Please try PetScan, the designated successor to this tool!
Finds redlinks in the pages of a category, or of a single page, and sorts them according to number of occurrences.
Project .
Links in article, or
Category depth (0=just that category)
Output

Options
time(s)
Note: This may take several minutes, especially for queries with 5000 articles and more. Please be patient and do *not* hit reload!
Looking for pages in (sub)categories...
Now checking links on 2121 pages... **********************
848 missing pages found.

The following articles are wanted in category "Tischtennis"

By demandBy name
WantedTitle
29×Tischtennis-Bundesliga 2003/04
28×Tischtennis-Bundesliga 2001/02
28×Tischtennis-Bundesliga 2000/01
28×Tischtennis-Bundesliga 2002/03
27×Tischtennis-Bundesliga 1995/96
27×Tischtennis-Bundesliga 1994/95
27×Tischtennis-Bundesliga 1996/97
27×Tischtennis-Bundesliga 1998/99
27×Tischtennis-Bundesliga 1999/2000
27×Tischtennis-Bundesliga 1993/94
27×Tischtennis-Bundesliga 1997/98
27×Tischtennis-Bundesliga 1992/93
27×Tischtennis-Bundesliga 1984/85
27×Tischtennis-Bundesliga 1983/84
27×Tischtennis-Bundesliga 1982/83
27×Tischtennis-Bundesliga 1985/86
27×Tischtennis-Bundesliga 1986/87
27×Tischtennis-Bundesliga 1990/91
27×Tischtennis-Bundesliga 1988/89
27×Tischtennis-Bundesliga 1987/88
27×Tischtennis-Bundesliga 1991/92
27×Tischtennis-Bundesliga 1989/90
26×Tischtennis-Bundesliga 1980/81
26×Tischtennis-Bundesliga 1978/79
26×Tischtennis-Bundesliga 1977/78
26×Tischtennis-Bundesliga 1976/77
26×Tischtennis-Bundesliga 1981/82
26×Tischtennis-Bundesliga 1979/80
19×Iveta Vacenovská
19×Westdeutscher Tischtennis-Verband
14×Yu Fu
13×Jian Fang Lay
13×Olympische Jugend-Sommerspiele 2018/Tischtennis
12×Superliga (Europa) 2011/12
12×Superliga (Europa) 1995/96
12×Superliga (Europa) 1993/94
12×Superliga (Europa) 1996/97
12×Szandra Pergel
12×Superliga (Europa) 2013/14
12×Superliga (Europa) 2012/13
12×Superliga (Europa) 2000/01
12×Superliga (Europa) 1999/00
12×Superliga (Europa) 1997/98
12×Superliga (Europa) 1998/99
11×Zhang Rui
11×Oberliga Nord
10×Zhang Mo
10×Lubomír Jančařík
10×GV Hennebont
10×ETTU Champions League 2011/12
ETTU Champions League 2001/02
ETTU Champions League 2003/04
ETTU Champions League 2004/05
European Club Cup of Champions 1985/86
ETTU Champions League 2002/03
European Club Cup of Champions 1984/85
Peter Jackson (Tischtennisspieler)
European Club Cup of Champions 1983/84
European Club Cup of Champions 1982/83
ETTU Champions League 1998/99
ETTU Champions League 2000/01
European Club Cup of Champions 1987/88
European Club Cup of Champions 1997/98
European Club Cup of Champions 1998/99
European Club Cup of Champions 1999/2000
European Club Cup of Champions 2000/01
European Club Cup of Champions 1996/97
Caen Tennis de Table
European Club Cup of Champions 1994/95
European Club Cup of Champions 1995/96
Cedric Nuytinck
ETTU Champions League 2005/06
Hugo Hoyama
European Club Cup of Champions 1992/93
European Club Cup of Champions 1990/91
European Club Cup of Champions 1993/94
European Club Cup of Champions 1991/92
European Club Cup of Champions 1964/65
European Club Cup of Champions 1989/90
Kilian Ort
European Club Cup of Champions 1988/89
Misako Wakamiya
European Club Cup of Champions 1986/87
European Club Cup of Champions 1979/80
European Club Cup of Champions 1970/71
ETTU Champions League 2006/07
European Club Cup of Champions 1968/69
European Club Cup of Champions 1971/72
European Club Cup of Champions 1972/73
European Club Cup of Champions 1975/76
European Club Cup of Champions 1974/75
European Club Cup of Champions 1973/74
European Club Cup of Champions 1967/68
Ahmed Saleh
European Club Cup of Champions 1961/62
European Club Cup of Champions 1962/63
European Club Cup of Champions 1963/64
European Club Cup of Champions 1960/61
European Club Cup of Champions 1965/66
European Club Cup of Champions 1966/67
Veronika Heine
European Club Cup of Champions 1976/77
European Club Cup of Champions 1969/70
ETTU Champions League 2008/09
ETTU Champions League 2010/11
European Club Cup of Champions 1980/81
ETTU Champions League 2009/10
European Club Cup of Champions 1977/78
ETTU Champions League 2007/08
Suh Hyowon
European Club Cup of Champions 1981/82
European Club Cup of Champions 1978/79
Robin Devos
Saarländischer Tischtennis-Bund
Kelly Sibley
Aljaksandra Prywalawa
Mouma Das
Shao Jieni
Grigory Vlasov
Liang Qiu
