l.p. Osoba Razem Strony
dobre za małe wielkość tytuł wlk. początkowa wlk. końcowa
1 Tournasol7 (wkład) 65 0 195271 Diclinanona (historia) 4302 4302
Hexalobus (historia) 4192 4192
Miliusa horsfieldii (historia) 3578 3578
Annickia chlorantha (historia) 3550 3550
Annickia pilosa (historia) 3529 3529
Annickia kummeriae (historia) 3501 3501
Desmos dumosus (historia) 3489 3489
Goniothalamus donnaiensis (historia) 3359 3359
Goniothalamus gabriacianus (historia) 3353 3353
Desmos cochinchinensis (historia) 3316 3316
Diclinanona tessmannii (historia) 3315 3315
Goniothalamus sesquipedalis (historia) 3307 3307
Goniothalamus griffithii (historia) 3304 3304
Diclinanona calycina (historia) 3290 3290
Goniothalamus amuyon (historia) 3260 3260
Desmos grandifolius (historia) 3247 3247
Cyathocalyx martabanicus (historia) 3185 3185
Desmos saccopetaloides (historia) 3183 3183
Cremastosperma cauliflorum (historia) 3155 3155
Cremastosperma megalophyllum (historia) 3146 3146
Goniothalamus cardiopetalus (historia) 3127 3127
Guatteria friesiana (historia) 3127 3127
Goniothalamus leiocarpus (historia) 3100 3100
Fissistigma verrucosum (historia) 3074 3074
Goniothalamus chinensis (historia) 3063 3063
Cyathocalyx zeylanicus (historia) 3062 3062
Goniothalamus gardneri (historia) 3048 3048
Cremastosperma longicuspe (historia) 3032 3032
Cremastosperma peruvianum (historia) 2989 2989
Goniothalamus howii (historia) 2989 2989
Desmos wardianus (historia) 2981 2981
Goniothalamus cheliensis (historia) 2974 2974
Ancana stenopetala (historia) 2963 2963
Goniothalamus wynaadensis (historia) 2959 2959
Guatteria trichocarpa (historia) 2955 2955
Desmos goezeanus (historia) 2952 2952
Goniothalamus wightii (historia) 2938 2938
Hornschuchia lianarum (historia) 2931 2931
Goniothalamus yunnanensis (historia) 2914 2914
Desmos polycarpus (historia) 2912 2912
Goniothalamus australis (historia) 2911 2911
Goniothalamus hookeri (historia) 2889 2889
Cremastosperma monospermum (historia) 2886 2886
Ancana hirsuta (historia) 2834 2834
Cremastosperma gracilipes (historia) 2823 2823
Goniothalamus thwaitesii (historia) 2813 2813
Goniothalamus rhynchantherus (historia) 2809 2809
Cremastosperma westrae (historia) 2808 2808
Cremastosperma panamense (historia) 2756 2756
Cremastosperma pedunculatum (historia) 2752 2752
Goniothalamus salicinus (historia) 2747 2747
Desmos elegans (historia) 2726 2726
Goniothalamus simonsii (historia) 2715 2715
Miliusa glochidioides (historia) 2703 2703
Desmos viridiflorus (historia) 2696 2696
Desmos praecox (historia) 2692 2692
Desmos zeylanicus (historia) 2591 2591
Cremastosperma pendulum (historia) 2584 2584
Cremastosperma yamayakatense (historia) 2583 2583
Annickia le-testui (historia) 2529 2529
Isolona cooperi (historia) 2510 2510
Goniothalamus thomsonii (historia) 2477 2477
Cremastosperma cenepense (historia) 2408 2408
Goniothalamus meeboldii (historia) 2214 2214
Disepalum anomalum (historia) 2164 2164
2 X-domin (wkład) 55 0 122835 Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Strzałkowie (historia) 2516 2516
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata w Ciężkowicach (historia) 2411 2411
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Garnku (historia) 2403 2403
