Please try PetScan, the designated successor to this tool!
Finds redlinks in the pages of a category, or of a single page, and sorts them according to number of occurrences.
Project .
Links in article, or
Category depth (0=just that category)
Output

Options
time(s)
Note: This may take several minutes, especially for queries with 5000 articles and more. Please be patient and do *not* hit reload!
Looking for pages in (sub)categories...
Now checking links on 2847 pages... *****************************
Removed 4477 links (20995 total occurrences) because they are used in templates.
1058 missing pages found.

The following articles are wanted in category "Ποδόσφαιρο"

By demandBy name
WantedTitle
32×Segunda División B
28×Tercera División
25×Campeonato Brasileiro Série C
25×ENG
24×Campeonato Brasileiro Série B
24×Πέμπτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
23×Τέταρτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας Γυναικών
23×Τέταρτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
23×Έκτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
21×Τρίτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας Γυναικών
21×Belgian Second Division
18×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2009
17×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2006
17×Danish 1st Division
17×Liga II
17×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2010
17×Old
17×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2004
17×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2007
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2002
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1996
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2011
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2003
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2011
16×Πέμπτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας Γυναικών
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2007
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2009
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2005
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2008
15×Primera B Metropolitana
15×Portuguese Second Division
15×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2013
15×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2004
15×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2012
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2000
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2002
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2006
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2007
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2012
14×Campeonato Paulista Série A2
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2011
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2009
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2006
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2005
13×Portuguese Third Division
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2013
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2004
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2010
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2008
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1994
12×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2003
12×Lega Pro Prima Divisione
12×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2002
12×Belgian Second Division Final Round
12×Έβδομη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
12×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1998
12×CAF Cup Winners' Cup
12×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2013
11×Serie D
11×Αραβικό Κύπελλο Πρωταθλητριών Ομάδων
11×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1992
11×Divisiones Regionales de Fútbol
11×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1984
11×Danish 2nd Division
10×Campeonato Brasileiro Série D
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 2000
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1999
10×Οτβίνταμπεργκς ΦΦ
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 2001
10×1. ΦΚ Μπρνο
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1982
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1978
10×Πόγκον Στσέτσιν
Χάμαρμπυ ΙΦ
CAF Cup
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1995
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1996
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1986
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1980
Torneo Argentino A
Ρ.Φ.Κ. ντε Λιέζ
ΦΜΚ Κάουνας
Κάλμαρ ΦΦ
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1997
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1988
Emperor's Cup
Τρόμσε ΙΛ
North American Soccer League (1968–1984)
ΦΚ Γουίμπλετον
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1998
Ακαντέμισκ Μπόλντκλουμπ
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1998
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1994
Rsssf
ΙΚ Σταρτ
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1996
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1995
SCO
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 2000
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1999
Belgian Third Division
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1997
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 2001
Νέστβεντ ΜΚ
Liga Leumit
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1994
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1990
ΝΚ Σίροκι Μπριεγκ
Scottish Football League First Division
NIR
Campeonato Paulista
ΦΚ Μίκα
Σύστημα ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος Γαλλίας
Εθνική Γερμανίας U18 (ποδόσφαιρο ανδρών)
J. League Division 1
Λίνφιλντ
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17
Εθνική Γερμανίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Σομπιέρκι Μπίτομ
ΦΚΒ Κάουνας
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1985
ΦΚ Βέτρα
ΦΚ ΒΙΤ Γεωργία
Druga HNL
Serie C
Ekstraklasa Cup
Segunda División Uruguay
Scottish Football League Second Division
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1993
Categoría Primera A
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1992
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1990
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1988
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1992
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1993
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1989
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1988
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1986
Primera C
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1990
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1987
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1991
Primera C Metropolitana
Κρουζέιντερς ΦΚ
ΦΚ Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
Portuguese League for Professional Football
ΦΚ Ερτσγκέμπιργκε Άουε
Ιταλική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Russian First Division
Ίκαστ ΦΣ
Taça da Liga
Serbian First League
Uruguayan Primera División
Scottish Football League Third Division
NSÍ Runavík
NGA
Λαντάνα Ταλίν
Hong Kong First Division League
Ecuadorian Serie B
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Γαλλίας 2
Belgian Supercup
Φερνάντο Μοριέντες
Μπολντκλούμπεν 1909
Γουόντερερς
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1984
American Soccer League
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1982
Copa São Paulo de Juniores
Ιθροταμπάνταλαγκ Βεστμάναεϊγια
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1983
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1984
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1986
Lega Pro Seconda Divisione
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1982
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1995
Google News Archive
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1981