Konstantinos Papageorgiou
Jeon Jihee
Yuko Imamura
Cláudio Kano
Lennart Wehking
Yang Min
FC Tegernheim
Robert Svensson
Bora Vang
Cao Zhen (Tischtennisspielerin)
Alexandre Robinot
Dmitrij Prokopcov
Barbora Balážová
Tomáš Konečný (Tischtennisspieler)
Gabriela Feher
Dänische Tischtennisnationalmannschaft
Englische Tischtennisnationalmannschaft
Daniel Górak
Färöische Tischtennisnationalmannschaft
Estnische Tischtennisnationalmannschaft
Georgische Tischtennisnationalmannschaft
Italienische Tischtennisnationalmannschaft
Irische Tischtennisnationalmannschaft
Griechische Tischtennisnationalmannschaft
Finnische Tischtennisnationalmannschaft
Isländische Tischtennisnationalmannschaft
Israelische Tischtennisnationalmannschaft
Eslövs AI
Miyu Maeda
Sathiyan Gnanasekaran
Belgische Tischtennisnationalmannschaft
Sara Ramírez (Tischtennisspielerin)
Schottische Tischtennisnationalmannschaft
Schweizer Tischtennisnationalmannschaft
Barbora Balazova
Serbische Tischtennisnationalmannschaft
San-marinesische Tischtennisnationalmannschaft
SVS Ströck
Norwegische Tischtennisnationalmannschaft
Niederländische Tischtennisnationalmannschaft
Polnische Tischtennisnationalmannschaft
Bogoria Grodzisk
Russische Tischtennisnationalmannschaft
Rumänische Tischtennisnationalmannschaft
Slowakische Tischtennisnationalmannschaft
Slowenische Tischtennisnationalmannschaft
Türkische Tischtennisnationalmannschaft
Tomasz Krzeszewski
Tischtennisnationalmannschaft von Jersey
Ukrainische Tischtennisnationalmannschaft
Vaillante Angers
Yadira Silva
Walisische Tischtennisnationalmannschaft
Tischtennisnationalmannschaft von Guernsey
Albanische Tischtennisnationalmannschaft
Aserbaidschanische Tischtennisnationalmannschaft
Spanische Tischtennisnationalmannschaft
Armenische Tischtennisnationalmannschaft
Anna Walerjewna Tichomirowa
Tischtennisnationalmannschaft der Isle of Man
Andrew Baggaley
Bulgarische Tischtennisnationalmannschaft
Bosnische Tischtennisnationalmannschaft
Charlotte Carey
Kroatische Tischtennisnationalmannschaft
Malteser Tischtennisnationalmannschaft
Marc Duran
Kosovarische Tischtennisnationalmannschaft
Ng Wing Nam
Liu Song (Tischtennisspieler)
Liechtensteinische Tischtennisnationalmannschaft
Lettische Tischtennisnationalmannschaft
Linz AG Froschberg
Litauische Tischtennisnationalmannschaft
Mazedonische Tischtennisnationalmannschaft
Masaki Yoshida
Miyu Katō (Tischtennisspielerin)
Monegassische Tischtennisnationalmannschaft
Kasper Sternberg
Moldauische Tischtennisnationalmannschaft
Montenegrinische Tischtennisnationalmannschaft
Katharina Michajlova
Éva Ferenczi
Zhou Yihan
Honoka Hashimoto
Leo Junggeburth
VfL Jesteburg
Wang Yang (Tischtennisspieler)
Wu Yue (Tischtennisspielerin)
Lam Siu Hang
Han Xing
Soumyajit Ghosh
Mikhail Paikov
Sara Ramirez (Tischtennisspielerin)
Misaki Morizono
Mizuki Oikawa
Nadine Sillus
Jon Persson
Melissa Tapper
Marie Lindblad
Thiago Monteiro (Tischtennisspieler)
Lin Ye
Sonja Busemann
Florian Schreiner
Lubomir Pistej
Li Chunli
Laura Gasnier
Abdel-Kader Salifou
Adam Szudi
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1947
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1951
Dora Madarasz
Diogo Chen
Adina Diaconu
Debora Vivarelli
Carmen Crișan
Beh Lee Wei
Antonín Gavlas
Chang Yen-Shu
Alex Galic
Dániel Kosiba
Andrea Todorovic
El-Sayed Lashin
Egle Stuckyte
Álvaro Robles
BSE Budapest
Lim Jonghoon
Sarah Hanffou
Hiroko Fujii
Cho Seungmin
Adriana Năstase-Simion-Zamfir
Bruna Takahashi
Žolt Pete
Pawel Platonau
Hermann Mühlbach
Horst Terbeck
Brenda Sommerville
Gisela Eberth
Natalia Bajor
Giorgia Piccolin
Nandor Ecseki
TTC Weinheim
Poulomi Ghatak
Sakura Mori
Christian Martin (Tischtennisspieler)
Alima Lambert-Mokhtari
Tamas Lakatos
Nico van Slobbe
Linda Creemers
Leila Oliveira
Kim Hye-song (Tischtennisspielerin)
Alvaro Robles
Otočec
Commonwealth Games 2002/Tischtennis
Tomislav Kolarek
Tobias Hippler
Kim Dong-hyun (Tischtennisspieler)
Dai Lili
DJK Gebenbach
PSV Köln
Ken Konaka
Tomislav Pucar
Jewhen Pryschtschepa
Jakub Kosowski
TuS Büppel
Laurens Tromer
Tin-Tin Ho
Yang Fen
Sebastian Borchardt
Paul Pinkewich
Patryk Zatowka
Krisztina Nagy (Tischtennisspielerin)
Jens Schabacker
Andreas Fejer-Konnerth
Song Ah Sim
Bence Majoros
Yoshihito Miyazaki
Erik Schreyer
Stephanie Loeuillette
Fedor Kuzmin
Fjodor Sergejewitsch Kusmin
Florent Lambiet
SV Siek
TTC Fortuna Passau
Yvonne Kaiser
Mateja Jeger
Chai Po Wa
Can Akkuzu
Yulia Prokhorova