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Trębaczewie (historia) 2364 2364
Parafia św. Alberta Chmielowskiego w Stobiecku Szlacheckim (historia) 2354 2354
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Chrzanowicach (historia) 2350 2350
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Borzykowej (historia) 2343 2343
Parafia św. Szymona i św. Judy Tadeusza w Dmeninie (historia) 2338 2338
Parafia św. Andrzeja Boboli w Dworszowicach Pakoszowych (historia) 2333 2333
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawadzie (historia) 2324 2324
Parafia św. Alberta Chmielowskiego w Bloku Dobryszyce (historia) 2322 2322
Parafia św. Stanisława w Witkowicach (historia) 2308 2308
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Łysinach (historia) 2299 2299
Parafia bł. Karoliny Kózkówny w Szczepocicach (historia) 2286 2297
Parafia św. Rozalii z Palermo w Radziechowicach (historia) 2290 2290
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Kietlinie (historia) 2290 2290
Parafia Przemienienia Pańskiego w Cielętnikach (historia) 2276 2276
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Parzniewicach (historia) 2270 2270
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Bogdanowie (historia) 2269 2269
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Widzowie (historia) 2259 2259
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Brudzicach (historia) 2259 2259
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Lubieniu (historia) 2258 2258
Parafia św. Andrzeja Apostoła w Wąsoszu Górnym (historia) 2255 2255
Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Niechcicach (historia) 2255 2255
Parafia św. Marka Ewangelisty w Kolonii Lisowicach (historia) 2246 2246
Parafia Miłosierdzia Bożego w Dziepółci (historia) 2246 2246
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Płoszowie (historia) 2240 2240
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Niedośpielinie (historia) 2225 2225
Parafia św. Józefa Oblubieńca w Makowiskach (historia) 2219 2219
Parafia Wszystkich Świętych w Jedlnie (historia) 2209 2209
Parafia św. Józefa Oblubieńca w Gorzędowie (historia) 2208 2208
Parafia Wszystkich Świętych w Szczytach (historia) 2206 2206
Parafia Zesłania Ducha Świętego w Bęczkowicach (historia) 2203 2203
Parafia św. Jana Chrzciciela w Białej (historia) 2194 2195
Archidiakonat katedralni (diecezja sisacka) (historia) 2191 2191
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Bąkowej Górze (historia) 2189 2189
Parafia Przemienienia Pańskiego w Starokrzepicach (historia) 2188 2187
Parafia św. Zofii Wdowy w Krzeczowie (historia) 2187 2187
Parafia Zesłania Ducha Świętego w Lindowie (historia) 2180 2183
Archidiakonat gorsko-zrinski (historia) 2175 2175
Parafia św. Jana Chrzciciela w Łękińsku (historia) 2169 2169
Parafia św. Andrzeja Boboli w Lipniku (historia) 2169 2169
Parafia św. Izydora Oracza w Krzemieniewicach (historia) 2156 2156
Parafia św. Floriana w Rzerzęczycach (historia) 2145 2145
Parafia św. Mikołaja w Mierzynie (historia) 2140 2140
Parafia św. Jana Apostoła w Raciszynie (historia) 2147 2137
Archidiakonat moslavački (historia) 2137 2137
Parafia Wszystkich Świętych w Rzejowicach (historia) 2136 2136