Arab Champions League
TFF Third League
Εθνικό Στάδιο Μπανγκαμπάντου
Πολωνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Antonette Tubman Stadium
Serie C2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1979
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1980
ΦΒΚ Κάουνας
BT Sport
Serie C1
Κόνφερενς Σάουθ
Ντουνάκανιαρ-Βατς ΦΚ
South American Youth Championship
Swiss League Cup
Toto Cup
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1999
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1997
Κάρλος Αλμπέρτο
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2003
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2005
Γκαντζασάρ ΦΚ
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1991
ΚΣ Καρταχινές
Βέιλε
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1981
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1979
Σεπ Μπλάτερ
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U17
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2007
Στάδιο Χέιζελ
Εθνική Ανδόρρας (ποδόσφαιρο)
ΡΟΒ Ρίμπνικ
Tunisian Ligue Professionnelle 1
Εθνική Γερμανίας U20 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Καναδά (ποδόσφαιρο γυναικών)
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Μεξικού
Δε Στρόνγκενστ
Yugoslav Second League
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2011
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2009
Στάνταρντ Παρί
Δανέζικη Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Οργκίτε Γκέτεμποργκ
The Straits Times
Torneo Argentino B
FAI Cup
Nemzeti Bajnokság II
Campeonato Carioca (lower levels)
Νάσιοναλ Φούτμπολ Λιγκ (Ινδία)
Polish SuperCup
Campeonato Paranaense
Indonesia Super League
Danish 2nd Division East
ΜΦΚ Σιόφοκ
Κύπελλο Πρωταθλητριών Ομάδων του Κόλπου
ΦΚ Γιάμπλονετς
Israel State Cup
Polish First League
Χάρτς οφ Μιντλόθιαν
La Nación (San José)
Liberian Premier League
North American Soccer League (1968-1984)
Liga Artzit
Χάουαρντ Γουέμπ
Polish Cup
Pirveli Liga
J. League Cup
J. League Division 2
Hong Kong FA Cup
Λαντσκρόνα ΜΠοΙΣ
ΦΚ Βάκερ Ίνσμπουργκ
ΦΚ Ντούκλα Μπάνσκα Μπίστριτσα
Primera División de Chile
Χόλμπεκ Μ&Ι
Campeonato Paulista Série A3
Division 1 Södra
ΦΚ Έτσελα Έτελμπρυκ
Ecuadorian Serie A
Division 1 Norra
Νουάνκο Κανού
Primera División Venezolana
Β΄ κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κύπρου 2019-20
Αμπερίστγουιθ Τάουν ΦΚ
Campeonato Mineiro
Ντάρεν Φλέτσερ
Αντάλιασπορ
ΦΚ Ριλ
2014-15
Μπορίσοφ
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1987
Σούπερ Καπ Ιράκ
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1989
Μανώλης Παππάς
Μπουακέ
Σούπερ Καπ Αλγερίας
Σιρόκι Μπρίγιεκ
Emir of Qatar Cup
Μπιόρν Κάιπερς
Κύπελλο Χιλής (ποδόσφαιρο ανδρών)
ΚΦΚ Λόμελ ΣΚ
Egyptian Premier League
Liga MX
Σλόμποντα Τούζλα
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1977
MSV Duisburg
Μπολντκλούμπεν 1913
Liga Chilena de Fútbol: Primera B
Μίκα ΦΚ
Σαν Μαρίνος
Ατβίνταμπεργκ ΦΦ
Αρίς Μπουνβουί
Μπέσα Καβάγιε
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ομοσπονδίας Βοσνίας και Ερζεγοβίνης
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2001
Εθνική Σλοβακίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Σλοβακίας U18 (ποδόσφαιρο ανδρών)
African Youth Championship
Εθνική Τουρκίας U20 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Σλοβακίας U15 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Πολωνίας U17 (ποδόσφαιρο ανδρών)
African U-20 Championship
Gulf Club Champions Cup
Ρ.Α.Π. Άμστερνταμ
Φίλκιρ
Λιγκ Καπ Μαλαισίας
Ποδοσφαική Ομοσπονδία Ισλανδίας
Πορτογαλλική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Εμελέκ
Πολ Λε Γκεν
Football League Third Division
Fremad Amager
Λιμπερτάδ
ΝΚ Μπρότνιο
Ghana Premier League
Ghana Football Leagues
Μπρύνε ΦΚ
Alt
Φούτμπολ Λιγκ Σέκοντ Ντιβίζιον
Japanese Super Cup
Σούπερ Καπ Κίνας
Ρούντι Φέλερ
Λίσμπερν Ντιστίλερι ΦΚ
Λίμερικ ΦΚ
Γιλβατάρ
ΓΑΙΣ
Λέγκα Προ Σεκόντα Ντιβιζιόνε
Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου ανδρών 2014-15
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1993
Ρος Τέρνμπουλ
ΦΚ Τσέλικ Νίκσιτς
Διαιτητής
Ρέιντζερς Γκλασκώβης
Faroe Islands Cup
Hong Kong Senior Shield
Aveiro Football Association
2017-18
Ζαν-Πιέρ Παπέν
Ραϊμόν Κοπά
2016-17
Λέγκα Προ Πρίμα Ντιβιζιόνε
Malaysia Premier League
Swedish Football Association
Ντανφέρμλιν
TF1
Copa Chile
Ντουπάρτον
Supercoppa di Lega di Prima Divisione
Τζουλιάνο Μπελέτι
ΦΚ Βιτκόβιτσε
Τζον Άρνε Ρίισε
Κόνγκσβινγκερ ΙΛ
Primera B (Chile)
Taça Minas Gerais
Μικαέλ Εσσιέν
Trofeo Federale
Μισέλ Λε Μιλιναίρ
Νόρμα Ταλίν
Ντραμκόντρα ΦΚ
Κύπελλο Κολομβίας (ποδόσφαιρο ανδρών)
ΦΚ Ζμπρόγιοβκα Μπρνο
Κροατική Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου
Τερθέρα Ντιβισιόν
Τερθέρα Ντιβιζιόν
Copa Catalunya
Μπακαρί Κονέ
Record (newspaper)
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ
Μπέβερεν
Τσάλεντζ Καπ Σκωτίας
ΦΚ Αϊντχόφεν
Roller skating
ΦΚ Άμστερνταμ
Scottish Challenge Cup
ΦΚ Ίσκρα-Σταλ
Rotor Volgograd
Qatar Stars League
Qatar Crown Prince Cup
1. Liga Promotion
Κύπελλο Αζερμπαϊτζαν (ποδόσφαιρο ανδρών)
Τρέλεμποργκς ΦΦ
Κόπα Τιτάνο
Chinese Super League
Soviet Second League
Promozione
Seven Network
Silkeborg IF
Μπάρι Τάουν Φ.Κ.
ΦΚ Καρβάν
Μονεγασκική Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κίνας
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ιράκ
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Μαλαισίας
Στάδιο Βασιλιά Φαχντ
Diario AS
Χάμπντεν Παρκ
Στάδιο Ντούλερ
Belgian Third Division B
Tweede Divisie
Boldklubben Frem
Όγδοη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ουζμπεκιστάν
Κιλμάρνοκ
Football at the All-Africa Games
Καπάζ ΠΦΚ
Σούπερ Καπ Μαλαισίας
Αλαίν Ζιρές
Καράκας FC
Καρμάρδεν Τάουν ΑΦΚ
Σούπερ Καπ Τυνησίας
Σούπερ Καπ Συρίας
Πάολο Φερέιρα
ΑΣΟΑ Βαλάνς
Στάρα Ζαγορά
Montenegrin Second League
Coppa Italia Lega Pro
Κύπελλο Μάλι (ποδόσφαιρο ανδρών)
Νταμίρ Σκόμινα
Crown Prince Cup
Χάρι Κιούελ
West African Club Championship (UFOA Cup)
Coppa Titano
Μισέλ Έικερς
Copa Paulista de Futebol
Σταλ Μιέλετς
Άντελαϊντ Σίτι ΦΚ
ΤΒΜΚ Ταλίν
UAE President's Cup
Άλμποργκ Μπόλντσπιλκλουμπ
Σταλ Μίελετς
USFSA
Κουίνς Παρκ ΦΚ
Μπερνάρ Γκουεφίκ
Μπεμπέτο
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Βενεζουέλας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ισημερινής Γουινέας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ερυθραίας
Μπεζανσόν ΡΚ
Μπρίαν Λάουντρουπ
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Γουινέα-Μπισσάου
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Βραζιλίας
Μπούργος ΚΦ (I)
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Βολιβίας
Μπεκέστσαμπα 1912 Έλορε ΣΕ
Μπους-ντυ-Ρον
Μπαγιαμόν
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U17 2013
Ολιμπίκ Λιλουά
Ντίτμαρ Χάμαν
Ολίμπι Ρουστάβι
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ 2019-20
ΟΝ Σαλαμάνκα
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ 2019–20
Ντέρμπι της Βρετάνης
Οριουέλα ΚΦ
Ουνιόν Σεν Ζιλουά
Ούγο Σάντσες
Ουνιόν Εσπανιόλα
Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε
Ουνιβ. Κατολικα
ΟΔ Γιουγκοσλαβίας
Νταμπάρτον
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
Ντιστίλερι Μπέλφαστ
Ντιμιτρί Φουλκιέ
Ντιβισιόνες Ρεχιονάλες ντε Φούτμπολ
Ντιέγο Σιμεόνε
Ντιβιζιόν Ντ'Ωνέρ
Ντιστίλερυ
Ντμίτρι Αλένιτσεφ
Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ
Ξέρξες ΝΖΜ
Νταμπάρτον Φούτμπολ Στέιντιουμ
Νταντί Φ.Κ.
Ντούνγκα
Πάουλ Μπράιτνερ
Πάρτικ Θιστλ
Πετροσάνι
Πιέρ Αλονζό
Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Κουίνσλαντ
Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Νόρδερν ΝΣΓ
Παρκ Ντε Πρενς
Πετρολούλ Πλοέστι
Πιραέ
Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Κάπιταλ Φούτμπολ
ΝΚ Κόπερ
ΝΚ Βάραζντιν
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ανατολικού Τιμούρ
Νάσιοναλ Γούμενς Σόκερ Λιγκ
Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Γουέστερν Οστρέλια
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου κάτω των 20 ετών 1999
Νάφταν Νοβοπόλοτσκ
Νουέβο Εστάντιο ντε Μαλάμπο