Ev-Kathleen Zemke
TSV Abtswind
Camelia Postoaca
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1943
Zeng Jian
Dennis Dickhardt
Frane Kojic
Berta Rodríguez
Yang Xiaoxin
SV Teutonia Köppern
Caroline Hajok
Asuka Sakai
Roskilde Bordtennis
Gencay Menge
Michail Paikow
Qiu Yike
Romain Lorentz
Andy Pereira
Mie Skov
Blanka Šilhánová
Suraju Saka
Alina Arlouskaya
Kenta Tazoe
Andreas Levenko
Keiichi Miki
Kazuhiro Yoshimura
Anders Lind
Audrey Zarif
Ashraf Helmy
Shiho Matsudaira
Ana-Maria Erdelji
Kim Hyon-Hui
Kim Minseok
Sule Olaleye
Shirley Zhou
Amelie Rocheteau
Andrea Holt
Khalid Assar
Erik Bottroff
Cristian Pletea
Catherine Boppe
Candela Molero
Chan Tan Lui
Teodor Alexandrov
TTC Lampertheim
Table tennis club Ostrava
Lisa Lung
TTC Grün-Weiß Berlin
Marcos Madrid
Linda Bergstrom
Cheng Yinghua
Chang Chenchen
Soraya Domdey
Manca Fajmut
Eric Jouti
Nadeen El-Dawlatly
Luisa Säger
Soumyadeep Roy
Ng Pak Nam
TV 1879 Hilpoltstein
Chen Feng (Tischtennisspieler)
Tessy Gonderinger
Erwin Lentföhr
Choe Il
Norio Takashima
Li Hu
Choi Hyojoo
Annegret Steffien
BSG Lokomotive Leipzig-Mitte
Anja Schuh
Offiong Edem
Li Jia
Maria Xiao
Norikazu Fujii
Anne Sewöster
TTC Elz
Chiu Man Kuen
TTC Burgkunstadt
Li Karen
Thomas Brosig
Svenja Obst
Julian Mohr
Peter Eckel
Hiroshi Shibutani
Ho Ying
Zhan Jian
Katsuyuki Abe
Henk van Spanje
Benjamin Brossier
Wolfgang Peters (Tischtennisspieler)
Emiline Racz
Hu Xiaoxin
2. Tischtennis-Bundesliga 2016/17
Pavel Platonov
Adriana Diaz
Richard Hoffmann (Tischtennisspieler)
Irina Ciobanu
Pavel Sirucek
Vivien Scholz
Hui Jun
Waltraud Zehne
Paweł Fertikowski
Wu Chih-Chi
Yūto Kizukuri
Bert Huthmacher
Yu Shentong
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1933
Dennis Klein
Fredrik Hakansson
Yaroslav Zhmudenko
SSV Freiburg
Reiko Ishihara
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1936
Sabine Wenzel
Robert Floras
Gui Lin
Saki Shibata
Wu Wen-Chia
Eva-Maria Maier
Denislav Kodjabashev
Deniz Aydin
Gianluca Walther
Gideon Joe Ng
Yuka Ishigaki
David McBeath
Adriana Nastase
Julia Kaim
Miho Hamada
Ross Wilson (Tischtennisspieler)
Tomas Polansky
Jule Wirlmann
Dominik Scheja
Björn Helbing
Ursula Isler (Tischtennis)
Joé Seyfried
Toma Reiter
Park Ganghyeon
Karin Gier
Kateřina Pěnkavová
Padasak Tanviriyavechakul
Ľubomír Pištej
Tischtennis-Bundesliga 2019/20
Seok Ha-jung
Alena Dubkowa
Dóra Madarász
Tomie Edano
Tomas Tregler
Jan Zibrat
Ai Fujinuma
Dana Dubinová
Jaromír Truksa
Robin Malessa
Izabela Lupulesku
Elena Troshneva
Iulia Necula
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1971
Tony Larsson
Zhang Chao
Zhang Xuan
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 2018
Daniel Reed (Tischtennisspieler)
Istres TT
Roko Tošić
Jesús Cantero
Rungroj Thainiyom
Ryo Yuzawa
Stella Zhou
Stephane Molliens
SG 1886 Weiterstadt
Stephane Ouaiche
SPO Rouen
Subhajit Saha
Stephanie Loeuilette
Sonja Grefberg
Simion Crișan
Sebastian Stürzebecher
Simon Gerada
Barry Griffiths
Beatrice Luterbacher
Sengdavieng Douangpanya
Shunsuke Togami
Barbro Wiktorsson
Shady Magdy
Shamini Kumaresan
Bai Yang (Tischtennisspielerin)
Seo Hyowon
BSG Basket Ludwigsburg
Satsuki Odo
Aya Majdi
Sachiko Yokota
Augusto Morales
Spvg. Niedermark
STEN marketing HB Ostrov
Safa Saidani
Saki Kanazawa
Bence Csaba
Solomiya Brateyko
Soo Wai Yam Minnie
Sam Walker
Salomé Simonet
Stella Sports La Romagne
Aneta Maksuti
Wei Quingguang
Wjatscheslaw Burow
Wang Jian Jun
Wang Chuanyao
Adrian Dodean
Wolfgang Stoiber
World Cup 2019 (Tischtennis)
Xiaoquan Feng
Währinger TTC
Abdullah Yigenler
Wu Na
Vivien Ello
Vitor Ishiy
Toshio Tasaki
Tong Fei-Ming
Ake Rakell
Tommy Urhaug
Tou Kamkasomphou
TuS Jahn Soest
Viorel Filimon
Viktor Yefimov
Airi Avameri
Tvin Carole Moumjoghlian
Xu Jing
Xue Li
Zsolt Peto
Zhang Bian
Yuliya Klymenko
2. Tischtennis-Bundesliga Süd 2010/11
Yu Ziyang
2. Tischtennis-Bundesliga Süd 2008/09
2. Tischtennis-Bundesliga Süd 2007/08
2. Tischtennis-Bundesliga 2017/18
Zsolt Harczi
Zhou Shusen
Zhao Ping
ASV Berlin
Yoshua Shing
Yang Qian
Aaron McKibbin
Yan Guili
Zsolt Petö
Yang Yuehua
Yanhua Xu
Yoshiko Shimauchi
Yevhen Pryshchepa
Yasuko Konno
Yasmin Hassan Farah
Akio Nohira
Alain Choo Choy
TTC Uster
TTC Wettstein Basel
TTC Schwarz-Gelb Steele
TTC OE Bad Homburg
TTC Dietikon
TTC Wädenswil
TTF Neuhausen
Taeko Todo
TV Großen-Linden
TV Beckingen
TTS Borsum
TTC 1946 Weinheim
TSV Wattenbek
Arne Hölter
Arnold Oschin
Asta Gedraitite
Asuka Machi