Parafia św. Urszuli w Krępej (historia) 2125 2125
Parafia św. Barbary w Prusicku (historia) 2120 2120
Parafia św. Urszuli w Soborzycach (historia) 2108 2108
Parafia św. Wawrzyńca w Borownie (historia) 2091 2091
Parafia św. Wojciecha w Krzętowie (historia) 2091 2091
Parafia św. Marcina w Wiewcu (historia) 2083 2083
Parafia św. Mikołaja w Chełmie (historia) 2076 2076
3 Mati7 (wkład) 10 1 31011 KV Svalbard (historia) 4595 4587
Patrolowce typu Nornen (historia) 3479 3476
Patrolowce typu Barentshav (historia) 3098 3099
KV Ålesund (historia) 2939 3002
Patrolowce typu Nordkapp (historia) 2819 2816
Patrolowce typu Reine (historia) 2769 2777
KV Harstad (historia) 2723 2723
KV Tromsø (historia) 2607 2607
KV Garsøy (historia) 2471 2471
KV Barentshav (historia) 2430 2430
KV Eigun (historia) 1023 1023
4 B-X (wkład) 7 0 33302 Keith Smart (historia) 6163 6162
Greg Foster (koszykarz) (historia) 6041 6041
LeRoy Ellis (historia) 5395 5388
Keith Erickson (historia) 5042 5042
Ty Walker (koszykarz) (historia) 3985 3985
Maurice Sutton (historia) 3580 3580
Happy Hairston (historia) 3104 3104
5 Freedon Nadd (wkład) 7 3 23674 Jānis Vēvers (historia) 4699 4702
August Pork (historia) 2532 2534
Nikołaj Jermołow (historia) 2395 2395
Alfonsas Randakevičius (historia) 2335 2346
Iwan Karpow (historia) 2264 2266
Longins Avdjukevičs (historia) 2088 2246
Juozas Petkevičius (historia) 2074 2076
Eduardas Eismuntas (historia) 1896 1898
Karl Kortelainen (historia) 1634 1634
Anzelmas Armonas (historia) 1575 1577
6 Crash override83 (wkład) 5 0 12901 Kelley Cain (historia) 2850 2886
Angel Goodrich (historia) 2768 2773
Cassandra Brown (historia) 2568 2568
Rafał Karczmarz (historia) 2464 2459
Magdalena Szajtauer (historia) 2208 2215
7 Andrzej94 (wkład) 3 1 20252 EHF Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych 2015/2016 – kwalifikacje (historia) 9484 9484
EHF Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych 2015/2016 (historia) 7792 7833
EHF Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych 2015/2016 – faza grupowa (historia) 2859 2859
EHF Liga Mistrzyń 2015/2016 – kwalifikacje (historia) 76 76
8 Anonimowe edycje 3 3 19176 Mistrzostwa Świata Weteranów w Skokach Narciarskich 2002 (historia) 10409 10409
11 minut (film) (historia) 4211 4211
Artur Dzigański (historia) 2016 2224
Janina Szarek (historia) 1175 1309
Andrzej Wirth (historia) 706 706
Print zwierzęcy (historia) 247 317
9 Jasiek054 (wkład) 3 8 19018 Jekatierina Krasnowa (historia) 2277 2352
Patimat Bagomiedowa (historia) 2257 2183
Zaur Efiendijew (historia) 2072 2124
Iryna Husiak (historia) 1765 1797
Allison Ragan (historia) 1762 1707
Marija Lulkowa (historia) 1540 1611
Semen Radułow (historia) 1580 1610
Aschat Żangbyrow (historia) 1590 1590
Marija Liwacz (historia) 1392 1474
Älichan Żumajew (historia) 1425 1425
Berdach Prymbajew (historia) 1145 1145
10 Mateusz Opasiński (wkład) 3 0 9586 Michał Kelles-Krauz (historia) 3877 4014
Eugeniusz Mikulski (historia) 3071 3071
Zbigniew Jaśniewicz (historia) 2399 2501
11 Asteq (wkład) 3 0 6772 Oreokastro (gmina) (historia) 2279 2279
Saloniki (gmina) (historia) 2272 2272
Termi (gmina) (historia) 2221 2221
12 Krisgola (wkład) 2 0 40452 Jagiellonia Białystok w sezonie 1990/1991 (historia) 21003 21207
