Wikipedia-World Language:

- -

TitleLatLonStylepsizename
Pontevedra42.43361111-8.6475city218362
Marín42.39346111-8.7027611118051
Poio42.44611111-8.6852777818018
Ruínas de San Domingos42.43111111-8.6469444415401
Meis42.51666667-8.7city11043
Museo Provincial de Pontevedra42.4325-8.6430555611034
Estación de Pontevedra42.4216-8.63574railwaystation9990
Mosteiro de San Salvador de Lérez42.44916667-8.632222229726
Ribadumia42.51666667-8.75city9090
Basílica de Santa María a Maior de Pontevedra42.433788-8.647516landmark8998Iglesia de Santa María la Mayor (Pontevedra)
Vilaboa42.35972222-8.63805556city8814
A Canicouva, Pontevedra42.37166667-8.61388889city8083
Santa Comba de Bértola, Vilaboa42.38444444-8.626388897818
Ría de Pontevedra42.4167-8.75waterbody6274
Ruínas de San Domingos42.431198-8.646964landmark5742Ruínas del Convento de Santo Domingo
Convento de San Xoán de Poio42.44638889-8.684722225713
Vilanova, Tenorio, Cotobade42.44361111-8.560833335709
Pazo de Lourizán42.40944444-8.664722225635
Capela da Virxe Peregrina de Pontevedra42.43083333-8.643611115618
Ponte Sampaio, Pontevedra42.35-8.604166675465
Escola Naval Militar de Marín42.39461667-8.705355400
Xustáns, Ponte Caldelas42.39111111-8.558611115291
Facultade de Ciencias da Educación e do Deporte de Pontevedra42.44166667-8.636944444971
Papeleira de Pontevedra42.415-8.674540
Convento de San Francisco de Pontevedra42.43111111-8.642777784499
Estación de Portela42.5178-8.65461railwaystation4480
Ponte da Barca, río Lérez42.43305556-8.652777784319
Estadio Municipal de Pasarón42.4386-8.6414landmark4317
Mosteiro de San Pedro de Tenorio42.46638889-8.55333333landmark4260
Misión Biolóxica de Galicia42.40619444-8.641155564247
Mosteiro de Santa María da Armenteira42.46305556-8.74722222landmark4009
Combarro, Poio42.4314-8.7059city3927
Comarca de Pontevedra42.4333-8.61667city3842
Presa do Pontillón do Castro42.49564444-8.615872223824
Castro da Subidá42.38251389-8.709155563695
Praza de touros de Pontevedra42.43-8.651944443660
Lérez, Pontevedra42.44916667-8.6325city3660
Centro Galego de Tecnificación Deportiva42.43222222-8.636666673654
Teatro Principal de Pontevedra42.4325-8.646388893581
Apeadoiro de Pontevedra - Universidade42.4383-8.63007railwaystation3531
Illa de Tambo42.41138889-8.708888893514
IES Sánchez Cantón42.42861111-8.648611113365
Alba, Pontevedra42.46666667-8.645833333271
Conservatorio Profesional de Música Manuel Quiroga42.42527778-8.629444443234
Campolongo, Pontevedra42.42694444-8.643611113205
Facultade de Belas Artes de Pontevedra42.43194444-8.648888893140
Pazo de Cadro42.36-8.73077
Río Lérez, ría de Pontevedra42.417727-8.673988river3057
Mourente, Pontevedra42.43833333-8.613333333055
San Tomé de Piñeiro, Marín42.355-8.719166673036
Cemiterio de San Amaro de Pontevedra42.42666667-8.625555562975
Salcedo, Pontevedra42.41138889-8.64752808
O Burgo, Pontevedra42.4375-8.641388892804
Río Verdugo42.35-8.61666667waterbody2734
Campus Universitario de Pontevedra42.44027778-8.636944442725
Cerponzóns, Pontevedra42.47583333-8.641111112715
Campañó, Pontevedra42.46416667-8.663888892638
Porto deportivo de Pontevedra42.43333333-8.63333333city2631
Castro das Croas42.39694444-8.650833332620
Estadio Municipal de Pasarón42.438-8.6412589Estadio Municipal de Pasarón
Illa das Esculturas42.44-8.633888892567
Mosteiro de Santa María da Armenteira42.46333333-8.741944442555Mosteiro de Santa María de Armenteira
Figueirido, Vilaboa42.36944444-8.628888892527
Tomeza, Pontevedra42.40222222-8.625555562511
Praza da Ferrería42.43138889-8.644166672466
Monte Porreiro, Mourente, Pontevedra42.44638889-8.623611112388
Casa das Campás42.4325-8.646388892382
Verducido, Pontevedra42.47972222-8.619722222363
Almofrei, Cotobade42.43472222-8.549166672327
Tourón, Ponte Caldelas42.40194444-8.528888892299
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431858-8.704868landmark2228.5556Poblado de Combarro
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.449167-8.632222landmark2228.5556Monasterio Benedictino de San Bieito de Lérez
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.432526-8.643082landmark2228.5556Museo de Pontevedra
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431858-8.704868landmark2228.5556Pueblo de Combarro
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.446384-8.684926landmark2228.5556Monasterio de San Juan de Poyo
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.463355-8.741959landmark2228.5556Monasterio de Santa María de Armentera
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431198-8.646964landmark2228.5556Ruínas del Convento de Santo Domingo
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431266-8.643133landmark2228.5556Convento e Iglesia de San Francisco