Antonina Khodzynska
Antoine Hachard
TSV Towers Speyer-Schifferstadt
Sébastien Jover
Sándor Varga
Annika Feltens
Tatiana Kukulkova
Terry Weiss
Ana Codina
An Konishi
Ana Gogorita
Anamaria Erdelji
Anastassija Woronowa
Alvaro Valera Munoz Vargas
Alina Nikitchanka
Alan Hydes
Tischtennis-Ozeanienmeisterschaft
Alfredo Carneros
Aliaksandr Khanin
Andreas Fejer-Konnert
Andrew Barden
Thomas Schmidberger (Tischtennisspieler)
Thilo Vorherr
Theresa Kraft
Theresa Adams
Thomas Theissmann
Timothy Wang
Zhou Ying
Ann-Katrin Ziegler
Anna-Carin Ahlquist
Anne-Claire Palut
Sun Chen
Bruno Parietti
Jens Stolte
Jessica Wirdemann
Jennifer Jonsson
Jennie Wolf
Jana Kirner
Janina Kämmerer
Jessie Purves
Jian-Fang Lay
José Manuel Ruiz Reyes
Jörg de Cock
Josephine Wiesenthal
Jorge Cardona Marquez
Daniel O’Connell (Tischtennisspieler)
Jahn Nürnberg
Danielle Konsbruck
Igor Rubzow
Ilka Doval
Ida Ferenczy (Tischtennisspielerin)
Ibrahim Gunduz
Huong Do Thi
Hyon Ryon-hui
Ilse Lohmann (Tischtennisspieleerin)
Ingemar Wikström
Daria Trigolos
Ivan Juzbašić
David Jones (Tischtennisspieler)
David Serdaroglu
Ioannis Sgouropoulos
Jürgen Erdmann
Jürgen Hegenbarth
Christoph Simoner
Krisztian Gardos
Konrad Kulpa
Kiyoko Tasaka
Kim Song-nam
Kim Young Gun
Krisztina Ambrus
Krisztián Nagy (Tischtennisspieler)
Lars Hauth
2. Tischtennis-Bundesliga 2014/15
Christina Feierabend
Lady Ruano
Christina Källberg
Kim Song-hui
Kim Hyon Hui
Kane Townsend
Karin Adamkova
KS Dekorglass Dzialdowo
KST Energa Manekin Toruń
Jürgen Langer
Jūzō Nukazuka
DJK Schweinfurt
Katharina Sabo
Kim Gyong Sun
Kim Hye Song
Kelly van Zon
Keiko Okazaki
Kazuhiro Chan
Horacio Cifuentes
Deni Kozul
Ev-Kathlen Zemke
Eva Jurkova
European Nations League
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1941
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1973
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1944
Ewout Oostwouder
FC Schwerte
Fen Panfeng
Feng Panfeng
Fabiola Ramos
Fabien Lamirault
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1940
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1974
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1975
Ella Lauer
Eliska Krejcova
Emmanuelle Lennon
Eric Bottroff
Erwin Heri
Eric Glod
Ekaterina Guseva
Edit Sagi
Do Thi Huong
Diogo Carvalho (Tischtennisspieler)
Dominik Habesohn
Dora Csilla Madarasz
ETTU Champions League der Damen 2014/15
Feng Yijun
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1937
Han Hye-song
Denis Joset
Halmstad BTK
HSG Jörl-DE Viöl
Györgyi Fazekas
Götz Meschede
Hans-Jürgen Herold
Hans Jell
Hikosuke Tamasu
Hiroko Fuji
Helmut Hampl
Helen Lower
Harmeet Desai
Gustavo Gomez
Gu Gai
Frederik Hakansson
Fumie Kawano
Fortuna Passau
Florian Merrien
Florian Bluhm
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1934
Gaston Alto
Gisela Fersching
Gorō Shibuya
Gerben Last
Georg Karlsson
Ge Yang
Lay Jian Fang
Le Van Tiet
Brian Afanador
Omri Ben Ari
Olympia Unia Grudziadz
Olga Baranova
Oceane Guisnel
Ojo Onaolapo
Orawan Paranang
Otto Stucky
Pamela Pezzutto
Pang Xue Jie
PSV Oberhausen
PPC Neu-Isenburg
Ozge Yilmaz
Brigitte Lantzsch
Nodira Burkhankhodjaeva
Camelia Iacob
Mueena Mohamed
Monika Pietkiewicz
Monday Merotohun
Cao Wei (Tischtennisspieler)
Cao Ningning
Mykhaylo Popov
Nadezhda Bogdanova
Nicolas Champod
Nicole Trosman
CSM Cluj
Neda Shahsavari
CTTF Bonn
Park Sang-joon
Patryk Chojnowski
Rao Jingwen
Reemtsma-SG Dresden
Rajko Gommers
Raisa Chebanika
Polski Związek Tenisa Stołowego
Péter Pálos
Reinhard Michel
Ri Hyon Sim
Bode Abiodun
Ron van Spanje
Borislava Perić-Ranković
Robert Frank (Tischtennisspieler)
Roanne LNTT
Bramfelder TTV
Piotr Grudzień
Pavel Platonau
Pavel Širuček
Pauline Chasselin
Paulina Vega
Paul Langley
Paula Medina
Pernilla Pettersson
Pernille Agerholm
Petyo Krastev
Philip Merz
Petra Heuberger
Peter Rosenmeier
Peter Lay
Carlos Kawai
Carolin Freude
Chen Hong (Tischtennisspielerin)
Lothar Stegmann
Liu Gaoyang
Liu Fuk Man
Chen Sung
Liu Dingshuo
Lotta Rose
Chen-Tong Fei-Ming
Madhurika Patkar
Magdalena Leszay
MTV Salzgitter
Lyu Xiang
Luka Mladenovic
Lisa Ridolfi
Lin Zhigang
Christiane Andre
Leonardo Mutti
Lei Lina
Lee Jungwoo
Lea Rakovac
Lee I-Chen
Li Gun Sang
Lian Hao
Chiara Colantoni
Lin Yun-Ju
Lim Jong-hoon
Lim Chin Leong
Ligia Silva
Maisson Al-Bshlawi
Mao Jingdian
Maximilian Dierks
Cem Zeng
Maxime Thomas
Maxim Shmyrev
María Xiao
Matthias Höring
Mercedes Nagyvaradi
Merijn de Bruin
Mieko Hirano