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 1997
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 1995
Ντάρινγκ Βρυξελλών
Πάτρικ Θίλστ
2013-14
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 1999
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 2011
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1983
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1985
Ντεπόρτες Τολίμα
Νιγηριανή Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 2013
Μόρτον
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
ΦΚ Γκάντχα
ΦΚ ΚΑΜΑΖ Νάμπερεζνιε Τσελνί
ΦΚ Καραμπάχ
ΦΚ Κόσιτσε
ΦΚ Γιερεβάν
ΦΚ Βιλφράνς
Τόφτιρ
Φ.Κ. Τζουμπίλι
ΦK Γκρμπαλ
ΦΚ Έταρ Βελίκο Τάρνοβο
ΦΚ Λιέγη
ΦΚ Λιέπαγια
ΦΚ Ντάουγκαβα (2003)
ΦΚ Ολίμπια Μπάλτι
ΦΚ Παρτιζάν Μινσκ
ΦΚ Πολιτέχνικα Τιμισοάρα
ΦΚ Μπρνο
ΦΚ Μπιλ-Μπιέν
ΦΚ Λοκομοτίβα Κόσιτσε
ΦΚ ΜΚΤ Αράζ Ιμισλί
ΦΚ Μινσκ
Τσεχική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Τσέλικ Ζένιτσα
Τάκης Σκαλιώτης
Τέρμα
1. deild
Τζάβι Γκρατσία
ΤΜ Τβόροϊρι
Στρόνγκενστ
Σταντ Σιλβιό Κατόρ
Σταντ ντυ 28 Σεπτέμπρ
Στιβ Φίναν
Στράνραερ ΦΚ
Τζάνι Ινφαντίνο
Τζέι-Τζέι Οκότσα
Τορπέντο Κιουταΐσι
Τράκια Πλόβντιβ
Τρίτη Κατηγορία Μάλτας
Τρίτη Κατηγορία Φούτμπολ Λιγκ
Τζούνιορ
Τζον Ουτάκα
Τζέιμι Άσνταουν
Τζέιμι Κάραχερ
Τζιάνι Ινφαντίνο
ΦΚ Ρέντινγκ
ΦΚ Σαμκίρ
Φόλκερκ ΦΚ
ΧΜΣ Κρέιενχαουτ
ΧΦΦ Ντεν Χάαγκ
Χάλμσταντ
Φόλκερκ
Φόλα Ες
Φραμ Ρέικιαβικ
Φρανθίσκο Χέντο
Φρανκ ντε Μπουρ
Φρεντερίκ Αντονετί
Χάλμσταντς ΒΚ
Χάλτερν
Χιμπέρνιαν Εδιμβούργου
Χουάν Φερνάντο Κιντέρο
Χούφντκλασε
Χόρχε Βαλντάνο
Χελσίνγκιν Παλοσέουρα
Χανς Κρανκλ
Χάμπτεν Παρκ
Χάποελ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
Χένρικ Λάρσον
Φρέντρικ Λιούνμπεργκ
Φούτμπολ Λιγκ Φορθ Ντιβίζιον
ΦΚ Τσιχούρα Σατσχέρε
ΦΚ Φάσταβ Ζλιν
ΦΚ Φραμ
ΦΦ Γιάρο
ΦΚ Τσεμεντάρνιτσα 55 Σκοπίων
ΦΚ Τούρνοβο
ΦΚ Σλοβάτσκο
ΦΚ Τάουρας
ΦΚ Τεσκόμα Ζλιν
ΦΚ Τιμισοάρα
ΦΦ Κονκόρντια
Φέλιξ Μπριχ
Φούτμπολ Κινγκζ ΦΚ
Φούτμπολ Λιγκ Θερντ Ντιβίζιον
Φούτμπολ Λιγκ Θερτ Ντιβίζιον
Φούτμπολ Λιγκ Θερτ Ντιβίζιον Νορθ
Φουγκλαφιόρντουρ
Φιορεντίνο
Φίλαθλος (εφημερίδα Κύπρου)
Φαμπρίς Αμπριέλ
Φιλίπ Μπερζερού
Σταντ Ντούντελανζ
Σταντ Ντε Φρανς
Ρέιτζερς Γκλασκώβης
Ρίνους Μίχελς
Ραμόν Ραμίρες
Ρασίνγκ Βρυξελλών
Ράντερς Σπόρτσκλουμπ Φρέγια
ΡΚ Χεμστέντε
Πρωτάθλημα ποδοσφάιρου Χιλής
Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Δανίας 2011-12
Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Τζέρσεϊ
Πόγκον Λβοβ
Ρασίνγκ Ουάϊτ Βρυξελών
Ραφίνια
Ρούναβικ
Ρόδεραμ
Ρόμπερτ Χάουζερ
ΣΚ Άιζενσταντ
Ρουί Κόστα
Ρομπέρτο Περέιρα
Ρεάλ Γκαρσιλάσο
Ρεάλ Μπούργος ΚΦ
Ριλ
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Προύσκοβ
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Νίγηρα
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ουρουγουάης
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Παραγουάης
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Περού
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Μπρουνέι
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Μπουρούντι
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Κιργιστάν
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Κολομβίας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Μακάου
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Μεξικού
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ρεϊνιόν
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Σάο Τομέ Πρίνσιπε
Ποδόσφαιρο στην Αγγλία
Πρέστον
Πρέστον Νόρθ Έντ
Πριμέρα Ντιβισιόν Β΄ Χιλής
Ποδοσφαιρική ομάδα
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Χιλής
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Σεϋχέλλων
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Τζιμπουτί
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Τσαντ
ΣΦ Πάσινγκ
ΣΦΚ Όπαβα
Σούπερ Καπ Μάλι
Σούπερ Καπ Μογγολίας
Σούπερ Καπ Νιγηρίας
Σούπερ Καπ Ολλανδίας (ποδόσφαιρο ανδρών)
Σούπερ Καπ Κατάρ
Σουτ
Σομπιέρκι Μπιτόμ
Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Εσπανιόλα ντε Σαν Χοσέ
Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Λιμονένσε
Σουπερλίγα Κολόμπια
Σούπερ Καπ Ουζμπεκιστάν
Σούπερ Καπ Σαουδικής Αραβίας
Στάδιο Πορτ Σάιντ
Στάδιο Σεντενάριο
Στάδιο Χάμπντεν Παρκ
Σταντ Λουί Β΄
Στάδιο Ολίμπικο
Στάδιο Γιασίμ μπιν Χαμάντ
Σπόρα Λούξεμπουργκ
Σπόρτιγκ Κριστάλ
Στ Πάτρικ'ς Αθλέτικ ΦΚ
Σομαλικά
Σολ Κάμπελ
Σέντρε Εσπόρτιου ντ' Αλάς
Σέριε D
Σίντζι Καγκάβα
Σίταρντ
Σέντραλ Παρκ (Κάουντενμπιθ)
Σέλχαρστ Παρκ
Σάντα Φε
Σάντρο Ρίτσι
Σέλτικ Μπέλφαστ
Σαμόρα Φούτμπολ Κλουμπ
Σεγούντα Ντιβισιόν Κόστα Ρίκα
Σιτάρντ
Σιόνι Μπολνίσι
Σκέιντ Όσλο
Σλοβακική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Σιμσόν Τελ Αβίβ ΦΚ
Σιλβαίν Βιλτόρ
Σεμπαστιάν Τζιοβίνκο
Σεϊντού Κεϊτά
Σιλβέν Βιλτόρ
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ισημερινού
ΙΦΚ Μάλμε
Tunisia Cup
Turkish Football Federation
UAE Super Cup
Ulster Cup
Tunisia Coupe de la Ligue Professionel
Treća HNL
The Age
The Cayman Islands
The Turks and Caicos Islands
Trendwork Arena
Uruguayan Segunda División
Vejle Stadion
Άθλοουν Τάουν
Άλαν Τζόνστον
Άντι Ντούγκαν
Brooklyn Hakoah
Άαρον Μοκοένα
Zabeel Stadium
Walkover
Western European Summer Time
Wim van Zwam
World Soccer
TV4 Group
Swiss 1. Liga (football)
Serie A de Ecuador
Southern Rhodesia
Sporting Clube de Portugal
Sports Illustrated
Sensible Soccer
Senegal Premier League
Scottish League Cup
Segunda División Venezolana
Segunda Divisão
Senegal FA Cup
St. Jakob-Park
Stade de la Maladière
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Super Coppa di Lega Serie C1
Supercoppa di Lega Serie C1
Swazi Trade Fair Cup
Stadion Hajduk
Stadion Allmend
Stadio Dino Manuzzi
Stadio Mario Rigamonti
Stadio Renato Dall'Ara
Έκτορ Ρίαλ
Έλγκιν Σίτι ΦΚ
Αραβικό Σούπερ Καπ
Αριέλ Ορτέγα
Αρνόλντ Μβουεμπά
Αρχηγός (ποδόσφαιρο)
Αραβικό Κύπελλο Εθνών
Αντώνης Δερμάτης
Αμπεντί Πελέ
Αμπντουλαγιέ Ντουκουρέ
Ανδρέας Καριόλου
Αντρέ Καρίγιο
Ασαμόα Γκιάν
Ατλέτικο Εσπανιόλ
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ινδίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ινδονησίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Καμερούν
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κατάρ
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ιαπωνίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Δανίας
Ατλέτικο Τετουάν
Αυτόνομο Πανεπιστήμιο της Νουέβο Λεόν
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Αλγερίας
Αμικάλε ΦΚ
Αλόα Αθλέτικ ΦΚ
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Νότιας Αφρικής
Α΄ κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κύπρου 2019-20
ΑΖΑΛ Μπακού
ΑΚ Καμπραί
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Νιγηρίας
Όσναμπρικ
Έμπου Βέιλ ΦΚ
Ίαν Ρας
Ίσθμιαν Λιγκ Ντιβίζιον Ουάν
Όουεν Χάργκριβς
ΑΝ Αλμερία
ΑΠΙΑ Λάικχαρτ Τάιγκερς ΦΚ
Αλεκσάνταρ Μίτροβιτς
Αλελούια ΦΚ
Αλιρέζα Φαγκάνι
Αλμπέρ Μπατέ
Αλάς
Αλ Αΐν
ΑΣ Σερμπούρ
Αγησίλαος Τσιαλής
Αεροπορική τραγωδία του Μονάχου
Saudi First Division
Saudi Federation cup
Faroe Islands Super Cup
Football Association of Slovenia
Fox Sports
Freemasons' Tavern
FIFA.com
FC Minsk
Estadio El Campín
Estádio José Gomes
Etisalat Emirates Cup
Eurosport
French West African Cup
Fédération Algérienne de Football
GÍ Gøta
Hong Kong League Cup
IFA Championship
IV liga (Poland)
Gold Cup (Northern Ireland)
Goal.com
Ghana Super Cup
Ghanaian FA Cup
Girabola
Giuseppe Signori
Estadio Centenario
Ersen Martin
Copa Interclubes UNCAF
Copa MX
Copa Paraná
Coppa Italia Serie C
Copa Centro-Oeste
Copa Apertura Segunda División
Captain (association football)
Caribbean Football Union
Categoría Primera B
Chilean Primera División
Coupe de la Ligue du Senegal
Czechoslovak Cup
ESPN FC
Eccellenza
El País
Empire Stadium (Vancouver)
Dorinel Munteanu
Divisional Intermedia de Fútbol de Uruguay
Daily Mail
Denmark Series
Division 1 Västra
Iddaa League B
Irish Cup
Paraguayan Primera División
Polish Second League
Campeonato Alagoano
CONCACAF Cup Winners Cup
Outremer Champions Cup
North Yemen
Nigeria National League
Nigeria Premier League
Nigerian FA Cup
Nigerian Premier League
CAF U-23 Championship
Primera D
Real Madrid C.F.