Jagiellonia Białystok w sezonie 1991/1992 (historia) 19245 19245
13 Maattik (wkład) 2 1 24981 MTV Europe Music Awards 2015 (historia) 13951 13980
Pia Mia (historia) 10948 10977
Aubrey Graham (historia) 24 24
14 Ludwig Schneider (wkład) 2 0 15858 Relikwiarz Halwilów (historia) 8336 9131
Kunstgewerbemuseum (historia) 5222 6727
15 Emajl17 (wkład) 2 0 14612 Mistrzostwa Świata w Unihokeju Mężczyzn U19 2013 (historia) 7289 7311
Mistrzostwa Świata w Unihokeju Mężczyzn U19 2011 (historia) 7282 7301
16 Happa (wkład) 2 0 13815 Florianów (Białoruś) (historia) 7079 7079
Dunajczyce (historia) 6736 6736
17 Damian1906 (wkład) 2 4 12273 Raúl Albentosa (historia) 2346 2346
Juan Pérez (historia) 2274 2274
Adnane Tighadouini (historia) 1982 1982
Fábio Espinho (historia) 1907 1907
Flávio Ferreira (historia) 1892 1896
Nacho Martínez (historia) 1868 1868
18 Tarabosh (wkład) 2 0 6988 Hrvatski narodni otpor (historia) 3599 3697
Cudowna noc w Splicie (historia) 2908 3291
19 Pirogronian (wkład) 1 0 9272 Wektor dwustanowy (historia) 2188 9272
20 Muri 91 (wkład) 1 1 7802 Andrzej Żurkowski (inżynier) (historia) 1277 7480
Andrzej Żurkowski (historia) 43 322
21 Roch Mściwój (wkład) 1 0 7549 Eparchia moskiewska obwodowa (historia) 691 7549
22 Macuk (wkład) 1 0 6788 Kościół św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Szkaplerznej we Frampolu (historia) 6788 6788
23 Omron (wkład) 1 0 5790 Pomniki przyrody w Starachowicach (historia) 4149 5790
24 Leszek Jańczuk (wkład) 1 0 4990 Kodeks 0232 (historia) 3490 4990
25 99kerob (wkład) 1 0 4936 Tabula Hungariae (historia) 4889 4936
26 Żejmian (wkład) 1 0 4584 Filip Musiał (historia) 4081 4584
27 Wpedzich (wkład) 1 0 4352 The Unforgiven II (historia) 4342 4352
28 Bonvol (wkład) 1 0 4200 Tarrenz (historia) 4194 4200
29 Roman Miller (wkład) 1 0 3940 Sobór katedralny Świętej Trójcy w Angarsku (historia) 3875 3940
30 Like PiEl (wkład) 1 0 3926 Umarali Kuwwatow (historia) 2577 3926
31 Robertkarpiakpl (wkład) 1 0 3347 Raif Badawi (historia) 2994 3347
32 Hoa binh (wkład) 1 0 3077 Koster (historia) 3066 3077
33 Mental2009 (wkład) 1 0 2820 Zeus. Jest super (historia) 2054 2820
34 Horgelblob (wkład) 1 0 2757 Michał Małafiejski (historia) 2759 2757
35 Jasiu Szt (wkład) 1 0 2522 Lista najdłuższych łącznych pobytów w otwartym kosmosie (historia) 2522 2522
36 Buckden 5 (wkład) 0 25 18706 Prescott (Gloucestershire) (historia) 1861 1861
Norton (Gloucestershire) (historia) 1706 1706
Wardour (historia) 1704 1704
Satterleigh (historia) 1662 1662
Creacombe (historia) 1515 1515
Warkleigh (historia) 1497 1497
Charles (Devon) (historia) 1468 1468
Tidcombe (historia) 1446 1446
Longney (historia) 1428 1428
Chevithorne (historia) 1385 1385
Hardwicke (Tewkesbury) (historia) 1370 1370
Alston (Devon) (historia) 1282 1282
Winterbourne (Bristol) (historia) 41 41
Thornbury (South Gloucestershire) (historia) 38 38
The Leigh (historia) 34 34
Thrupp and Brimscombe (historia) 32 32
Tewkesbury (dystrykt) (historia) 31 31
Frampton on Severn (historia) 29 29
Easton-in-Gordano (historia) 28 28
Wotton under Edge (historia) 28 28
Oldbury upon Severn (historia) 28 28
Oldbury-upon-Severn (historia) 28 28
Civil Parish of Winterbourne (historia) 57 23