Minami Ando
Mieko Fukuno
Michel Martinez
Michael Servaty
Martina Petzner
Martin Allegro
Marcyn Skrzynecki
Marek Badowski
Marcus Hilker
Marco Rech Daldosso
Marcelle Delacour
Margo Degraef
Maria Shiiba
Mark Smythe
Marta Komaromi
Marius Zaus
Mario Álvarez (Tischtennisspieler)
Mariia Tailakova
Rudolf Jennewein
WantedTitle
2. Tischtennis-Bundesliga 2014/15
2. Tischtennis-Bundesliga 2016/17
2. Tischtennis-Bundesliga 2017/18
2. Tischtennis-Bundesliga Süd 2007/08
2. Tischtennis-Bundesliga Süd 2008/09
2. Tischtennis-Bundesliga Süd 2010/11
ASV Berlin
Aaron McKibbin
Abdel-Kader Salifou
Abdullah Yigenler
Adam Szudi
Adina Diaconu
Adrian Dodean
Adriana Diaz
Adriana Nastase
Adriana Năstase-Simion-Zamfir
Ahmed Saleh
Ai Fujinuma
Airi Avameri
Ake Rakell
Akio Nohira
Alain Choo Choy
Alan Hydes
Albanische Tischtennisnationalmannschaft
Alena Dubkowa
Alex Galic
Alexandre Robinot
Alfredo Carneros
Aliaksandr Khanin
Alima Lambert-Mokhtari
Alina Arlouskaya
Alina Nikitchanka
Aljaksandra Prywalawa
Alvaro Robles
Alvaro Valera Munoz Vargas
Amelie Rocheteau
An Konishi
Ana-Maria Erdelji
Ana Codina
Ana Gogorita
Anamaria Erdelji
Anastassija Woronowa
Anders Lind
Andrea Holt
Andrea Todorovic
Andreas Fejer-Konnert
Andreas Fejer-Konnerth
Andreas Levenko
Andrew Baggaley
Andrew Barden
Andy Pereira
Aneta Maksuti
Anja Schuh
Ann-Katrin Ziegler
Anna-Carin Ahlquist
Anna Walerjewna Tichomirowa
Anne-Claire Palut
Anne Sewöster
Annegret Steffien
Annika Feltens
Antoine Hachard
Antonina Khodzynska
Antonín Gavlas
Armenische Tischtennisnationalmannschaft
Arne Hölter
Arnold Oschin
Aserbaidschanische Tischtennisnationalmannschaft
Ashraf Helmy
Asta Gedraitite
Asuka Machi
Asuka Sakai
Audrey Zarif
Augusto Morales
Aya Majdi
BSE Budapest
BSG Basket Ludwigsburg
BSG Lokomotive Leipzig-Mitte
Bai Yang (Tischtennisspielerin)
Barbora Balazova
Barbora Balážová
Barbro Wiktorsson
Barry Griffiths
Beatrice Luterbacher
Beh Lee Wei
Belgische Tischtennisnationalmannschaft
Bence Csaba
Bence Majoros
Benjamin Brossier
Bert Huthmacher
Berta Rodríguez
Björn Helbing
Blanka Šilhánová
Bode Abiodun
Bogoria Grodzisk
Bora Vang
Borislava Perić-Ranković
Bosnische Tischtennisnationalmannschaft
Bramfelder TTV
Brenda Sommerville
Brian Afanador
Brigitte Lantzsch
Bruna Takahashi
Bruno Parietti
Bulgarische Tischtennisnationalmannschaft
CSM Cluj
CTTF Bonn
Caen Tennis de Table
Camelia Iacob
Camelia Postoaca
Can Akkuzu
Candela Molero
Cao Ningning
Cao Wei (Tischtennisspieler)
Cao Zhen (Tischtennisspielerin)
Carlos Kawai
Carmen Crișan
Carolin Freude
Caroline Hajok
Catherine Boppe
Cedric Nuytinck
Cem Zeng
Chai Po Wa
Chan Tan Lui
Chang Chenchen
Chang Yen-Shu
Charlotte Carey
Chen-Tong Fei-Ming
Chen Feng (Tischtennisspieler)
Chen Hong (Tischtennisspielerin)
Chen Sung
Cheng Yinghua
Chiara Colantoni
Chiu Man Kuen
Cho Seungmin
Choe Il
Choi Hyojoo
Christian Martin (Tischtennisspieler)
Christiane Andre
Christina Feierabend
Christina Källberg
Christoph Simoner
Cláudio Kano
Commonwealth Games 2002/Tischtennis
Cristian Pletea
DJK Gebenbach
DJK Schweinfurt
Dai Lili
Dana Dubinová
Daniel Górak
Daniel O’Connell (Tischtennisspieler)
Daniel Reed (Tischtennisspieler)
Danielle Konsbruck
Daria Trigolos
David Jones (Tischtennisspieler)
David McBeath
David Serdaroglu
Debora Vivarelli
Deni Kozul
Denis Joset
Denislav Kodjabashev
Deniz Aydin
Dennis Dickhardt
Dennis Klein
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1933
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1934
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1936
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1937
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1940
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1941
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1943
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1944
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1947
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1951
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1971
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1973
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1974
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 1975
Deutsche Tischtennis-Meisterschaft 2018
Diogo Carvalho (Tischtennisspieler)
Diogo Chen
Dmitrij Prokopcov
Do Thi Huong
Dominik Habesohn
Dominik Scheja
Dora Csilla Madarasz
Dora Madarasz
Dániel Kosiba
Dänische Tischtennisnationalmannschaft
Dóra Madarász