Rhodesia
Råsunda Stadium
SPA
Rashed Stadium
Qatari League
Primera D Metropolitana
Primera División A
Primera División Uruguaya
Munster Senior Cup (association football)
Meiji Yasuda Life
K League Classic
League of Ireland First Division
League of Ireland Shield
Leandro Damião
J. League
Israeli Supercup
Irish FA Charity Shield
Irish Intermediate Cup
Irish League Cup
Irish League Floodlit Cup
Liga Bet
Liga IV
Malaysia Charity Shield
Malaysia Cup
Malaysia FA Cup
Marca (newspaper)
Malang
Lyngby Boldklub
Liga Indonesia First Division
Ligue1, LP1
Lockhart Stadium
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κολομβίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Παραγουάης
Κουίκ Ντεν Χάαγκ
Κουίν οφ δε Σάουθ ΦΚ
Κουίνς Πάρκ Γκλασκώβης
Κουλτουράλ ι Ντεπορτίβα Λεονέσα
Κονικλίκε ΧΦΚ
Κομητεία Στοκχόλμης
Κλοντ Πυέλ
Κλουμπ Σπορτ Λα Ουνιόν ντε Τρες Ρίος
Κνατσπιρνουφέλαγκιδ Φραμ
Κολόμπ
Κρίστοφερ Κατόνγκο
Κριστιάν Βιέρι
Κόπα Αμέρικα 2001
Κόπα Σιμόν Μπολίβαρ (Βολιβία)
Κύπελλο Αιγύπτου
Κύπελλο Αμίλκαρ Καμπράλ
Κόπα Αμέρικα 1997
Κόμπι Τζόουνς
Κριστιάν Γκουρκύφ
Κριστιάνο Λουκαρέλι
Κριόγιος ντε Κάγουας
Κόκε
Κλίφτονβιλ
Κλάιντ ΦΚ
ΚΕ Εουρόπα
ΚΝ Αλκογιάνο
ΚΝ Μάλαγα
ΚΟΝΚΑΚΑΦ Τσάμπιονσιπ
ΚΑΑ Γκεντ
Κ.Σ.Β. Βάρεγκεμ
Ιαπωνική Φούτμπολ Λιγκ (1992-98)
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Ιντερνασιονάλ
Ιρτίς Παβλοντάρ
ΚΣ Λα Λιμπερτάδ
ΚΣ Σενουά
Καμπ ντ' Εσπόρτς ντ' Αϊζοβάλ
Κεβίν Γκαμεϊρό
Κιλίκια ΦΚ
Κιλμάνροκ
Καλντούν Αλ Μουμπάρακ
Καβάγιε
Κάουντενμπιθ
Κάρλο Νας
Κέφλαβικ ΙΦ
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 1992
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 1994
Λοκομοτίβ Κιέβου
Λουίς φαν Χάαλ
Λούλεο
Λούτον
Λιν Όσλο
Λιμπερτάς
Λιέπαγιας Μέταλουργκς
Λιανέλι ΑΦΚ
Λιγκ Καπ Σενεγάλης
Λιερς
Μάδεργουελ
Μάθιου Εθέρινγκτον
Μικαέλ Σιλβέστρ
Μος ΦΚ
Μπάνγκορ Σίτι
Μπάτα
Μιγιονάριος
Μαχί Κενάν
Μάριο Ζατέλι
Μίλοραντ Μάζιτς
Μαρκ Κλάτενμπεργκ
Λιάνελι ΑΦΣ
Λαουρέν Εταμέ
Κύπελλο Κονγκό (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Λαϊκής Δημοκρατίας του Κονγκό (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Μεξικού
Κύπελλο Ομοσπονδίας Βοσνίας και Ερζεγοβίνης (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Ιαπωνίας (ποδόσφαιρο γυναικών)
Κύπελλο Εθνών του Κόλπου
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 1996
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 2004
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 2013
Κύπελλο Εθνών Ωκεανίας 2012
Κύπελλο Περού (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Συνομοσπονδιών FIFA 1999
Κώστας Λυμπουρής
Λα Λουβιέρ
Λα Σιοτά
Λα Φιορίτα
Κύπελλο ποδοσφαίρου Βραζιλίας
Κύπελλο Τυνησίας (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Συνομοσπονδιών FIFA 2007
Κύπελλο ΤΔΒΚ (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Τυνησίας (ποδόσφαιρο ανδρών
Ιαπωνική Φούτμπολ Λιγκ
ΙΦΚ Μαριέχαμν
Εαρινό Κύπελλο Ιταλίας
Εαρινό Πρωτάθλημα
Εαρινό Σούπερ Καπ
Εθνική Ιταλίας U18 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εέρστε Ντιβίζιε 2017-18
Διοργανώσεις κυπέλλου ποδοσφαίρου στην Τασμανία
Γουέστ Μπρόμιτς
Γουαράτα Καπ
Γουες Μπράουν
Γωγάκης Καραγιάννης
Εθνική Κροατίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Μαγαδασκάρης (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εκστρατεία ενάντια στο ρατσισμό στην Ευρώπη
Ελεύθερο διαιτητή
Εμάνουελ Αγκιεμάνγκ-Μπαντού
Εμανουέλ Εμπουέ
Εθνικό Μουσείο Ποδοσφαίρου (Αγγλία)
Εθνική Τσεχίας U18 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Ομόσπονδων Πολιτειών της Μικρονησίας (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Τουρκίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Τσεχίας U15 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Τσεχίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Γουέμπλεϊ
Γουέιν Χένεσι
Γ΄ κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κύπρου 2019-20
Γέβλε
Γεωργία Τιφλίδας
Γιβαλτάρ
Γ΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Αλβανίας
Γ.Ν. Φαμπρίλ
Βέστερλο
Βιλ
Βλάντιμιρ Σμίτσερ
Βόρεια Ροδεσία
Γιόνας Έρικσον
Γιόνας Χέκτορ
Γκρένσεν
Γκρεβενμάχεν
Γκρεγκόρζ Κρικόβιακ
Γκόγιανγκ ΜΚ Κόοκμιν Μπανκ ΦΚ
Γκλέντοραν Μπέλφαστ
Γκι Νταβίντ
Γιόσι Μπεναγιούν
Γιώργος Κουσουνέλος
Γκι Λακόμπ
Εμανουέλε Τζιακερίνι
Εναρκτήριο λάκτισμα (Σέντρα)
A Bola
A.C. Milan
2015-16
Ζαγκλέμπιε Βάλμπρζιχ
African Cup Winners' Cup
Airtricity
Al-Nahyan Stadium
Al-Maktoum Stadium
Ajinomoto Stadium
1. Liga Classic
Ζαλαέγκερσεγκι ΤΕ
Ζαν-Μαρκ Γκιγιού
Ζεσταφόνι
Ζοφρουά Κοντογκμπιά
Ζόρζε Κόστα
ΙΒΦ Βεστμαναεγιάρ
Ζαχαρίας Χαλιαμπάλιας
Ζαν Τιγκανά
Ζαν Βενσάν
Ζαν Προυφ
Ζαν Σνελά
Apito Dourado
B36 Tórshavn
Ερζγκερμπίργκε
Εστάδιο Μονουμεντάλ Νταβίδ Αρεγιάνο
Εστάδιο Νασιονάλ Χούλιο Μαρτίνες Πράδανος
Εστάδιο Σεντενάριο
Ερβέ Ρεβελί
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Γαλλίας (1948-1970)
Ενρίκε Ιλάριο
Επιθετικός
Επιθετικός (ποδόσφαιρο)
Ερίκ Μομπαέρ
Εστάδιο Χουάν Ραμόν Λουμπριέρ
Εστάντι Κομουνάλ ντ’ Ανδόρρα λα Βέγια
Baniyas Stadium
Bahía Blanca
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18
B68 Toftir
Belgian Third Division A
Borneo Cup
Εστάντιο ντε Μπάτα
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου U-19
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2000
Μπέερσοτ
WantedTitle
1. Liga Classic
1. Liga Promotion
1. deild
10×1. ΦΚ Μπρνο
2013-14
2014-15
2015-16
2016-17
2017-18
A.C. Milan
A Bola
African Cup Winners' Cup
African U-20 Championship
African Youth Championship
Airtricity
Ajinomoto Stadium
Al-Maktoum Stadium
Al-Nahyan Stadium
Alt
American Soccer League
Antonette Tubman Stadium
Apito Dourado
Arab Champions League
Aveiro Football Association
B36 Tórshavn
B68 Toftir
BT Sport
Bahía Blanca
Baniyas Stadium
21×Belgian Second Division
12×Belgian Second Division Final Round
Belgian Supercup
Belgian Third Division
Belgian Third Division A
Belgian Third Division B
Boldklubben Frem
Borneo Cup
Brooklyn Hakoah
CAF Cup
12×CAF Cup Winners' Cup
CAF U-23 Championship
CONCACAF Cup Winners Cup
Campeonato Alagoano
24×Campeonato Brasileiro Série B
25×Campeonato Brasileiro Série C
10×Campeonato Brasileiro Série D
Campeonato Carioca (lower levels)
Campeonato Mineiro
Campeonato Paranaense
Campeonato Paulista
14×Campeonato Paulista Série A2
Campeonato Paulista Série A3
Captain (association football)
Caribbean Football Union
Categoría Primera A
Categoría Primera B
Chilean Primera División
Chinese Super League
Copa Apertura Segunda División
Copa Catalunya
Copa Centro-Oeste
Copa Chile
Copa Interclubes UNCAF
Copa MX
Copa Paraná
Copa Paulista de Futebol
Copa São Paulo de Juniores
Coppa Italia Lega Pro
Coppa Italia Serie C
Coppa Titano
Coupe de la Ligue du Senegal
Crown Prince Cup
Czechoslovak Cup
Daily Mail
17×Danish 1st Division
11×Danish 2nd Division
Danish 2nd Division East
Denmark Series
Diario AS
Division 1 Norra