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.432732-8.6455landmark2228.5556Barrio Antiguo de Pontevedra
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.433788-8.647516landmark2228.5556Iglesia de Santa María la Mayor (Pontevedra)
Santa María de Xeve, Pontevedra42.47138889-8.601944442192
Estadio Municipal de Pasarón42.438-8.641landmark2175Estadio Municipal de Pasarón
Polígono industrial do Campiño42.40722222-8.5852057
Xeve, Pontevedra42.4625-8.583888892000
Curro, Barro42.50972222-8.6751987
Barro42.51666667-8.63333333city1981Barro (Galícia)
Lagoa de Castiñeiras42.36277778-8.674444441970
Praia de Lapamán42.34222222-8.75305556landmark1895
Portela da Laxe42.49055556-8.544166671867
Escola Superior de Conservación e Restauración de Bens Culturais de Galicia42.43194444-8.648888891789
Taboadelo, Ponte Caldelas42.37916667-8.549444441757
Ponte do Burgo42.43583333-8.644166671742
Seixo, Marín42.36861111-8.732222221735
Marcón, Pontevedra42.4125-8.614444441689
Romaría de San Benitiño de Lérez42.44916667-8.632222221685
Facultade de Ciencias Sociais e da Comunicación de Pontevedra42.44027778-8.637777781668
Castros da provincia de Pontevedra42.38251389-8.709155561602
Hipódromo de Campañó42.47583333-8.671111111599
Viascón, Cotobade42.48527778-8.544444441496
Ponte dos Tirantes42.43444444-8.636388891472
A Xesteira, Almofrei, Cotobade42.44472222-8.555277781441
Liceo Mutante42.42361111-8.654444441440
Mogor, Marín42.38666667-8.716388891409
Illa da Insuíña42.34666667-8.610555561407
Marín (Santa María do Porto), Marín42.39083333-8.699722221382
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431266-8.643133landmark1370.9574Convento de San Francisco de Pontevedra
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.463355-8.741959landmark1370.9574Mosteiro de Santa María de Armenteira
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.431198-8.646964landmark1370.9574Museo_Provincial_de_Pontevedra#Ru.C3.ADnas_de_Santo_Domingo
Lista de monumentos da provincia de Pontevedra42.430833-8.643611landmark1370.9574Capela da Virxe Peregrina de Pontevedra
Mosteiros e conventos de Galicia42.431111-8.642778landmark1337.4884{{{nomeoficial}}}
Mosteiros e conventos de Galicia42.463333-8.741944landmark1337.4884{{{nomeoficial}}}
Mosteiros e conventos de Galicia42.446389-8.684722landmark1337.4884{{{nomeoficial}}}
Mosteiros e conventos de Galicia42.449167-8.632222landmark1337.4884{{{nomeoficial}}}
Mosteiros e conventos de Galicia42.466221-8.552798landmark1337.4884{{{nomeoficial}}}
Pavillón Municipal dos Deportes de Pontevedra42.43666667-8.641666671255
Ardán, Marín42.35138889-8.74251216
Barro42.5167-8.6333adm3rd1172Barro
Pazo da Carballeira de Gandarón42.405-8.643888891170
Cortiñal, O Pao, Gomesende42.34472222-8.699444441152
Barrantes, Ribadumia42.49444444-8.76251148
Pazo de Chirleu42.375-8.736388891116
Besomaño, Ribadumia42.51666667-8.742222221089
Ponte de Santiago42.43472222-8.641666671072
O Alcouce, Figueirido, Vilaboa42.37833333-8.630277781053
A Arrotea, Almofrei, Cotobade42.43472222-8.54916667989
Recinto Feiral de Pontevedra42.43583333-8.63944444985
Construcuatro42.429729-8.643601943
Pazo da Cultura de Pontevedra42.43555556-8.63722222921
Estación de Figueirido42.38-8.63277778908
Outeiro Redondo, Almofrei, Cotobade42.43694444-8.55611111907
Xunqueira de Alba42.45-8.64583333890
As Cachopeiras, Almofrei, Cotobade42.4425-8.54333333813
Clasificación histórica da Primeira división española de fútbol42.43856944-8.64140278landmark786.549
A Fontenova, Almofrei, Cotobade42.43638889-8.55277778746
A Grosa, Almofrei, Cotobade42.43444444-8.55444444655
A Costa do Outeiro, Almofrei, Cotobade42.43527778-8.55194444645
Os Agriños, Almofrei, Cotobade42.43694444-8.54916667573
A Pombeira, Almofrei, Cotobade42.43472222-8.55638889564
Praias da provincia de Pontevedra42.4446-8.63320556539.1111
Praias da provincia de Pontevedra42.40566667-8.68462778539.1111
Praias da provincia de Pontevedra42.34222222-8.75305556landmark539.1111
Praias da provincia de Pontevedra42.34473056-8.61211111539.1111
Praias da provincia de Pontevedra42.34565556-8.60420556539.1111
Lista dos pavillóns de Galicia de maior capacidade42.43666667-8.64166667532.4
Mosteiro de San Salvador de Lérez42.44916667-8.63222222428Monasterio Benedictino de San Bieito de Lérez
Lista de obras públicas de Ramón Conde42.43216111-8.64668611248.1579"El fiel contraste"
Lista de obras públicas de Ramón Conde42.422125-8.63822778248.1579"Cabeza amistosa"
Lista de obras públicas de Ramón Conde42.39768333-8.69203056248.1579A acarrexadora

created by Kolossos
part of Project:Wikipedia-World
Time needed: 0.076096057891846