ETTU Champions League 1998/99
ETTU Champions League 2000/01
ETTU Champions League 2001/02
ETTU Champions League 2002/03
ETTU Champions League 2003/04
ETTU Champions League 2004/05
ETTU Champions League 2005/06
ETTU Champions League 2006/07
ETTU Champions League 2007/08
ETTU Champions League 2008/09
ETTU Champions League 2009/10
ETTU Champions League 2010/11
10×ETTU Champions League 2011/12
ETTU Champions League der Damen 2014/15
Edit Sagi
Egle Stuckyte
Ekaterina Guseva
El-Sayed Lashin
Elena Troshneva
Eliska Krejcova
Ella Lauer
Emiline Racz
Emmanuelle Lennon
Englische Tischtennisnationalmannschaft
Eric Bottroff
Eric Glod
Eric Jouti
Erik Bottroff
Erik Schreyer
Erwin Heri
Erwin Lentföhr
Eslövs AI
Estnische Tischtennisnationalmannschaft
European Club Cup of Champions 1960/61
European Club Cup of Champions 1961/62
European Club Cup of Champions 1962/63
European Club Cup of Champions 1963/64
European Club Cup of Champions 1964/65
European Club Cup of Champions 1965/66
European Club Cup of Champions 1966/67
European Club Cup of Champions 1967/68
European Club Cup of Champions 1968/69
European Club Cup of Champions 1969/70
European Club Cup of Champions 1970/71
European Club Cup of Champions 1971/72
European Club Cup of Champions 1972/73
European Club Cup of Champions 1973/74
European Club Cup of Champions 1974/75
European Club Cup of Champions 1975/76
European Club Cup of Champions 1976/77
European Club Cup of Champions 1977/78
European Club Cup of Champions 1978/79
European Club Cup of Champions 1979/80
European Club Cup of Champions 1980/81
European Club Cup of Champions 1981/82
European Club Cup of Champions 1982/83
European Club Cup of Champions 1983/84
European Club Cup of Champions 1984/85
European Club Cup of Champions 1985/86
European Club Cup of Champions 1986/87
European Club Cup of Champions 1987/88
European Club Cup of Champions 1988/89
European Club Cup of Champions 1989/90
European Club Cup of Champions 1990/91
European Club Cup of Champions 1991/92
European Club Cup of Champions 1992/93
European Club Cup of Champions 1993/94
European Club Cup of Champions 1994/95
European Club Cup of Champions 1995/96
European Club Cup of Champions 1996/97
European Club Cup of Champions 1997/98
European Club Cup of Champions 1998/99
European Club Cup of Champions 1999/2000
European Club Cup of Champions 2000/01
European Nations League
Ev-Kathleen Zemke
Ev-Kathlen Zemke
Eva-Maria Maier
Eva Jurkova
Ewout Oostwouder
FC Schwerte
FC Tegernheim
Fabien Lamirault
Fabiola Ramos
Fedor Kuzmin
Fen Panfeng
Feng Panfeng
Feng Yijun
Finnische Tischtennisnationalmannschaft
Fjodor Sergejewitsch Kusmin
Florent Lambiet
Florian Bluhm
Florian Merrien
Florian Schreiner
Fortuna Passau
Frane Kojic
Frederik Hakansson
Fredrik Hakansson
Fumie Kawano
Färöische Tischtennisnationalmannschaft
10×GV Hennebont
Gabriela Feher
Gaston Alto
Ge Yang
Gencay Menge
Georg Karlsson
Georgische Tischtennisnationalmannschaft
Gerben Last
Gianluca Walther
Gideon Joe Ng
Giorgia Piccolin
Gisela Eberth
Gisela Fersching
Gorō Shibuya
Griechische Tischtennisnationalmannschaft
Grigory Vlasov
Gu Gai
Gui Lin
Gustavo Gomez
Györgyi Fazekas
Götz Meschede
HSG Jörl-DE Viöl
Halmstad BTK
Han Hye-song
Han Xing
Hans-Jürgen Herold
Hans Jell
Harmeet Desai
Helen Lower
Helmut Hampl
Henk van Spanje
Hermann Mühlbach
Hikosuke Tamasu
Hiroko Fuji
Hiroko Fujii
Hiroshi Shibutani
Ho Ying
Honoka Hashimoto
Horacio Cifuentes
Horst Terbeck
Hu Xiaoxin
Hugo Hoyama
Hui Jun
Huong Do Thi
Hyon Ryon-hui
Ibrahim Gunduz
Ida Ferenczy (Tischtennisspielerin)
Igor Rubzow
Ilka Doval
Ilse Lohmann (Tischtennisspieleerin)
Ingemar Wikström
Ioannis Sgouropoulos
Irina Ciobanu
Irische Tischtennisnationalmannschaft
Isländische Tischtennisnationalmannschaft
Israelische Tischtennisnationalmannschaft
Istres TT
Italienische Tischtennisnationalmannschaft
Iulia Necula
Ivan Juzbašić
19×Iveta Vacenovská
Izabela Lupulesku
Jahn Nürnberg
Jakub Kosowski
Jan Zibrat
Jana Kirner
Janina Kämmerer
Jaromír Truksa
Jennie Wolf
Jennifer Jonsson
Jens Schabacker
Jens Stolte
Jeon Jihee
Jessica Wirdemann
Jessie Purves
Jesús Cantero
Jewhen Pryschtschepa
Jian-Fang Lay
13×Jian Fang Lay
Jon Persson
Jorge Cardona Marquez
Josephine Wiesenthal
José Manuel Ruiz Reyes
Joé Seyfried
Jule Wirlmann
Julia Kaim
Julian Mohr
Jörg de Cock
Jürgen Erdmann
Jürgen Hegenbarth
Jürgen Langer
Jūzō Nukazuka
KST Energa Manekin Toruń
KS Dekorglass Dzialdowo