Division 1 Södra
Division 1 Västra
Divisional Intermedia de Fútbol de Uruguay
11×Divisiones Regionales de Fútbol
Dorinel Munteanu
Druga HNL
25×ENG
ESPN FC
Eccellenza
Ecuadorian Serie A
Ecuadorian Serie B
Egyptian Premier League
Ekstraklasa Cup
El País
Emir of Qatar Cup
Emperor's Cup
Empire Stadium (Vancouver)
Ersen Martin
Estadio Centenario
Estadio El Campín
Estádio José Gomes
Etisalat Emirates Cup
Eurosport
FAI Cup
FC Minsk
FIFA.com
Faroe Islands Cup
Faroe Islands Super Cup
Football Association of Slovenia
Football League Third Division
Football at the All-Africa Games
Fox Sports
Freemasons' Tavern
Fremad Amager
French West African Cup
Fédération Algérienne de Football
Ghana Football Leagues
Ghana Premier League
Ghana Super Cup
Ghanaian FA Cup
Girabola
Giuseppe Signori
Goal.com
Gold Cup (Northern Ireland)
Google News Archive
Gulf Club Champions Cup
GÍ Gøta
Hong Kong FA Cup
Hong Kong First Division League
Hong Kong League Cup
Hong Kong Senior Shield
IFA Championship
IV liga (Poland)
Iddaa League B
Indonesia Super League
Irish Cup
Irish FA Charity Shield
Irish Intermediate Cup
Irish League Cup
Irish League Floodlit Cup
Israel State Cup
Israeli Supercup
J. League
J. League Cup
J. League Division 1
J. League Division 2
Japanese Super Cup
K League Classic
La Nación (San José)
League of Ireland First Division
League of Ireland Shield
Leandro Damião
12×Lega Pro Prima Divisione
Lega Pro Seconda Divisione
Liberian Premier League
Liga Artzit
Liga Bet
Liga Chilena de Fútbol: Primera B
17×Liga II
Liga IV
Liga Indonesia First Division
Liga Leumit
Liga MX
Ligue1, LP1
Lockhart Stadium
Lyngby Boldklub
MSV Duisburg
Malang
Malaysia Charity Shield
Malaysia Cup
Malaysia FA Cup
Malaysia Premier League
Marca (newspaper)
Meiji Yasuda Life
Montenegrin Second League
Munster Senior Cup (association football)
NGA
NIR
NSÍ Runavík
Nemzeti Bajnokság II
Nigeria National League
Nigeria Premier League
Nigerian FA Cup
Nigerian Premier League
North American Soccer League (1968-1984)
North American Soccer League (1968–1984)
North Yemen
17×Old
Outremer Champions Cup
Paraguayan Primera División
Pirveli Liga
Polish Cup
Polish First League
Polish Second League
Polish SuperCup
Portuguese League for Professional Football
15×Portuguese Second Division
13×Portuguese Third Division
Primera B (Chile)
15×Primera B Metropolitana
Primera C
Primera C Metropolitana
Primera D
Primera D Metropolitana
Primera División A
Primera División Uruguaya
Primera División Venezolana
Primera División de Chile
Promozione
Qatar Crown Prince Cup
Qatar Stars League
Qatari League
Rashed Stadium
Real Madrid C.F.
Record (newspaper)
Rhodesia
Roller skating
Rotor Volgograd
Rsssf
Russian First Division
Råsunda Stadium
SCO
SPA
Saudi Federation cup
Saudi First Division
Scottish Challenge Cup
Scottish Football League First Division
Scottish Football League Second Division
Scottish Football League Third Division
Scottish League Cup
32×Segunda División B
Segunda División Uruguay
Segunda División Venezolana
Segunda Divisão
Senegal FA Cup
Senegal Premier League
Sensible Soccer
Serbian First League
Serie A de Ecuador
Serie C
Serie C1
Serie C2
11×Serie D
Seven Network
Silkeborg IF
South American Youth Championship
Southern Rhodesia
Soviet Second League
Sporting Clube de Portugal
Sports Illustrated
St. Jakob-Park
Stade de la Maladière
Stadio Dino Manuzzi
Stadio Mario Rigamonti
Stadio Renato Dall'Ara
Stadion Allmend
Stadion Hajduk
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Super Coppa di Lega Serie C1
Supercoppa di Lega Serie C1
Supercoppa di Lega di Prima Divisione
Swazi Trade Fair Cup
Swedish Football Association
Swiss 1. Liga (football)
Swiss League Cup
TF1
TFF Third League
TV4 Group
Taça Minas Gerais
Taça da Liga
28×Tercera División
The Age
The Cayman Islands
The Straits Times
The Turks and Caicos Islands
Torneo Argentino A
Torneo Argentino B
Toto Cup
Trendwork Arena
Treća HNL
Trofeo Federale
Tunisia Coupe de la Ligue Professionel
Tunisia Cup
Tunisian Ligue Professionnelle 1
Turkish Football Federation
Tweede Divisie
UAE President's Cup
UAE Super Cup
USFSA
Ulster Cup
Uruguayan Primera División
Uruguayan Segunda División
Vejle Stadion
Walkover
West African Club Championship (UFOA Cup)
Western European Summer Time
Wim van Zwam
World Soccer
Yugoslav Second League
Zabeel Stadium
Άαρον Μοκοένα
Άθλοουν Τάουν
Άλαν Τζόνστον
Άλμποργκ Μπόλντσπιλκλουμπ
Άντελαϊντ Σίτι ΦΚ
Άντι Ντούγκαν
12×Έβδομη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
23×Έκτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
Έκτορ Ρίαλ
Έλγκιν Σίτι ΦΚ
Έμπου Βέιλ ΦΚ
Ίαν Ρας
Ίκαστ ΦΣ
Ίσθμιαν Λιγκ Ντιβίζιον Ουάν
Όγδοη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
Όουεν Χάργκριβς
Όσναμπρικ
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ιράκ
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κίνας
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Μαλαισίας
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Νιγηρίας
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Νότιας Αφρικής
Α΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ουζμπεκιστάν
Α΄ κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κύπρου 2019-20
ΑΖΑΛ Μπακού
ΑΚ Καμπραί
ΑΝ Αλμερία
ΑΠΙΑ Λάικχαρτ Τάιγκερς ΦΚ
ΑΣ Σερμπούρ
ΑΣΟΑ Βαλάνς
Αγησίλαος Τσιαλής
Αεροπορική τραγωδία του Μονάχου
Ακαντέμισκ Μπόλντκλουμπ
Αλ Αΐν
Αλάς
Αλαίν Ζιρές
Αλεκσάνταρ Μίτροβιτς
Αλελούια ΦΚ
Αλιρέζα Φαγκάνι
Αλμπέρ Μπατέ
Αλόα Αθλέτικ ΦΚ
Αμικάλε ΦΚ
Αμπεντί Πελέ
Αμπερίστγουιθ Τάουν ΦΚ
Αμπντουλαγιέ Ντουκουρέ
Ανδρέας Καριόλου
Αντάλιασπορ
Αντρέ Καρίγιο
Αντώνης Δερμάτης
Αρίς Μπουνβουί
Αραβικό Κύπελλο Εθνών
11×Αραβικό Κύπελλο Πρωταθλητριών Ομάδων
Αραβικό Σούπερ Καπ
Αριέλ Ορτέγα
Αρνόλντ Μβουεμπά
Αρχηγός (ποδόσφαιρο)
Ασαμόα Γκιάν
Ατβίνταμπεργκ ΦΦ
Ατλέτικο Εσπανιόλ
Ατλέτικο Τετουάν
Αυτόνομο Πανεπιστήμιο της Νουέβο Λεόν
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Αλγερίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Δανίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ιαπωνίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ινδίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ινδονησίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Καμερούν
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κατάρ
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κολομβίας
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Μεξικού
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Ομοσπονδίας Βοσνίας και Ερζεγοβίνης
Β΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Παραγουάης
Β΄ κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κύπρου 2019-20
Βέιλε
Βέστερλο
Βιλ
Βλάντιμιρ Σμίτσερ
Βόρεια Ροδεσία
Γ.Ν. Φαμπρίλ
Γ΄ Κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Αλβανίας
