Wikipedia-World Language:

- -

TitleLatLonStylepsizename
Pontevedra42.43361111-8.6475city218362
Marín42.39346111-8.7027611118051
Poio42.44611111-8.6852777818018
Ruínas de San Domingos42.43111111-8.6469444415401
Museo Provincial de Pontevedra42.4325-8.6430555611034
Estación de Pontevedra42.4216-8.63574railwaystation9990
Mosteiro de San Salvador de Lérez42.44916667-8.632222229726
Basílica de Santa María a Maior de Pontevedra42.433788-8.647516landmark8998Iglesia de Santa María la Mayor (Pontevedra)
Ruínas de San Domingos42.431198-8.646964landmark5742Ruínas del Convento de Santo Domingo
Convento de San Xoán de Poio42.44638889-8.684722225713
Pazo de Lourizán42.40944444-8.664722225635
Capela da Virxe Peregrina de Pontevedra42.43083333-8.643611115618
Facultade de Ciencias da Educación e do Deporte de Pontevedra42.44166667-8.636944444971
Papeleira de Pontevedra42.415-8.674540
Convento de San Francisco de Pontevedra42.43111111-8.642777784499
Ponte da Barca, río Lérez42.43305556-8.652777784319
Estadio Municipal de Pasarón42.4386-8.6414landmark4317
Misión Biolóxica de Galicia42.40619444-8.641155564247
Comarca de Pontevedra42.4333-8.61667city3842
Lérez, Pontevedra42.44916667-8.6325city3660
Praza de touros de Pontevedra42.43-8.651944443660
Centro Galego de Tecnificación Deportiva42.43222222-8.636666673654
Teatro Principal de Pontevedra42.4325-8.646388893581
Apeadoiro de Pontevedra - Universidade42.4383-8.63007railwaystation3531
IES Sánchez Cantón42.42861111-8.648611113365
Alba, Pontevedra42.46666667-8.645833333271
Conservatorio Profesional de Música Manuel Quiroga42.42527778-8.629444443234
Campolongo, Pontevedra42.42694444-8.643611113205
Facultade de Belas Artes de Pontevedra42.43194444-8.648888893140
Río Lérez, ría de Pontevedra42.417727-8.673988river3057
Mourente, Pontevedra42.43833333-8.613333333055
Cemiterio de San Amaro de Pontevedra42.42666667-8.625555562975
Salcedo, Pontevedra42.41138889-8.64752808
O Burgo, Pontevedra42.4375-8.641388892804
Campus Universitario de Pontevedra42.44027778-8.636944442725
Cerponzóns, Pontevedra42.47583333-8.641111112715
Campañó, Pontevedra42.46416667-8.663888892638
Porto deportivo de Pontevedra42.43333333-8.63333333city2631
Castro das Croas42.39694444-8.650833332620
Estadio Municipal de Pasarón42.438-8.6412589Estadio Municipal de Pasarón
Illa das Esculturas42.44-8.633888892567
Tomeza, Pontevedra42.40222222-8.625555562511
Praza da Ferrería42.43138889-8.644166672466
Monte Porreiro, Mourente, Pontevedra42.44638889-8.623611112388
Casa das Campás42.4325-8.646388892382
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.446384-8.684926landmark2228.5556Monasterio de San Juan de Poyo
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.432732-8.6455landmark2228.5556Barrio Antiguo de Pontevedra
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.433788-8.647516landmark2228.5556Iglesia de Santa María la Mayor (Pontevedra)
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.449167-8.632222landmark2228.5556Monasterio Benedictino de San Bieito de Lérez
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431266-8.643133landmark2228.5556Convento e Iglesia de San Francisco
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.432526-8.643082landmark2228.5556Museo de Pontevedra
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431198-8.646964landmark2228.5556Ruínas del Convento de Santo Domingo
Santa María de Xeve, Pontevedra42.47138889-8.601944442192
Estadio Municipal de Pasarón42.438-8.641landmark2175Estadio Municipal de Pasarón
Polígono industrial do Campiño42.40722222-8.5852057
Xeve, Pontevedra42.4625-8.583888892000
Escola Superior de Conservación e Restauración de Bens Culturais de Galicia42.43194444-8.648888891789
Ponte do Burgo42.43583333-8.644166671742
Marcón, Pontevedra42.4125-8.614444441689
Romaría de San Benitiño de Lérez42.44916667-8.632222221685
Facultade de Ciencias Sociais e da Comunicación de Pontevedra42.44027778-8.637777781668
Hipódromo de Campañó42.47583333-8.671111111599
Ponte dos Tirantes42.43444444-8.636388891472
Liceo Mutante42.42361111-8.654444441440
Marín (Santa María do Porto), Marín42.39083333-8.699722221382
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431198-8.646964landmark1370.9574Museo_Provincial_de_Pontevedra#Ru.C3.ADnas_de_Santo_Domingo
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431266-8.643133landmark1370.9574Convento de San Francisco de Pontevedra
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.430833-8.643611landmark1370.9574Capela da Virxe Peregrina de Pontevedra
Mosteiros e conventos de Galicia42.431111-8.642778landmark1337.4884{{{nomeoficial}}}
Mosteiros e conventos de Galicia42.446389-8.684722landmark1337.4884{{{nomeoficial}}}
Mosteiros e conventos de Galicia42.449167-8.632222landmark1337.4884{{{nomeoficial}}}
Pavillón Municipal dos Deportes de Pontevedra42.43666667-8.641666671255
Pazo da Carballeira de Gandarón42.405-8.643888891170
Ponte de Santiago42.43472222-8.641666671072
Recinto Feiral de Pontevedra42.43583333-8.63944444985

created by Kolossos
part of Project:Wikipedia-World
Time needed: 0.076947927474976