Kane Townsend
Karin Adamkova
Karin Gier
Kasper Sternberg
Kateřina Pěnkavová
Katharina Michajlova
Katharina Sabo
Katsuyuki Abe
Kazuhiro Chan
Kazuhiro Yoshimura
Keiichi Miki
Keiko Okazaki
Kelly Sibley
Kelly van Zon
Ken Konaka
Kenta Tazoe
Khalid Assar
Kilian Ort
Kim Dong-hyun (Tischtennisspieler)
Kim Gyong Sun
Kim Hye-song (Tischtennisspielerin)
Kim Hye Song
Kim Hyon-Hui
Kim Hyon Hui
Kim Minseok
Kim Song-hui
Kim Song-nam
Kim Young Gun
Kiyoko Tasaka
Konrad Kulpa
Konstantinos Papageorgiou
Kosovarische Tischtennisnationalmannschaft
Krisztian Gardos
Krisztina Ambrus
Krisztina Nagy (Tischtennisspielerin)
Krisztián Nagy (Tischtennisspieler)
Kroatische Tischtennisnationalmannschaft
Lady Ruano
Lam Siu Hang
Lars Hauth
Laura Gasnier
Laurens Tromer
Lay Jian Fang
Le Van Tiet
Lea Rakovac
Lee I-Chen
Lee Jungwoo
Lei Lina
Leila Oliveira
Lennart Wehking
Leo Junggeburth
Leonardo Mutti
Lettische Tischtennisnationalmannschaft
Li Chunli
Li Gun Sang
Li Hu
Li Jia
Li Karen
Lian Hao
Liang Qiu
Liechtensteinische Tischtennisnationalmannschaft
Ligia Silva
Lim Chin Leong
Lim Jong-hoon
Lim Jonghoon
Lin Ye
Lin Yun-Ju
Lin Zhigang
Linda Bergstrom
Linda Creemers
Linz AG Froschberg
Lisa Lung
Lisa Ridolfi
Litauische Tischtennisnationalmannschaft
Liu Dingshuo
Liu Fuk Man
Liu Gaoyang
Liu Song (Tischtennisspieler)
Lothar Stegmann
Lotta Rose
Lubomir Pistej
10×Lubomír Jančařík
Luisa Säger
Luka Mladenovic
Lyu Xiang
MTV Salzgitter
Madhurika Patkar
Magdalena Leszay
Maisson Al-Bshlawi
Malteser Tischtennisnationalmannschaft
Manca Fajmut
Mao Jingdian
Marc Duran
Marcelle Delacour
Marco Rech Daldosso
Marcos Madrid
Marcus Hilker
Marcyn Skrzynecki
Marek Badowski
Margo Degraef
Maria Shiiba
Maria Xiao
Marie Lindblad
Mariia Tailakova
Mario Álvarez (Tischtennisspieler)
Marius Zaus
Mark Smythe
Marta Komaromi
Martin Allegro
Martina Petzner
María Xiao
Masaki Yoshida
Mateja Jeger
Matthias Höring
Maxim Shmyrev
Maxime Thomas
Maximilian Dierks
Mazedonische Tischtennisnationalmannschaft
Melissa Tapper
Mercedes Nagyvaradi
Merijn de Bruin
Michael Servaty
Michail Paikow
Michel Martinez
Mie Skov
Mieko Fukuno
Mieko Hirano
Miho Hamada
Mikhail Paikov
Minami Ando
Misaki Morizono
Misako Wakamiya
Miyu Katō (Tischtennisspielerin)
Miyu Maeda
Mizuki Oikawa
Moldauische Tischtennisnationalmannschaft
Monday Merotohun
Monegassische Tischtennisnationalmannschaft
Monika Pietkiewicz
Montenegrinische Tischtennisnationalmannschaft
Mouma Das
Mueena Mohamed
Mykhaylo Popov
Nadeen El-Dawlatly
Nadezhda Bogdanova
Nadine Sillus
Nandor Ecseki
Natalia Bajor
Neda Shahsavari
Ng Pak Nam
Ng Wing Nam
Nico van Slobbe
Nicolas Champod
Nicole Trosman
Niederländische Tischtennisnationalmannschaft
Nodira Burkhankhodjaeva
Norikazu Fujii
Norio Takashima
Norwegische Tischtennisnationalmannschaft
11×Oberliga Nord
Oceane Guisnel
Offiong Edem
Ojo Onaolapo
Olga Baranova
Olympia Unia Grudziadz
13×Olympische Jugend-Sommerspiele 2018/Tischtennis
Omri Ben Ari
Orawan Paranang
Otočec
Otto Stucky
Ozge Yilmaz
PPC Neu-Isenburg
PSV Köln
PSV Oberhausen
Padasak Tanviriyavechakul
Pamela Pezzutto
Pang Xue Jie
Park Ganghyeon
Park Sang-joon
Patryk Chojnowski
Patryk Zatowka
Paul Langley
Paul Pinkewich
Paula Medina
Paulina Vega
Pauline Chasselin
Pavel Platonau
Pavel Platonov
Pavel Sirucek
Pavel Širuček
Pawel Platonau
Paweł Fertikowski
Pernilla Pettersson
Pernille Agerholm
Peter Eckel
Peter Jackson (Tischtennisspieler)
Peter Lay
Peter Rosenmeier
Petra Heuberger
Petyo Krastev
Philip Merz
Piotr Grudzień
Polnische Tischtennisnationalmannschaft
Polski Związek Tenisa Stołowego
Poulomi Ghatak
Péter Pálos
Qiu Yike
Raisa Chebanika
Rajko Gommers
Rao Jingwen
Reemtsma-SG Dresden
Reiko Ishihara
Reinhard Michel
Ri Hyon Sim
Richard Hoffmann (Tischtennisspieler)
Roanne LNTT
Robert Floras
Robert Frank (Tischtennisspieler)
Robert Svensson
Robin Devos
Robin Malessa
Roko Tošić
Romain Lorentz
Ron van Spanje
Roskilde Bordtennis
Ross Wilson (Tischtennisspieler)
Rudolf Jennewein
Rumänische Tischtennisnationalmannschaft
Rungroj Thainiyom
Russische Tischtennisnationalmannschaft
Ryo Yuzawa
SG 1886 Weiterstadt
SPO Rouen
SSV Freiburg
STEN marketing HB Ostrov
SVS Ströck
SV Siek
SV Teutonia Köppern
Saarländischer Tischtennis-Bund
Sabine Wenzel
Sachiko Yokota
Safa Saidani
Saki Kanazawa
Saki Shibata
Sakura Mori
Salomé Simonet
Sam Walker
San-marinesische Tischtennisnationalmannschaft
Sara Ramirez (Tischtennisspielerin)
Sara Ramírez (Tischtennisspielerin)