Γ΄ κατηγορία ποδοσφαίρου ανδρών Κύπρου 2019-20
ΓΑΙΣ
Γέβλε
Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου ανδρών 2014-15
Γεωργία Τιφλίδας
Γιβαλτάρ
Γιλβατάρ
Γιόνας Έρικσον
Γιόνας Χέκτορ
Γιόσι Μπεναγιούν
Γιώργος Κουσουνέλος
Γκαντζασάρ ΦΚ
Γκι Λακόμπ
Γκι Νταβίντ
Γκλέντοραν Μπέλφαστ
Γκρένσεν
Γκρεβενμάχεν
Γκρεγκόρζ Κρικόβιακ
Γκόγιανγκ ΜΚ Κόοκμιν Μπανκ ΦΚ
Γουέιν Χένεσι
Γουέμπλεϊ
Γουέστ Μπρόμιτς
Γουαράτα Καπ
Γουες Μπράουν
Γουόντερερς
Γωγάκης Καραγιάννης
Δανέζικη Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Δε Στρόνγκενστ
Διαιτητής
Διοργανώσεις κυπέλλου ποδοσφαίρου στην Τασμανία
Εέρστε Ντιβίζιε 2017-18
Εαρινό Κύπελλο Ιταλίας
Εαρινό Πρωτάθλημα
Εαρινό Σούπερ Καπ
Εθνική Ανδόρρας (ποδόσφαιρο)
Εθνική Γερμανίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Γερμανίας U18 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Γερμανίας U20 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Ιταλίας U18 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Καναδά (ποδόσφαιρο γυναικών)
Εθνική Κροατίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Μαγαδασκάρης (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Ομόσπονδων Πολιτειών της Μικρονησίας (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Πολωνίας U17 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Σλοβακίας U15 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Σλοβακίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Σλοβακίας U18 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Τουρκίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Τουρκίας U20 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Τσεχίας U15 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Τσεχίας U16 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνική Τσεχίας U18 (ποδόσφαιρο ανδρών)
Εθνικό Μουσείο Ποδοσφαίρου (Αγγλία)
Εθνικό Στάδιο Μπανγκαμπάντου
Εκστρατεία ενάντια στο ρατσισμό στην Ευρώπη
Ελεύθερο διαιτητή
Εμάνουελ Αγκιεμάνγκ-Μπαντού
Εμανουέλ Εμπουέ
Εμανουέλε Τζιακερίνι
Εμελέκ
Εναρκτήριο λάκτισμα (Σέντρα)
Ενρίκε Ιλάριο
Επιθετικός
Επιθετικός (ποδόσφαιρο)
Ερίκ Μομπαέρ
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Γαλλίας (1948-1970)
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Γαλλίας 2
Ερβέ Ρεβελί
Ερζγκερμπίργκε
Εστάδιο Μονουμεντάλ Νταβίδ Αρεγιάνο
Εστάδιο Νασιονάλ Χούλιο Μαρτίνες Πράδανος
Εστάδιο Σεντενάριο
Εστάδιο Χουάν Ραμόν Λουμπριέρ
Εστάντι Κομουνάλ ντ’ Ανδόρρα λα Βέγια
Εστάντιο ντε Μπάτα
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου U-19
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1982
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1984
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1985
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1986
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1987
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1988
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1989
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1990
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1991
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1992
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1993
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1994
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1995
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1996
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1997
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1998
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 1999
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 2000
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U16 2001
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2000
12×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2002
12×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2003
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2004
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2005
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2006
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2007
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2008
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2009
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2010
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2011
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2012
12×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U17 2013
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1979
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1980
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1981
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1982
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1983
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1984
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1986
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1988
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1990
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1992
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1993
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1994
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1995
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1996
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1997
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1998
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 1999
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 2000
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U18 2001
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2002
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2003
17×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2004
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2005
17×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2006
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2007
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2008
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2009
17×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2010
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2011
15×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2012
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U19 2013
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1978
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1980
10×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1982
11×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1984
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1986
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1988
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1990
11×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1992
13×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1994
