 2023 Tężnia w Legionowie (historia) 1902 2023
51 Powerek38 (wkład) 0 1 2011 Okręg wyborczy Casey (historia) 2011 2011
52 Ewolucyjny (wkład) 0 1 1850 Zosteretalia marinae (historia) 1850 1850
53 Dosp84 (wkład) 0 1 1381 Muzeum Bitwy pod Grunwaldem (historia) 1061 1381
54 Lancelot (wkład) 0 1 1301 Ion Baciu (historia) 1297 1301
55 Filip Mateusz Maj 2001 (wkład) 0 1 833 Hilariusz (historia) 799 833
56 Carabus (wkład) 0 4 481 BBX (historia) 22 382
Anthonid Cornelis Oudemans (historia) 37 37
Callidium violaceum (historia) 31 31
Ściga fioletowa (historia) 31 31
57 Indu (wkład) 0 5 373 Bhadrakali (historia) 32 172
Wajuloka (historia) 86 86
Gandharwawiśwawasu (historia) 61 61
Mahapurana (historia) 28 28
Upapurana (historia) 26 26
58 Koefbac (wkład) 0 2 314 Aaruul (historia) 298 298
Aaruuł (historia) 16 16
59 Michał Sobkowski (wkład) 0 4 207 C5H5N (historia) 75 75
M-chlorofenylohydrazon cyjanku karbonylu (historia) 51 51
Karbonylocyjanek m-chlorofenylohydrazonu (historia) 51 51
Opieka naprzemienna (historia) 30 30
60 Arturo24 (wkład) 0 5 127 Paracrocidura schoutedeni (historia) 28 28
Feroculus feroculus (historia) 28 28
Paracrocidura graueri (historia) 27 27
Paracrocidura maxima (historia) 25 25
Paracrocidura (historia) 19 19
61 Romuald Wróblewski (wkład) 0 2 116 Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (historia) 83 83
Encyklopedia Katolicka (historia) 33 33
62 Masterofcookies (wkład) 0 1 112 Lex Gabinia (historia) 33 112
63 Beno (wkład) 0 1 54 Oddział PTTK "Ziemia Sanocka" w Sanoku (historia) 54 54
64 Palau (wkład) 0 2 52 Hamud ibn-Muhammad (historia) 27 27
Ali ibn Sa'id (historia) 25 25
65 Eurohunter (wkład) 0 2 50 Dragon Blade (historia) 26 26
Williams FW11B (historia) 24 24
66 Khan Tengri (wkład) 0 2 50 Tunel Ahmed Hamdi (historia) 32 32
Jezioro Kromań (historia) 18 18
67 Asbb (wkład) 0 1 38 Staroměstské náměstí (historia) 38 38
68 Tebeuszek (wkład) 0 1 34 Pisidium conventus (historia) 34 34
69 Marcin862 (wkład) 0 1 34 Makura no sōshi (historia) 34 34
70 Pawmak (wkład) 0 1 33 Unia Lewicy (historia) 33 33
71 M.Tomma (wkład) 0 1 23 Tunika (film) (historia) 23 23
72 Starscream (wkład) 0 1 22 Źródło archeologiczne (historia) 34 22
73 Markiel (wkład) 0 1 22 Elias Magnus Fries (historia) 22 22
74 MaPet92 (wkład) 0 1 21 Marcos Lopes (historia) 21 21
75 WTM (wkład) 0 1 21 Ałtufiewo (stacja metra) (historia) 21 21
76 Pnapora (wkład) 0 1 19 Zryw miokloniczny (historia) 19 19
77 Pikador (wkład) 0 1 19 NGC 4443 (historia) 19 19