Sarah Hanffou
Sathiyan Gnanasekaran
Satsuki Odo
Schottische Tischtennisnationalmannschaft
Schweizer Tischtennisnationalmannschaft
Sebastian Borchardt
Sebastian Stürzebecher
Sengdavieng Douangpanya
Seo Hyowon
Seok Ha-jung
Serbische Tischtennisnationalmannschaft
Shady Magdy
Shamini Kumaresan
Shao Jieni
Shiho Matsudaira
Shirley Zhou
Shunsuke Togami
Simion Crișan
Simon Gerada
Slowakische Tischtennisnationalmannschaft
Slowenische Tischtennisnationalmannschaft
Solomiya Brateyko
Song Ah Sim
Sonja Busemann
Sonja Grefberg
Soo Wai Yam Minnie
Soraya Domdey
Soumyadeep Roy
Soumyajit Ghosh
Spanische Tischtennisnationalmannschaft
Spvg. Niedermark
Stella Sports La Romagne
Stella Zhou
Stephane Molliens
Stephane Ouaiche
Stephanie Loeuilette
Stephanie Loeuillette
Subhajit Saha
Suh Hyowon
Sule Olaleye
Sun Chen
12×Superliga (Europa) 1993/94
12×Superliga (Europa) 1995/96
12×Superliga (Europa) 1996/97
12×Superliga (Europa) 1997/98
12×Superliga (Europa) 1998/99
12×Superliga (Europa) 1999/00
12×Superliga (Europa) 2000/01
12×Superliga (Europa) 2011/12
12×Superliga (Europa) 2012/13
12×Superliga (Europa) 2013/14
Suraju Saka
Svenja Obst
12×Szandra Pergel
Sándor Varga
Sébastien Jover
TSV Abtswind
TSV Towers Speyer-Schifferstadt
TSV Wattenbek
TTC 1946 Weinheim
TTC Burgkunstadt
TTC Dietikon
TTC Elz
TTC Fortuna Passau
TTC Grün-Weiß Berlin
TTC Lampertheim
TTC OE Bad Homburg
TTC Schwarz-Gelb Steele
TTC Uster
TTC Weinheim
TTC Wettstein Basel
TTC Wädenswil
TTF Neuhausen
TTS Borsum
TV 1879 Hilpoltstein
TV Beckingen
TV Großen-Linden
Table tennis club Ostrava
Taeko Todo
Tamas Lakatos
Tatiana Kukulkova
Teodor Alexandrov
Terry Weiss
Tessy Gonderinger
Theresa Adams
Theresa Kraft
Thiago Monteiro (Tischtennisspieler)
Thilo Vorherr
Thomas Brosig
Thomas Schmidberger (Tischtennisspieler)
Thomas Theissmann
Timothy Wang
Tin-Tin Ho
26×Tischtennis-Bundesliga 1976/77
26×Tischtennis-Bundesliga 1977/78
26×Tischtennis-Bundesliga 1978/79
26×Tischtennis-Bundesliga 1979/80
26×Tischtennis-Bundesliga 1980/81
26×Tischtennis-Bundesliga 1981/82
27×Tischtennis-Bundesliga 1982/83
27×Tischtennis-Bundesliga 1983/84
27×Tischtennis-Bundesliga 1984/85
27×Tischtennis-Bundesliga 1985/86
27×Tischtennis-Bundesliga 1986/87
27×Tischtennis-Bundesliga 1987/88
27×Tischtennis-Bundesliga 1988/89
27×Tischtennis-Bundesliga 1989/90
27×Tischtennis-Bundesliga 1990/91
27×Tischtennis-Bundesliga 1991/92
27×Tischtennis-Bundesliga 1992/93
27×Tischtennis-Bundesliga 1993/94
27×Tischtennis-Bundesliga 1994/95
27×Tischtennis-Bundesliga 1995/96
27×Tischtennis-Bundesliga 1996/97
27×Tischtennis-Bundesliga 1997/98
27×Tischtennis-Bundesliga 1998/99
27×Tischtennis-Bundesliga 1999/2000
28×Tischtennis-Bundesliga 2000/01
28×Tischtennis-Bundesliga 2001/02
28×Tischtennis-Bundesliga 2002/03
29×Tischtennis-Bundesliga 2003/04
Tischtennis-Bundesliga 2019/20
Tischtennis-Ozeanienmeisterschaft
Tischtennisnationalmannschaft der Isle of Man
Tischtennisnationalmannschaft von Guernsey
Tischtennisnationalmannschaft von Jersey
Tobias Hippler
Toma Reiter
Tomas Polansky
Tomas Tregler
Tomasz Krzeszewski
Tomie Edano
Tomislav Kolarek
Tomislav Pucar
Tommy Urhaug
Tomáš Konečný (Tischtennisspieler)
Tong Fei-Ming
Tony Larsson
Toshio Tasaki
Tou Kamkasomphou
TuS Büppel
TuS Jahn Soest
Tvin Carole Moumjoghlian
Türkische Tischtennisnationalmannschaft
Ukrainische Tischtennisnationalmannschaft
Ursula Isler (Tischtennis)
Vaillante Angers
Veronika Heine
VfL Jesteburg
Viktor Yefimov
Viorel Filimon
Vitor Ishiy
Vivien Ello
Vivien Scholz
Walisische Tischtennisnationalmannschaft
Waltraud Zehne
Wang Chuanyao
Wang Jian Jun
Wang Yang (Tischtennisspieler)
Wei Quingguang
19×Westdeutscher Tischtennis-Verband
Wjatscheslaw Burow
Wolfgang Peters (Tischtennisspieler)
Wolfgang Stoiber
World Cup 2019 (Tischtennis)
Wu Chih-Chi
Wu Na
Wu Wen-Chia
Wu Yue (Tischtennisspielerin)
Währinger TTC
Xiaoquan Feng
Xu Jing
Xue Li
Yadira Silva
Yan Guili
Yang Fen
Yang Min
Yang Qian
Yang Xiaoxin
Yang Yuehua
Yanhua Xu
Yaroslav Zhmudenko
Yasmin Hassan Farah
Yasuko Konno
Yevhen Pryshchepa
Yoshihito Miyazaki
Yoshiko Shimauchi
Yoshua Shing
14×Yu Fu
Yu Shentong
Yu Ziyang
Yuka Ishigaki
Yuko Imamura
Yulia Prokhorova
Yuliya Klymenko
Yvonne Kaiser
Yūto Kizukuri
Zeng Jian
Zhan Jian
Zhang Bian
Zhang Chao
10×Zhang Mo
11×Zhang Rui
Zhang Xuan
Zhao Ping
Zhou Shusen
Zhou Yihan
Zhou Ying
Zsolt Harczi
Zsolt Peto
Zsolt Petö
Álvaro Robles
Éva Ferenczi
Ľubomír Pištej
Žolt Pete