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1996
12×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 1998
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2000
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2002
15×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2004
14×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2006
17×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2007
18×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2009
16×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2011
15×Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου U21 2013
Ζαγκλέμπιε Βάλμπρζιχ
Ζαλαέγκερσεγκι ΤΕ
Ζαν-Μαρκ Γκιγιού
Ζαν-Πιέρ Παπέν
Ζαν Βενσάν
Ζαν Προυφ
Ζαν Σνελά
Ζαν Τιγκανά
Ζαχαρίας Χαλιαμπάλιας
Ζεσταφόνι
Ζοφρουά Κοντογκμπιά
Ζόρζε Κόστα
ΙΒΦ Βεστμαναεγιάρ
ΙΚ Σταρτ
ΙΦΚ Μάλμε
ΙΦΚ Μαριέχαμν
Ιαπωνική Φούτμπολ Λιγκ
Ιαπωνική Φούτμπολ Λιγκ (1992-98)
Ιθροταμπάνταλαγκ Βεστμάναεϊγια
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Ιντερνασιονάλ
Ιρτίς Παβλοντάρ
Ιταλική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Κ.Σ.Β. Βάρεγκεμ
ΚΑΑ Γκεντ
ΚΕ Εουρόπα
ΚΝ Αλκογιάνο
ΚΝ Μάλαγα
ΚΟΝΚΑΚΑΦ Τσάμπιονσιπ
ΚΣ Καρταχινές
ΚΣ Λα Λιμπερτάδ
ΚΣ Σενουά
ΚΦΚ Λόμελ ΣΚ
Κάλμαρ ΦΦ
Κάουντενμπιθ
Κάρλο Νας
Κάρλος Αλμπέρτο
Κέφλαβικ ΙΦ
Καβάγιε
Καλντούν Αλ Μουμπάρακ
Καμπ ντ' Εσπόρτς ντ' Αϊζοβάλ
Καπάζ ΠΦΚ
Καράκας FC
Καρμάρδεν Τάουν ΑΦΚ
Κεβίν Γκαμεϊρό
Κιλίκια ΦΚ
Κιλμάνροκ
Κιλμάρνοκ
Κλάιντ ΦΚ
Κλίφτονβιλ
Κλοντ Πυέλ
Κλουμπ Σπορτ Λα Ουνιόν ντε Τρες Ρίος
Κνατσπιρνουφέλαγκιδ Φραμ
Κολόμπ
Κομητεία Στοκχόλμης
Κονικλίκε ΧΦΚ
Κουίκ Ντεν Χάαγκ
Κουίν οφ δε Σάουθ ΦΚ
Κουίνς Πάρκ Γκλασκώβης
Κουίνς Παρκ ΦΚ
Κουλτουράλ ι Ντεπορτίβα Λεονέσα
Κρίστοφερ Κατόνγκο
Κριστιάν Βιέρι
Κριστιάν Γκουρκύφ
Κριστιάνο Λουκαρέλι
Κριόγιος ντε Κάγουας
Κροατική Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου
Κρουζέιντερς ΦΚ
Κόκε
Κόμπι Τζόουνς
Κόνγκσβινγκερ ΙΛ
Κόνφερενς Σάουθ
Κόπα Αμέρικα 1997
Κόπα Αμέρικα 2001
Κόπα Σιμόν Μπολίβαρ (Βολιβία)
Κόπα Τιτάνο
Κύπελλο Αζερμπαϊτζαν (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Αιγύπτου
Κύπελλο Αμίλκαρ Καμπράλ
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 1992
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 1994
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 1996
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 2004
Κύπελλο Εθνών Αφρικής 2013
Κύπελλο Εθνών Ωκεανίας 2012
Κύπελλο Εθνών του Κόλπου
Κύπελλο Ιαπωνίας (ποδόσφαιρο γυναικών)
Κύπελλο Κολομβίας (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Κονγκό (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Λαϊκής Δημοκρατίας του Κονγκό (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Μάλι (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Μεξικού
Κύπελλο Ομοσπονδίας Βοσνίας και Ερζεγοβίνης (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Περού (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Πρωταθλητριών Ομάδων του Κόλπου
Κύπελλο Συνομοσπονδιών FIFA 1999
Κύπελλο Συνομοσπονδιών FIFA 2007
Κύπελλο ΤΔΒΚ (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Τυνησίας (ποδόσφαιρο ανδρών
Κύπελλο Τυνησίας (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο Χιλής (ποδόσφαιρο ανδρών)
Κύπελλο ποδοσφαίρου Βραζιλίας
Κώστας Λυμπουρής
Λέγκα Προ Πρίμα Ντιβιζιόνε
Λέγκα Προ Σεκόντα Ντιβιζιόνε
Λίμερικ ΦΚ
Λίνφιλντ
Λίσμπερν Ντιστίλερι ΦΚ
Λα Λουβιέρ
Λα Σιοτά
Λα Φιορίτα
Λαντάνα Ταλίν
Λαντσκρόνα ΜΠοΙΣ
Λαουρέν Εταμέ
Λιάνελι ΑΦΣ
Λιέπαγιας Μέταλουργκς
Λιανέλι ΑΦΚ
Λιγκ Καπ Μαλαισίας
Λιγκ Καπ Σενεγάλης
Λιερς
Λιμπερτάδ
Λιμπερτάς
Λιν Όσλο
Λοκομοτίβ Κιέβου
Λουίς φαν Χάαλ
Λούλεο
Λούτον
ΜΦΚ Σιόφοκ
Μάδεργουελ
Μάθιου Εθέρινγκτον
Μάριο Ζατέλι
Μίκα ΦΚ
Μίλοραντ Μάζιτς
Μανώλης Παππάς
Μαρκ Κλάτενμπεργκ
Μαχί Κενάν
Μιγιονάριος
Μικαέλ Εσσιέν
Μικαέλ Σιλβέστρ
Μισέλ Έικερς
Μισέλ Λε Μιλιναίρ
Μονεγασκική Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου
Μος ΦΚ
Μπάνγκορ Σίτι
Μπάρι Τάουν Φ.Κ.
Μπάτα
Μπέβερεν
Μπέερσοτ
Μπέσα Καβάγιε
Μπαγιαμόν
Μπακαρί Κονέ
Μπεζανσόν ΡΚ
Μπεκέστσαμπα 1912 Έλορε ΣΕ
Μπεμπέτο
Μπερνάρ Γκουεφίκ
Μπιόρν Κάιπερς
Μπολντκλούμπεν 1909
Μπολντκλούμπεν 1913
Μπορίσοφ
Μπουακέ
Μπους-ντυ-Ρον
Μπούργος ΚΦ (I)
Μπρίαν Λάουντρουπ
Μπρύνε ΦΚ
Μόρτον
ΝΚ Βάραζντιν
ΝΚ Κόπερ
ΝΚ Μπρότνιο
ΝΚ Σίροκι Μπριεγκ
Νάσιοναλ Γούμενς Σόκερ Λιγκ
Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Γουέστερν Οστρέλια
Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Κάπιταλ Φούτμπολ
Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Κουίνσλαντ
Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Νόρδερν ΝΣΓ
Νάσιοναλ Φούτμπολ Λιγκ (Ινδία)
Νάφταν Νοβοπόλοτσκ
Νέστβεντ ΜΚ
Νιγηριανή Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Νουάνκο Κανού
Νουέβο Εστάντιο ντε Μαλάμπο
Ντάρεν Φλέτσερ
Ντάρινγκ Βρυξελλών
Ντέρμπι της Βρετάνης
Ντίτμαρ Χάμαν
Νταμίρ Σκόμινα
Νταμπάρτον
Νταμπάρτον Φούτμπολ Στέιντιουμ
Νταντί Φ.Κ.
Ντανφέρμλιν
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
Ντεπόρτες Τολίμα
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ
Ντιέγο Σιμεόνε
Ντιβιζιόν Ντ'Ωνέρ
Ντιβισιόνες Ρεχιονάλες ντε Φούτμπολ
Ντιμιτρί Φουλκιέ
Ντιστίλερι Μπέλφαστ
Ντιστίλερυ
Ντμίτρι Αλένιτσεφ
Ντουνάκανιαρ-Βατς ΦΚ
Ντουπάρτον
Ντούνγκα
Ντραμκόντρα ΦΚ
Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ
Νόρμα Ταλίν
Ξέρξες ΝΖΜ
ΟΔ Γιουγκοσλαβίας
ΟΝ Σαλαμάνκα
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ 2019–20
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ 2019-20
Ολίμπι Ρουστάβι
Ολιμπίκ Λιλουά
Οργκίτε Γκέτεμποργκ
Οριουέλα ΚΦ
10×Οτβίνταμπεργκς ΦΦ
Ουνιβ. Κατολικα
Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε
Ουνιόν Εσπανιόλα
Ουνιόν Σεν Ζιλουά
Ούγο Σάντσες
Πάολο Φερέιρα
Πάουλ Μπράιτνερ
Πάρτικ Θιστλ
Πάτρικ Θίλστ
24×Πέμπτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
16×Πέμπτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας Γυναικών
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 1995
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 1997
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 1999
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 2011
Παγκόσμιο Κύπελλο ΦΙΦΑ U17 2013
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U17
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U17 2013
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1977
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1979
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1981
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1983
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1985
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1987
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1989
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1991
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1993
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1995