Stinchcombe (Gloucestershire) (historia) 22 22
Bremelham (historia) 20 20
37 Damianek1986 (wkład) 0 4 6555 North Harmony (historia) 1660 1660
Gerry (Nowy Jork) (historia) 1634 1634
Kiantone (historia) 1633 1633
Mina (Nowy Jork) (historia) 1628 1628
38 Stanko6 (wkład) 0 3 4809 In Dream (historia) 1793 1776
LP1 (album FKA twigs) (historia) 1580 1580
Rafał Łuszczewski (historia) 1453 1453
39 Cojan (wkład) 0 4 2965 Sankt Stefan ob Stainz (historia) 1453 1453
Sankt Peter im Sulmtal (historia) 1450 1450
St. Peter im Sulmtal (historia) 31 31
St. Stefan ob Stainz (historia) 31 31
40 Batorry (wkład) 0 2 1948 Aerotermodynamika (historia) 1193 1215
AGA Geoplane-300 (historia) 666 733
41 Adikpl (wkład) 0 1 1935 Fabryka kombajnów zbożowych Bischofswerda/Singwitz (historia) 1932 1935
42 MZM (wkład) 0 1 1726 Ambasada Senegalu w Polsce (historia) 1726 1726
43 NEETHIARASU ARUNACHALAM (wkład) 0 1 1658 K. Thirupathy (historia) 1665 1658
44 Piotr967 (wkład) 0 1 1498 Hemimachairodus (historia) 1543 1498
45 Magalia (wkład) 0 1 1438 Rapska torta (historia) 1424 1438
46 Mati299 (wkład) 0 1 1385 Julia Jäger (historia) 1385 1385
47 Ciacho5 (wkład) 0 1 1112 Stawiacze min typu Wonsan (historia) 1112 1112
48 Doktor Kto (wkład) 0 1 1064 Juwenilia (historia) 35 1064
49 Żyrafał (wkład) 0 1 257 Magomied Ibragimow (historia) 40 257
50 Arturo24 (wkład) 0 7 178 Pawian czakma (historia) 30 30
Dżelada (historia) 28 28
Pawian senegalski (historia) 27 27
Nosacz (historia) 27 27
Pawian anubis (historia) 26 26
Foka Rossa (historia) 23 23
Colobus (historia) 17 17
51 Jakubkaja (wkład) 0 3 153 Order Świętego Grobu (historia) 52 52
Order Grobu Świętego (historia) 52 52
Order Wirtemberskiej Służby (historia) 49 49
52 Khan Tengri (wkład) 0 5 142 Longin Awdiukiewicz (historia) 31 31
Łongin Awdiukiewicz (historia) 31 31
Patimat Baqomedova (historia) 30 30
Zaur Efendiev (historia) 26 26
Marija Liwah (historia) 24 24
53 Andrzei111 (wkład) 0 4 141 Kampania prezydencka Ala Gore'a (1988) (historia) 51 51
Obligacje Brady'ego (historia) 32 32
Program Brady'ego (historia) 30 30
James M. Buchanan Jr. (historia) 28 28
54 Costamagica (wkład) 0 1 63 Polska Liga Koszykówki (2015/2016)/Wyniki spotkań fazy zasadniczej (historia) 73 63
55 Bocianski (wkład) 0 2 56 Ekaterina Krasnova (historia) 31 31
Maria Lyulkova (historia) 25 25
56 Politicus (wkład) 0 1 55 Polska Organizacja Wojskowa zaboru pruskiego (historia) 55 55
57 Zero (wkład) 0 1 52 Purpurowe Rzeki II: Aniołowie Apokalipsy (historia) 52 52
58 Nux (wkład) 0 2 42 ES2015 (historia) 21 21
ES6 (historia) 21 21
59 Krzysztof 13 (wkład) 0 1 41 Katedra św. Benigna w Dijon (historia) 41 41
60 Enzino (wkład) 0 1 36 Nicolas Louis de Lacaille (historia) 36 36
61 Subtropical-man (wkład) 0 1 36 Ħal-Saflieni Hypogeum (historia) 36 36
62 Noel baran (wkład) 0 1 35 Bazyli Szeptycki (historia) 35 35
63 Michalomatek (wkład) 0 1 35 Niech żyje Król Juilan (historia) 35 35
64 Andros64 (wkład) 0 1 31 Sobór lwowski (1946) (historia) 31 31
65 Simplegoose (wkład) 0 1 29 Antonina de Burbon-Vendôme (historia) 29 29
66 Halibutt (wkład) 0 1 28 Khalid al-Asaad (historia) 28 28
67 MaPet92 (wkład) 0 1 27 Jon Walters (historia) 27 27
68 Matthiaspaul (wkład) 0 1 19 Myrio (historia) 19 19