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1997
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 1999
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2001
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2003
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2005
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2007
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2009
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου U20 2011
Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου κάτω των 20 ετών 1999
Παρκ Ντε Πρενς
Πετρολούλ Πλοέστι
Πετροσάνι
Πιέρ Αλονζό
Πιραέ
Ποδοσφαική Ομοσπονδία Ισλανδίας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ανατολικού Τιμούρ
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Βενεζουέλας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Βολιβίας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Βραζιλίας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Γουινέα-Μπισσάου
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ερυθραίας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ισημερινής Γουινέας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ισημερινού
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Κιργιστάν
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Κολομβίας
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Μακάου
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Μεξικού
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Μπουρούντι
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Μπρουνέι
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Νίγηρα
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ουρουγουάης
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Παραγουάης
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Περού
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Ρεϊνιόν
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Σάο Τομέ Πρίνσιπε
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Σεϋχέλλων
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Τζιμπουτί
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Τσαντ
Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Χιλής
Ποδοσφαιρική ομάδα
Ποδόσφαιρο στην Αγγλία
Πολ Λε Γκεν
Πολωνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Πορτογαλλική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Πρέστον
Πρέστον Νόρθ Έντ
Πριμέρα Ντιβισιόν Β΄ Χιλής
Προύσκοβ
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Πρωτάθλημα ποδοσφάιρου Χιλής
Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Δανίας 2011-12
Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Τζέρσεϊ
Πόγκον Λβοβ
10×Πόγκον Στσέτσιν
Ρ.Α.Π. Άμστερνταμ
Ρ.Φ.Κ. ντε Λιέζ
ΡΚ Χεμστέντε
ΡΟΒ Ρίμπνικ
Ράντερς Σπόρτσκλουμπ Φρέγια
Ρέιντζερς Γκλασκώβης
Ρέιτζερς Γκλασκώβης
Ρίνους Μίχελς
Ραμόν Ραμίρες
Ρασίνγκ Βρυξελλών
Ρασίνγκ Ουάϊτ Βρυξελών
Ραφίνια
Ραϊμόν Κοπά
Ρεάλ Γκαρσιλάσο
Ρεάλ Μπούργος ΚΦ
Ριλ
Ρομπέρτο Περέιρα
Ρος Τέρνμπουλ
Ρουί Κόστα
Ρούναβικ
Ρούντι Φέλερ
Ρόδεραμ
Ρόμπερτ Χάουζερ
ΣΚ Άιζενσταντ
ΣΦ Πάσινγκ
ΣΦΚ Όπαβα
Σάντα Φε
Σάντρο Ρίτσι
Σέλτικ Μπέλφαστ
Σέλχαρστ Παρκ
Σέντραλ Παρκ (Κάουντενμπιθ)
Σέντρε Εσπόρτιου ντ' Αλάς
Σέριε D
Σίντζι Καγκάβα
Σίταρντ
Σαμόρα Φούτμπολ Κλουμπ
Σαν Μαρίνος
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
Σεγούντα Ντιβισιόν Κόστα Ρίκα
Σεμπαστιάν Τζιοβίνκο
Σεπ Μπλάτερ
Σεϊντού Κεϊτά
Σιλβέν Βιλτόρ
Σιλβαίν Βιλτόρ
Σιμσόν Τελ Αβίβ ΦΚ
Σιρόκι Μπρίγιεκ
Σιτάρντ
Σιόνι Μπολνίσι
Σκέιντ Όσλο
Σλοβακική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Σλόμποντα Τούζλα
Σολ Κάμπελ
Σομαλικά
Σομπιέρκι Μπίτομ
Σομπιέρκι Μπιτόμ
Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Εσπανιόλα ντε Σαν Χοσέ
Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Λιμονένσε
Σουπερλίγα Κολόμπια
Σουτ
Σούπερ Καπ Αλγερίας
Σούπερ Καπ Ιράκ
Σούπερ Καπ Κίνας
Σούπερ Καπ Κατάρ
Σούπερ Καπ Μάλι
Σούπερ Καπ Μαλαισίας
Σούπερ Καπ Μογγολίας
Σούπερ Καπ Νιγηρίας
Σούπερ Καπ Ολλανδίας (ποδόσφαιρο ανδρών)
Σούπερ Καπ Ουζμπεκιστάν
Σούπερ Καπ Σαουδικής Αραβίας
Σούπερ Καπ Συρίας
Σούπερ Καπ Τυνησίας
Σπόρα Λούξεμπουργκ
Σπόρτιγκ Κριστάλ
Στ Πάτρικ'ς Αθλέτικ ΦΚ
Στάδιο Βασιλιά Φαχντ
Στάδιο Γιασίμ μπιν Χαμάντ
Στάδιο Ντούλερ
Στάδιο Ολίμπικο
Στάδιο Πορτ Σάιντ
Στάδιο Σεντενάριο
Στάδιο Χάμπντεν Παρκ
Στάδιο Χέιζελ
Στάνταρντ Παρί
Στάρα Ζαγορά
Σταλ Μίελετς
Σταλ Μιέλετς
Σταντ Λουί Β΄
Σταντ Ντε Φρανς
Σταντ Ντούντελανζ
Σταντ Σιλβιό Κατόρ
Σταντ ντυ 28 Σεπτέμπρ
Στιβ Φίναν
Στράνραερ ΦΚ
Στρόνγκενστ
Σύστημα ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος Γαλλίας
ΤΒΜΚ Ταλίν
ΤΜ Τβόροϊρι
Τάκης Σκαλιώτης
Τέρμα
23×Τέταρτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας
23×Τέταρτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας Γυναικών
Τερθέρα Ντιβιζιόν
Τερθέρα Ντιβισιόν
Τζάβι Γκρατσία
Τζάνι Ινφαντίνο
Τζέι-Τζέι Οκότσα
Τζέιμι Άσνταουν
Τζέιμι Κάραχερ
Τζιάνι Ινφαντίνο
Τζον Άρνε Ρίισε
Τζον Ουτάκα
Τζουλιάνο Μπελέτι
Τζούνιορ
Τορπέντο Κιουταΐσι
Τράκια Πλόβντιβ
Τρέλεμποργκς ΦΦ
Τρίτη Κατηγορία Μάλτας
21×Τρίτη Κατηγορία Ποδοσφαίρου Σουηδίας Γυναικών
Τρίτη Κατηγορία Φούτμπολ Λιγκ
Τρόμσε ΙΛ
Τσάλεντζ Καπ Σκωτίας
Τσέλικ Ζένιτσα
Τσεχική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία
Τόφτιρ
Φ.Κ. Τζουμπίλι
ΦK Γκρμπαλ
ΦΒΚ Κάουνας
ΦΚ Άμστερνταμ
ΦΚ Έταρ Βελίκο Τάρνοβο
ΦΚ Έτσελα Έτελμπρυκ
ΦΚ Ίσκρα-Σταλ
ΦΚ Αϊντχόφεν
ΦΚ ΒΙΤ Γεωργία
ΦΚ Βάκερ Ίνσμπουργκ
ΦΚ Βέτρα
ΦΚ Βιλφράνς
ΦΚ Βιτκόβιτσε
ΦΚ Γιάμπλονετς
ΦΚ Γιερεβάν
ΦΚ Γκάντχα
ΦΚ Γουίμπλετον
ΦΚ Ερτσγκέμπιργκε Άουε
ΦΚ Ζμπρόγιοβκα Μπρνο
ΦΚ ΚΑΜΑΖ Νάμπερεζνιε Τσελνί
ΦΚ Καραμπάχ
ΦΚ Καρβάν
ΦΚ Κόσιτσε
ΦΚ Λιέγη
ΦΚ Λιέπαγια
ΦΚ Λοκομοτίβα Κόσιτσε
ΦΚ ΜΚΤ Αράζ Ιμισλί
ΦΚ Μίκα
ΦΚ Μινσκ
ΦΚ Μπιλ-Μπιέν
ΦΚ Μπρνο
ΦΚ Ντάουγκαβα (2003)
ΦΚ Ντούκλα Μπάνσκα Μπίστριτσα
ΦΚ Ολίμπια Μπάλτι
ΦΚ Παρτιζάν Μινσκ
ΦΚ Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
ΦΚ Πολιτέχνικα Τιμισοάρα
ΦΚ Ρέντινγκ
ΦΚ Ριλ
ΦΚ Σαμκίρ
ΦΚ Σλοβάτσκο
ΦΚ Τάουρας
ΦΚ Τεσκόμα Ζλιν
ΦΚ Τιμισοάρα
ΦΚ Τούρνοβο
ΦΚ Τσέλικ Νίκσιτς
ΦΚ Τσεμεντάρνιτσα 55 Σκοπίων
ΦΚ Τσιχούρα Σατσχέρε
ΦΚ Φάσταβ Ζλιν
ΦΚ Φραμ
ΦΚΒ Κάουνας
ΦΜΚ Κάουνας
ΦΦ Γιάρο
ΦΦ Κονκόρντια
Φέλιξ Μπριχ
Φίλαθλος (εφημερίδα Κύπρου)
Φίλκιρ
Φαμπρίς Αμπριέλ
Φερνάντο Μοριέντες
Φιλίπ Μπερζερού
Φιορεντίνο
Φουγκλαφιόρντουρ
Φούτμπολ Κινγκζ ΦΚ
Φούτμπολ Λιγκ Θερντ Ντιβίζιον
Φούτμπολ Λιγκ Θερτ Ντιβίζιον
Φούτμπολ Λιγκ Θερτ Ντιβίζιον Νορθ
Φούτμπολ Λιγκ Σέκοντ Ντιβίζιον
Φούτμπολ Λιγκ Φορθ Ντιβίζιον
Φρέντρικ Λιούνμπεργκ
Φραμ Ρέικιαβικ
Φρανθίσκο Χέντο
Φρανκ ντε Μπουρ
Φρεντερίκ Αντονετί
Φόλα Ες
Φόλκερκ
Φόλκερκ ΦΚ
ΧΜΣ Κρέιενχαουτ
ΧΦΦ Ντεν Χάαγκ
Χάλμσταντ
Χάλμσταντς ΒΚ
Χάλτερν
Χάμαρμπυ ΙΦ
Χάμπντεν Παρκ
Χάμπτεν Παρκ
Χάουαρντ Γουέμπ
Χάποελ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
Χάρι Κιούελ
Χάρτς οφ Μιντλόθιαν
Χένρικ Λάρσον
Χανς Κρανκλ
Χελσίνγκιν Παλοσέουρα
Χιμπέρνιαν Εδιμβούργου
Χουάν Φερνάντο Κιντέρο
Χούφντκλασε
Χόλμπεκ Μ&Ι
Χόρχε Βαλντάνο